מחזור 21 בליגת העל: הפועל ב"ש מגדילה את הפער בצמרת ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏29/1/16.

1. Turgi Guest

אני לא ראיתי יותר משתי החמצות שלכם במחצית הראשונה. אצילי מול ראיקו והאוסטרלי לרשת החיצונית.
    מהכניסה של יצחקי הייתה הרגשה של שער של מכבי באוויר. די בטוח שאני לא היחיד שחושב ככה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ונגיחה של שכטר ממצב גדול החוצה, והחמצה של איינבינדר מתוך הרחבה ממש בסוף.

3. Turgi Guest

זו החמצה? לזה אתה קורא מחצית שלמה של החמצות? הוא לא ניסה לבעוט לשער אפילו.
    שוב, בשורה התחתונה. התיקו די משקף.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא לא הלך עם הסטופקסט קדימה. רגליים מקופלות.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ורגליים מקופלות קדימה זו ממש הדרך לקפוץ לכדור גובה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כשאתה בא בריצה, וצריך לנתר גם קדימה ולא רק למעלה כדי להגיע כמו שצריך, אין דרך אחרת. פשוט לא אפשרי, פיזית.
    הוא לא עשה תנועה של קופץ לרוחק, אלא קפץ קדימה, הרגליים נמשכו לשם מהמומנט, והוא קיפל אותן.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש דרך, ועובדה שרואים את זה בכל משחק בכל ליגה בעולם. בחיאת אורימור, חלאס לזלזל בכל הפורום הזה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שוב, לא אפשרי פיזיולוגית. במצב כזה הרגליים תמיד נמשכות למעלה וקדימה, אחרת הקפיצה נעצרת.

לי אישית יצא להיתקל במקרים דומים בפרמיירליג, חלקם אפילו לא מסתיימים בשריקה.

9. zivmay Member

אין יותר אדום ברור מזה. לא משנה כמה ינסו לעוות את המציאות בדיון הזה.

Sir Alex Ferguson ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  10. עידן444 Member

למדתי שאם משהו ברור לי מאוד ויש כאלה שחושבים שונה ממני- כנראה שזה לא כזה ברור...

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. FelaKaT Member

אבל אם יש משהו שברור לך , מעצם היותך סובייקטיבי מאוד בעניין, ולא ברור לאחרים - תעשה בדק בית. אשכרה אוהד מכבי ניסה לשנות את מבנה הפיזיולוגיה כדי להגיד שאדום שגם ככה לא שינה דבר לא מוצדק.

היה משחק אדיר, שני הקהלים היו אדירים (המערבי פחות וחבל) וחבל שבית״ר לא סיימו את זה במחצית הראשונה.
    מדקה שישים בערך כולם שפכו מנוע ובקושי זזו, אבל נראה לי שזה טבעי נגד מכבי.

כן ירבו משחקים כאלה.

12. עידן444 Member

איך אני סובייקטיבי בדיוק?

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. $zinedine zidane$ Member

אם הייתי אוהד נייטרלי, כנראה שהייתי מאוד נהנה מהמשחק אתמול. אבל אני לא כזה, והתוצאה לא טובה לקבוצה שלי, שבמרחק 3 נקודות מהמקום הראשון ובליגה הזאת זה לא מעט.

במחצית הראשונה בית"ר הייתה הרבה יותר טובה, דראפיץ' שוב הכין טוב את הקבוצה שלו וההגנה של מכבי התקשתה להסתדר עם המהירות של בית"ר, עוד פעם.
    את המחצית השנייה פתחנו אומנם עם ספיגת שער מהיר, אבל מאז המשחק התהפך, התחלנו לשלוט במשחק ולהגיע למצבים מצוינים שלא הצלחנו לנצל, חוץ מהמצב הנייח של זהבי, כמובן.

אלברמן במשחק הכי חלש שלו העונה. לא ברור מה עבר לו בראש בשער הראשון של בית"ר, מגיע אליך כדור קופץ בתוך הרחבה - תעיף, מה אתה מנסה להשתלט?

נתחיל מזה שלא בכל האליפויות היינו תלויים בו כמו העונה, ממש לא. באליפות הראשונה הוא היה עוד שחקן טוב, אבל אפילו לא היה בין 3 השחקנים המשמעותיים באותה אליפות. באליפות השנייה הוא כבר הפך לכוכב של הקבוצה, אבל גם בה הקבוצה הייתה הרבה פחות תלויה בו מהיום והיו הרבה אופציות בהתקפה.
    מעונת פאקו אפשר להגיד שהתלות בזהבי מוגזמת, אבל בתקופת השיא של המועדון - ינואר 13 עד ינואר 14 - בה מכבי רמסה את הליגה, היא ממש לא הייתה תלויה בזהבי.

דבר שני, קצת מצחיק להגיד שאין במכבי כלום חוץ מזהבי. חשבתי בהתחלה להתחיל לדבר על שחקנים, אבל במקום זה, אני אגיד רק שאם תוריד את הכובש המצטיין בכל קבוצה, מכבי תהיה במקום השני בטבלת השערים, אז לא הייתי מבטל את שאר הקבוצה. בכל מקרה, לקבוצה כן יש תלות גדולה יחסית בזהבי ואני מקווה שעם הגעתם של סה ומדוניאנין, הדבר יתחיל להשתנות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

עכשיו סיימתי לצפות את המשחק בשידור חוזר. אולי זה בגלל שידעתי התוצאה מראש, אבל אני לא שותף בכלל לתחושות שמדובר ב״משחק אדיר עם קצב״ או וואטאבר. זה היה משחק די משעמם(בעיקר במחצית השנייה).

מהצד של מכבי זה היה נראה שהם לא ממש יודעים מה לעשות כשהכדור אצלם והם ממשיכים את אותו הקו של מה שראינו אצל יוקאנוביץ׳.
    מהצד של בית״ר ראינו קבוצה שבאה מוכנה טקטית ומנטלית. סגרה את השטחים החשובים ונתנה למכבי להתברבר עם הכדור כשזה לא היה חשוב.
    המהירות והטכניקה של החלק הקדמי עשו את שלהם.

נ.ב.

כשדור מיכה נותן פה ושם בישולים נגד קבוצות בינוניות ומטה, אז דברי ההלל של חלק מחברי הפורום לא מפסיקים.
    איפה אותם משתמשים כשדור מיכה נראה כמו בלרינה אל מול העוצמות שהציגה בית״ר אתמול?
    מיכה מביא מספרים וזה נחמד, אבל הוא לא שותף לבניית משחק, לא נלחם על כדורים, לא עומד פיזית נגד יריבים ראויים וכבר 4 שנים משחק את אותו משחק. זה לא קונה אותי.

נ.ב. 2

שני השערים של בית״ר מובקעים בעיקר בגלל עמידה גרועה של איגיבור שהיה צריך פעמיים למנוע את הגעת הכדור לכובש השער. ביחד עם האדום, ולמרות הבישול, זה היה משחק רע שלו.

15. DRORIKO Member

מיכה גם הביא לא מעט בישולים נגד קבוצות טובות. אחת מהן זאת באזל.