מחזור 20: שטוטגארט עוצרת את דורטמונד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏29/1/10.

1. U&U Member

תוצאה נהדרת לבאיירן. גם עוד יריבה מתרחקת מהאליפות, וגם האזבים לא מתאוששים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני חושב שקבוצתו לשעבר ממחישה את העניין טוב מאד, לבדיה הוא פשוט מאמן בינוני לקבוצה כמו פרנקפורט, לא לקבוצה שאפתנית כמו המבורג.

איך לעזאלזל הוא לא משתמש בטרוכובסקי נכון, איך? 78 דקות הוא חיכה עד שהכניס אותו ותראו זאת פלא, פיוטר גם משווה ונותן להמבורג לפחות נקודה.

אני חושב שגם הפציעה של זה רוברטו מאד פגעה בקבוצה.

חבל מבחינת המבורג, כי היא כן יכולה להתמודד על האליפות אבל לא עם לבדיה שהיה שחקן גדול אבל מאמן ממש לא גדול...

3. U&U Member

מסכים. המבורג היא הקבוצה בעלת סגל השחקנים (לדעתי לפחות) השני בטיבו אחרי באיירן, ולמרות שאני לא רואה את לברקוזן מאבדת נקודות במחזור הקרוב האוהדים יכולים להיות אופטימיים .

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מיינץ השנה הם לא טיול, זה יכול להיות מוקש. נחכה למחר.

גם אני חושב שהם יכולים לרוץ טוב יותר עם מאמן בסטנדרטים המתאימים. בכל מקרה, מקום טוב יותר הם יכלו להשיג, אבל ריצה לאליפות, זה אי אפשר לדעת. היו לבאיירן עונות עם סגל נוצץ שלא הצליחו לשחק יחד, זה תלוי בהרבה דברים. אולי גם עם מאמן אחר הסגל הזה לא יתחבר ואולי כן, נדע אולי עונה הבאה, אולי.

5. U&U Member

מיינץ השנה הם מוקש. מסכים. אבל כדאי להסתכל על הסטטיסטיקות בית/חוץ שלהם, ולראות שבבית הם נהדרים ובחוץ איומים.

הם כובשים כמות איומה של שערים במשחקי חוץ , בעוד באיירן בכל משחק כובשת כמעט 2 שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/10
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בחייך סלע, אם באיירן לא מנצחת בבית את מיינץ (עם כל הכבוד לקבוצה החמודה הזאת) אז באמת שאין לה מה למכור. באנקר, באנקר ועוד פעם באנקר ואתה יודע מה פלוס 2 ...

וסלע, הבעיה בהמבורג שהם עדיין לא יודעים מה הבעיה שלהם וימשיכו לחפש לקנות שחקנים לשלד הטוב שיש להם, עד שיום אחד ימאס להופמן מלבדיה, השאלה היא רק מתי.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נכון, ואם הם ימשיכו להוסיף ירקות מכל הסוגים לסלט השחקנים שלהם, אולי מאמן חדש גם לא יצליח להציל אותם. זה לא תמיד טוב רוזנר. יהיה אפשר לקבוע זאת רק כאשר מאמן אחר יאמן אותם, אז נדע.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע תקרא מה שכתבתי שתי הודעות למעלה. הגיע מאמן עם ניסיון ללברקוזן שכמעט ולא התחזקה, מאמן שהוא לא יותר מאמן בינוני ואיפה שלבדיה נכשל לגמרי הוא מצליח לפתוח מבערים.

מסקנה?

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כבר כתבתי שלבדיה מאמן בינוני מינוס, לך 8 הודעות אחורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    כל זה לא אומר שהסגל של המבורג יכול להתחבר. זה נדע רק שיגיע מאמן אחר.

10. AS R Member

אני לא מבין מה אתה רוצה.
    בעשור האחרון לקחו 4 קבוצות שאינן באירן אליפות- דורטמונד, וורדר ברמן, שטוטגארט וולפסבורג.
    אני מסכים שבאירן היא הקבוצה הגדולה ובעלת השם הכי גדול בליגה הגרמנית, אבל עדיין יש תחרות בליגה ובאירן נחלשה בשנים האחרונות.
    כל היופי בליגה הזאת הוא שיש הרבה מתח ואטרקטיביות והרבה קבוצות שונות מתחרות כל פעם על האליפות, והאליפות מוכרעת בשנייה האחרונה. למשל עכשיו, 4 קבוצות מתחרות על האליפות. תראה לי עוד ליגה גדולה שבה זה קורה.

11. Bayern Straße nach sechs

המבורג הייתה צריכה לנצח, בעצם לפרק את וולפסבורג אתמול.
    כמעט כל כדור חופשי ננעץ במשקוף או שהצילו מהקו. הבעיה היא שאין בעל בית שימשוך את הקבוצה למעלה. יש הרבה כישרון בהמבורג אבל חסר מנהיג. אין מנהיג (עם כל הכבוד לירולים) במרכז השדה שיכול להפוך אותם לאלופים. זה רוברטו יכול להיות מתאים אבל הפציעות והגיל כבר מונעות ממנו להיות כזה לאורך זמן. טרוכו צריך לקבל את המפתחות והוא יכול להיות המנוע של הקבוצה אבל הוא את המתפתחות לא מקבל מלאבדיה ובעצמו נכבה אל הכלים.
    אתמול זה היה חוסר מזל נטו, הקבוצה שיחקה הרבה יותר טוב מהאלופה שלטעמי יסיימו בחלק התחתון של הטבלה.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טרכו הוא סופר מוכשר, אבל ספק אם מנהיג. זה רוברטו שחקן שאני תמיד אהבתי ותמיד אוהב, אבל מנהיג הוא אף פעם לא היה. אולי גם זה חסר להמבורג בין מאמן בינוני לסלט שחקנים שהקשר בניהם מקרי לחלוטין.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הרכב משוער של הופנהיים להיום? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני רואה אותם כבר שני משחקים רצופים, מאוד נהנה מהלחימה ומהכושר הגופני, אבל לאור היכולת העלובה בשאר האספקטים של המשחק אני מתחיל לחשוב שאני נאחס...

14. Bayern Straße nach sechs

מנהיג הוא לא רק שחקן שצועק ומטריף את השחקנים והקהל. והוא בכלל לא חייב להיות כזה, בשביל זה יש קפטן. מספיק שהוא דורש את הכדור ומנווט את הקבוצה.
    לי יש הרגשה שטרוכו לא מבקש מספיק את הכדור, עם מה שיש לו ברגליים הוא חייב להוביל כל התקפה. אבל זה גם תלוי הרבה במאמן. והמאמן לא טוב מספיק.

15. johnnie walker Member

דקה 20 ,3-0 מול גלדבך.. בונדסליגה צווי היר ווי קום.