מחזור 21 בליגת העל: 2-3 למכבי חיפה על הפועל ת"א; ה. חיפה עוצרת את מ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏1/2/19.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז יש 2-3 שקראו נגד מליקסון. שטויות. זה לא נשמע בשום שלב באצטדיון. אתה מתרגש מכל שטות שבודדים אומרים. זה כדורגל.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מקבל את הלך הרוח בקהל לאחרונה, אני לא.
    הייתי בטוח שהשינוי שעשינו בשלוש השנים האחרונות הגיע גם לקהל.
    רוב הקהל עדין מתנהג למופת מבחינת קללות וכיוצא בזה למרות שנושא העידוד מאכזב אותי, יש מיעוט שגודל וגודל והיו כבר נשמע בבירור בכל מהלך לא נכון שאני לא מקבל את ההתנהגות שלו בדיוק כמו שאני לא מקבל את הקיצוניות שחלקם מהאוהדים שלנו מגיבים כלפי הקבוצה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוב הקהל מתנהג למופת וזה מה שחשוב. אנחנו יודעים מה זה כדורגל ולחשוב שמתוך 14-15 אלף אוהדים לא יהיו כמה עשבים שוטים זו באמת תמימות ונאיביות רצינית מאוד. לגיטימי שיהיו גם קריאות כאלה ומבחינתי זה הגיוני מאוד ואפילו מובן. אין שום מקהלה של קריאות וקללו נגד אף שחקן, זה באמת מה שחשוב ומראה מה הקהל שלנו. כמה בודדים חייבים להיות מהצד השני, זה בסדר.

4. קשר ימני Member

די מדהים ולא מפתיע כמה מהר הדיון עבר מ-הכל בסדר ל-אם רק היית יודע מה שאני יודע...

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא כזה סוד, בפוסט של שיר היה אפילו מקורב שכתב חלק מהדברים, אם לא היה כלום בדברים של שיר היו מראים לו תדלת החוצה כמו שהראו לאלה שלפניו שביקרו תמועדון בפומבי, זה שסלחו כל כך מהר וכבר באותו שבוע חזר לסגל ולשחק מלמד שבמקרה שלו מיוחד ושונה.

6. קשר ימני Member

זה לא כזה סוד.
    אני אמרתי לפני שבוע שהעסק מבעבע וקראו לי מפגר.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם לבוזגלו סלחו והוא אחרי כמה ימים ראה דשא. על מה זה מלמד? גם אוחנה פירסם משהו ומהר חזר כרגיל. אין משהו שונה בזגזוג עם צדק. בכלל, חצי מהשחקנים שמשחקים אלו שחקנים שהראו להם את הדלת. הכל פה טלאי על טלאי. שיר צדק חזר לשחק כי אין לאף אחד במועדון תוכנית לטווח הרחוק, בדיוק מהסיבה שאלו משחק, שזריהן משחק ובן בסט. הדרך אבדה מזמן.

8. עידן444 Member

״בוקר טוב או לילה טוב, תלוי את מי שואלים ומתי ובעיקר בעיקר,כי שינה זה לחלשים :)
    פעם אחת ישרקו ופעם אחרת לא, שופט אחד מחמיר והשני פחות, אך זה חלק מהמשחק, גם כשאנחנו הנפגעים.
    לו ברשצקי או מלמד או בצ'יראי היו מבקיעים באחד מה20 איומים( 10 מתוכם למסגרת), היינו משקיעים בזה הרבה פחות דיו.
    לגישתי, איש באיגוד השופטים לא נתן הנחיה גורפת לפגוע במכבי נתניה, או לסייע להפועל ב"ש, זו בעיקר טעות משולבת של שחקן שלא התייחס לאזהרה שקיבל ושופט שחיפש את הטעות אחרי שהזהיר.
    ולמרות, את שהיה לי לומר לשופטים ולאיגוד השופטים אמרתי.
    במידה ונפסול כל שופט שטעה נגדנו לא ישארו שופטים בישראל והמקרים של גרינפלד ושל בן אברהם צועקים לשמיים בסדרי גודל מעבר למקרה חכמון וארועי מכבי ת"א בעונה שעברה וסכנין בגביע הטוטו והרחקת אולסק בגביע והרחקות דיא(פעמיים) בעונה שעברה, היו להערכתי הרבה יותר חמורים, בעיקר כי לשניים(בן אברהם וגרינפלד), יש בעיה כשהם רואים נתניה מול עיניהם.
    לגישתי, השריקות הקטנות פוגעות שבעתיים מהחלטה מהותית כמו אתמול.
    אמרתי לאיגוד השופטים אחרי ארועי מכבי ת"א, כשבמידה וזה היה בשלב מכריע בגביע הייתי מוריד את הקבוצה מהמגרש, עוד הוספתי שהבעיה היא לא טעות חד פעמית, כי גם מאמנים ושחקנים טועים, הבעיה המהותית היא יהירות של חלק מהשופטים, שגורמת להם לנסות להפוך למרכז ההצגה ועד שלא יטפלו בבעיה, היא תחזור על עצמה והם יאבדו את אמון הציבור.
    אין בעולם קבוצה גדולה ממכבי נתניה ולכן לעולם לא אחשוש שמקפחים אותנו ועוזרים לאחרים בגלל גודל.
    אנחנו נמשיך בדרכנו המשותפת, זקופי קומה ואיתנים ולא ניתן לשום רעש לפגוע בהנאה הצרופה שמשלבת קבוצה מאומנת ומחוברת שתיתן את כל כולה עבורנו ואנחנו נחזיר לה באהבה ובעידוד ונלך אחריה עד סוף המדבר.
    פנינו הגאים ליום שלישי.
    יאלללה נתניה!״

-אייל סגל

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. yedidel Member

כמה בכיינות על פנדל ברור.
    יש לכם קבוצה טובה שיתרכז בזה

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אהבתי גם את ה 20 איומים... חבל שאנחנו כבר בשלב הריקבון אז לא באמת מעניין כמה הצד השני מקשקש מולנו... שקועים בחרא של עצמנו.

11. עידן444 Member

איפה ראית בכיינות על הפנדל?
    אני רואה בדיוק להפך.
    אבל אולי זה רק אני.

12. yedidel Member

מתי יצא הפוסט? סתם ככה?

13. עידן444 Member

לא מבין גם מה הבעיה עם הפסקה הזו-
    בציראיי לפחות פעמיים היה צריך לשים את הכדור בפנים.
    ברשצקי מול השוער.
    וגם למלמד היה מצב לא רע.

יש מחלוקת שיצאנו פראיירים שלא ניצחנו?

"חיכינו שנתניה תאבד כדור כדי לנשום", תיאר אמש בצורה מושלמת אחד משחקני הפועל באר שבע את מה שהרגישו רבים בקבוצה. "לא היתה לנו שום תשובה לזריזות שלהם, לדינאמיות, לשקט שלהם עם הכדור. זה היה התיקו הכי משקר שיכול להיות. לא היה לנו שום מענה ליכולת של מכבי נתניה"

14. קשר ימני Member

זה סתם ציטוט בעילום שם. הכל בסדר

15. עידן444 Member

סתם ככה כדי לענות לאוהדים על הטענות שלהם נגד טעויות השיפוט הרבות נגדנו והבקשות ממנו שיפעל בנושא ויבקש לפסול שופטים.

אולי חסר כאן הטונטקסט של הדברים.

זו תגובה שמטרתה להכניס את האוהדים לפרופורציה בעניין השיפוט.

אם כבר יש משהו חמור במה שהוא כתב זה לגבי שני שופטים שאף אחד מהם לא שפט אתמול.