מחזור 20:: ריאל מדריד מארחת את סוסיאדד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏27/1/17.

1. סיונרה Member

א. אלו דעות לא עובדות. אתה יכול לדבר על מקרים שבהם לדעתך השופטים טעו בנוגע לברצלונה, זה לא מעיד על התוצאה שהייתה קורית במידה והיו מחליטים לדעתך נכון.
    ב. למה לא לדבר על זה? כי זה מעיק וחופר. אפשר להזכיר פעם אחת.

2. zivmay Member

אם ריאל הייתה מבריקה הייתי שותק.
    אבל כל העונה הזו היא נראת כמו פח אשפה עם הרבה מזל, כך שהשופטים לבינתיים מכריעים את האלופה.

3. סיונרה Member

לדעתך*
    ריאל 4 נקודות ומשחק חסר מעל ברצלונה. כנראה שהיא עושה משהו נכון.

אני מקווה שבחיים האמיתיים אתה יודע לקחת אחריות על מצבך ולא מאשים כל הזמן גורמים חיצוניים.

4. zivmay Member

סה"כ זה כדורגל. לא צריך לקחת את זה קשה מדי.
    לא חושב שזו רק דעתי, ריאל לא מרשימה בלשון המעטה. כל מי שמבין טיפה בכדורגל, יכול לראות שהרבה דברים לא עובדים שם.

5. Raulito Madridista

ריאל מדריד במקום הראשון ובצדק. אולי הפער שהוא פוטנציאלית יכול להגיע ל-7 נק' לא משקף, אין ספק ואני מסכים שנעשה לבארסה עוול. אבל אנחנו נראים קצת יותר טוב מ-'פח אשפה', למרות מכת הפציעות(זה לא תירוץ אבל זו כן נסיבה מקלה) ההטעיה היא שכביכול המשחקים נגד היריבות החלשות היו הכי נוראיים שלנו - גיחון, דפור, מאלגה. נגד סוסיאדד פעמיים למשל זה נראה הרבה יותר טוב, הדרבי נגד אתלטיקו בקאלדרון, אפילו בקלאסיקו. ה-6:1 נגד בטיס היה הצגה של כדורגל ומשחק בו נשדדנו למשל, לא ע"י השיפוט אלא סתם חוסר מזל, היה תיקו נגד לאס-פלמאס. ריאל לא משחקת טוב אבל גם ברצלונה הרחק משיאה, וכדאי להם לבדוק מה לא עובד מעבר להאשמת השופטים. ריאל השיגה נקודות בדקות האחרונות אבל גם ברצלונה.

6. Ever Banega Member

אנשים פה לפעמים מדברים כאילו זה שברצלונה לא בשיאה אז היא גם אשמה בטעויות של השופטים (יכולתם לשים עוד גול בעיה שלכם או משהו כזה). אף אחד לא יכול לדעת מה היה קורה בלי אותן טעויות (במיוחד במקרים כמו נגד בטיס וויאריאל שבארסה בסוף כן הבקיעה), אבל לגמרי לא מנותק מהמציאות לטעון שה4 נקודות האלה היו מתקזזות. ואגב צריך לזכור שהמשחק החסר במסטייה.

7. סיונרה Member

כן כי אני בהודעות שלי לאורך העונה רק מספר כמה ריאל גדולה.
    זה לא קשור לכדורגל, זה קשור לעובדה שבמקום שידברו על כדורגל אנחנו מדברים כל הזמן על אדם אחד מתוך 23 שנמצאים על המגרש בכל רגע נתון.