מחזור 21 בליגת העל: הפסד ראשון למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏10/2/05.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד שנמאס לנו?
    להגיד שאיגוד השופטים החליט להוריד אותנו ליגה?
    להזכיר את ההצגה שאייל צור נתן כאן לפני חודש וחצי כשהרחיק 2 שחקנים, שרק לפנדל שלא היה וקינח ב7 דקות תוספת זמן!(שבהם נצרת עילית השוותה וגנבה מאיתנו 2 נקודות).
    להזכיר מה היה רק אתמול? להזכיר איך בדקה ה6 מכבי פתח תקווה נכנסו בפראות בראשו של מאור אלבז והשופט לא רק שלא נתן צהוב על התאקל החריף אלא גם לא סימן לפאול!
    לא לדבר על הקוון שהיה מטר מהאירוע והתעלם ממנו!
    להזכיר איך עומר גולן נלחם על כל הכדור, רואה שהוא מאבד אותו, מתקדם כמה מטרים, צולל ומקבל פנדל?
    להזכיר שבוע שעבר בבלומפילד שאביתר אילוז הורחק(ובצדק) אבל מהצד השני אבוקסיס סחב צהוב לאורך כל המשחק למרות עבירות מכוערות ועמידה על ליד הכדור ומניעת המשך המהלך של באר שבע בכל בעיטה חופשית.
    להזכיר 2 פנדלים שהפועל פ"ת קיבלה שלא היו בזמן שבמצב 1-0 להפועל פתח תקווה באר שבע לא קיבלה פנדל.
    להזכיר שבמחזורים 13-16 נשרקו נגד באר שבע 4 פנדלים!
    להזכיר שמתחילת העונה נשרקו נגד באר שבע 7 פנדלים, המספר הכי גבוהה בליגה!
    7 פנדלים ב21 משחקים! פנדל לכל 3 משחקים!

באיצטדיון היה ברור לי שעומר גולן מפיל את עצמו, גם בחדשות הספורט זה היה ברור, מה שעוד ברור זה שרואים את משיח רץ עם המשרוקית מחכה להצגה, מתחנן לנפילה כדי לשרוק.

הראל, יש לך טעות בקשר למאזן של משיח איתנו, יש לו 15 משחקים, שבהם הפסדנו 14 פעם, ועשינו תיקו פעם אחת בלבד, וגם זה בתיקו 1-1 מול הפועל רמת גן שהוא פסל לנו שער חוקי בדקה ה90.

משיח לפני שנתיים נתן להפועל ת"א את הניצחון במשחק מולנו כשהרחיק את תומר חליבה וקינח בפנדל(שלא היה) לזכות הפועל ת"א.
    הוא כאמור פסל לנו גול חוקי בעונת העלייה ב1-1 במכתש נגד הפועל רמת גן(משחק שהייתי בו כמובן).
    אתמול הוא העניק לפתח תקווה את הניצחון בדקה ה90.
    ואני בטוח שאם אני אתאמץ אני אזכר בעוד כמה סיפורים.

עוד פעם וועדת משמעת, שוב בטח ירחיקו לנו שחקנים ל7 משחקים(בתקווה שבאמת ירחיקו את מיזרחי עד סוף השנה, אבל בתקווה שברמי אליהו ותומר חליבה לא יפגעו).

מנשה משיח הוא מזמן חלק ברשימה איכותית של שופטים ששונאים את באר שבע:
    מצטרף לשופטים כמו אייל צור, איתן תבריזי ואחרים שפוגעים בבאר שבע במתכוון כדי להוריד אותנו לליגה השנייה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה, הנה טעויות השיפוט מול באר שבע השנה, ביפרוט:
    מחזור 5 , הפועל פ"ת , פנדל שלא היה ולא נברא
    מחיר 2 נקודות
    הפועל ב"ש בני יהודה , שער שנפסל בטענת אופסידשלחא היה וספק פנדל
    מחיר : 2 נקודות .
    מחזור 13 : ב"ש נצרת עלית : 2 הרחקות תמוהות (שהביאו להרחקהלשל שחקנים לתקופה ארוכה), פנדל הזוי , 7 דקות תוספת זמן
    מחיר 2 נקודות.
    הפועל פ"ת –הפועל ב"ש : 2 פנדלים הזויים לטובת פ"ת , אחד שהיה ולא נשרק לטובת ב"ש, אגרוף לפניםשל אילוז מול פניו של השופט שלא הוציא אדום .
    מחיר : נניח 0 נקודות, ועדיין
    מחזור 19 : הפועל ב"ש –מכבי חיפה : פנדל על אלון מזרחי
    מחיר : לפחות נקודה
    מחזור 21: הפועל ב"ש הפועל פ"ת : בעיטה בראש של השוער היא לא פאול, פנדל הזוי ושריקה על כל נגיעה
    המחיר : לפחות נקודה.

נכון שפה ושם יש טעויות, רק שטעויות אמורות להתאזן, אבל דחילק.

האמת? הכי פשוט להגיד : איגוד השופטים החליט להוריד אותנו ליגה שהרי אנחנו פחות מקושרים ותקשורתים מהפועל ת"א ופחות ערבים מסכנין.
    אבל ז*ן להשבר, על אפו של משיח, על חמתו של צור ושאטר החבר'ה שישרקו לכל חצי נגיעונות לפנדל אנחנו נישאר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/2/05
  3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה שהעונה כל השופטים החליטו בדיוק להוריד את ב"ש כמדיניות של איגוד השופטים, ומשיח החליט כמדיניות שלו לדפוק את ב"ש כל פעם שהוא שופט אותם, וכך גם אייל צור, כך גם תבריזי, לכולם אין משפחה, אין פרנסה, רק רצון עז להוריד את ב"ש ליגה. מה עשיתם להם?

אני עוד לא ראיתי את הוידאו אז אני לא רוצה לשפוט.

4. city Member

הטעויות של השופטים פוגעות בכולם לא רק בב"ש. אולי אם הקבוצה תתחיל לשחק כמו שצריך אז לא תרדו ליגה...

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה?
    אולי כי אנחנו נאבקים מול הקבוצה של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, שאמר לא פעם שזה יהיה אסון ספורטיבי עם הפועל ת"א תרד ליגה.

אולי כי השופט הטוב בליגה ( מאיר לוי) לא שופט במשחקים שלנו.

אולי כי אלי זינו מסרב לחלק הזמנות לשופטים ולקוונים ולכן מרגיז אותם?

ואולי יש למשיח טראומה ממשחק הבכורה שלו בליגה הלאומית כשהוא פסל לנו גול בדקה ה90 ו1500 איש קיללו אותו ללא הרף וגרמו לו לרדת ממשחק הבכורה בליווי שוטרים.

הסיבות רבות ומגוונות, וגם על נושא הקיפוח אפשר לדבר.

אבל אם העובדות אי אפשר להתווכח.
    6 משחקי ליגת העל שפט מנשה משיח את הפועל ב"ש : המאזן ? בנקר -6 הפסדים .
    העונה נתן פנדל ולא שרק על פאולים כשמפרקים לנו את הצורה, בעונה שעברה נגד מכבי ת"א הרחיק בצורה שערוריתית את אופיר חיים ו 5 דקות אח"כ נתן פנדל הזוי נוסף למכבי ת"א שקבע את איך שהמשחק יראה, עונה קודם הרחיק את רמיק יזרסקי על זה שנתן לו דחלה הכי ידידותי בישבן ונתן פנדל הזוי לכפ"ס .
    ואלו רק המקרים שאני זוכר, 6 משחקים , 6 הפסדים, אפשר להוציא אותנו מהטוטו כשהוא מגיע לשפוט אותנו.
    אגב, אם מצרפים את המשחקים בלאומית ובטוטו : 15 משחקים, 0 נצחונות.

להיות לא הגון אומר לא רק בפנדלים הזויים כי אם בשריקות קטנות על פאולים, כל מגע קטן הוא פאול לכיוון אחד כשפיצוצי עצמות ובעיטות בראש הן אפילו לא פאול.
    אני מניח שאם עומר גולן מקבל אדום על משחק פרוע המצב של 1-0 המשחק נראה אחרת, אני גם מניח שצהוב הוא המינימום לנסיון ההריגה הזה, צהוב שפירושו היה אדום כשקיבל בהמשך כרטיס .

אמרתי כבר, אני בד"כ לא יבוא בטענות על פנדל כאן או שם, טועים זה קורה וזה מתאזן, אבל מה שהולך איתנו העונה, בטח ובטח מאז התבססנו כקבוצת תחתית שנאבקת נגד קבוצה שיו"אר ההתאחדות אוהד וטוען שזה יהייה אסון ספורטיבי אם תרד מעלה תהיות .
    היד על ההדק קלה, קלה מאוד נגדינו, ביותר מידי משחקים אתה חש שאתה משחק נגד כח עליון .
    אגב בספירה שלי לא היו אירועים כמו הפנדל שנשרק לחובתינו נגד מכבי ת:א, עוד מקרה שבו שופט יכול לשרוק ויכול שלא.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אפו אתה ממש עיוור.. עלק פנדל נו... אין פה פנדל ואין פה ויכוח.

אבל אפשר לבכות עד מחר... האשמים היחידים במצב זה רק השחקנים. ואפשר לבכות לשופטים עד מחר.

אם לא הטעויות של מאור אלבז לא היינו מפסידים לבית"ר, מכבי חיפה והפועל ת"א. אם אלון מזרחי היה מועיל בטובו להבקיע באחד על אחד מול אוהד כהן היינו מנצחים והשופט היה יכול לחפשד עד מחר איפה לדפוק אותנו וזה לא היה עוזר לו.

אפשר לבכות עד מחר. מי שמוריד אותנו אלו השחקנים הגרועים שלנו.

7. robson Member

מעניין איך אף אחד לא מדבר על ההתנהגות הברוטלית של זינו ושאר עסקני ושחקני ב"ש. לפני שבועיים באותו מצב כל המדינה צלבה את עסקני סכנין ואילו אף אחד לא מדבר על ההתנהגות הבזויה של אחד האנשים הבזויים ביותר בכדורגל הישראלי מר אלי זינו. מה שעוד יותר מפתיע זה ההתנערות של אריה זייף מכל מה שקרה בבאר שבע, הייתכן שהוא עשה זאת מכיוון שהוא צריך את הקול של זינו בבחירות לראשות ההתאחדות הבאות עלינו לטובה?...לאאאא, לא יכול להיות...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ת'אמת אני יכול להבין את ז'ינו כל עוד הוא לא הרים עליו יד. ויש עדים (המשטרה) שז'ינו לא דחף אף אחד.

ז'ינו הוא יותר אוהד מאשר עסקן וזאת הבעיה שלו. אם אני הייתי ז'ינו הייתי מרביץ למשיח אבל בגלל זה אני לא מתאים להיות יו"ר. ככה גם ז'ינו.

9. robson Member

הפועל באר שבע ראויה ליותר מאשר אלי זינו, האיש הוא חלאה ואני לא מאמין למה שהוא אומר אלא דווקא לקוון.
    גם אם השופט טעה זה לא מצדיק התנפלות אלימה כזאת עליו גם אם השופט לא הותקף פיזית זה לא משנה.
    כל ההתבכיינות של "השופטים נגדנו" "כולם רוצים שנרד" רק מסיטה את הדיון מהבעיות האמיתיות של הקבוצה
    וזה לא יביא אותכם לחוף מבטחים אלא לירידה בטוחה לליגה השנייה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה בדיוק מה שאמרתי. תקרא את התגובה הקודמת שלי.