מחזור 21 בליגת העל: בני יהודה מדהימה את חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏31/1/13.

1. henry1 Member

עם כל הכבוד לב"ש, היו משדרים את נתניה - ביתר, כפי שעושים כמעט בכל משחק בין שתי הקבוצות. לא זכור לי ראש בראש מול הפועל ת"א - ב"ש, אבל אני כן זוכר שמשדרים כל משחק שלנו מולם.

הפעם לא נסעתי ואני די המום מהתוצאה. 3-0 במחצית, ומהיכרותי עם נתניה, אני מתפלל שזה ישאר ככה, למרות שהפועל ב-10 שחקנים. אני מאוד מקווה שהשופט יידע לשלוט במשחק ולא להחזיר לנו באדום. כל מה שצריך זה לשחק זהיר, בלי הרפתקאות ולנסות לעקוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/13
  2. alexshw Member

יש שני אקמולים להפועל - אלישע ודרבי.

3. קשר שמאלי Member

הפועל חותמים עכשיו על הפסד מינימלי בדרבי
    זהבי ועטר יחגגו בדרבי הקרוב

4. alexshw Member

דווקא המקרה הקלאסי של ניצחון אדום בדרבי כשהפועל בה מעמדת אנדרדוג ועמוסת בעיות.
    שחקני מכבי ת"א מפחדים מדרבי(וגם ממשחקים מול מכבי חיפה).

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זיו אדלר שופט כל כך גרוע. הוא עומד 3 מטר מכל אירוע ועדיין מקבל את כל ההחלטות ההפוכות. כזה דבר לא ראיתי הרבה זמן. שופט כושל.

בנוגע להפועל, כלום ושום דבר. אבוקסיס מוציא מעט מאוד מהקבוצה הזאת, שהאמת יש לה סגל לא רע בכלל. בטח לא כזה שמתאים ל 4 הפסדים רצופים.

כמו שאני רואה את זה, בשבועיים הקרובים נדע לאן מועדות פני הפועל. ניצחון של מכבי היום וניצחון בדרבי בשבוע שעבר, והפועל עם 11 נקודות הפרש ממכבי.

6. riquelme1 Member

לאבוקסיס יש אומנם אשמה באיך שהקבוצה נראת, אבל הוא לא האשם העיקרי ואסור לפטר אותו, הקבוצה הזאת מורכבת משלל שחקנים בינוניים.

אם זה ג'מבה ג'מבה אחד האפסים הגדולים שהגיעו לכאן, טוטו תמוז הבלוף המנופח, הגנה שלא קיימת, שוער גרוע, מגנים בינונים כמו אנטבי הסוס מת, או חוטבא.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפטר מאמן, בטח באמצע העונה לרב לא ממש יעזור. העניין הוא שאבוקסיס כן אחד האחראיים לבניית הסגל הזה. הוא גם אשם למצב עם השוערים. אני שומע אותו עכשיו בעיקר על הפציעות, אבל האם ההגנה פצועה? גילי ורמוט וטל בן חיים שחקנים טובים וחשובים לקבוצה, אבל הם לא שחקני הגנה...הוא לא מדבר על זה שהקבוצה כבר מגמגמת תקופה ארוכה, גם כשחלק מהפצועים עוד שיחקו. בסופו של דבר גם למכבי חיפה יש העונה מספר פצועים, אבל הקבוצה עמוקה ובנאדו כנראה כרגע מאמן יותר טוב מעוזר מאמן ישראל.

אבוקסיס פשוט נשמע כאובד עצות ולכן רק מדבר על הפציעות, על התקשורת העויינת ועל כל דבר שרק מנקה את עצמו מהמשבר הזה שפוקד את הפועל ת"א.

8. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1095501.Xxx

והרי התוצאה. עוד יום שחור של הפועל, עוד משחק בלי לכבוש או להיות קרובים לכך אפילו. הפסד שלישי ברציפות ושבוע הבא דרבי. תודה רבה למכבי נתניה שריחמה עלינו האוהדים שלנו המצב כואב הרבה יותר מהסמרטוטים שמתרוצצים על כר הדשא או המאמן, פחדתי שנקבל שש-שבע חתיכות, בטח אחרי הכרטיס האדום. התלונות לאבוקסיס הן לאו דווקא על היום אלא על מה שקרה כבר הרבה זמן. למה לא לפטר אותו? אריק בנאדו חולל שינוי גדול ולהפועל יספיק רק 50% מזה. הוא לא רק הורג לנו את העונה אלא עלול להפוך גם את השנה הבאה ללא רלוונטית. היו כבר קבוצות לא מאוזנות בכדורגל אבל ביזיון כמו בזמן האחרון ממש לא היה. יש לנו את המגנים הכי גרועים בכדורגל ולא פלא ששניהם הוחלפו.

לא רואים כל-כך תקווה בקבוצה הזו, גם כשכל הפצועים יחזרו ותהיה 'ההתקפה הטובה בליגה'. הפועל נתנה שניים וחצי משחקים טובים בכל העונה וגם פה אני מגזים לטובתה - מכבי חיפה(3:0), הפועל באר-שבע(4:1) ומחצית באשדוד. התחושה יותר קשה מאשר בעונה עם לוזון.

אבל גם יש לנו את הקהל היחיד עם המנטאליות של אירופה, כזה שמעודד ב-3:0, א-לה-ליברפול. אז יש כאלה שיגידו שהשחקנים לא ראויים לעידוד, אבל דרך אחרת בטח לא תעזור כי המצב בקאנטים. בעבר זה כבר עזר למחוק פיגור של שלושה שערים מול מכבי נתניה ל-3:3 מדהים בעשר הדקות האחרונות, אבל איפה התקופה הזו ואיפה היום, איפה הפועל של אז ואיפה הפועל של היום. ומצחיק שחוץ מבאדיר השריד היחיד הוא...יוסי אבוקסיס. לעולם לא תצעדי לבד, הפועל ת"א.

9. Don Joan Roman Member

אבו-קאסיס הוא בן אדם אפס וכאן הבעיה העיקרית שלו, הוא עסוק בלהאשים את כולם חוץ מאת עצמו, עם סגל כמו של האדומים אתה לא יכול לחטוף שלישיה ממכבי נתניה ולתרץ את זה בחסרונם של כמה שחקנים

10. Love Is Red Member

לא זכור לי עונה שהבטן הייתה כל כך צמודה כמו שהיא עכשיו :|
    הקרב על הפלייאוף העליון פתוח מתמיד, כאשר נותרו 5 מחזורים לסיום הליגה הסדירה.

11. AmitHBS Member

נצחון ראשון ביא'(לא כולל טכני) מאז 2005!
    כל הכבוד לשחקנים שלא נשברו מההפסד בשני הגביעים והמשיכו להציג יכולת גבוהה והגיעו להרבה מצבים שאת רובם החמיצו, כמו בכל העונה הזאת בה ניצול המצבים שלנו הוא קטסטרופלי, נקווה שהחזרה של פלצ'וק תביא לשיפור בעניין הזה.

שבוע הבא בוסרמיל עכו מגיעה כמוקש גדול מאוד אחרי שהביאה מאמן חדש, ועד את יובל נעים שעוד מימי רמת גן עושה לנו צרות.

12. Love Is Red Member

ניצחון על עכו ייתן לקבוצה פוש רציני, אחר כך יש את הפועל רמת גן בחוץ (אפשר לנצח שם) את הפועל תל אביב בבית (גם שם אפשר לנצח) את בני יהודה בחוץ (משחק שרק בני יהודה תדע באיזו תוצאה הוא ייצא באותו יום) וסוגרים מול רמת השרון משחק שאולי יהיה קרב על כרטיס לפלייאוף העליון.

13. maor123 Member

באר שבע קרובה מתמיד לפליאוף עליון אבל אסור לנו להתלהב מדי, עדיין חסר חלוץ דחוף!
    נקווה לניצחון רביעי רצוף, והפליאוף העליון, אנחנו באים.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תוצאות מעניינות: קדוסי מעניק לעכו נקודה מול קרית שמונה בדקה ה-90 (ספתח לא רע ליובל נעים),
    סכנין מנצחת בקרב על 6 נקודות את הפועל חיפה שחזרה לסורה ולעומתה, באר שבע עושה סימנים של עליה.

בטן רחבה - שתי נקודות בלבד מהמקום הרביעי בו ממוקמת בית"ר ירושלים (אלא אם כן היא תנצח את רמת השרון
    ותגדיל את הפער לחמש, שגם זה ניתן למחיקה) לבין באר שבע במקום התשיעי. המאבק ימשיך עד סיום הליגה הסדירה.

15. Don Joan Roman Member

פראיירים, פשוט פראיירים, במקום להיות עם 5 נקודות פער וסיכוי ל8 אנחנו עם 2 וסיכוי קלוש ל5, מה שקהל מטומטם עושה