מחזור 21 בליגת העל: הפועל ב"ש מגדילה את הפער בצמרת ל-3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏29/1/16.

1. oFiRzZz Member

אתה לא מאמין לעצמך .

henry1 אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לוקח 2 בשורות מהמשחק הנפלא הזה:

1. מכבי, אולי לראשונה בעידן קרויף, הגיעה לא מוכנה כלל למשחק. לא מקצועית, לא מנטלית. היו הפסדים והיו משחקי נפל, אבל מעולם קבוצה לא לקחה את גורלה בידיה מול מכבי כפי שעשתה בית"ר במחצית הראשונה ובתחילת המחצית השניה. בסיבוב הראשון הם ידעו לנצל כל מה שמכבי נתנה, היום הם רמסו. מכבי כמעט עקצה, אבל זה היה צריך להיגמר הרבה לפני כן.

2. הפער עדיין לא משמעותי ויש עוד הרבה כדורגל לשחק. ובכל זאת, אנחנו מצמצנו ראשונים. אם ב"ש לא תאבד נקודות עד משחק העונה בטרנר (וזה אפשרי בהחלט מול 6 קבוצות נחותות כל כך) זה יכול להיות משחק ההכרעה.

orimor2212 ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  3. Turgi Guest

בתור אוהד מכבי. אם עד לתחילת הפלייאוף הפער יעמוד על הפרש של משחק אחד. לדעתי הכל פתוח. אם זה יעלה ליותר, אני חושב שבאר שבע יוכלו לקרר שמפניות כבר אז.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אהיה אופטימי אם נגיע לטרנר לקראת מפגש מול קבוצה שניצחה וניצחה וניצחה וניצחה וניצחה, כשהיא ניצבת לפני המשחק הגדול בהיסטוריה שלה ובדריכות שיא. גם אם הפער יהיה 3 נקודות. העונה, אני פשוט לא בטוח ביכולת שלנו להוציא את התוצאה כשנצטרך.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/16
  5. Turgi Guest

בשום תרחיש הגיוני אני לא אופטימי. אין ספק שמכבי מגיעה לשלב האחרון של העונה כשהיא בעמדה לא טובה.

6. zivmay Member

אין ספק שכל מאמן שקרויף הביא למכבי תרם לה ולכדורגל שלנו באיזושהיא צורה. אבל כרגע זה פוגע בה.
    כמו שבליגה הספרדית יותר ויותר קבוצות מתחילות לתת פייט לבארסה וריאל כי זה טבעי, שיש קבוצות כל כך טובות שאר הקבוצות תמיד ינסו להתאים את הרמה שלהן אליהן גם בפן הטקטי.
    בקיצור, זה פוגע במכבי כי הם לא מתאימים את עצמם לקבוצה בזמן נתון, בניגוד לברק בכר.
    עוד פעם קו הגנה על החצי, נסיונות של לחץ במשך 90 דק, קבוצות לומדות את זה ואם אין לך שחקנים בכדי לשחק בצורה הזו (ובליגה הישראלית כנראה שלא יהיה בעתיד הקרוב) עדיף שתנסה לבצע התאמות אחרות.

ד"א כרגע משחק ההגנה שלהם יותר גרוע מאשר תחת הסרבי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. HBS2208 Member

רק שבליגה הזו מעטות הקבוצות שיכולות להעניש

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מאמין לך שאתה לא מאמין לי, אני מאמין לך שאתה אומר שתחטפו בראש ויודע שאתה מתכוון לזה, אבל תאמין לי שאני מאמין לעצמי.

עידן444 ו-yakar אוהבים את זה.
  9. Turgi Guest

אחי אני מבין שאתם בעמדה שלא הייתם בה אלף שנה ואתה מפחד לחרבן את זה.
    אבל נתניה בעצמה לא מאמינה למה שאתה כותב כאן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/2/16
  10. Civil Anti Madridista

כן ירבו משחקים כאלה בליגה שלנו.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אבל תבינו שהבעיה היא לא נתניה ולא מכבי תל אביב, הבעיה היא הפועל באר שבע . מנטליות לא קונים בכסף, עד לפני חצי שנה הראנו שאנחנו אותו מועדון שמחרבן במאני טיים.עדיין לא הוכחנו שאנחנו מסוגלים מנטלית לעמוד בלחץ כזה. לכן עד שיוכח אחרת אנחנו צפויים לא לנצח בשבת, ואת זה אנחנו צריכים לנצח. לא את מכבי נתניה, אלא את העובדה שאנחנו הפועל באר שבע וכרגע רשום איבוד נקודות בשבת.

oranfu, שי, yakar ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Turgi Guest

אם אני לא טועה. בגמר שיחקו ארבעה(?) שחקנים שלא משחקים היום. זו כמעט חצי קבוצה.
    אין מה להשוות את הקבוצה של השנתיים האחרונות לקבוצה של השנה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עבירה סופר ברורה במהלך שקדם לגול או יותר נכון בחטיפה של מכבי. לא זוכר מי זה היה בדיוק, אבל תפסו שחקן של בית״ר בשתי ידיים ופשוט העיפו אותו מהכדור.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Love Is Red Member

עזוב.
    מבחינת אורימור וחלק מאוהדי מכבי אם הם לא מקבלים פנדל אז השיפוט גרוע...

15. Turgi Guest

האמת שאני לא זוכר.
    השיפוט לא מעניין. חוץ מהאירוע עם שכטר שהיה הזוי כמעט כמו ההצגה של ריינשרייבר בדרבי. השיפוט היה רגיל לעונה.