מחזור 21: 0:0 במדריגל,הפער בין ריאל לברצלונה 7 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏26/1/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה שנהפוך את הדיון הזה לויכוח שכבר עבר המון גלגולים, אבל רק לשם גילוי נאות-אני הייתי עם ברצלונה ועדיין בעד ברצלונה שתנצח ברוב המקרים

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הלו! עד לשוקי נגר, תריך לדעת לשים גבולות בן אדם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. riquelme1 Member

גראנדה מנצחת 2-1 את בטיס במשחק הראשון של אבל ראסינו, אקס אתלטיקו מדריד.

חטאפה מנצחת 2-1 חשוב מאוד את לבאנטה ששוקעת, דני גוייזה ודייגו קאסטרו.

התוצאה של היום שייכת לסוסיאדד שקורעת 5-1 באנואטה את ספורטינג החלשה, שערים של זורטוסה(שתיים), אלסונדו, אראמבורו, וגרייזמן המצויין. לא מבין מה עובר על פרסיאדו העונה.

ולנסיה כרגע משחקת בסרדינירו של ראסינג שמובלה 1-0 אחרי 2 דקות, ההרכב של ולנסיה:

אלבס
    מאת'ו, רואיז, ריקרדו קוסטה, באראגן
    פיאטי, טינו קוסטה, באנגה, פיגולי
    ג'ונאס
    סולדאדו

הרכב התקפי לשם שינוי, אבל לא מאוזן שלדעתי טופאל היה צריך לפתוח ליד באנגה\טינו.

4. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שגרנאדה היא קבוצה שנהנית לשחק מול קבוצות מסביליה, גרנאדה גם ניצחה את סביליה 1-2 בסיבוב הקודם של הליגה. מה שכן, אני מקווה שהבעיה בגרנאדה אכן הייתה המאמן. גרנאדה עשתה רכש מאסיבי בקיץ האחרון והביאה בסביבות 15 שחקנים, בנוסף לעוד ארבעה שחקנים שהיא הביאה בחלון ההעברות של ינואר (למרות ששניים מהם ישחקו בקבוצה אחרת עד סוף העונה הנוכחית). בהחלט מבאס לשוב שהבעיה בקבוצה שלך היא עדיין הסגל, למרות השינויים הרבים שעשתה בקיץ. נקווה בשביל הרימונים שהבעיה אכן הייתה המאמן ושהם ימשיכו לנצח.

עקב הניצחון של האחות הקטנה, יש תחרות מאוד מעניינת בין מקומות 4-8. יש לציין שמלבד בילבאו, אף אחד לא באמת ציפה ששאר ארבעת הקבוצות (לבאנטה, אספניול, חטאפה ואוסאסונה) באמת יהיו במקומות כאלה, בעוד סביליה, ויאריאל, מלאגה ואתלטיקו נמצאים במקומות נמוכים יותר. בהחלט נראה שהליגה התחזקה בזמן האחרון וגם לריאל ולברצלונה כבר יותר קשה לנצח. נקווה שזה רק ימשיך כך. במידה ואוסאסונה תנצח מחר את אתלטיקו, הפער בין המקומות יצטמצם עוד יותר, ועם הרצון של אתלטיקו, מלאגה וסביליה לשחק גם באירופה, מצפה לנו מלחמה מרתקת ביותר על מקום שמוביל לאירופה.

נראה שבשבועות האחרונים אמארי גילה את ריקרדו קוסטה ואת פיאטי, נראה שרק בחודש ינואר הם שיחקו יותר ממה שהם שיחקו בשאר העונה. עכשיו נקווה שהוא יגלה גם את פארחו.

5. riquelme1 Member

אני מאמין ומחזיק מאוד מאבל ראסינו, בתקופה הקצרה שלו כמאמן אתלטיקו ואחרי שהחליף את חאבייר אגירה הוא עשה שם עבודה נהדרת, הקבוצה פשוט פרחה והשיגה את המקום הרביעי אחרי שהוא קיבל את הקבוצה במצב בכלל לא פשוט, בעונה אחרי זה הוא קיבל כבר סגל לא מספיק טוב ולא השתלט על המערכת. גראנדה עשתה מצויין שהביאה אותו ולדעתי הוא ישאיר אותה בליגה.

בסרדינרו מחצית, לקח לדביל 40 דקות כדאי להבין מה שרשמתי לפני המשחק(איך בן אדם שנמצא יום יום עם השחקנים האלה לא רואה דברים שאני רואה משידור באינטרנט?), והוציא את באנגה והכניס את טופאל, כמו שאמרתי באנגה וטינו קוסטה לא טובים ביחד, הם יהיו טובים ביחד רק עם קשר אחורי מאחוריהם בשיטה של 4-3-3.

ולנסיה שולטת 65 אחוז מהזמן בכדור, אבל בועטת לשער בעיטה אחת למסגרת כל המחצית, למה? כי ראסינג לוחצת יפה וכי אין דימיון במשחק, פיאטי משחק בשמאל ולדעתי מתחת לסולדאדו הוא הרבה יותר אפקטיבי ויוסיף הרבה יותר מהירות וטכניקה, ג'ונאס כרגיל משחק רחוק מסולדאדו ונאבד במשחק.

איבדתי אמון מוחלט באנטוניו באראגאן, שחקן מוכשר בלי טיפה אחת של מוח, החיסרון של מיגל זועק לשמיים וולנסיה פשוט חייבת מגן ימני, המגעים עם אייאקס לגבי ואן דר וויל תקועים ואני מקווה שיתחילו להזי עיניניים שם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/12
  6. riquelme1 Member

איזה מהפך פנטסטי של ולנסיה, 2-1 מצמד של אדוריז שנכנס פשוט באטרף, סוף סוף אמארי מנהל משחק כמו שצריך הודה בטעות של באנגה וטינו, טופאל פשוט מחזיק את האמצע, הוציא את ג'ונאס והכניס את אדוריז ויש התקפה.

בעיטה אדירה של ריקרדו קוסטה שטוניו עוצר ואדוריז על הריבאונד, השער הזה היה באוויר.

רק שיחזיקו מעמד!

ה' ישמור פפה דיופ החייה נכנס בראש של טופאל בלי רחמים ושתיהם שוכבים על הריצפה ומאבדים את ההקרה.

לא להאמין איזה לוזרים ולנסיה, שוב מובילים לקראת הסוף, שוב מקבלים גול. אבל הפעם אני לא מאשים אותם היה פשוט משחק של גמר גביע שתי הקבוצות פשוט נלחמות בצורה מדהימה.

היה כל כך ברור שמאז הפציעה של טופאל ולנסיה לא תנצח, טופאל יורד מהמגרש באלונקה ולא מצליח לעמוד על הרגליים נראה שהוא ספג זעזוע מוח, לולנסיה לא נשאר עוד חילופים ונשארה עם 10 שחקנים, אחרי זה ריקרדו קוסטה מקבל אדום שלא בצדק וגם מוניטיס וולנסיה מסיימת את המשחק עם 9 שחקנים.

הגול השני של בראנדרדו היה מטורף, 3 כדורים חוזרים הוא הגיע ובסוף כבש, כמה נשמה ומלחמה הקולמביני הזה הציג.

לא יודע איך אני מתאושש מהמשחק הזה, ולנסיה שוב מאבדת 2 נקודות יקרות שהיו לה בכיס, אין אופי לקבוצה של אמארי אין.

7. Raulito Madridista

קצת באיחור, אבל תסלחו לי.

- מבסוט עלייהם: איזה בשורות מהמדריגל, יאווראדי. במונחים של הליגה, בטח מול המכונה של גוארדיולה - מדובר בפעם עצום, אבל כלום לא גמור. מעבר לסיוט בקאמפ-נואו, לריאל יש עוד משחקים קשים כמו הדרבי בקאלדרון, אוססונה בחוץ שלא ניצחנו שם כבר 3 עונות, הסאן-ממס ואולי גם המדריגל. בכל-מקרה אני אהיה גלוי ואומר שהכיוון הוא חיובי. אם פער כזה יימחק זו סמרטוטיאדה אחת גדולה.

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/1206947-41.Xxx

- מבסוט ממנו: אוזיל חוזר, ובגדול. נגמרה תקופת הנמנמת. גם בכנף הוא מציג כדורגל משובח. סוף-סוף גול ראשון בליגה לעונה הנוכחית. השילוב שלו עם קאקא נהדר. התעצלתי לחפש תמונה של שניהם גם יחד. כל אחד סיים אתמול עם גול ובישול.

- הוא מבסוט? גראנרו היה השחקן שקיבל הכי מעט תשומת לב משחקני סראגוסה. עד שהצליח לכדרר יפה לא עשה עם זה כלום. איחר בשחרור הכדור או בעט דרד'לה לשער. לדעתי הוא מרגיש תחושה של החמצה על שתי הופעות הליגה האחרונות הכושלות. מעניין מה מוריניו מתכנן ולמה לאס לא משחק.

- לא מבסוט בכלל: הגנה פח זה דבר ראשון. לאו דווקא קשור לפפה אבל שמתי לב שעוברים אותו קצת יותר. על אלטינטופ מיותר לדבר בכלל - הזוי; שנית, בעיקר לחזירים שבינינו - השביתה הזאת אחרי הדקה ה-60. אם יש כאלה שמעניין אותם כל המספרים מסביב - אולי עוד נתחרט על הורדת הרגל מהגז בניסיון לשבור את השיא של 107 השערים בעונת 1989/90. היגואין וקאייחון דווקא עלו חדורי מוטיבצייה אבל זה לא צלח.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואף אחד לא מדבר על אינטר ששחטה את ברצלונה במפגש הראשון ואדום הזוי לבוסקט במחצית הראשונה בגומלין. מדברים רק על הבונקר הגדול של מורינו.

כמו שאמרת, כל אחד זוכר את מה שהוא רוצה. זה טבעם של אוהדי כדורגל, מסתבר.

9. ValenciaCF Member

במקום להשיג 6 מתוך 6 נקודות אנחנו משיגים 2 מתוך 2.
    שבוע שעבר חוטפים מאוססונה גול דקה 90 והיום בדקה ה88 מול ראסינג נו באמת.

10. xavi6 Member

למה לא זוכרים? רק על זה דיברו! לא זוכרים כיום כי לא הייתה להם המשכיות וכמו שכל אוהד ברסה אמר-הם עשו זאת בצורה מגעילה, לא היה בהם משהו מיוחד. אבל באותה תקופה היללו את אינטר מפה ועד הירח. אם זאת הייתה ברסה, אתה חושב שמישהו היה שותק על הגול מנבדל ועל פנדל של סניידר ולאחר מכן במפגש השני של מונטארי על אלבס? בחיים לא. אף אחד לא זוכר, אנחנו זוכרים ושותקים, כי ידענו שהצדק יעשה-וכעבור שנה לקחנו שוב את התואר שהגיע לנו.

11. riquelme1 Member

תסמין ידוע של קבוצת חסרת אופי, מהשער של ולנסיה במקום להחזיק בכדור ולהעביר את הזמן, ולנסה נראתה בפאניקה וכל התקפה של ראסינג נראת מסוכנת. אבל שוב, בגלל הפציעה של טופאל וולנסיה נשארה ב10 שחקנים קצת קשה להאשים, ובשבוע שעבר האדום המיותר של אלבלדה ואחרי שנייה גול, יש לקבוצה הזאת בעיה מנטאלית רצינית, זה גם לא פעם ראשונה שזה קורה גם נגד בטיס שב-3 דקות הפכה היתרון, זה בעיה ידועה של ולנסיה של אמארי.

מאלאגה מנצחת אחרי כמעט 3 חודשיים ברוסלדה את סביליה השוקעת, הפחון רייס עם 4 משחקי ליגה במדי סביליה, ממשיך עם הסטיסטיקה האיומה של 0 שערים, 0 תרומה והקבוצה שוקעת יותר ביחד איתו, היום הוא פתח, כרגיל היה רע והוחלף.

אני מקווה מאוד שלא יפטרו את מרסלינו.

כמובן אי אפשר עם עוד שערוריית שיפוט, גול חוקי של קוקה נפסל שלא בצדק, מה יהיה, מה?

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי שום משחק היום (עבודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ) ואני רואה את התוצאות ודי מעודד ממה שקרה היום, לבאנטה וסביליה הפסידו,ולנסיה תיקו ורק מלאגה ניצחה... מחר יש לנו עוד צ'אנס להמשיך ולהתקרב לצמרת הגבוהה ולמקומות שמוליכים לליגת האלופות ואנחנו חייבים לקחת אותה בשתי ידיים.

מרסלינו עם כל הכבוד אליו לא מצליח יותר מאשר מאמנים אחרים בסביליה בשנים האחרונות, לא יודע מי אשם במחדל הזה שלסביליה אין מספיק חלוצים אבל מישהו צריך לשלם את המחיר על זה, מאז הפציעה של נגרדו סביליה בהתרסקות ובקושי מנצחת משחקים, עכשיו הוא חזר אבל רואים בבירור שזה לא מספיק וזה היה רשום על הקיר מהשניה שלואיס פביאנו הודיע שהוא עוזב

13. itay7 Member

לא מסכים בכלל, גראנרו היה בין הטובים במשחק, גם הגול השני וגם השלישי התחילו ממנו, הוא מניע כדור טוב מאוד וגם נלחם ומחלץ כדורים, בניגוד ללאס שעושה סתם פאולים.
    לאס הוא בכלל שחקן שאני שונא, קח את כל מה ששגיא כהן אומר על פפה, ותעשה copy-paste (או אולי cut) עליו. אין לו שום חוכמת משחק, הוא עומד במקומות כ"כ לא קשורים, כבר ב(חצי) עונה הראשונה שלו בקבוצה אמרתי את זה, בזמן שכולם חגגו כאילו לקחנו מקללה חדש. לא מבין איך עד עכשיו הוא נשאר בריאל.

התכנון של מוריניו פשוט מאוד - אלונסו הוא קשר אחורי נטו, וצריך מישהו לידו שיודע להזיז כדור וגם להעמיד את עצמו במיקום נורמלי. כל עוד חדירה פצוע, גראנרו הוא האופציה הטובה ביותר, ולדעתי הוא הראה את זה גם ביום שבת וגם נגד בארסה שהוא נכנס. נראה לי שמצפים ממנו לדברים לא הגיונים, צריך להשוות אותו ללאס או חדירה ולא לאוזיל...

------------------------
    ולנסיה מאוד אכזבה אותי, אחרי ה-2-1 היה צריך להגיע שלישי ולסגור עניין לפני שהם נשארו בעשרה ובתשעה שחקנים. נראה שהם פשוט לא יודעים לגמור משחקים, חסרי אופי לחלוטין, וחבל, היו יכולים להוציא הרבה יותר מהעונה הזו, אולי אפילו להילחם על מקום שני, או לפחות להיות קרובים.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גרם להרחקות היום? על מה היו האדומים?

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה