מחזור 21 בליגת העל: מכבי מנצחת את ב"ש במשחק העונה; 1-3 לבית"ר על מ. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏2/2/18.

1. oranfu Member

קנו את הפועל? לא.

מה גם שבשביל זה צריך ששחר ירצה למכור. זה לא יקרה.

2. Butragueño מנהלים

ואו, זה נראה כאילו בית"ר אפילו לא התאמצה. ניצחון כל כך קל לא היה לה הרבה זמן. בנוסף, דמארי ורוקאביצה חיכו לדעתי 30~ דקות עד שנגעו בפעם הראשונה בכדור, הישג שלילי נאה. לא מבין את המערך ששחקנו איתו היום, לכאורה 4-3-3, אבל זהיה נראה ששחקנו עם 3 בלמים (בן הרוש, דוס סנטוס וגרשון) ושני שחקני קו סולליך ומאבוקה. לא תופס את זה שאזולאי לא פותח, לא מבין את זה שדוס סנטוס בכלל משחק כדורגל.

לכל אלה שחושבים שזה יעזור למועדון לרדת, אתם חיים בסרט. זה לא שהמועדון בשפל כלכלי או שירדה מכל נעסיה, היא יכולה להחיות את עצמה גם אם תשאר בליגה. אם נרד, ונעלה, אנחנו בסה"כ נהיה מכבי פתח-תקווה/הפועל חיפה/הפועל פ"ת.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואת מכבי ת"א קנה גולדהאר...ברקת קנתה את ב"ש.
    למכבי חיפה יש מה למכור, אפילו היום. איצטדיון מצוין, קהל גדול שלרב לא אלים. אני לא קונה שאין איש שיכול להחזיר את מכבי חיפה לצמרת.

4. oranfu Member

קנו אותם בלי לרדת ליגה. זה העניין.

אין שום דבר שירידת ליגה יעזור בו, כלום.
    כל מה שאפשר לעשות בשביל להציל את המועדון אפשר גם בלי ירידת ליגה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הקבוצה החלשה ביותר שפגשנו העונה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אני מעריך שאנחנו מדברים פה על תסריט שגם ככה לא יקרה. שחר לא ימכור את הבסטה. מצדי שיאבד עוד הרבה כסף, אבל שלפחות האוהדים יראו טיפת כבוד עצמי. אני לא אובייקטיבי, אבל בינינו, יש בעולם קבוצה עם תקציב כזה גדול שכבר שנים מדרדרת ככה? אינטר וליברפול גם התקשו במשך שנים, האחרונה כבר לא זכתה באליפות באיזה שלושים שנה, אבל היא לדעתי מעולם לא הדרדרה לתחתית. אין שום סיבה שמכבי חיפה תסיים את הליגה מתחת למקום השלישי. פשוט אין. זה הדבר שהכי מכעיס אותי. מילא אין לך כסף, אבל לשחר יש.

7. גלץ Member

@EO11
    בדיוק. וישר אחרי הניצחון על מכבי חיפה שלא נשאר ממנה שום דבר אתר ספורט5 עם הכותרת "האם ביתר תרוץ עד הסוף", כאילו שלא הפסידו רק לפני שבוע למכבי נתניה ביכולת נוראית. כמעט כל פעם אחרי ניצחון של ביתר יש כתבה כזאת או אחרת שתלכו עד הסוף.
    זה נראה שהתקשורת בארץ מנסה לנחס אתכם או משהו חחח

8. oranfu Member

בסדר שי, אני פשוט טוען שירידת ליגה לא תעזור לנו.

9. טל. Member

נו מה ברצינות נראה לכם שגם אשדוד גם אשקלון וגם רעננה יעברו את מכבי חיפה בטבלה?
    כל השלוש?!?

עזבו אותכם שטויות בחייכם.

מכבי חיפה תלקט פה ושם את הנקודות המעפנות שלה, תסיים איפה שהוא באמצע הפלייאוף התחתון, ותמשיך בסטטוס המת-חי שבו היא נמצאת כבר כמה שנים - לעוד עונה נוספת.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/18
  10. alexshw Member

הפועל לא דוגמא. לא קנו אותם - יותר לקחו תמורת תשלום חובות. כלכלית מכבי חיפה לא תגיע למצב של הפועל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. גלץ Member

אשדוד, רעננה ואשקלון קבוצות ברמה של ההרכב השני של חיפה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא חושב ששיחקנו נורא נגד נתניה. לא היינו טובים אבל ספגנו גולים ממצב נייח וטעות נוראית של קליימן. לקראת הסוף הייתה הפקרות טבעית בהגנה.

הסגל הוא סגל לאליפות, המאמן? לא.

13. alexshw Member

מכבי חיפה כמעט ולא יודעת לתת גול מצפיפות. צריך או אדום של היריבה או מתנה ממש גדולה.
    יש לה את שלושת החלוצים החלשים בליגה, הקשר האחורי הכי חלש בליגה ומגן שמאלי הכי חלש בליגה.
    מה צריך בינואר? נכון בלם ברגע האחרון.

כולם עושים הכל כדי להכשל ולרדת. שוב שחר לא מאמין במודל של מנהל המקצועי ולכן הגיוני שזה לא יצלח.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. גלץ Member

ואם אתה זוכר אני דווקא בתחילת השנה אמרתי שביתר יכולה לזכות באליפות. עם הזמן הבנתי שזה לא באמת ריאלי.
    זו קבוצה שמתהפכת בכל שבוע, יש משחקים שהיא נראית מאוד בינונית ואני לא חושב שהיא בלבל של מכבי ובאר שבע בשביל באמת להשיג מולן תוצאות טובות בראש בראש.
    גם הניהול הוא קפריזי מדי, קראתי השבוע שאלי טביב עושה הכל בשביל שביתר לא תלך עד הסוף(לא כל כך מבין את זה). יותר מדי בלאגן שם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/18
  15. oranfu Member

כלכלית לא נגיע אולי למצב של הפועל אבל אני עדיין לא מבין איך זה בכלל רלוונטי. שחר לא רוצה למכור.

מכבי חיפה עלובה על הדשא ואין לה טיפת אופי. מעבר לזה שהיא חלשה בכל פרמטר, הלחץ של מאבקי תחתית יהרוג את הקבוצה.
    מה גם שכבר ראינו איך נראינו פעמיים העונה נגד עכו. לשחק נגד קבוצות שמסתגרות (וזה מה שיהיה במאבקי התחתית) זה משהו שמכבי חיפה לחלוטין לא מסוגלת להתמודד מולו.