מחזור 21: 0:0 במדריגל,הפער בין ריאל לברצלונה 7 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏26/1/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://2.bp.blogspot.com/-5WUS_kznLSA/TyJ7wenumKI/AAAAAAAAAHY/VOe1tstqZcE/s200/osa.Xxx אוססונה - אתלטיקו מדריד http://2.bp.blogspot.com/-bjvjImBKghU/TlKawW8gzzI/AAAAAAAAALQ/SXTtGurHn3E/s200/escudo-at-madrid-b-rf_40659.Xxx

יום שני, 22:00
    שופט: פרז מונטרו

אוססונה תשחק מחזור שלישי ברציפות בליגה ומשחק רביעי סה"כ רצוף בבית, אוססונה כרגע נמצאת במקום השביעי בטבלה וחווה את אחת העונות הטובות שלה בשנים האחרונות, למרות נקודה אחת מתוך 6 אפשריות בשני משחקי הבית האחרונים בקבוצה מלאי ביטחון לקראת המשחק הקרוב מול אתלטיקו מדריד.

במחזור האחרון אוססונה שיחקה טוב והיתה ראויה לניצחון מול ולנסיה, אך בדקה ה85 ספגה שער מקרי מראשו של סולדאדו,השער הזה היה הבעיטה הראשונה של ולנסיה לעבר המסגרת, נראה היה כי אוססונה למרות היכולת הטובה תפסיד את המשחק אך אלבלדה מולנסיה הורחק בתוספת הזמן ודקה לאחר מכן לולו כבש את השיוויון וקבע את תוצאת המשחק 1:1.

המאמן חוסה לואיס מנדיליבר שעושה עבודה נהדרת בינתיים באוססונה התייחס למשחק הקרוב ואמר :"זה לא מאבק על מקום באירופה אלא משחק על שלוש נקודות כדי להיות יותר קרובים למטרה העיקרית, שתי הקבוצות הם טובות" על היריבה אמר " אנחנו פוגשים את אתלטיקו כשהם מגיעים בתקופה טובה, עם הרבה רוח לחימה וביטחון עצמי גבוה, מאז שסימאונה מונה למאמן הקבוצה לא ספגה שום שער והפכה להרבה יותר אגרסיבית וקשה לשחק נגדה".

אחד מהשחקנים הבולטים העונה באוססונה הוא אלברו סחודו, שהתייחס למשחק הקרוב כשאמר "יהיה משחק תחרותי וקשה לשתי הקבוצות,אנחנו פוגשים יריבה בתקופה טובה שבאה עם רצף של תוצאות טובות ומאז שינוי המאמן נראית נהדר,כמו שהם רוצים להתקדם במעלה הטבלה ככה גם אנחנו..עד לפני חודש ספגנו מעט מאוד שערים אך במשחקים האחרונים ספגנו לא מעט שערים ואנחנו חייבים להיזהר בהגנה מול אתלטיקו אם אנחנו רוצים לנצח- ניצחון במשחק הקרוב יתן לנו פוש אדיר להמשך העונה ויתן לנו את הכוח להמשיך להיאבק בצמרת עד לסוף העונה".

http://1.bp.blogspot.com/-QraQQh3m6fI/Tbvq_tqBQ_I/AAAAAAAAAXE/LUoFPifT5SI/s1600/C.A.+Osasuna.Xxx
    באוססונה רוצים לחזור ולראות את המראות האלו

אוססונה-הרכב משוער: פרננדז-דאמיה,סרחיו,פלאניו,סטרוסטגי-פוניאל,נקונאם,ראול גארסיה,סחודו,לאמה-נינו

אתלטיקו מדריד מגיעה למשחק הזה כשהיא בתקופה טובה ומלאה בביטחון עצמי, מאז שסימאונה מונה למאמן הקבוצה, אתלטיקו שיחקה 3 משחקים ניצחה 2 והשיגה תיקו, כשמאזן השערים עומד על 7:0, הרוח החדשה אותה הביא צ'ולו החזירה את הצבע לכל אוהד אתלטיקו וגרמה לכולם להאמין שהקבוצה מסוגלת להתקדם לאט לאט במעלה הטבלה ואף לסיים במקום שמוביל לאירופה.
    אתלטיקו כרגע נמצאת עדיין "רק" במקום העשירי אך הקבוצה נמצאת עם 26 נקודות ובמידה ואתלטיקו תנצח בפמפלונה הקבוצה תהיה רחוקה רק 2 נקודות מהמקום הרביעי, דבר שלא קרה מהמחזור הראשון.

מי שיודע עד כמה קשה זה לצאת עם נקודות מהריינו דה נבארה הוא הקיצוני/מגן של הקבוצה חואנפראן שהגיע לפני שנה בדיוק לאתלטיקו מאותה אוססונה בתור מחליף לסימאו, חואנפראן התייחס למשחק הקרוב ואמר :" כבר הייתי פה עם אתלטיקו בשנה שעברה וניצחנו 3:2, אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לרוץ המון, לעבוד קשה ולהיות יעילים בשביל לצאת עם משהו מהריינו דה נבארה, אנחנו מסוגלים לזה בתור קבוצה" על האהדה שלו לאוססונה " אני עדיין אוהב מאוד את אוססונה ורוצה נורא שתצליח, אך היום כולי של אתלטיקו ואני מחויב ב100% למועדון" על המגרש עצמו אמר " אוססונה קבוצה ביתית מובהקת וזהו אחד המגרשים הקשים ביותר בספרד, אנחנו חייבים להיות חזקים בשביל לא להפסיד שם" על העמדה החדשה אמר "אני מודה ומעריך את האמון שהמאמן נותן בי, המאמן מבקש ממני להיות מרוכז כל הזמן ולעשות כמה שפחות טעויות..אני לאט לאט מתרגל לעמדה הזאת ומרגיש טוב יותר בכל משחק שעובר".

מי שנמצא בכושר טוב בזמן האחרון ומציג יכולת גבוהה הוא הבלם הברזילאי מיראנדה שאמר " מאז שסימאונה הגיע הוא שינה את המנטאליות בקבוצה, ואת המנטאליות של חלק מהשחקנים פה" על המשחק הקרוב אמר "זה משחק מאוד קשה וחשוב לנו,אנחנו מוכנים למשחק,אנחנו מצפים מעצמנו להיראות טוב על המגרש ולצאת עם 3 נקודות " על מטרות הקבוצה שהתשנו מאז שהגיע סימאונה " אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לתפוס את אחד המקומות שמובילים לליגת האלופות אבל אנחנו חייבים ללכת משחק אחר משחק ולראות איך איפה אנחנו עומדים. ניצחון בפמפלונה הוא חיוני למאבק שלנו על אירופה"

באתלטיקו יהיו 2 שינויים שהם בגלל צהובים של דייגו וגאבי, את מקומם בקישור יתפסו מאריו וקוקה.. בהגנה ככל הנראה אותה רביעיית הגנה ששיחקה בשני המשחקים האחרונים תמשיך אך קיים סיכוי כי אלברו דומינגז יחזור להרכב על חשבונו של מיראנדה,בחוד אדריאן ופלקאו ימשיכו לפתוח ביחד

http://www.pokerpurist.com/uploadedImages/bettingpro/NewsImages/292114_atletico_madrid.Xxx
    באתלטיקו רוצים להמשיך את המומנטום

אתלטיקו-הרכב משוער: קורטואה-פליפה,גודין,מיראנדה,חואנפראן-מאריו,טיאגו,קוקה,ארדה-אדריאן,פלקאו

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פאפליטו פרנאנדס מנצח את סבייה! טובה, הגזמה אני יודע, סה"כ שער ניצחון בדחיקה אופיינית בתחילת המשחק, אבל לאנטי-סקורר הקטנטן יש כבר יותר גולים מ-RVN בליגה. האמת שיש לפלגריני בעיה בשפיץ גם מבלי שהוא משתף את ההולנדי הגמור, אבל למרות ששאר האופציות לא כאלו טובות אני חושב שהוא בחר נכון שהשאיר את החלוץ המנוסה בחוץ. אני גם מקווה בשביל מאלאגה שהמגמה תמשך.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכבים

אוססונה: פרננדז-ברטראן,סרחיו,פלאניו,סטרוסטגי-נקונאם,פוניאל,גארסיה,סחודו,לאמה-לקיץ'

אתלטיקו: קורטואה-חואנפראן,מיראנדה,גודין,פליפה-מאריו,טיאגו,קוקה,ארדה-אדריאן,פלקאו

4. AtleticoMadrid Member

מחצית סבירה+, 10 דקות אחרונות העלנו הילוך.
    מחצית מעולה לפליפה לואיס, טוראן נלחם בלי סוף. קוקה הרים לפני הגול 3 קרנות רעות, קרן אחת טובה שלו הספיקה לגול :]

5. riquelme1 Member

1-0 לאתלטיקו במחצית בריינו דה נאבארה, משער של גודין.

לא מחצית גדולה, אבל שוב הלחימה המדהימה שסימאונה מחדיר לשחקנים שלו, שלא מוותרים על אף כדור, וגם הגנתית הקבוצה נראת מצויין שאוסאסונה בקושי מגיעה לשער של קורטואה.

כואב לי על דומינגס שממשיך להיות מסופסל, אומנם הצמד מיראנדה-גודין נראה טוב, אבל דומינגס צריך להיות בהרכב.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בריינו דה נבארה, 1:0 משער של גודין.. שתי הקבוצות נלחמות ללא הפסקה ולא מוותרות על שום כדור, היה לנו עוד צ'אנס קטן לשים את השני ולהיות הרבה יותר רגועים

אוססונה משחקת לא רע ולמרות שלא הגיעה למצבים מסוכנים, היא עדיין מנסה לתקוף ושולחת לא מעט שחקנים קדימה

עריכה: אדריאן עם החמצה ענקית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx במקום למסור לקוקה שעמד מול שער ריק ניסה לעקוף את השוער וכשבעט השוער עצר את הכדור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx
    עכשיו גם פלקאו עוקף את השוער אבל לא מצליח לבעוט...רק שלא נבכה על ההחמצות האלה

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/12
  7. AtleticoMadrid Member

ווווווואווו מה שפלקאו עשה להם שם! כל כך חבל שברח לו הכדור!
    אדריאן היה חייב למסור.

8. riquelme1 Member

סימאונה צריך חילוף, אוסאסונה תוקפת וכמעט כובשת עכשיו שער, אולי סאלביו במקום אדריאן שיתמוך בחואנפראן בצד על למאח, או אסונסאו או דומינגז להגנה.

דווקא פראה נכנס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. AtleticoMadrid Member

אני רואה את פראה אני מתחיל לפחד אני לא צוחק

עריכה:

משחק קשה מאוד היה, 15 דקות אחרונות ניצלנו ע"י קורטואה עם כמה הצלות ענקיות.
    הראנו אופי, אני אוהב את זה. שבוע הבא מבחן ענק לדעתי, מול ולנסיה בקלדרון.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ניצחון מדהים! כמה דפיקות לב..לא יאמן שניצחנו את המשחק הזה ואנחנו רחוקים רק 2 נקודות מהמקום הרביעי

11. riquelme1 Member

נגמר 1-0, לחץ אדיר של אוסאסונה בסיום אבל אתלטיקו במשחק חכם ונכון, והרבה מלחמה והקרבה מנצחת משחק סופר חשוב וקשה בריינו דה נאבארה.

4 משחקים תחת סימאונה, 3 ניצחונות ותיקו, ושתיים מהם בחוץ שלקבוצה לפני שבא לא היה ניצחון חוץ אחד העונה, והדבר הכי מדהים, 4 משחקים בלי ספיגת שער(!), מדהים שלפני שהגיע ההגנה הייתה בדיחה ואיך הוא שיפר את משחק ההגנה.

הטירוף שלו בקווים כל המשחק ובמיוחד ב-10 דקות האחרונות, מדהים, זה מחלחל לשחקנים ורואים את זה.

אתלטיקו כבר במקום ה-6 2 נקודות מלבאנטה והמקום הרביעי.

שבוע בקלדרון נגד ולנסיה, שמגיעה בכושר רע בלי ניצחון ב-5 משחקים, ותבוא לנצח בכל הכוח, יהיה אש.

12. ראיין אדלי Member

ואחרי התוצאה הזאת - נפלתי רק בסיביליה, כמה שזה כואב
    שמח לראות שאתלטיקו חוזרת לאט לאט למקומה הטבעי..

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarse:

ניצחון של הרבה אופי,לחימה, משחק הירואי של הקבוצה שהשחקנים נתנו כל מה שיכלו על המגרש וחזרו עם 3 נקודות סופר חשובות... מדהים מה שסימאונה עושה על הקוים ואיך זה מחלחל לשחקנים

קורטואה היה כרגיל ענק ודפק 3 הצלות פשוט מטורפות, עד דקה 60 שלטנו במגרש והגענו לעוד 2 מצבים נפלאים שהיו חייבים להסתיים בשער (בשבוע שעבר דיברו כל כך הרבה על הפירגון שלו והפעם במקום לפרגן החליט ללכת לבד והחמיץ). מהדקה ה60 אוססונה שלטה במגרש ויצאנו מדי פעם למתפרצות, בחצי שעה האחרונה אוססונה היתה שווה גול והיה עלינו לחץ מטורף שלשמחתנו נגמר עם עוד רשת נקיה ועוד ניצחון חשוב

14. AtleticoMadrid Member

דרך אגב, זה רק אני או שראול גרסיה התנהג רע מאוד אתמול?
    בעט בארדה, רב עם פליפה לואיס ובכלל נראה שהוא ממש אבל ממש רוצה לנצח אותנו.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הבעיטה היתה של שחקן אחר נדמה לי. ובכלל, אם לא היו אקסים משני הצדדים, היינו רואים קטטה אחת לפחות.

המשחק הכי קשה של קורטואה.