מחזור 20 (1): ניצחונות 4:1 לברצלונה ולריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏20/1/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כיף לבדוק תוצאות ולראות את אתלטיקו שוב לא סופגת וכובשת רביעייה, בטח כשהכובש העיקרי הוא פאלקאו. אגב אי הספיגה, מדובר באותם שחקנים "אפסים" שאיכזבו עם מאמנים אחרים, האחד ועוד אחד שלי אומר שכנראה הם לא אפסים והבעייה במשחק ההגנה של הקבוצה לא הייתה שחקן זה או אחר.

ג'פרסון מונטרו מתקדם יפה, ויש לו עוד לאן להתפתח. עוד פגיעה יפה של מערך הסקאוטינג בויאריאל, ששמו עליו עין עוד ששיק ב"שום מקום", חבל שלא הם נהנים ממנו היום.

2. ShaiG Member

דרבי אנדלוסי מעולה. לדעתי היה צריך להיות שלנו (בטיס), אבל אני לא ממש ממש מאוכזב ממנו. היה דרבי נהדר, עם אחלה אווירה ומשחק לא רע בכלל. את האמת? נהניתי בו יותר מבקלאסיקו.

את המשחק של אתלטיקו ראיתי רק את התקציר, אח.. כמה שאני אוהב את פלקאו!

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של ולנסיה

אלבס-בארגן,ראמי,דלברט,אלבה-אלבלדה,באנגה,טינו קוסטה,פיגולי,ג'ונאס-סולדאדו

כאן אני ממש לא מסכים איתך עמי, עד לשער של בטיס המשחק היה שקול עם יתרון קל של בטיס וב5-10 דקות לפני הגול בטיס הגבירה את הלחץ והיתה תחושה שהשער שלהם בדרך..רק לאחר ה 1:0 סביליה שיחקה טוב ותקפה המון והשיגה שיוויון מוצד ממש קצת לפני המחצית. המחצית השניה כולה היתה בטיס שהיתה יותר טובה ודווקא מאז האדום היא החזיקה הרבה יותר בכדור אבל לא ממש עשתה עם זה משהו

4. ValenciaCF Member

דקה 85 איך שאני מתחיל לראות את המשחק גול! 1-0 לולנסיה סולדאדו כובש אחרי בישול של טינו קוסטה.

דקה 90 אלבלדה עושה עברה קשה שהשופט שולף כרטיס אדום ישיר (די בצדק יש לומר) ומהעבירה הזאת הם משווים 1-1.. אופי של לוזרים!

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/12
  5. riquelme1 Member

יש גבול כמה אפשר לסבול את הביזיונות של אמארי, עם עם ההרכבים והניהול משחק השערוריתיים שלו, לא להאמין שבמשחק כזה יש לו את טופאל ודני פארחו והוא מחליט לעלות ילדים כמו חואן ברנאט, לא להאמין שבמשחק כזה הוא לא מעלה אפילו בסגל את ריקרדו קוסטה ואנחל דאלברט המזעזע שלא שווה מקום בקבוצת תחתית בליגת העל מוצא את עצמו בהרכב בקבוצה כמו ולנסיה.

3 משחקי ליגה רצופים ולנסיה לא מנצחת בליגה, במקום לברוח לשאר הליגה ולהצמד לריאל ובארסה היא שוב מגלה לוזריות ומועדת במשחקים קלים רק בגלל המאמן המאופס שלה.

שוב ולנסיה סופגת שערים מטוטמים לקראת הסוף שהיא מובילה, כמו בהפסד המביך לבטיס שכבר הובילה עד הדקה ה89, הדביל חסר האופי הזה לא יודע לעשות חילופים נכונים ולשמור על תוצאה.

6. Valencianista Member

זה בחיים לא אדום ישיר! בכל אופן אם נתייחס למשחק - המשחק הכי גרוע שלנו השנה אני חושב. אפס מצבים, גול עם הרבה מזל ובכלל הרבה מזל שלא ספגנו עוד. באראגן עם משחק איום על הקו הימני, סולדאדו כמעט ולא נגע בכדור, ארגון משחק גרוע של אמארי עם שני חילופים הזויים ומערך לא מתאים לנסיבות ובכלל נגררנו למשחק שלהם במקום שזה יהיה ההפך. תקופה מאוד גרועה שלנו.. אבל אני רגיל לזה כבר מעונות קודמות.

7. ValenciaCF Member

זה סימפטום ידוע, כל עונה פותחים עם 4-3 נצחונות רצופים מובילים את הליגה עד איזה מחזור 10 ואחר כך רק עליות וירידות. זאת ולנסיה, לא כל כך יציבה אבל תשיג את המקום השלישי בסופו של דבר...

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהלם מהתוצאה, ראיתי את המשחק עד דקה 90 והייתי בטוח שזה גמור, משחק נוראי של ולנסיה, שום התקפה,שום מצב,שום בעיטה למסגרת מלבד השער שזה בעיטה לא טובה של טינו קוסטה שאיכשהו מגיעה לראש של סולדאדו....

הגיע לאוססונה לנצח היום אבל בהתאם לנסיבות אני חושב שגם מתיקו הם מרוצים עכשיו

9. riquelme1 Member

זה סימפטום אמארי ידוע, כל עונה יש לו תקופה בה הוא מתחיל עם השיגעונות שלו ועושה דברים הזויים, אומנם היו לולנסיה היום לא מעט חסרונות, פאבלו הרננדז, פיאטי, רואיז, מאת'ייה, אבל גם פה אני מאשים את אמארי ששוחק את השחקנים שלו ועולה עם ההרכבים הכי חזקים בגביע(!), ובליגה עושה רוטציות, רק מאמן מטומטם יעדיף להשתמש בשחקניו הבכירים בגביע ולא בליגה.

רק מאמן אידיוט יעדיף בלם למוקמות עבודה כמו דאלברט על ריקרדו קוסטה שלא מתלבש אפילו.

במקום להכניס את טופאל שחקן חזק באמצע שיודע לעשות את העבודה, או פארחו שחקן שיודע להחזיק בכדור הוא מכניס את ברונו ואודוריז.

אמרתי את זה כבר 4 שנים תחת אמארי, זה יפה להגיע למקום השלישי אבל עם ולנסיה רוצה להתקדם צעד קדימה היא חייבת מאמן אחר, מישהו עם אופי, לא אמארי.

10. ValenciaCF Member

די תהיה מציאותי שום מאמן לא יקח את ולנסיה מעבר למקום ה3.

11. riquelme1 Member

אף אחד לא אמר מעבר למקום שלישי, אבל בוודאי יותר קרוב לבארסה וריאל, ובוודאי להכין קבוצה כמו שצריך ולא להתפרק במשחק על החיים נגד צ'לסי, כל משחק קובע כמעט ולנסיה נופלת תחת אמארי.

אמארי לא מאמן הכי גרוע בעולם, אבל הוא כמעט תמיד עושה דברים הזויים, מתעלם משחקנים, חילופים רעים, הרכבים לא מספיק טובים.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/1/12
  13. riquelme1 Member

3-0 לברצלונה, פלגריני בדרך הביתה.

למעלה משנה בתפקיד, קיבל לבנות קבוצה בקיץ, קיבל אין ספור כסף לרכש, ופשוט נכשל.

מאלאגה במקום העשירי בדרך למטה, בעונה שציפו לפחות להגיע לאירופה.

אני הייתי הולך על חאבייר אגירה, מאמן טוב שהוכיח את עצמו בעבר, אבל במאלאגה בוודאי יחפשו שם נוצץ יותר.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה רק את המחצית השניה והשערים היו כאלה קלים לברצלונה, בלי שום התנגדות של שחקני מלאגה

15. Raulito Madridista

יש לברצלונה עוד רבע שעה לשחזר את התוצאה של ריאל מדריד במשחק הליגה. את מאלגה צריך למדוד לא לפני המפגשים הישירים האלה גם אם ציפינו ליותר פייט, בטח במשחק הבית. פלגריני נכשל כי הקבוצה שלו לא מתעלה מעל הבינוניות ובלי בפטיסטה מאלגה לא מסוגלת לשום דבר. אין ספק שעם כמות הכסף שהושקעה בקיץ ובהתחשב בעונות לא טובות של אתלטיקו, ויאריאל וסביליה - חבל מאוד שמאלגה לא אגרה יותר נקודות.

אתלטיקו עם קונצרט מול ריאל סוסיאדד שדווקא הייתה בתקופה טובה. עוד מוקדם מאוד לדבר על דייגו סימאונה אבל זה מריח טוב, אין ספק בכלל. אפשר היה לראות באתלטיקו דברים שלא אפיינו את הקבוצה הרבה זמן. שחקנים נלחמים באמת ולא בכאילו, למשל. הייתי רוצה לראות את פלקאו כובש נגד קבוצה גדולה(לא בדרבי) כדי להכריז סופית אבל הוא מציג עונה טובה.

בדקה האחרונה ולנסיה איבדה את הניצחון מול אוססונה בפמפלונה. בשני המשחקים האחרונים היא השיגה נקודה מתוך שש וזה מאזן מאכזב. אחרי ההצגה בגביע חשבתי שהקבוצה יוצאת לדרך חדשה. בכל-מקרה, המגרש באוססונה קשה מאוד, שנתיים כבר שריאל לא מנצחת שם למשל. כל קבוצה גדולה ואני מדגיש בכוונה את המונח קבוצה גדולה, תאכל קש במגרש הזה. אוססונה ידועה באגרסיביות והמשחק המבוקר. לא בדקתי אבל מאזן הבית שלה לאו דווקא הכי טוב, כי נגד קבוצות אחרות היא מעיזה לתקוף ולפעמים נענשת.