מחזור 21: סט. פאולי זוכה בדרבי הצפון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏3/2/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

בורוסיה דורטמונד אלופה!
    במחזור שבו באיירן מינכן מפסידה לקלן אחרי שהובילה כבר 2-0 ושלברקוזן מפסידה לנירברג אין כבר שום כוח שבעולם שימנע מהצהובים-שחורים אליפות ראשונה מזה 9 שנים, לומר לכם ת'אמת למרות שאיני אוהד דורטמונד אני מתרגש!

2. werder bremen Member

מחזור מטורף,כל הגדולות מאבדות נק' יקרות,לא האמנתי שקלן יצליחו בכלל לחזור..כוחו של ההישרדות קבוצה מלאת מוטיבציה להישאר בליגה,וברמן סיימה בתיקו 1-1 מזל שיש את פיזארו הוא היחידי כרגע בקבוצה שמתפקד בהתקפה,והעונה התחתית כמובן יותר מעניינת ובינתיים גלאדבך מובילה 0-2 על שטוטגרט שנוכח התוצאה במקום האחרון.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שטוטגארט קונה היום כרטיס לליגה השניה. כבר מזמן לא ראיתי קבוצה כזאת רעה מכל ההיבטים.

בוביץ', לבדיה, ההנהלה ושלושת רבע קבוצה הביתה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

עכשיו שלפחות דורטמונד תזכה באליפות, שמשהו שאפשר לקרא לו חיובי יצא מהעונה הזוועתית הזאת.

שבור לגמרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. eran levy Member

צר לי שזה קורה, ושאפילו אתה, רוזנר, איבדת אופטימיות. דיברנו לפני כמה חודשים על ההשוואה להרטה של העונה שעברה, וזה מתחיל להתקרב למה שהיה שם, ואף יותר גרוע, כי בשטוטגרט יש שחקנים טובים יותר על הנייר אבל הבלגן שם פשוט מחריד, והרמה בהתאם.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לטעמי עדיין לא הכל אבוד. גם לגבי המשחק המתנהל עכשיו וגם לגבי קרב ההישרדות בליגה. שלושה ניצחונות והם יוצאים מזה. שטוטגארט מסוגלת לכך.

6. eran levy Member

אם למדתי משהו חשוב היום זה לסתום את הפה עד שהמשחק מסתיים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כוס אמא של השחקנים האלו! הם עושים את זה בכוונה.
    הכנתי כבר את מכתב הפרישה שלי כאוהד כדורגל בגלל הגועל נפש שראיתי במחצית הראשונה ואז ...

אז הם חוזרים! כדורגל מדהיםםםםםםםםםם
    משווים ל 2-2 והשלישי בדרך ואז ...אז הם מורידים רגל מהדוושה ו...גלדבך כובשת שער חוקי ....שנפסל.
    ואז אחרי שהטמבלים מחזירים את גלדבך למשחק וזאתי לוחצת ולחוחצת אנחנו מקבלים פנדל 5 דקות לסוף.
    ומי שלא מכיר את הסיפור של שטוטגארט עם פנדלים לבטח לא יבין איזה חרדות ליוו אותי עד שגבהארט הרים את הרשת והניצחון הוא שלנו!

התקף לב ואורגזמה מעולם לא היו קרובים אחד לשני כמו היום.
    פאקינג הל

Vfb ist unser Leben ist unser ziel
    :aaarse:

8. werder bremen Member

חחח גלאדבך פשוט ליצנים הם ספגו כבר 53 שערים !
    ואיבדו השנה לפחות 5-7 פעמים יתרון בלי להגזים יש שם בעיה קשה מאוד בהגנה בתחילת העונה נעדרו להם כל ההרכב הראשון של ההגנה כמעט ועדיין הם נראים כמו פח נראה לי אפשר להכתיר אותה כיורדת הראשונה כבר יש להם הגנה של ליצנים.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא הייתי ממהר להוריד אותם. היום הם שיחקו לפרקים נהדר, אבל השופט נתן את הניצחון לשטוטגארט (לשם שינוי זה לא קרה הפוך).

אבל אני לא אהיה קטנוני היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ממה שראיתי עד עכשיו לא לאוטרן ולא ברמן וגם לא וולפסבורג נראות טוב יותר מגלדבך ככה שהייתי זהיר.

10. AS R Member

אז במחזור שבו דורטמונד מסיימת בתיקו ביתי היא למעשה מגדילה את היתרון שלה בפיסגה בנקודה..(לברקוזן ובאיירן מפסידות).
    ריגש אותי במיוחד לראות את הפנים של אוהד קלן שבכה כשבאיירן הובילה 2-0. מגיע לו שהקבוצה שלו תנצח לשם שינוי ועוד את באיירן אחרי פיגור כפול.
    לברקוזן כרגיל לוזרים, מפסידים ברגע האמת כשהם יכולים לצמצם פערים מהפסגה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הדרבי בין המבורג וסנקט פאולי נדחה בגלל הגשמים העזים שהפכו את איצטדיון המיילנטור לביצה.

12. johnnie walker Member

לברמן יש סגל ששוה כרגע מקסימום מקום בעשיריה הראשונה וגם זה בלחץ,
    לוולפסבורג יש סגל שיכול בקלות גם לקחת אליפות אם הוא מאומן כמו שצריך,
    אם ברמן תרד זו לא תהיה הפתעה גדולה אבל במקרה של וולפסבורג זו פשוט שערוריה,
    ברור ששאף נשאר בברמן כי הוא ואלופס זה בעצם ברמן, לא ברור אבל מה מקלארן עדיין
    עושה אצלם.

13. Andrei Kanchelskis Member

סטיב מקלארן שוב מתגלה כבלוף גדול. הוא לקח אליפות באחת הליגות החלשות באירופה ולטעמי הוא היה צריך להישאר שם עוד 5-4 עונות לפחות הבונדסליגה היא לגמריי לא לרמה שלו וחבל מאוד שמועדון מכובד כמו וולפסבורג נפל בפח והביא אותו, אם הטעות תעלה להם בירידה לליגה השנייה מבחינתי הקריירה של מקלארן גמורה לחלוטין.

מה שקורה השנה בבונדסליגה הוא פשוט מדהים ובלתי נתפס איך שקבוצות שבקיץ נחשבו מועמדות לאליפות התרסקו בצורה "מהממת" שכזו(שאלקה,וולפסבורג,ורדר ברמן ושטוטגרט) ואילו קבוצות שסומנו בכלל כמעומדות לירידה או מקסימום למרכז הטבלה מאיישות את כל המקומות בצמרת

ברוב המקרים עונה רעה של באיירן יוצרת בעונה העוקבת עונה חד צדדית שמוכרעת על ידיה בקלות, לכן אני איני חושב שמדובר פה בעידן חדש בבונדסליגה ולדעתי עונה כזו כמה שאבסורדי לומר זאת רק מזיקה לליגה ולתחרותיות שבה.

14. dudi Member

לכן הפעם אני מקווה שהרכש בקיץ יעשה בקפידה שתסגור את הבונדסליג למה שנים טובות, ולא החזרת ההגמוניה לעונה אחת בלבד, כי בסופו של דבר הפסדי האליפויות יקרים יותר, ובטח שכואבים מנשוא..

שבועטוב לכולם.

15. Zizou10 Member

יש תאריך למשחק?
    בכל מקרה המשחק אני מניח לא יושחק השבוע בגלל הנבחרות. נכון?