מחזור 21 בליגת העל: הפסד ראשון למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏10/2/05.

1. TariboWest Member

ולא יהיה!

2. Makaay#10 Member

בחיי, אוהדי חיפה אתם פשוט כפויי טובה... פשוט משהו שבנאדם רואה ולא מאמין, מי יישמע? אחד שרואה את הקהל של חיפה שעוד כועס על רוני לוי יכול לחשוב שחיפה במקום ה-12, אבל היא לא, היא במקום הראשון. תגידו על מה אתם כועסים בדיוק?, על ההתקפה המוחצת?, ההגנה הבילתי נשברת?, הפרש השערים המטורף?, 2 אליפויות?, מקום ראשון בליגה עם הפסד אחד, ולקיחת אליפות ב ה ל י כ ה?
    פשוט כפויי טובה

3. TariboWest Member

הבסיס של הקבוצה של גרנט ושומי-ז'וטא, פראליה, בניון, יעקובו, אוואט, אז מה אתה מבלבל ת'שכל על זה שהקבוצה הייתה בנויה לפני כן?
    רוני לוי בנה קבוצה חדשה הקיץ עם 11 (!!) שחקנים חדשים.
    כל משחק שמכבי חיפה ניצחה זה ניצחון של רוני לוי, כי רק עיוור לא רואה את טביעת האצבע שלו על הקבוצה. אומנם יותר קל ליישם את כל הטקטיקות ומערכים עם סגל שחקנים גדול בעלי יכולות גבוהות, אבל עדיין אתה יכול לראות את הסדר בהגנה שספגה רק 8 שערים, את האסטטיקה בקבוצה, כל אחד יודע את מקומו, את החיפויים של שחקני הקישור כשהמגנים עולים וכו'.
    להגיד שרוני לוי לא הביא את האליפויות למכבי חיפה זה חוצפה.
    דרך אגב, עם אתה אומר שאת המשחק של קבוצתך בקושי יצא לך לראות, אז מאיפה לך איך נראת מכבי חיפה?

4. אלי מתחן Member

עם סגל כמו של מכבי חיפה, אין אף קבוצה שמסוגלת להתמודד איתם גם אם הם ישחקו בלי מאמן.
    יכול להיות שלוי תרם לפער הגדול, אבל בגלל שחיפה שואבת את כל הכישרונות בליגה אליה, אין אף קבוצה שמצליחה להעמיד קבוצה ברמה נגדה.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

למשה
    וואלה? עשית סקרים? מאיפה הנתונים הללו...

א'. כן, אני כמעט ולא מגיע בגלל האצטדיון ובגלל שאין לי עם מי ללכת למשחק.
    הייתי במשחקים של השנים האחרונות, נמחצתי כמו כלב, נאלצתי להריח את החרא של הסוסים ובמזל לא לחטוף מהם בעיטה, נאלצתי להידחף בכניסה (לקופות אני כבר יודע שאין טעם ללכת, אלא לקנות במהלך השבוע), וכל זה בשביל לשבת על כיסא מעפן על בטון מתפורר עם גדרות בכל מקום, שרק מפריעות לראות את המשחק. בתחילת העונה שעברה, בהצגת השחקנים נגד סכנין כשמה שהלך שם היה פשוט נורא, החלטתי שאני אשתדל להגיע כמה שפחות למגרש הזה. מאז הייתי בערך רק ב-10 משחקים שבהם חרגתי ממנהגיי, וגם זה כי סידרו לי משהו בחלקם.
    אבל אתה צודק, אני לא מוחא על כך במקומות שזה יכול לעזור, ובזה אני חוטא. סליחה. PPV אני לא מזמין בלי קשר.

זה היה בצחוק כשאמרתי את זה, לא חשבתי שתתקע על זה... אנשים פה לא מבינים חוש הומור.

אתה מוזמן לקרוא בדיוני המחזור, בפריוויואים שאני כותב, אם יש משחק כזה שבו השעה היא טפשית וחסרת היגיון אני תמיד מציין את זה.

לא, לא מפונקות, ולא חוסר נאמנות, חס וחלילה. זה מראה על שאפתנות וציפיות גדולות מהקבוצה, וככה צריך. בכל קבוצה כשלא הולך הקהל מוחא ומנסה לגרום לקבוצה להתנהל טוב יותר ולהגיע להישגים. כשמכבי חיפה לא מציגה לקהל מה שהוא מצפה לראות ממנה הוא אומר את דברו. והנה, אליפות רביעית בדרך בחמש שנים, ואחרי שהקהל לא אהב את האליפות של השנה שעברה השנה ראינו בחירת זרים הרבה יותר מקצועית, וחיפה מציגה יכולת טובה הרבה יותר מבשנה שעברה. אתם יכולים להגיד שזה צירוף מקרים, אני לא חושב ככה.

לסיכומו של דבר משה, אם לחזור לנושא הקודם, אמנם אתה בא לכל משחק גביע טוטו בחוץ כבר 10 שנים, אבל אתה חייב להתעלם מהיחסיות, כלומר, אתה לא הגבול המינימלי לאוהד שהוא לא אוהד כורסא, וגם אני לא.

טאריבו ו"דם כחול צהוב"- מה נסגר איתכם? נדב מיכאלי בכלל אוהד בית"ר, ואם את הציניות שלו לא הספקתם להכיר כבר, זה אומר שאתם לא קוראים פה מספיק.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/05
  6. נדב מיכאלי Member

חחח אני לא אוהד מכבי חיפה,כתבתי תגובה של אוהדי חיפה שמתוסכלים בגלל הפסד ראשון אחרי 20 משחקים.
    אני אוהד בית"ר.

7. TariboWest Member

שמתי לב שההודעה הייתה בציניות במהלך כתיבת התגובה אבל שכחתי למחוק את הציטוט חח

8. city Member

אני כבר קיוויתי לעונה ללא הפסד...
    אבל אם צ'לסי הפסידו העונה אז גם לנו מותר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ההפסד הזה רק מחזק את הדעה שלי שרוני לוי צריך לתת לשחקנים יותר רעבים לשחק. במקום בוקולי המאכזב וקולואטי למשל הוא יכול לשים את בן בסט ובירוק. אולי גם יתן לגזל (ששמעתי שהיה מצוין מול צסק"א) לפתוח פעם בהרכב. לשחקנים הבכירים של חיפה כבר אין מוטיבציה. אולי אחרי משחק שניים בחוץ הם יבינו שהם צריכים להילחם על המקום בהרכב ויתחילו לשחק עם מחוייבות אפילו שסיפור האליפות כבר גמור.

9. RMCF Member

ההפסד הזה היה צריך להגיע מתישהו. מכבי חיפה הורידה הילוך בזמן האחרון (פרט לניצחון קליל מול הפועל חיפה), ועם יכולת כזאת לא פלא שהיא הפסידה למכבי ת"א שעלתה עם הרבה מוטיבציה למשחק הזה.
    לגבי מה שחלק אמרו כאן (שרוני לוי יתפטר וכו'), במקרה הזה זה פשוט מגעיל. להוביל את הטבלה עם פער אדיר של 17 נקודות, הפרש שערים מדהים של +37, אבל הפסד ראשון וכבר רוני לוי צריך להתפטר? בושה.

10. יוגב אסולין Guest

אפשר להתחיל אולי לדבר כבר עלה משחק הקרוב משחק קצוות גדול בין מכבי פ"ת שבראש הטבלה לבין הפועל ב"ש.. שבטח תיכנס שוב ללחץ קצת עקב הנקודות של שתי האחרונות בטבלה.. ותנסה לעשות משהו.

מבחינת כלים על המשחק אני חושב שמכבי פ"ת תוכל לקחת ובגדול. קבוצה שהיא בעצם המדד של הליגה במשך המון שנים היא באותה יכולת אותה קבוצה כמעט ולא רואים הבדלים. והיא פשוט מושפעת מהליגה. שהליגה טובה פ"ת יכולה להיות מקום 8-9 (בליגה של 16 קבוצות) שהליגה חלשה.. לפ"ת זה חגיגה והיא מסוגלת לסיים ראשונה. וככה זה גם יהיה היום ההפרש בין הליגה בכלל לפ"ת אומר שפ"ת מעל הממוצע בהרבה כי הליגה חלשה.. והיום היא לא צריכה להתקשות נגד ב"ש.

הפסד של ב"ש מכניס אותה לסרטים חדשים וחזקים מאוד בתחתית. אני אישית בגלל שזה משחק סוגר מחזור ובגלל שהכל כבר ידוע הקבוצות מגיעות עליו עם ראש שקט וזה מתכון אולי בשביל ב"ש לנסות להילחם עבור תיקו.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמי אליהו עושה 1 - 0 חשוב לב"ש במחצית הראשונה. אם זה נשאר ככה ב"ש משתווה לסכנין והפועל ת"א נשארת 2 נקודות מתחת לקו האדום.

12. נדב מיכאלי Member

אז מה זה משנה ההפסד אתמול של חיפה?
    כל ה"מתחרות" שלה מפסידות.

13. Apu Member

יש אלוהים! 1-1

עריכה: יש אלוהים! והוא אוהב את הפועל! 2-1 פנדל מוצדק בדקה האחרונה

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/05
  14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שב"ש מפסידה מפנדל מפוקפק של עומר גולן בתוספת הזמן. נראה בחדשות הספורט ב-11. וואי אם לא היה פנדל ב"ש שורפים את איגוד השופטים. הם כל הזמן דופקים אותם...

סכנין נושמת לרווחה כי היא עדיין 3 נקודות מהקו האדום, הפועל ת"א לראשונה זה הרבה זמן מעל הקו האדום, אבל רק בנקודה לקראת הדרבי במחזור הקרוב שיסגור את הסיבוב השני. ולא פחות חשוב, הפער של מכבי חיפה מתרסק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. shmulikwe Member

כמה הוא עכשיו?