מחזור 21: 0:0 במדריגל,הפער בין ריאל לברצלונה 7 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏26/1/12.

1. xavi6 Member

עזוב את ההגזמות שלו, השפילה, מה שמצחיק שהאדון הנכבד אומר שלנו אין אופי. קבוצה שבמשך 3 שנים שומרת על הרעב וכל הזמן יוצאת מפיגורים היא קבוצה בלי אופי. ועוד אומר נאיבים אידיוטים. 3 שנים, 3 אליפויות ושתי גביעי אירופה, 2 גביעי עולם. נאיבים אידיוטים בלי אופי.

מאיפה אתם באים?

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/12
  2. itay7 Member

כנראה שיש לזה סיבה. אולי באמת יש שובע אצל בארסה. סה"כ קל מאוד לעורר מוטיבציה נגד ריאל אבל קשה במשחקי חוץ רגילים. ואני לא מדבר רק על המשחק, אני מדבר גם על האימונים לפני. מגיע לפפ כל הכבוד שהוא הצליח לעשות את זה במשך שלוש שנים, סה"כ מוריניו לא מצליח לעשות את זה כ"כ זמן רצוף, בגלל זה הוא עוזב קבוצות, אבל נראה שעכשיו גם פפ והצוות המקצועי שלו נופל בדבר הזה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל מה שהורגלנו לקבל ב3 שנים האחרונות כל איבוד נקודות הפך להיות "אסון", אני אישית מקווה ומאמין שבעוד שנתיים כבר תוצאות כמו שיש לברצלונה כיום יספיקו למקום הראשון ואלה יהיו התוצאות שצריכים לקחת אליפויות... כשיחתם ההסכם הטלוויזיוני החדש אני מקווה שנחזור לראות את השיוויוניות הזאת

ממתי תיקו במדריגל זה כזה הפתעה, או בבילבאו, או לאבד נקודות בסוסיאדד/חטאפה מדי פעם... זה נורמאלי וזה אמור לקרות, פשוט מה שקרה ב3 שנים האחרונות בספרד גורם לנו לחשוב שזה "לא מספיק טוב"...

4. Guardiola Member

איזה תסכול ואיזה עצבים. בארסה שוב מנמנמת לה במגרש וחושבת שזה יגיע מעצמו. אנחנו עוד פעם מאבדים נקודות בחוץ, אם יכולת כזאת בחוץ אנחנו יכולים רק לחלום על אליפות. בארסה נראית רע אתמול, אפילו רע מאוד. הכדורגל שבארסה שיחקה אתמול היה מדכא, מבאס, מעצבן. הפער גדל לשבע נק', ומרחק מרעל גודל ממחזור למחזור, רעל שכבר ביקרה כמעט בכל מגרש חוץ מהקשים בספרד ניצחה אתמול את סרגוסה האומללה.

הסיכויים שלנו העונה לזכות באליפות הם קלושים במיוחד לאור היכולת הלא טובה שלנו בחוץ, ממש מדאיג אותי שברצלונה לא מסוגלת לנצח שתי משחק חוץ רצופים. בארסה חייבת להשתנות במשחקי החוץ שלה. בגלל משחקים שכאלה שלא לוקחים בהם את הנקודות, זה ייגמר כנראה באובד אליפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx.

Barça, T'estimo molt

Visca Barca i Visca Catalunya!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/12
  5. פריד טאהר Member

ליונל מסי : " לפעמים השופטים שחצנים יהירים ומאיימים עליך בשליפת כרטיסים צהובים "
    תגובה לכל האדיוטים שלא מפסיקים לתקוף את "ההתבכיינות" של מוריניו

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אתה באמת משווה את דברים אלו, שנאמרו פעם אחת מזה הרבה זמן [אם בכלל], למה שמוריניו עשה ועושה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. פריד טאהר Member

ממש לא משווה, האמת גם אני מסכים שמוריניו מגזים יותר מדי, בטח ובטח שאי אפשר להגיד שמסי בכיין.. אין לי שום בעייה עם זה וזכותו של מסי לתקוף את השופטים אם הוא מרגיש שהאליפות מוכרעת בידי השופטים..
    כן יש לי בעיה עם אלו שלא הפסיקו לתקוף את ריאל ושחקניה(תעזוב את מוריניו) בכל פעם שהתלוננו על השופט בעונה שעברה, ברגע שגם הם בעצמם מודעים שריאל קופחה (הם העדיפו להתעלם מזה והתמקדו לתקוף אתה קבוצה כבכיינית)..

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אחרי המשחקים האחרונים לריאל אין שום סיבה לתקוף את השיפוט.
    פפה היה צריך להיות מורחק מכמה משחקים טובים ולא קרה; לאס היה אמור להיות מורחק כבר במחצית; גם ראמוס היה אמור להיות מורחק ויפה שעה אחת קודם, וגם קונטראו שעשה מעשה מאוד לא יפה שלא זכה לתגובה.
    ברור לי שגם בארסה 'לא חפים מפשע', אבל אם אתה לרגע אחד עוצר ומשווה, מה שריאל עושים זה פשוט חוצה כל גבול - ועוד אח"כ רצים לבכות בתקשורת. אתם? באיזה זכות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

9. Civil Anti Madridista

מאיפה הביצים להשוות בניהם בכלל?! מוריניו מהדקה שהוחתם פתח קמפיין שהשופטים ובארסה עובדים יחד
    כל קלאסיקו אין מצב שריאל הולכים לשופט, גם שהם קיבלו בראש חמישייה בקלאסיקו הראשון של הליצן הזה

תעשה לי טובה באמת, מוריניו מפעיל הרבה לחץ על השופטים בהתבכיינויות שלו ואין מה לעשות באיזשהו מקום זה גם עובד

האליפות לא מוכרעת ע"י שופטים, אבל למוריניו השפעה גדולה והוא יודע את זה. אם יש משהו שהוא גדול בו זה פסיכולוגיה, ולחץ על שופטים זאת סוג של אסטרטגיה. כשאתה לא מצליח שנה אחרי שנה לנצח את היריבה הכי גדולה שלך, כל האמצעים כשרים

10. פריד טאהר Member

אני באמת לא מבין אותכם! אין שום התנגשות בין ההודעה (לפחות השנייה) שלי לבין התגובות שלכם..
    אני שוב אומר, אני מסכים אתכם שמוריניו מגזים בביקורת שלו ( גם אם היא מוצדקת), אבל אני מתייחס לשאר הקבוצה ( לפחות השחקנים ההוגניםיהם כמו קסיאס), כל פעם שהיה תוקף את השופטים (גם אם זה בצדק) רוב אוהדי ברצלונה היו מתנפלים עליו בעונות קודמות.
    עכשיו שהפער -7 הכל מתהפך, תקיפת השופטים פתאום הופכת מבחינתם ללגטימית..
    בשורה התחתונה, זכותם של שחקני ברצלונה לתקוף את השופטים כשמקפחים אותם, בדיוק כמו שזאת זכותם של שחקני ריאל..

11. xavi6 Member

אף שחקן ואף מאמן לא צריך לדבר על שיפוט. נקודה. לא מסי, לא רונלדו, לא פפ לא מוריניו ולא שוקי נגר.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

תקיפת שופטים אף פעם לא הפכה ללגיטימית.
    שים לב מי עושה בזה שימוש ציני לאחר כל מפגש (וזאת למרות שהוא צריך לנשק ל2 השופטים בצמד המשחקים את הרגליים), ומי באמת מביא את זה ממקום כואב ואמיתי, וגם לא באותה ההחצנה והגסות שזה נעשה ע"י אנשי ריאל בראשות מוריניו.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מצפה מברצלונה לתקוף את השופטים ולהתנהג כמו ריאל מדריד? ברצלונה הקבוצה שנהנתנה משיפוט ב 3 שנים האחרונות בצורה פשוט מפחידה ומגעילה, השופטים לבשו בלאוגראנה בשלוש שנים האחרונות אז אני אישית וכל מי שאני מכיר לא מצפה בכלל מברצלונה להתלונן, בן אדם שגנב במשך 3 שנים לא יכול להתלונן במשטרה על כך שגנבו לו את הבית, ככה גם ברצלונה 3 שנים נהנית בטירוף משופטים לא יכולה מבחינתי עכשיו להתלונן על זה.. שוב אני אומר את זה, רק במשחק של צ'לסי-ברצלונה היו יותר טעויות מאשר ברצלונה טעו נגדה ב3 שנים האחרונות

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שראיתי את התקציר של המשחק בברנבאו אני חייב להודות שלא חשבתי שככה היה המשחק, כשראיתי בתוצאות שסראגוסה עלתה ל 1:0 ושריאל השוותה אחרי חצי שעה הייתי בטוח שריאל במשחק נוראי לא מגיעה למצבים,לא מצליחה לעשות פעולות טובות אבל בפועל ריאל הגיעה לכמות מצבים גדולה וטעות נוראית בזמן בעיטה חופשית גרמה לסראגוסה לעלות ליתרון

15. xavi6 Member

דיי דיי לקשקש. אדום שלא היה על אבידאל, יד של באלאק ברחבה ופנדל על הנרי במפגש הראשון. אתם זוכרים רק מה שאתם רוצים לזכור, אבל ההוכחה לכך שבאמת הגיע לנו היא השנתיים שאחרי שגם אז המשכנו באותה דרך והיינו הכי טובים באירופה.