מחזור 21 בסרייהA דה רוסי חוזר לאולימפיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י טל., ‏20/1/24.

1. Don Joan Roman Member

הפער הדו ספרתי הזה הוא בערך הפער הראוי בין אינטר ליובנטוס, אני אומר בערך כי יש סיכוי שבשבועות הבאים הוא יגדל אפילו ל-18 שזה ההפרש הריאלי תודות למאמן האובר אציבר שלנו שאין בלתו ומלבדו אף אחד.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא.

הוא תודות למאמן שלנו שמצעיד את הקבוצה לקצב צבירת הנקודות הטוב ביותר של אינטר בעידן 3 נקודות, למעט עונת 06/7. 69 נקודות מתוך 78 אפשריות? קשה מאוד עד בלתי אפשרי להתחרות ב-90% הצלחה וכן, צריך לקחת בפרופורציות את הפער הזה. אינטר ניצחה את כל המשחקים שלה בינואר ופברואר, לא חושב שאלגרי אשם בזה.

3. VAR Member

למה, הוא חייב משהו למישהו?

שיתקן אותי מישהו אם אני טועה, אבל הוא אף פעם לא השאיר שחקנים בניגוד לרצונם או איים בהוצאה מהסגל כדי שיחתמו על חוזה חדש.

4. Don Joan Roman Member

אכן, אין לו שום אשמה בכך שהקבוצה שלו הוציאה 2 נקודות מול אודינזה, אמפולי והלאס ורונה, להפך, צריך למחוא לו כפיים על ההישג.

המקום הראשון של אינטר הוא תודות לאינזאגי וכל מה שאמרת, זה שהפער הוא 12 ולא 5, זה אשמת אלגרי.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שההבדל בתפיסה ביני (ובין אחרים כאן) לבינך הוא שמבחינתך זה מובן מאליו שהסגל הזה של יובה שווה מאבק עד הסוף עם אחת הקבוצות הכי דומיננטיות בליגה האיטלקית בשנים האחרונות. אני חושב להפך.

ואף אחד לא אמר שאלגרי חף מאשמה לחלוטין, אבל לבוא ולהציג את זה "הפער גדול בגלל אלגרי", אני חושב שלא. הפער גדול קודם כל בזכות אינטר.

6. Don Joan Roman Member

לא יודע על מי הוא איים ועל מי לא, אני גם לא אומר שהוא חייב משהו למישהו (כנראה שבעל הבית שלו חושב שהוא עושה עבודה טובה).

אתה שאלת מדוע שונאים אותם, גורדן אמר לך סיבה אז אמרתי לו שהסיבה שלי היא אחרת.

7. Don Joan Roman Member

אתה בהחלט יכול לחשוב שלא, 2 נקודות מ-9 מול הקבוצות שציינתי מספרות שכן.

8. VAR Member

הסיבה היחידה שאני מצליח להבין היא שאין קהל/אצטדיון מעפן, אבל אלה לא דברים שהשתנו בשנים האחרונות.

נושא ונותן קשוח זה אחלה, הלוואי עוד כאלה כל עוד הם לא הופכים שחקנים לבני ערובה א לה לוטיטו. לשנוא קבוצות כי הן לא מוצצות לכם זה פתטי בעיניי. אבל אולי זה רק אני.

9. Don Joan Roman Member

ובעיניי זה פתאטי (שטחי וקל) לשייך את זה שאני לא אוהב את ההתנהלות שלו במו"מ לכך שהוא קשוח במו"מ. אין פה שום קשר לקשיחות אלא להתנהלות כללית.

אתה יכול להיות נושא ונותן קשוח גם בלי להתראיין כל 5 דקות ולספר שכל העולם, אחותו והדודה שלו רודפים אחרייך בטלפון, מבלי לספר לנו שאתה עושה הנחות ועוזר לחברים שלך ומבלי להתנשא כאילו אתה מנהל את המועדון המצליח בעולם.

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/24
  10. SerieA Il Capitano

בוודאי שהשנאה לסאסוואלו היא פתטית, אבל אני לא לוקח את הנושא יותר מדי ברצינות מכיוון שגם האהבה שלי לאינטר היא פתטית, אנחנו עוסקים פה בשנאה או אהבה ספורטיבית לישויות שמתבססות על חיבור לקבוצה מגיל 7, הדברים יהיו רגשיים ולעיתים מאד טיפשיים.

רוב אוהדי אינטר שונאים את סאסוואלו כי הבעלים שלהם ז"ל היה מילאניסטה, זה טמטום אפילו גדול יותר.

אני לא מחבב את סאסוואלו כי -
    1. תמיד ניצחו אותנו כשהיינו צריכים נקודות.
    2. אין קהל, אין היסטוריה, איצטדיון מזעזע.

אני חושב שלאורך השנים היא התנהלה מעולה והשיגה הרבה יותר ממה שהיא אמורה להשיג לאור הנתונים שהצגתי.

אם היית שואל אותי, ברארדי יחזור, ישיג להם 2-3 ניצחונות והם יישארו בליגה.

EO11 ו-Bianconeri אוהבים את זה.
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר קבוצה נהדרת אין מה להגיד, אין אף קבוצה ששווה כזה קצב התקדמות וצבירת נק׳.

עם קצת מזל והגרלות נוחות, היא בהחלט יכולה לעשות שוב גמר אלופות.

עם חיזוקים נוספים נכונים והשארת השלד, עלולה להבנות פה שושלת מהמפוארות בהיסטוריה של הליגה.

12. yonmu Member

אני שמח בשביל אינזאגי.
    כשחקן יש לו רק סקודטו אחד (ועוד כמה תארונים).
    כמאמן עדיין אין לו תואר גדול.
    וכל זה כשהוא תמיד בצל של אח גדול עם הישגים אדירים, וכשהוא עצמו בסך הכל אדם חביב לגמרי.

אז כן, יש חשש שנבנית כאן אינטר חזקה לשנים הבאות, אבל... נתמודד.
    בניית קבוצה מרשימה מאוד של אינטר, עם תוצאות מתמשכות על הדשא. מעיד יפה מאוד על האלטרנטיבה לשפיכת הכסף באנגליה.

13. VAR Member

מארוטה הוא המסי של המנהלים.

SerieA, עומר, Bianconeri ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ו-12/12 מול לאציו, מילאן, נאפולי ורומא אומרים שהוא המאמן הכי טוב באיטליה? לא מבין את הנקודה להתייחס לתוצאות ספציפיות שמתאימות לנרטיב.

15. Don Joan Roman Member

שלושה מהם משחקים ביתיים, אחד מהם מול עשרה שחקני מילאן, המשחק היחיד בו יובה הייתה עדיפה וניצחה בצדק היה לאציו. כל דוגמא שלך רק מוכיחה את טענתי שהקבוצה מספיק איכותית כדי להיות הרבה יותר קרובה לאינטר בטבלה. היא פשוט לא מאומנת, בוודאי לא ברמה ההתקפית ובאחרונה גם לא ברמה ההגנתית.

הסברתי לך כבר בדיון של אינטר
    מבחינתי כשקבוצה מגיעה לעשרה מצבים במשחק ומחמיצה עשרה זה נטו על השחקנים, כשהקבוצה מגיעה למצב אחד במשחק זה נטו על המאמן.

כשהקבוצה מגיעה לעשרה מצבים ומבקיעה שער אחד זה מראה שהשחקנים לא מספיק איכותיים, כשמצב אחד או שניים מספיקים לניצחון זה מראה על כמה השחקנים איכותיים.

מבחינתך אלגרי מוציא מים מהסלע ויובה פחות טובה ברמת הסגל (ועם מפעל אחד) בהפרש של 12 נקודות? תהיה בריא, החשיבה הזאת מוטעית בעיניי.

k_700 אוהב/ת את זה.