מחזור 21 בליגת העל: הפועל ב"ש מגדילה את הפער בצמרת ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏29/1/16.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם כך היה זה אפילו מוסיף עוד בשר לטענה שהשיפוט גרוע.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה לא היה שערורייתי יותר מהעבירה בגול או האינספור שריקות שלא נשרקו לנו (כולל יד של יצחקי קרוב לרחבה).

ריינשרייבר שופט זוועה.

3. Don Joan Roman Member

עבירה ברורה של אחד משחקני מכבי על אינבינדר בגול הראשון של מכבי, בכדור החופשי שנשרק לזכות מכבי לא הייתה עבירה על אזולאי ובדקה ה75 לערך נגיעת יד ברורה מחוץ לרחבה לא נשרקה ואוהד מכבי בוכה לי על האדום המוצדק ביותר של איגיבור שלא השפיע כהוא זה על תוצאת המשחק, ישבתי בדיוק ממול האירוע, וזה הסבתא של האדום.

נ.ב לא יודע איך ריינשרייבר ראה עבירה על שכטר, עוד מהמגרש היה ברור שאין שם כלום, חשבתי בכלל שהוא הולך להוציא לשכטר צהוב על התחזות (הגיע לו)

ריינשרייבר שופט חלש, מה שכן "לזכותו" ייאמר שזה לא שהוא מוטה לצד כלשהוא, פשוט מאוד הוא לא יודע

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  4. Love Is Red Member

עזוב, רוב אוהדי מכבי מאמינים שהשופטים וכל הליגה נגדם...

5. Don Joan Roman Member

ואם ניגע רגע במשחק
    בית"ר הייתה מצויינת 45 דקות, אם היה לנו סקורר זה היה נגמר מביך למכבי, ברבע שעה הראשונה של השנייה היינו גם לא רעים אבל מהרגע שאזולאי נכנס לא נגענו בכדור כמעט, גם כי היינו עייפים ובעיקר כי אזולאי שחקן מצויין והתקפי שהטריד אותנו מאוד וגרם לכך שאינבינדר וקלטינס לא יכלו לנוע באותה חופשיות במרכז השדה כשדור פרץ(הגרוע במגרש) היה שם, לא מבין למה בוס לא פתח עם אזולאי, מאותה דקה היה לנו מזל גדול שלא ספגנו.

נ.ב איזה מלחמה של קלטינס, כחילה ופריירה, פשוט נתנו את גופם למען החולצה ומבחינתי זה חשוב הרבה יותר מהשער האדיר אדיר אדיר של דוד, כי זה מראה עד כמה אכפת להם וזה גם לא פעם ראשונה אלא משחק אחרי משחק שהשלישייה הזו לא נחה ולא עוצרת ומתאבדת על כדורים, גאווה לעודד אותם.

נ.ב2 ברק יצחקי זה וירטואוז מטורף, אחחח כמה שאני מתגעגע אליו, מול כל קבוצה אחרת הייתי מתבאס שמהלך אדיר שכזה לא נגמר בגול.

ואם ניגע רגע בקהל: שאפו על הכמויות, חבל על ההתנהגות הבזויה כלפי דסה וכל הכבוד לילד שלא פתח בתקשורת על היחס הזה, מראה שהוא עדיין מכבד את בית"ר

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/16
    Turgi אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

אז יש לך עוד מישהו להתווכח איתו. כמו במקרה של פלט וגורש- לדעתי אדום נתון לויכוח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מי שחושב שזה אדום נתון לויכוח מוזמן לקבל בעיטה מסוס כמו אייגיבור לחזה ואז נראה מה הוא יגיד.

אוהדי מכבי... אין לי כבר מה להגיד. טיפשים, מביכים, פתטיים, הכל תופס. לא כולם, אבל רובם. במקום לסתום ולהגיד תודה שהם הוציאו תיקו במשחק כל כך גרוע שלהם, הם אשכרה באים בטענות לשופט.

8. עידן444 Member

ברור... כי ככה שופטים על מה מגיע אדום ישיר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כרגיל, כשאין לך מה לענות תענה את התשובות הלא קשורות שלך. זה לא אדום? קפיצה של מטומטם עם הרגליים לחזה של היריב? אולי בקרב של אנדרסון סילבה זה נתפס כנורמלי.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני אדלג על הכינויים שדפקת, רק אומר שכדי שעבירה תהיה שווה אדום ישיר היא צריכה להיות מכוונת או סופר ברוטאלית ברמה ששחקן יתקשה להמשיך את המשחק.
    איגיבור קפץ לכדור, כחלק ממומנטום טבעי של הגוף הרגליים שלו עלו מעלה והוא קיפל אותן, אבל זה לא מנע פגיעה לא מכוונת ובלתי נמנעת בשחקנים שהיו שם. כולם קמו מיד אחרי המקרה, זה אפילו לא הייתה פגיעה חמורה יותר מידי. אני לא מבין בכלל איך משווים את זה למקרה דה יונג ואלונסו, שם ההולנדי שלח את הסוליה לחזה של הספרדי ושבר לו צלע.
    בחיים לא אדום.

11. עידן444 Member

זה נראה רע, אבל מדובר בכדור שלא בשליטה של אף אחד, יורד מלמעלה, איגיבור ממוקד בכדור ומסתכל רק עליו, לא רואה את השחקנים מולו ומתנגש בהם עם הרגל קדימה באופן די אינסטנקטיבי ולא כדי לפגוע.
    אדום ישיר מבחינתי זה או שחקן אחרון שעושה עבירה כדי למנוע מצב ודאי לשער או פגיעה בכוונה תחילה. המקרים האחרים גבוליים בעיני.

12. עידן444 Member

הם אפילו לא היו שם... הלכו לכיוון הכדור בדיוק כמוהו- רק שהוא הגיע בתנופה יותר גדולה.

13. Turgi Guest

תהיה בריא.
    אוהדי ביתר. לא כולם, רובם. גזענים שלא מעניין אותם כדורגל אלא רק לשיר נגד ערבים. וגם טיפשים, מביכים ופתטים.

להגיד תודה? יצאנו בזול במחצית הראשונה. אבל אם אתה מקזז את ההחמצות בסיום התוצאה לגמרי משקפת.

14. Don Joan Roman Member

כשאתה הולך עם סטופקסט קדימה לפלג גוף עליון זה אדום ישיר עד בורדו ולא משנה שחקן של מי אתה, באיזה תנופה או קפיצה היית או איזה מבנה גוף יש לך, קלטינס התקשה לנשום כמה שניות אחרי המקרה, זה שהוא קם די מהר אמור לבוא לזכותו ולא נגדו

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש המון אמת במה שכתבת, ההבדל בינינו (ובין כל הליגה) לביניכם זו תפיסת המציאות. את מה שאני כותב אני כותב על סמך ״השחקן ה12״, שם יש 8 עמודים על ריינשרייבר בטענות על קרן שלא ניתנה (!!) ועל האדום, שאם הוא היה נגדכם הייתם קמים ואומרים שזו הרחקה לכמה משחקים.

2 החמצות לא מאזנות מחצית שלמה של החמצות.

@orimor2212
    בשבילך, וזה כי אני מעריך אותך, כדאי שתפסיק להגיב בדיון הזה. זה נהיה מביך מרגע לרגע.