מחזור 21: רונאלדו מרשית שלושער מול חטאפה ב-4:0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏25/1/13.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לעשות כשאוזיל חוזר לעצמו אז ריאל תחזור לעצמה, למרות שהמחצית הראשונה הוא היה בינוני במחצית השניה הוא היה נהדר והגיעו השערים הקלים לריאל.

2. Raulito Madridista

למה לא שמתי ווינר למה? אבל גם להיות צודק בתוצאה זה משהו, ואני עוד לא בן-אדם אופטימי, רחוק מזה. היה אחד שדיסקס עימי במחצית וליכלך מה שנקרא על האופטימיות הלא-ברורה הזו אבל שמו שמור במערכת מפאת כבוד.

http://www.realmadrid.co.il/se1112/getafe3_3.Xxx

צהריים טובים. אני כל-כך אוהב את הדרך שהוא מתכונן לקלאסיקו התותח הזה. מה היינו עושים בלעדיו? כשהוא יענוד את סרט הקפטן נגד בארסה - זה יהיה רגע עצום, משהו שקשה להסביר במילים. ואם הוא יבקיע אז בכלל, קרנבל בהיכל(בעצם לא, המשפט הזה שמור יותר למכבי כדורסל). 21 שערים ב-20 משחקי ליגה, 33 שערים ב-32 שערים בכל המסגרות ועשרה שערים מאז 2013. ריאל מדריד לא נותנת בראש כמו בעונה שעברה אבל רונאלדו כמעט אותו דבר וגם זו תהיה עונה 'לא שגרתית', לא עוד 'עונה טובה' גם אם לא יכבוש 60 שערים, למרות שהוא ימדד כמובן במשחקים מול יונייטד וברצלונה.

אהבתי שברגע שחטאפה ניסתה לתקוף - ידענו להעניש אותה ולתת את הגול השני שסגר עניין, למרות שאני רוצה לראות קצת יותר כדורגל גם מול בונקרים. צריך סבלנות, שחקנים נוספים שבועטים מרחוק ולא רק כריסטיאנו(היגואין כבש כבר שערים מחוץ לרחבה, ומה איתך אדון מודריץ'? אפילו אסיין צריך לנסות) ומדי-מאריה אני מצפה ליותר גם במשחק עומד. היגואין המפסיד העיקרי שלי מהמשחק הזה וקרבאליו אכן קלאסה, גם העלה נשכחות מה שנקרא.

הסיקור המלא מופיע באתר ושם מן הסתם קצת הרחבתי. ביום רביעי - סופר-קלאסיקו - האם אתם מוכנים? מתוכנן מפגש בהרצליה אגב, פרטים בהמשך.

3. Civil Anti Madridista

Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Sergio, Thiago, Xavi, Pedro, Villa, Messi

פויול הפך להיות בלם שלישי ברוטאצייה? נראה כאילו שבכל המשחקים הפחות חשובים הוא פותח
    גם מצבו של אלכסיס לא מזהיר במיוחד אם גם במשחק כזה הוא על הספסל במקום לתת לפדרו לנוח.
    רציתי להאמין שיש סיכוי כלשהו שיתנו למסי לנוח היום, כנראה שזה בלתי אפשרי

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לא רק אני חושב שהמשחק ביום חמישי הרבה יותר חשוב מהיום, גם סימאונה וזה ההרכב שהוא מעלה

קורטואה-חואנפראן,קאטה דיאז,גודין,פליפה-אמרה,טיאגו,סבויה,ארדה,ראול גארסיה-דייגו קוסטה

5. AtleticoMadrid Member

1:0 לבילבאו.. מגיע לנו לקבל, משחק גרוע שלנו.. בילבאו שוטפת את המגרש

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן איזה שחזור מדויק משנה שעברה, משחק לא טוב שלנו בילבאו מחמיצה..אנחנו מגיעים לשני מצבים של 100% גול בשביל לגנוב את המשחק וכמו בשנה שעברה יוצאים פראירים ומפסידים 0:3.

מקווה שהשחקנים שהיו צריכים מנוחה יהיו בטירוף ביום חמישי, מה שהיה היום אפשר לתקן :aaarse:

7. סדרו קייטע Member

1. קטנותי מול סימאונה, אבל הגישה שלו למשחק- מבחינת ההרכב שהוא העלה- מאד מוזרה. אתם יודעים, רק שמונה הפרש כאשר בתקופה הקרובה לברצלונה יש משחקים לא פשוטים והמשחק הבא של אתלטיקו רק ביום חמישי. מה עוד שסאן ממס זה איצטדיון מהקשים בספרד ובילבאו עם כל הבעיות היא עדיין קבוצה סופר מוכשרת ומסוכנת מאד במשחק נתון. זה לא המשחק לעלות אליו בהרכב הליגה האירופית שלו. זה גם לא שהשחקנים שלו היו צריכים לעמוד העונה באיזה עומס מטורף ששני משחקים בשבוע צריכים לגמור אותם.

2. אחד המשחקים הטובים שראיתי ממאיורקה בשנתיים האחרונות. צדק פואטי שדווקא משחק הזה היא הפסידה.

לג'ובאני דוס סנטוס מגיעה קבוצה יותר טובה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא מאוד שמחתי מההרכב של סימאונה, זה לא רציני לחשוב שאנחנו מסוגלים להמשיך לצבור נקודות באותו קצב, אנחנו לא מסתכלים על בארסה והאמת שהמקום השני גם הרבה פחות מעניין אותי מאשר להיות בגמר הגביע, את ההפסד היום אפשר לתקן, אנחנו במרחק טוב מלא להיות בליגת האלופות בעונה הבאה וזאת המטרה, מקום 3 השנה יהיה הישג ואני מאמין שאנחנו נשיג אותו, בינתיים צריך להתרכז בלעבור את האנדלוסים כי לעוף מול הקבוצה המזוהמת הזאת יהיה יותר גרוע מאשר להפסיד בגמר/להיות מודחים מול בטיס

זפזפתי בעשר דקות האחרונות למשחק של מאיורקה ונדהמתי לראות איך הם שולטים במגרש ומגיעים לכמות מצבים שלא הגיעו אליה בכל המשחקים ביחד (למרות האדום של מלאגה שלא תירוץ)

9. סדרו קייטע Member

למה זה לא רציני לחשוב שאתם יכולים לצבור נקודות באותו קצב? הרי דווקא הסיבוב השני יותר נוח על הנייר מהזווית של אתלטיקו וזה לא שיש לכם את ליגת האלופות על הראש. זה גם מוזר שאתה מזלזל באפשרות להקדים את ריאל בטבלה. ועוד את ריאל של מוריניו ורונאלדו, לא של שוסטר או קירוש.

מצד שני, כנראה שסימאונה חושב כמוך.

קבלו את הססטיסטקה מהמשחק של מאיורקה:

http://espnfc.com/en/gamecast/statistics/i...et=true&cc=4716

שליטה מוחלטת שבאמת נדיר לראות ממנה ועוד נגד קבוצה כמו מאלגה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/13
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי לא רק אנחנו לא מסוגלים אלא שום קבוצה בעולם לא מסוגלת להתמודד בקצב צבירת הנקודות של ברצלונה, אם היינו משיגים את כמות הנקודות שהשגנו בכל שנה אחרת היינו מתמודדים חזק על האליפות והיינו יכולים לחלום, נפלנו דווקא על השנה שהכל הולך לברצלונה, שהיא מציגה כדורגל עוד יותר מושלם ממושלם (עד כמה שזה בלתי אפשרי) וגם כשהיא עומדת לאבד נקודות השופטים ידאגו לסדר את זה (אוססונה,סביליה).

וזה לא שאני לא מאמין שאפשר להתחרות עם ריאל השנה על המקום השני, פשוט זה הרבה פחות חשוב מבחינתי מאשר להיות בגמר גביע, בשבילי להיות בגמר זה יום חג וזה השאיפה של כל מועדון בעולם, גם 10 שנים להיות רצוף בצ'מפיונס לא יתנו את ההרגשה של הנפת הגביע (ליגה אירופית/סופרקאפ).

את המשחק היום אפשר לתקן, אנחנו עדיין במצב מצוין בטבלה, אם לא תהיה ירידה דרסטית אז אני מאמין (חסר להם שלא) שנסיים במקום 2-3.
    את הגביע אי אפשר לתקן ולפספס צ'אנס שכזה, בטח לא מול סביליה שלפרקים אני מרגיש אליהם שנאה יותר מאשר לריאל (לא רק אני בקטע הזה אל עוד אוהדי אתלטיקו שאני מכיר).

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שאלכסיס יקבל הרבה דקות בליגה מעכשיו כשה]ער חוזר ל11 נקודות אולי ככה יחזור לו הבטחון השנה הוא פשוט גרוע.

12. Civil Anti Madridista

עוד יום שגרתי בברצלונה. בדקות הראשונות אוסאסונה אומנם הפעילה לחץ גבוה על ההגנה שלנו, אבל יצא לה האוויר מהר מאוד
    מלבד הרביעייה של מסי, צריך לציין גם את דני אלבס ודויד וויה על משחק נהדר של שניהם. במיוחד הברזילאי שעשה שם קרחנות באגף
    ואני מקווה שאחרי המשחק אתמול דויד וויה הוכיח שמקומו ברוטאציה הוא לפני טייו ואלכסיס.
    על אלכסיס עובר משהו שהתרופה לכך היא פשוט להבקיע כבר. מסדרים לו מצבים נהדרים של 200% והוא בכל זאת מצליח להחמיץ באומנות

ביום רביעי אנחנו בברנבאו, נגיע לשם במטרה לנצל את מצבת החיסורים של ריאל מדריד ולהכריע את ההתמודדות כבר במשחק הראשון

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הגנה מביכה של גראנאדה אמש במשחק שנעל את המחזור, אפילו מדל :aaa8: מצליח לכבוש וסבייה לא מתקשה לרשום ניצחון רב שערים.

14. סדרו קייטע Member

האמת היא שמדל הבקיע לא מעט העונה. חבל רק מבחינת סביליה שהם לא עשו את חילופי המאמנים לפני ארבעה-חמישה מחזורים, כי במצב כזה מאד יתכן שהם עוד היו במאבק על מקום באלופות. יש להם את הסגל והכדורגל לזה ודי ברור שמיצ'ל היה חלק לא קטן מהבעיה. צריך גם לשים לב לצרפתי הצעיר שלהם, שהוא אולי לא מציאה ברמה של חברו למרכז השדה של הנבחרת הצעירה של צרפת (הוא גם עלה להם כסף, להבדיל מפוגבה ליובה), אבל עושה עבודה טובה מאד וגם הבקיע אתמול.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/13
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר הכפיל את מספר הכיבושים שלו מהעונה שעברה, אבל זה עדיין לא הרבה. בסבייה אני רואה אותו מצטרף הרבה פחות להתקפה מאשר בבוקה וקאתוליקה, בהן שיחק לעתים קרובות בתפקידים הגנתיים יותר מאשר בסבייה, ואני מקווה שהוא ישתחרר קצת במובן הזה.