מחזור 21 בליגת העל: בית"ר מדלגת גם מעל נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏22/2/08.

1. אלי אוחנה ג'וניור Member

לא, גם לא מזה.

אני דיברתי יותר בכלליות, לא נכנסתי לפרטים. אמרתי שאני לא מרוצה מצורת המשחק של בית"ר ירושלים, לא פריטתי למה וכמה.
    אך לא תמיד הקשרים האחוריים נחוצים במשחק מול קבוצות קטנות.

2. Don Joan Roman Member

הבעיה שהם לא קשרים אחוריים, הם כולם שחקנים עם יכולות התקפיות גבוהות מאוד.

3. Sergio Ramos Member

אין סיבה שלא נניב כדורגל משובח בגלל המערך. אלברמן, בואטנג וטל הם שלושה שחקנים בעלי אורנטצייה התקפית. השאלה עד כמה שום חכם וטוב כמאמן, בכדי ליצור תלכיד נכון ולגרום לשלשייה לשחק ביחד, עם שיטה.

שום הביא לנו אליפות, אבל איכזב בדרך. יוסי מזרחי הלך בשנה שעברה הביתה, רק בגלל שהקבוצה לא שיחקה טוב והבדרך הייתה מאכזבת - כנ"ל השנה. שום בא עם שם של מאמן "התקפי" לאט לאט הוא הוכיח שהוא לא מצליח לנצל את חומר השחקנים, ששחקנים עושים מה שבא להם, זילזול של שחקני מפתח, שיטת משחק גרועה, חוסר ברוטציה בריאה לקבוצה וחילופים הזוים לעיתים רבות.

4. אלי אוחנה ג'וניור Member

זה תלוי בהרבה יותר דברים ממערך, זה תלוי בלחץ שהקבוצה מפעילה (או לא מפעילה) ובעוד מאפיינים שחשובים למשחק כדורגל משובח.

5. Don Joan Roman Member

בכל מקרה אני בדעה ששום צריך להמשיך כי אולי אם מאמן יישאר פה שנתיים ברצף הוא גם יצליח לייצר כדורגל יותר מהנה עבורנו.

6. אלי מתחן Member

ברור שהוא צריך להמשיך, אין מישהו טוב יותר בקנה.
    אבל צריך להבהיר לו שבליגה שלנו בשום מצב לא ייתכן חילוף של חלוץ/קשר התקפי בבלם, במיוחד לא בטדי.
    חוץ מזה, המשחק לחץ של הקבוצה לא זורם כמו שצריך, אנחנו לא יושבים על היריבה שלנו מחוץ לטדי, אין הנעת כדור שוטפת, אין תנועה של שחקנים בעיקר בקישור כדי לקבל את הכדור ואנחנו יותר מדי משחקים על כדורים ארוכים. כמעט בכל ההתקפות יש לנו מקסימום 2-3 שחקנים למעלה כי כל השאר לא מספיקים להגיע.
    שום צריך לפתור את העניינים האלה כדי שבכלל יהיה לנו איזשהו סיכוי לעשות משהו בעונה הבאה באירופה.