מחזור 21 בליגת העל: הפועל ב"ש מגדילה את הפער בצמרת ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏29/1/16.

1. DRORIKO Member

ב"ש פשוט תפסה משחק גרוע+בונקר אופייני של גוטמן

2. Turgi Guest

איך היה סיינפלד?

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי באמת, כאילו שהוא לא התייצב כי הוא משקשק מהדס גרינברג ולא כי הראיונות מחצית האלה הם מגוכחים ומיותרים.

4. DRORIKO Member

גם אני לא מת על הראיונות האלה, ועוד יותר מעצבן אותי הסימפוזיון שעושים מהם אחר כך. אבל אלה כללי הטקס, ככה זה בכל מקום. אני מניח שכשואן חאל מגיע לזובור השבועי הוא לא עושה את זה ממניעים מזוכיסטים.

5. DRORIKO Member

מילה על יוסי מזרחי. אפשר לצחוק עליו,אפשר להגיד שהוא מיושן. אבל הבן אדם פשוט בילט אין לקבוצות קטנות,והוא מוכיח את זה כבר 20 ומשהו שנה.

אגב אני עדיין גורס שבנתניה הוא לא עשה עבודה גרועה כמו שאוהדי הקבוצה פה מנסים לעשות מזה. בטח כשאתה משווה את זה לנתניה של היום.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

לדעתי שחקן.נוכחות. טאץ׳ טוב. משחק ראש. תנועה טובה. לגבי מהירות פחות יצא לי לקלוט. הרבה רצון. קצת ריחמתי עליו האמת שהוא הגיע לשחק עם חבורה כזו שחמזה בארי הוא האדריכל שלה ואיציק כהן שאיבד לגמרי את הבטחון הוא הפרטנר שלו בהתקפה. שלא נדבר על לולה, פירס וטגה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/16
    oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שהוא צריך להגיע רק כי נענש אם הוא לא, אבל הצחיקה אותי הקביעה שהוא "לא התייצב לריאיון כי הוא פחדן".

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

"צריכות לדעת לעבור" - עברנו את זה, אז לא הבנתי את פשר המשפט.

* איזה אכזרי מצד כפר סבא לספוג שער כזה שסיים את הרצף שלהם.
    * שמחתי שמכבי וויתרה יחסית בקלות על ראדוניץ', והיום עשה 2 מהלכים נהדרים במשחק מול פ"ת (זה רק מהתקציר) - אחד הסתיים בגול והשני בהחמצה גדולה שלו ב1 על 1. יש להם חוד מאוד מסוכן, לרעננה.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

ה30 דקות הראשונות של ב"ש זה משהו שלא ראיתי מקבוצה בארץ מאז מכבי של אוסקר שהייתה כמובן יותר טובה לפני שיתחיל ויכוח, אבל אחר כך כלום ושום דבר מבחינת ב"ש חוץ מהנעת כדור שזה לא חוכמה מולנו ובטח מול 10 שחקנים אח"כ.
    יכול להיות שזה גם הימור מושכל של בכר שהפועל תל אביב לא תגיע לכלום ובטח עם 10 שחקנים, אז הגענו ל2 מצבים שבאחד מהם באמת היינו קרובים להבקיע.
    לדעתי מול קבוצות אחרות בליגה ב"ש הייתה מתקשה הרבה יותר. אבל אפשרי להבין את הורדת הקצב אחרי 3 משחקים ב6 ימים, ובכלל שיש רצף כזה מטורף של ניצחונות אני מבין את אוהדי ב"ש שיסתפקו ב1:0.

עכשיו אלינו:

מי שטוען שלא היינו גרועים ושיחקנו סביר גונב דעת, זה בושה גדולה איך שנראנו, נכון שמבחינת תוצאה זה לא כזה נורא להפסיד 1:0 לב"ש.
    מה שהלך עם רייכרט זה חתיכת ביזיון, בא שופט החליט שלא להוציא צהוב ומקשיב לאליניב ברדה, בעצם אולי זה לטובה שהוא לא ישחק בדרבי.

שגיב יחזקאל - איזה מהלכי כדורגל, חבל על הסיומת הרעה במהלך הראשון, מדובר בשחקן עם כשרון ומהירות שצריך לשחק עליו קצת יותר ובמקביל לנסות לשפר לו את קבלת ההחלטות ושחרור כדור שהיום שחרר באופן מעולה לבומבה אבל יש לו הרבה מצבים שהוא מחזיק אותו יותר מידי במקום לשחרר.
    הופעת הבכורה שלו בבוגרים הייתה בניצחון האחרון של ב"ש בבלומפילד עד היום - 1:2 בעונת רב"ש - הוא כבש שער, כבר אז ראו שהולך להיות פה שחקן, חבל לו שהוא משחק בקבוצה של מוגבלים וסובל מזה שהוא צריך לשחק חלוץ למרות שהוא לא,

תורג'מן - דודו ביטון שעושה תנועה. עצוב שזה החלוץ הבכיר של קבוצה שיודעת מיולי שאין לה חלוץ.

אריאל הרוש - עושה סימנים שהוא עדיין פצוע, יש משהו מאוד מוזר בהדיפות שלו גם במשחק בכפ"ס, הוא בסופו של דבר הודף מה שצריך ולא טועה יותר מידי אבל הבעיה שזה נראה כאילו הוא לא יציב ושנייה אחרי זה עומד לאבד את הכדור, אני מקווה שזה לא קשור לפציעה בגב כי זה נראה לי משהו של שיווי משקל ולא גב.

הדבר "האופטימי" היחיד מהמשחק הזה זה האמירה של גוטמן שאני מקווה שמחלחלת לאנשים במערכת - הפועל תל אביב לא תישאר בסגל הנוכחי

שיבינו שלא צריך להתעסק בשטויות כרגע ולהתרכז במשימה החשובה שזה ייצוב הקבוצה, מזכיר לי משהו נכון שנאמר פה נראה לי על ידי @EO11 בתחילת העונה שכבירי מנסה לבנות ספינה לטווח ארוך לפני שהוא מייצב את הספינה.
    אז בתחילת העונה זה עוד נראה בסדר ולגיטמי,חשבתי שבתסריט הגרוע ביותר נהיה איפשהו במקום ה8-9 ושאפשר להקריב עונה בשביל בניית שלד מסוים שיתפתח בעתיד, אבל טעיתי וטעינו פה כולנו.
    אבל מתישהו ברגע שחיכו עם מאמן זה כבר עבר את גבול הלגיטמיות והיו צריכים להבין שנכשלו ולהפיק לקחים, לצערי הדבר הגרוע ביותר שזה לא נפסק, כלומר עד לפני שבוע-שבועיים עוד דיברו על מהפכה ועל תסריט מסוים בו הקבוצה מגיעה לפליאוף העליון ואפילו היו גאונים שפינטזו על אירופה דרך גביע ועדיין מפנטזים כאן על דמארי ומהפכות למינהם, ממשיכים עדיין לדבר לטווח ארוך בעסקאות מוזרות כמו זאת שנעשתה עם נתניה שמסמלת את החשיבה בהנהלה.
    ודווקא היום נמשך גם הביזיון בעמדת הכרוז ואת כל השטויות שעשו עם צילומי האינטסגרם כאילו הכל טוב ובאים להנות מהמשחק.
    לכבירי יש אמנם כוונות טובות אבל אומרים שהדרך לגהנום רצופה בכוונת טובות, הקבוצה הייתה צריכה חיזוק ממשי ומיידי כבר ב6.1 וכל יום שזה לא קורה זה מחדל גדול שלצערי אף אחד לא נותן עליו את הדעת בקהל רק בגלל שהכוונות אמנם טובות, אני לא אומר להגיע לו מול הבית ולהפגין כי בכל זאת זה בן אדם שבא מאהבה לקבוצה, אבל כן אני מצפה לאיזה הצהרה או פעולה כלשהי של ארגון שאמור לייצג את האוהדים, הצהרה, שלט מסוים, ארגון פגישה עם כבירי אולי שירים מסוימים.
    דווקא מבן אדם כזה שבא מקהל יכול להבין ולהזדרז בעניין.

ונעבור מזה ל"מחאה" הכי מגוכחת שראיתי אי פעם ביחד עם הסמרוטוטים.
    קודם כל האנשים שאליהם מכוונת המחאה - שחקני הקבוצה:
    1. אני לא רואה סימן ברור לאי לחימה של שחקנים, לא רואה סימן של שחקנים שלא אכפת להם, ראיתי את זה אצל דודו ביטון ואצל ליביו אנטל במשחקים מסוימים, אולי אצל רמזי ספורי.
    אני רואה בעיקר שחקנים חלשים וטיפשים (הגבול בין טיפשות לאי אכפתיות עובר אצל רמזי ספורי).
    2. כאילו שזה מעניין את 90% מהשחקנים איזשוהי מחאה כזאת של האולטראס.

עכשיו אופן ביצועה, החלטתם לעשות מחאה? החלטתם לעשות אותה נגד השחקנים? למה אתם עושים את זה באופן מביך? עד תחילת החימום או סיום החימום? אנשים לא ידעו בכלל מתי להכנס וגם שזה נעשה זה נעשה באופן מביך ובכוח ("בוא נחסום את הכניסה לשער 5 ונתן להכנס רק מ4")
    ובסופו של דבר גם כשל. אפשר לחשוב זה הזיז לשחקנים גם.

מחאה אמיתית עושים רק באימונים או אחרי משחקים. בזמן משחק, המחאה היחידה היא לא לבוא למגרש ולארגן הפגנה מבחוץ (ראו עונת 2011/12)

ראיונות מחצית - נכון שגוטמן לא מעל החוק, אתם צודקים ואם יש חוק הוא חייב לכבד אותו, אבל בשביל מה צריכים את הדבר הזה לעאזעזל? מחצית היא זמן שבו אפשר לנסות לנתח את המשחק ולנסות לתקן דברים, בשביל מה צריך ראיונות במחצית, אף פעם לא הבנתי את הדבר ההזוי הזה ולמה מאשרים לצ'רלטון לעשות את זה.

ראיונות אחרי המשחק אני כמובן מבין.

Maccabi Diamond ו-Nave אוהבים את זה.
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

החליפו בהפועל שלושה מאמנים כדי שהאחרון יבוא ויגיד שעם הסגל הנוכחי הוא יירד ליגה?

11. VAR Member

האמת ששי העלה נקודה מעניינת. למה גוטמן התכוון - הפועל לא תישאר בליגה עם הסגל הנוכחי או שהכוונה היא שהסגל הנוכחי לא יישאר כמו שהוא? זה הבדל לא קטן

12. Turgi Guest

גם וגם.

13. אבי סנדור Member

דיאן ראדוניץ':sm_5eek:

orimor2212, Nave ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  14. סמואל אטו Member

כמו שהוא לא התייצב לראיון סוף משחק אחרי שהוא הפסיד לחיפה אליפות, כי זה ״מיותר״.
    שמענו.

15. DRORIKO Member

כסת"ח. הוא פשוט מכין תרופה למכה למקרה שהפועל תרד. בבחינת "התרעתי עוד בינואר שזה לא סגל להישאר בליגה".
    שגוטמן לא יבלבל ת'מח, להפועל יש סגל יותר טוב משל יריבותיה לתחתית. אני מצפה ממנו להשאיר את הקבוצה ליגה. ירידה תהיה כשלון מהדהד שלו.

Fabio Junior ו-oranfu אוהבים את זה.