מחזור 22: באיירן מועדת בפרייבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏17/2/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הייניקס לפני המשחק: " אנחנו נעשה הרבה רוטציות בתקופה הקרובה...

ההרכב היום:
    Neuer
    Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm
    Gustavo, Alaba
    Müller, Kroos, Ribery
    Gomez

Bank: Butt, Tymoshchuk, Pranjic, Usami, Robben, Olic, Petersen

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ברמן שברה היום רצף של ארבעה משחקים שהסתיימו בתיקו, אני חשבתי שהמבורג תנצח היום וברמן העמידה אותי על טעותי, כל הכבוד לחבר'ה האלה. נותנים עונה יפה מאוד בסך הכל. אני כבר חשבתי שהרטה תצליח לעשות את הבלתי ייאמן ולעצור את דורטמונד אבל יכול להיות שכמו שנכתב מעליי זה מזל של אלופים. גלדבאך לא מתקשה היום וגם לא הפתיעה אף אחד. יש לי חשש קל שנעלה מחר בלחץ מכיוון שעכשיו אנחנו 5 נקודות (ומשחק חסר) ממקום שלישי ואם, בטעות, וולפסבורג לוקחת לנו מחר את הנקודות.. הסיפור גמור לצערי. וכמובן שאני מייחל לניצחון של פרייבורג היום, עם כל החיבה לקומונה הבווארית כאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. dudi Member

זו רוטציה בלי רוטציה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אגב דיברתי מקודם על אשמים השנה עם כל הכבוד לדורטמונד ויש כבוד! הייניקס הוא מספר 1 בלשלם את המחיר וללכת הביתה כי חוסר החוט שדרה שלו עוד יפגע לנו בחלומות. ומי שמכיר אותי יודע שאני דווקא מתומכי הייניקס אבל הבנאדם פשוט איכזב מאז דורטמונד ולא בגלל ההפסד לה.

4. AS R Member

דורטמונד מנצחת בקושי רב. הרטה יצאה פראיירית, דורטמונד שיחקה בלי גוצה וקגאווה ולא שיחקה את המשחק הרגיל שלה, הייתה מאוד לא מדוייקת ולמרות שקלופ עלה עם הרכב התקפי יחסית שכלל גם את באריוס וגם את לבנדובסקי בחוד הם לא היו טובים והחמיצו כמה פעמים.
    קראפט היה אדיר בשער של הרטה, אני מתכוון בעיקר להצלה במהלך של השער של דורטמונד עם זינוק נהדר.
    אגב, לא ברור לי מה קורה עם שחקני הרכש העיקריים של דורטמונד השנה- גונדוגאן ופריסיץ'. שנייהם בקושי משחקים וגם כשהם משחקים הם לא מצדיקים את ההשקעה הרבה יחסית בהם.

גלדבך ממשיכה להדהים, למרות שגם היא ניצחה רק בקושי קבוצת תחתית. אין עוד מה לומר על הקבוצה הזאת, לא ראיתי הרבה משחקים שלה העונה אבל מתקצירים רואים גם שהשערים שלה באים ממהלכים קבוצתיים יפהפיים, כמו למשל ב-0-3 בשבוע שעבר מול שאלקה שבו כל שער היה עוצר נשימה בפני עצמו.

בינתיים המשחק של באיירן נגד פרייבורג הגיע לדקה ה-30 וגם שם נראה שהפערים בין הקבוצות בטבלה לא משקפים את מה שנראה על המגרש. פרייבורג נראית טוב יותר והגיעה כבר לכמה הזדמנויות לא רעות.

5. BayernFan Member

פשוט נמאס.
    כל קבוצה שבאיירן משחקת מולה, אני לא מדבר על הגדולות. זה פשוט בונקר של 90 דקות. לפעמים באיירן מצליחה לשבור אותו ולפעמים לא. וולפסבורג, המבורג ועכשיו גם פרייבורג. פשוט מדהים איך מול דורטמונד קבוצות מנסות לתקוף ולהבקיע ומול באיירן זה פשוט בונקר כל המשחק ולפעמים הם חוטפים או מבקיעים.
    יש איזו תוכנית סודית למנוע מבאיירן את האליפות העונה ובנתיים זה הולך לקבוצות מצוין. אפילו קבוצות מעולות לא יכולות לפעמים לפרוץ בונקר כל כך חזק.
    המשחקים של באיירן נהיו זוועה לצפייה. פשוט שיעמום. כל כדור ישר מורחק בלי מסירות אפילו. נורא מה שהולך בבונדסליגה.

6. dudi Member

קטסטרופה!

שוב משחק חוץ שוב לא מחברים 2 פסים בחצי של היריב, שוב קבוצות של שקל ועשרים נראות מולנו כאילו ברצלונה וריאל ביחד נגדינו 22 על 11.
    פשוט מביש ושיטתי העונה במשחקי חוץ העונה אנחנו במילה אחת - קטסטרופה.

יש לציין שמהדקה ה 43 ריברי מראה שאפשר לקחת נקודות למרות הכל רק קצת עזרה להביא את ההברקות שלו לבישולים לידי ביטוי.
    חבל שעם חומר שחקנים מהשורה הראשונה בעולם וההרכב פשוט נהדר דברים לא נראים טוב במילים עדינות.

7. אפנברג Member

זר לו ראה המחצית הראשונה לא היה יודע מי מדורגת ערב המחזור במקום השני ומי במקום האחרון. לא ברור לי איך אפשר להיראות ככה מול נועלת הטבלה ארבעה ימים לפני המפגש בבאזל. לפחות ההגנה הציגה משחק הקרבה ומנעה כמה מצבי בעיטה משחקני פרייבורג. מקווה שזה מסוג המשחקים שבמחצית הראשונה באיירן מנומנמת ובשנייה פותחת מבערים. היום אי אפשר לשמוט נק' לאור הנצחונות של גלאדבך ודורטמונד.

8. aloneli Member

לגבי השעמום אני מסכים אבל מאיפה הבאת שפרייבורג עושה בונקר?

פרייבורג הרבה יותר טובה ובאיירן מתקשה להחזיק בכדור,אם כבר משהו כמו 70 אחוז מהמשחק היה בחצי שלנו והכדור רוב הזמן אצל פרייבורג.

ללא ספק המחצית הכי גרועה שלנו העונה אבל לפחות הצלחנו להגיע למצב(זה הרבה בשביל באיירן במשחקי חוץ),כמובן שהוא לא היה מתוכנן כמו כל המחצית.
    טוב אולי יופ יקבל איזה מצב נייח ונבקיע איזה גול...

אלאבה נבלע בתוך הקישור של פרייבורג.אני בעד שרובן יכנס במקומו וקרוס יבוא אחורה לנהל אותנו קצת.

9. dudi Member

נכנס במקום ראפיניה... כמעט במקום נוייר...... מאמן עלאק.

10. aloneli Member

דווקא חילוף לא רע...

11. אפנברג Member

מביש ומחפיר, אין מה להוסיף. שיהיה שבוע טוב ונקווה לשיפור ברביעי. אם באזל מגיעה למשחקים מולנו בגישה מנטלית נכונה ולא עושה במכנסיים עוד באוטובוס מהמפגש מול "באיירן מינכן הגדולה" היא תגרום לנו לאכול הרבה צפרדעים.

12. aloneli Member

רק בגרמניה 5 חילופים שווים דקה אחת תוספת זמן,רק בגרמניה שחקנים יכולים להעיף כדורים בדקה 90 בלי לפחד לקבל צהוב,רק בגרמניה צריך להרוג מישהו כדי לקבל צהוב שני.

13. Günter Netzer Member

יש!
    הבווארים סיימו בתיקו!
    מברוק פרייבורג!

14. dudi Member

אם יש כבוד למועדון הוא יעוף הביתה! אם יש כבוד למועדון הוא יעוף הביתה! אם יש כבוד למועדון הוא יעוף הביתה!

ההיניקס תתבייש! שיטת האימון המיושנת והפחדנית מגיעה לשיאה עם חילופים הרסניים איך הכובש המצטיין שלנו יוצא שחייבים גול? איך? מסי ורונאלדו יוצאים שהקבוצות שלהם מחפשות שער? ועוד מי נכנס אוליץ? אין לו מקום בקוטבוס(ולא לא צריך לקנות חלוץ מחליף פשוט לא להחליף!).
    רובן(מי?) מחליף את אלאבה? האם לא דיי בהיעדרותו של שווייני שאין לנו מארגן משחק? ועוד לשלוח אותו לתפקיד שרק פגע בנו? למה? למה?!

מה התפקיד של מולר מחצית שנייה? מה היה דחוף להעלים את קרוס באותו רגע? למה אם כבר לא להוציא את מולר בשביל אוליץ? אם כבר טעית?

כל זה מול הנמושה של הליגה אפילו 50 50 לא היינו איתה. לך הביתה אינטרסנט!

שוב לא על התוצאות המזעזעות אלא על החילופים האנטרסטיים שיביאו ליופ שקט לשבת על הכיסא אישית שפוגעים במועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/12
  15. aloneli Member

אני דווקא לא מסכים איתך.
    במחצית הראשונה לא הצלחנו לחבר שתי מסירות ובמחצית השנייה לפחות נראנו קצת יותר מפוקסים והשתלטנו על המשחק.
    1)החילוף של רובן היה חייב להגיע בתחילת המחצית ולהוציא את ראפיניה לא החלטה רעה!
    2)אולי בדר"כ לא מוציאים את הסקורר שלך במצב כזה אבל גומז באמת ביום נורא,כבר הרגשתי שאנחנו משחקים עם פחות שחקן והחילוף של אוליץ' היה צעד נכון.ובמצב של 0-0 במשחק חוץ קשה למאמן לוותר על קשר אחורי ולהכניס עוד חלוץ מהסיבה שהוא עוד יכול להפסיד את המשחק.