מחזור 21 בליגת העל: 2-3 למכבי חיפה על הפועל ת"א; ה. חיפה עוצרת את מ. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏1/2/19.

1. עידן444 Member

אם כבר באציריי הכי קרוב לחוטב עצים.
    לא יודע איך עשה גול כזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. עידן444 Member

שחקן נבחרת אפילו!
    אפילו קפטן לפעמים...
    אבל יליד קוסובו.
    איך הפכת אותו לרומני?

3. JR-Riquelme Member

מעניין עד איזה גיל בניון יהיה הכי טוב בארץ

4. עידן444 Member

ראש בראש עם חאלד חליילה.

5. Raulito Madridista

קצת חיוך לאוהדי הפועל באר-שבע - תנסו להיזכר רגע מי היריבה הבאה שלכם, איך אפשר לחזור למסלול הנצחונות גם כשהכל רע, אפילו בטרנר והאוהדים איבדו סבלנות. אני לחלוטין משוכנע שמכבי נתניה עם דיא סבע על כר הדשא הייתה מנצחת(כן, אני יודע שאני תקוע בעונה שעברה). אני חושב שאין אוהד שלא הניח שמתישהו המספרים של באר-שבע קצת 'יתיישרו' וזה פשוט לא קורה.

שימו לב לבית"ר, הלו"ז שלה לאחר-מכן - מכבי חיפה בטדי במחזור הבא ואז הפועל באר-שבע בטרנר, אולי היה מוקדם מדי לצחוק על קלינגר לגבי הפלייאוף העליון, כמובן שבהנחה שהתוצאה נשארת ככה. בני-יהודה עצמה נראית לי לא מאמינה, זה לא שהיא פחות טובה. אני מסתכל על בניון ורוצה לראות משהו קצת מעבר לרצון לקבל את הכדור ופסים לרוחב, למשל כדור עומק טוב וכן-הלאה.
    עוד לגבי בית"ר, פלומה רעב לשחק בקבוצה גדולה, הוא היה צריך את זה, קונטה חוזר אחרי היעדרות ממושכת, וככה קיבלתם את צד ימין שפוטנציאל הוא הטוב בליגה חוץ מדסה-מיכה.

גיא לוזון הביא אפקט מאמן חדש למכבי פ"ת ואני לא מזלזל בתיקו שלה מול רעננה שהיא קבוצה מעצבנת. אשדוד? אולי הרימו שם ידיים, מה נאמר.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל של בני יהודה לא מפסיק לנהום לקונטה ופלומה וגם בשבוע שעבר נהם לשחקנים השחורים של הפועל ת"א. מעניין אם זה יוזכר בכלל השבוע ואם יענשו עד כמה העונש יהיה מגוחך.

שזה לא קשור לקבוצה מסוימת זה לא מעניין, התרגלנו.

7. South Boy Member

ראיתי את הפועל לא מעט העונה, קבוצה יותר טובה מבאר שבע חד משמעית.
    יש הנעת כדור, יש מהלכי כדורגל, נכון שהסיומת נוראית אבל של באר שבע אפילו יותר נוראית.
    במושבה, עם כל ההתלהבות מזה שמגיעה האלופה למרות שזה בלוף אחד גדול זה הולך לכיוון אחד.
    כולם כאן חושבים שהם מבינים כמה באר שבע חלשה ואז באר שבע מגיעה ומשחקת מול הקבוצה שלהם ורק אז הם מבינים שלא היה להם מושג כמה באר שבע חלשה. גם לך זה יקרה.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים עד כמה חלק מהאוהדים שלנו הפכו להיות אוהדי הצלחות בגלל שלוש השנים האחרונות, שום פרופורציה, אם לא זוכים באליפות אז אנחנו הכי חלשים בליגה ולא קבוצה שנלחמת על כרטיס לפלייאוף עליון.
    שכחתם מאיפה באנו ומה עשינו כדי להגיע לאיפה שאנחנו, חלק מהאוהדים שלנו הפך לכל כך יהיר ומתנשא, כמה אפשר להיות קיצוניים?

LFC-Gerrard1 ו-Noam77 אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

שמע אתה הבנאדם הכי טרחן ומעיק שאני מכיר.
    אתה כל שבוע מחדש בא לכאן עם ההרצאות וההטפות שלך, אין לך שום דבר ענייני להגיד מבחינה מקצועית כי אתה יודע שכל הביקורות מוצדקות, אתה חי במציאות מדומה ומספר לנו כאן כל שבוע כמה הכול לא כזה נורא כמו שאנחנו חושבים ואף אחד לא קונה את זה אז אתה ישר עובר להשמצות.
    אני חושב שרק סכנין ואשדוד מציגות כדורגל יותר חלש מבאר שבע, אתה יכול לחשוב שכל מי שחושב ככה יהיר מתנשא קיצוני אוהד הצלחות או כל בלבול שכל אחר שאתה ממציא, עצם העובדה שזה הדבר היחיד שיש לך להגיד לי כל שבוע מחדש במקום להסביר לי למה אני קיצוני ולמה אני אוהד הצלחות רק מוכיחה לי שאני לא טועה בשיקול הדעת שלי. אנחנו נראים כמו שק החבטות של הליגה אבל לאדון משה פרגוסון אין את הכנות העצמית להתמודד עם זה אז בוא נקרא לכולם אוהדי הצלחות.
    שחרר כבר יא עלוקה.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  10. yedidel Member

חכמון בהחלט עם שריקות הזויות כרגיל. הפנדל אגב לא אחת מהן, סוף סוף מישהו שורק לעבירות על אוגו. אבל בסדר, כבר התרגלנו שפה אף פנדל לבאר שבע לא מוצדק.

לגבינו... שימשיכו לחלום בינואר. בלם זר זה חובה כבר מינואר הקודם. יש לי הרגשה שכרגיל ביומיים שנשארו ינסו לדחוס פעילות של חלון שלם ויעשו עוד ברדק.

11. עידן444 Member

כפי שאיווניר אמר בשידור- אם זה פנדל כל משחק אפשר לשרוק לכמה.
    אבל אתה חושב שזה פנדל, סבבה. לי היה נראה שאוגו עצמו מופתע.
    גם טענת שאי אפשר לקבוע שהאדום לאולסק בגביע היה המצאה. גם סבבה.
    אני לא אובייקטיבי.
    לפחות תודו שגם חלקכם.

קשר ימני ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  12. yedidel Member

איווניר ממש מופת לפרשנות.
    חזרתי הביתה לראות את התקציר, ראיתי תפיסה בחולצה לכל אורך הזינוק בכדור - פנדל. זה שהשופטים פה חלשים ולא שורקים במשחקים אחרים על זה לא קשור לעניין

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואותו שופט במחצית השנייה לא שרק על אותו אירוע כשאותו שחקן תופס אותו ומפיל אותו לפנדל אז מה?
    הייתה תפיסה לאורך כל המהלך, גם לטאהה שרקו על תפיסה כזאת בטרנר לפנדל, זה שיש שופטים שלא שורקים על זה לפנדל הופך את השריקה ללא נכונה?
    בפעם הבאה ששחקן יציל גול עם היד גם אמצא מקרה דומה ששחקן נגע ביד ולא שרקו לפנדל ואגיד שזאת ההוכחה שלא היה פנדל, מה זה מוכיח מלבד שהרמה של השופטים בארץ נמוכה ורובם פחדנים?

14. Jefecito Member

באמת יש הבדל משמעותי בין שטקוס לניצן?

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה ביקורת על הקבוצה, גם אני מעביר, אבל הקיצוניות כאן, כאילו אנחנו יורדים ליגה או כאילו אנחנו אוהדי מכבי תל אביב כדורסל שדורסים את הליגה כל שנה מאז שהליגה קמה, מוגזם בעיני.
    איבדתם את זה לגמרי, אולי חלקכם הצטרפתם רק בתקופה האחרונה שהכל טוב ולא עברתם את מה שאנחנו עברנו עם הקבוצה כדי לדעת לקחת את הדברים בפרופורציות ולדעת שגם לביקורת יש קו אדום כשמדברים על שחקנים שהשמות שלהם צריכים להיות חרוטים בדפי ההיסטוריה שלנו.
    איך מגיבים לעונה כמו הנוכחית זה המבחן האמיתי שלנו, לא איך שהגבנו לקשיים כשלקחנו שלוש אליפויות.
    לצערי האווירה של הרעל וכפוי הטובה הגיעה לאחרונה גם לטרנר, במקום לתמוך חלק מהקהל מתנהג כאילו אנחנו ברצלונה שמשחקת מול אייבר, אתם הבעיה לא פחות מהשחקנים ואווירת הרעל והלחץ שאתם עושים פוגעת בנו לא פחות מאשר חלק מהשחקנים.
    עם טרנר תומך יותר אנחנו מנצחים היום בדם ויזע ועם השיניים במקום על כל פס לא טוב יש שריקות בוז ולחץ.

Jakur ו-Noam77 אוהבים את זה.