מחזור 21 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏19/2/04.

1. AleX-Del-Piero Member

אני לא יודע איפה הרוב חיים אבל אני ראיתי את בית"ר של המחצית הראשונה כזאת שקופה ושבלונית ולא יצירתית בכלל נימני לא זז אפילו שניה על המגרש וכל המחמאות לעופר טלקר איזה משחק שלו אין לא תחליף בבית"ר בעמדה שלו,לעומת זאת אני ראיתי בית"ר שונה במחצית השנייה ראיתי את טלקר כובש גולאסו ואת מליקסון עושה מה שהוא יודע לעשות הכי טוב כל המחמאות מגיעות לשניהם,עכשיו כדי מאוד שבית"ר לא תזניח את ההגנה שלה כמו אתמול אני חושב שאתמול בכלל לא היו הגנות הייתה הגנה חלשה מאוד של שתי הקבוצות וכל כדור שנכנס לרחבה הפך לכדור מסוכן,אבל באמת אני לא חושב שהייתה מישהי עדיפה על השנייה במשחק הזה היא רק דקות של מומנטום לכל אחת מהקבוצות אבל 5 שערים ומשחק עם קצב מצויין לדעתי זה מפסיק והעיקר שבית"ר ניצחה והיא רחוקה כבר 7 נקודות מהקו האדום,אבל זה לא מספיק!!הגיע הזמן לנצח בחוץ וסכנין שאיבדה את ליאור אסולין אתמול תחסר חלק חשוב מאוד השנה בהתקפה שלה הגיע הזמן לנצח בחוץ!

2. שגיא Guest

שורה תחתונה של השבת:

מכבי חיפה מנצחת ופותחת פער גדול יותר, שש נקודות מהפועל באר שבע. חיפה גם הבטיחה את המקום הראשון בתום הסיבוב הזה, שיתסיים בשבוע הבא.

המשחק מול סכנין לא התעלה לרמה גבוהה, ואיך אמר אלון יפה: "השחקנים חתמו על אמנה נגד אלימות ומיד עלו לפרק את את השני". גועל נפש. סכנין לא מפסיקה עם המשחק הברוטלי שלה, וכל משחק כזה היא גם גוררת את היריבה למשחק כזה, והיום מכבי חיפה הייתה הקורבן. לסכנין לא הייתה התקפה כלל וכלל, במחצית השניה כשחיפה השתפרה, זה היה רק עניין של זמן עד שיגיע השער, וקטן עשה את זה אחרי מסירה של רוסו, תוך כדי השתחררות ממגן, ושער ניצחון שמקנה יתרון של שש נקודות בפסגה.

ואמנם את המשחק של ב"ש ומכבי ת"א לא ראיתי, אבל הנה, באר שבע נעצרת, הפער בפיסגה נפתח, והתיקו הזה שירת אך ורק את מכבי חיפה, כי גם מכבי ת"א (שהייתה טובה יותר) לא הצליחה לנצח וממשיכה להתרחק.

הפועל פ"ת, הפועל ת"א ובני יהודה יכולות לנצל את זה כדי להגיע למקומות 2-3.

3. ג'רי בית הלוי Member

אוף, זה ממש מעצבן. פשוט הגיע לנו לנצח, ב"ש לא הגיעו אפילו פעם אחת(ואני ממש לא מגזים, פעם אחת הם לא הגיעו!) לשער של מכבי, היו לנו אולי 6 הזדמנויות של גול. חבל שההתקפה של מכבי כ"כ גרועה השנה, אולי עם התקפה נורמלית היינו נמצאים היום באחד משני המקומות הראשונים.

4. burning soil Member

מהשתי דקות שראיתי מהמשחק של מכבי ת"א והפועל ב"ש,הבנתי
    שב"ש באה לעשות בונקר,ועכשיו אני באמת מבין על מה דיברו אוהדי
    ב"ש בדיונים קודמים על שיטת המשחק,וההגנה,אני קראתי בוואן
    שגוטמן יפתח בהרכב התקפי,אבל ב"ש בכלל לא הגיעה למצבים,ולא
    ניצלה את חסרונו של פנסטיל באגף.

לעומת זאת מכבי הגיעה למס' מצבים שהיו חייבים להסתיים ברשת,
    הגיעה למכבי לנצח וזה מאכזב,אבל לדעתי הליגה לא גמורה למרות
    שחיפה בורחת.

5. shmulikwe Member

מכבי ת"א הייתה מצויינת ועם עוד קצת עוקץ בהקפה וכמה שזה נשמע מוזר דווקא המגן שלה היה חסר לעוקץ הזה. פורחננקובס מפתיע אותי הייתי בטוח שהוא יחזור אפס.. הוא בסדר.. מה עם דגו? חי עדיין?

6. שגיא Guest

דיברו על מכבי ת"א, דיברו אולי על באר שבע כקבוצות שמסוגלות לשמור על גובה, אבל מי מגיעה מאחור? דווקא הפועל ת"א, שהייתה בצל אחרי הקיץ הלא כלכך אופטימלי שעבר עליהם, וגם אחרי פתיחה בינונית ומטה אף אחד כבר לא ממש ספר את החבורה של קשטן. אבל קשטן יודע להוציא את המיטב, וזה מה שהוא עושה בתקופה האחרונה כשהקבוצה שלו רצה. אתמול זה בא לידי ביטוי עם שלישיה לרשתו של ויאנדר, שנדמה לי שעד המשחק הזה לא ספג. השוער הפיני היה די חלש והיה אשם לפחות בשער אחד.

אז 3-0 להפועל, והנה כבר מקום שני. והיום יש גם הפועל פ"ת, שיכולה גם היא לדחוק למטה את שאר הקבוצות ולבסס את מעמדה בצמרת.

7. DaMaGe Member

בע"ה הפועל פ"ת ינצחו היום.
    וויאנד לא היה רע חוץ מבשער הראשון, הוא הציל הרבה מצבים! האשמה היא ההגנה.

וויאנדר כן ספג, נמני הכניס לו גול ראשון!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx)

8. DaMaGe Member

חחחחחחחח אין לי מושג למה אתם לא רושמים כלום, אבל אתמול הפועל פ"ת ניצחה את בני יהודה המפורקת!

גמאן היה אסון!
    אודי היה בסדר גמור! הוא התאמץ הרבה!

ועכשיו אני מנסה לחשוב, איפה הייתה בני יהודה היום ללא מרוסלבץ? לא יאומן, זאת קבוצה שבנויה על שחקנים, בני יהודה היא קבוצה זבל.

בין בית"ר ירושלים לבני יהודה מפרידות 5 נקודות!

פ"ת:

קבוצה פשוט מצויינת, יוסי שבחון שחקן ענק וכישרון פשוט א=ד=י=ר!
    קבוצה עם כדורגל, הקבוצה שאני הכי נהנה לראות בליגת העל!!!

ארצג אחד החלוצים הכי טובים בארץ...פשוט מצויין, והם הולכים חזק בצמרת השנה...
    אני יודע שבסוף השנה עשי סיכומים אבל לדעתי,

פרדי דוד הוא מאמן העונה.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו לפרויקט סיכום המחזור:
    המסורת נמשכת, ןלאחר סיום המחזור ה- 21 אנחנו נקבע כאן את המנצחת הגדולה של המחזור, המפסידה הגדולה של המחזור, התוצאה המפתיעה של המחזור, רגע המחלוקת והשערוריה של המחזור (יכול להיות אותו דבר), 3 המאכזבים של המחזור ו-5 השחקנים הבולטים של המחזור. אתם לא חייבים לתת בדיוק 3 מאכזבים למשל, אבל מה שכן, חובה עליכם לנמק את הטיעונים שלכם.

אני ארשום את בחירותיי מאוחר יותר.

10. אלי מתחן Member

המנצחת הגדולה של המחזור היא כמובן מכבי חיפה שניצלה את ההזדמנות שהקבוצות בצמרת הפסידו והגדילה את הפער למרות ניצחון דחוק ולא משכנע על סכנין.
    המפסידה הגדולה של המחזור היא מכבי פ"ת שהצליחה לשמוט ניצחון שהיה לה כבר בכיס מול קבוצה שנשברה אחרי השער הראשון והפסידה לבסוף למרות יכולת לא משכנעת של בית"ר.
    התוצאה המפתיעה של המחזור היא הניצחון של בית"ר על פ"ת אם מסתכלים על תוצאת המחצית, אם היו שואלים אותי לפני המחזור הייתי צופה את כל התוצאות שקרו, לא מפתיע בכלל.
    רגע המחלוקת של המחזור הוא האדום של אסולין בחיפה, לא בטוח שהוא באמת הושיט את היד אולי הכדור עף לשם.
    השערוריה הייתה כמובן הבונקר של גוטמן בבית מול מכבי.
    שלושת המאכזבים של המחזור הם אוהד כהן עם משחק די חלש מול בית"ר, אדריאן דן גמאן, שבגלל נגיעה שלו בכדור הכדור מהעקב של הרצג הגיע אל יוסי שבחון ובני יהודה שאחרי פתיחה מצויינת מדרדרת מדחי אל דחי.
    חמשת המצטיינים של המחזור הם:
    1. עופר טלקר עם משחק חזרה טוב ובטוח עזר לבית"ר להחלים מהפצעים של המשחק מול אשדוד.
    2. יוסי שבחון שמראה כישרון ומציב את עצמו חזק בעמדה של אחד הקשרים הטובים בליגה
    3. מאור מליקסון, 15 דקות ושער מצויין עשו את העבודה
    4. יאני ויאנדר שלמרות התבוסה הראה יכולת טובה מאוד
    5. סטניסלב דוברובין שלמרות ההפסד של פ"ת כבש שני שערים יפים מאוד והחזיק אותם במשחק

*לא ראיתי את כל המשחקים השבוע לכן אין לי דעה מוצקה על כולם

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כרגיל תגובה באיחור...

יש לנו קבוצה מגעילה. אני תמיד שמח שמנצחים גם אם משחקים חרא ומגעיל כי מה שבאמת חשוב לי זה שהקבוצה תנצח ולא משנה הדרך. אבל מה שקרה ביום שבת עבר כל גבול. משחק בית רבאק, משחק בית נגד קבוצה לא מפחידה בכלל למה לשחק על תיקו??? למה?? ינעל העולם אני לא מצליח להבין את הראש של גוטמן ועוד הוא אומר את זה בלי בושה "שמנו את כל הכוח על ההגנה" אתה לא מתבייש??? זה משחק בית נגד קבוצת צמרת. בבית שלנו! לא יכול להיות שלא מגיעים למצב אחד בבית. זה פשוט עלוב, זה פשוט מרגיז זה פשוט עצוב. אולי נסיים מקום 2-3 אבל זה בא על חשבון כדורגל יפה לעין ואם כל זה שאני כעוס על שיטת המשחק עדיין אני שמח שהקבוצה שלי מקום 3 או 2 זה משתנה כל שבוע ומה שבטוח שאם כל זה שאנחנו מגעילים יש לנו קבוצה יותר חזקה מאשר בעונה שעברה.

ולפני שכל מיני "חכמים" יקפצו, אמרתי חזקה ולא טובה.