מחזור 20:: ריאל מדריד מארחת את סוסיאדד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏27/1/17.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מצד אחד אני לא מאמין שמדובר במשהו מכוון מצד השופט, מצד שני, הרבה זמן לא ראיתי כזאת טעות ואני רואה 15-20 משחקים בשבוע.

2. Civil Anti Madridista

1. אני לא מכיר קבוצה בעולם שלא מתלוננת כשהשופט דופק אותה אז מספיק עם ההתייפייפות הזאת. באמת, זה מביך.

2. השער שנפסל היום + הושטת היד הביזארית במדריגל הם אירועים יוצאים מן הכלל מהבחינה הזאת שאפילו לא היה שם מקום לספק ובטח שלא "לחשוב ש..." השופטים היו קרובים לאירועים האלה והיו צריכים לפעול בהתאם חד וחלק. זה לא אופסייד שנתון לפרשנות (מלאגה, בילבאו), או איזה כדור שמטייל על קו השער ומורחק.

מקווה שהנקודה הובהרה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. סיונרה Member

טוב זה מביך. הבכי שלך ושל החברים כמו שעון אחרי כל משחק זה דילן מבברלי הילס. תדפיס את ההודעות ותתחיל איתן עם בחורות בברים אני בטוח שזה ירשים אותן.
    שוב, אתה טוען שהשופטים תיכננו לדפוק את ברצלונה? שמישהו שריאל שיחד אותם?

4. Civil Anti Madridista

הציניות עד עכשיו הייתה עלובה מספיק, אז הפסים אישיים זה ממקום שסותמים לך את הפה ואין לך שום דבר ענייני להוציא?

* לא הזכרתי במילה את ריאל מדריד כל הדיון. יאללה נקסט, תתקדם.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. סיונרה Member

להגיד שהדעה שלי מביכה זה לגיטימי, כאילו בעולם שלנו בכיינים מקבלים מקום של כבוד. אני לא מכיר אותך, מבחינתי אין פה שום פסים אישיים. אני מתקדם בשמחה, זה הדבר היחיד שאני רוצה. השופטים לא מעניינים. אתה רוצה להפוך את זה למעניין? לעמוד מאחורי תיאוריות קונספירציה? תגיד מה שאתה רוצה להגיד, אחרת מה הטעם? בפועל קשה לי להבין מה הנקודה מאחורי כל זה.

6. Raulito Madridista

פתח דבר: בידיוק היום בערב חזר אליי העורך של 'וואלה ספורט'. כנראה שמחר תעלה כתבה שלי על סיכום הסיבוב בספרד. ואיזה כיף לעדכן חלק מהטקסט אחרי המחזור הזה. כן יירבו.

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2017/01/29/album/1485719680_507678_1485722778_album_grande.Xxx

ועכשיו למשחק בברנבאו: לקחו אקמול. הצטרפתי למשחק במחצית השנייה, לא אשקר, התעדכנתי מצוברח במארקה אחרי הנהיגה מהמושבה. גם את ההרכב הראשון לא אהבתי בכלל. ראיתי עוד משחק קשה בדרך ואני שמח שקובא דווקא היה זה שפתח את הדרך לניצחון, בהחלט מגיע לו. שחקן שרץ עם הכדור, משהו שאין לנו בהרכב הזה. אין לנו מהירות, בטח בלי קרבחאל ומרסלו, וגם ללא בייל. הכדורגל פחות חשוב היום אבל החצי השני היה לא רע. זה מאוד חשוב שניצחנו 3:0, כביכול הבסנו - זה מעלה את הביטחון של השחקנים. רונאלדו לא כפה את עצמו על המשחק ובת'אכלס כבש ובישל, זה בסדר בינתיים. הברנבאו שאג אחרי אחת הפעולות של איסקו במחצית השנייה, דקות של קסם ברגליים הם מצרך נדיר העונה.

תמונת המשחק שבחרתי היא של לוקאס חוגג עם קובא. באותה מידה אפשר היה לבחור במוראטה נוגח לרשת, ובפעם השנייה השופט היה חייב לאשר את הגול כמובן| או תמונה של בנזמה סופג את הגשם בברנבאו - גשם שריקות הבוז, ומגיע לו. זידאן מאוד מאכזב אותי בנושא הזה. מוראטה גם כשהוא לא טוב הוא גורם לבלאגן, הוא נע הרבה.

עכשיו ריאל יוצאת לסדרה של משחקי חוץ קשים מאוד. אבל 4 נק' יתרון עם משחק חסר זה בסדר גמור. אפשר להיות מרוצים. לילה טוב מדרידיסטאס.

7. סיונרה Member

אנסה לדבר על כדורגל רחמנא ליצלן. משחק סולידי בינוני רגיל של הזידאנים.
    בנזמה היה עלוב, קרוס וקסימירו חלשים, ראמוס ווראן לא נתנו להנעת כדור יפה של סוסיאדד להפוך למצבים. קובאצ'יץ' עם משחק חלומי לכאורה, אבל באמת מעלה אצלי שאלה לגביי מי הבחור. הוא יודע לדחוף קדימה עם הכדור מצויין, אחלה צעד ראשון, ועושה רושם שמה שזידאן רוצה ממודריץ', שזה לדפוק ספרינטים קדימה עם הכדור זה בדיוק כוס התה שלו. אבל מה מעבר? הוא לא מראה יכולת לשנות או לשלוט בקצב המשחק, הדרכון גורם להשוות למודריץ', אבל לדעתי הדמיון הוא מקרי בהחלט.
    לדעתי, כל עוד זידאן לא יגרום לקישור לדחוף את הקבוצה קדימה, אנחנו נמשיך להראות בינוני.

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנזמה הרג אתמול את המשחק התקפה. מה עוד צריך לקרות שמוראטה יקבל עדיפות ?!

9. Ever Banega Member

רק אני חושב שלנתח משחק תוך כדי התעלמות מוחלטת מהשיפוט זה טיפשי? זה הדבר הראשון שצריך לציין ואני לא מבין למה זה כל כך מפריע לכולם. נכון שזה כמעט תמיד בא מהצד הנפגע אז יש לזה איזשהו צליל של בכיינות אבל עדיין. אני בטוח שאני לא היחיד שאחרי איזושהי מחלוקת הדבר הראשון שאני מחפש באינטרנט זה הוכחה אם היה נבדל או לא או אם הכדור עבר את הקו (אגב מהשידור זה לא היה כזה ברור לי).

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר שערוריתי מזה שלא אושר הגול של ברצלונה זה שלא נשרק פנדל על ניימאר באותו המהלך.
    לגבי הגול אני עוד יכול להבין, הקוון לא הספיק להגיע עד קו השער, לשופט אולי הסתירו בגלל ששחקנים היו ברחבה, אבל הבושידו על ניימאר? זה כבר אין מבצ שהשופט לא ראה.

לא ראיתי את המשחק של סביליה אבל כל מה שהיא עשתה בשבועות האחרונים הרסה עם ההפסד לאספניול.

11. Raulito Madridista

אין שום בעיה לדבר על טעויות שיפוט. אבל לקרוא שריאל מדריד במקום הראשון בטבלה בגלל השופטים זה לא נכון. הגדולות בספרד נהנות משיפוט חיובי ובלי קשר השיפוט בספרד הוא לא טוב. בין אם העובדה שהמשחק לא רץ ועל כל נגיעה שורקים(ברור שצריך להגן על שחקנים כמו מסי, ניימאר ורונאלדו או גריזמן) ובין אם בטעויות נוראיות כמו אתמול. הבעיה כאן שדיון המחזור הפך קבוע לדיון שיפוט ומילה אחת על כדורגל אין כאן.
    בבארסה מאניה סיכמו את זה הכי טוב והפעם בבגרות לא אופיינית בדף הפייסבוק שלהם - השופט היה קטסטרופה - וזה לא משכיח את המשחק הרע של בארסה. אבל גם המשחק הרע של בארסה לא משכיח את השיפוט.

מסי ניצל רגע אחד, חצי טעות ועם כדור עומק רך ומושלם העמיד את סוארס מול השוער בזמן שניימאר בולט בחולשתו. בטיס הייתה בפאניקה גדולה והיה רושם שאם היו עוד כמה דקות בארסה הייתה מנצחת ומשלימה מהפך אבל בארסה העונה לא מתניעה ומרכז השדה שלה חלש משמעותית גם בהרכב מלא.

12. Raulito Madridista

לאס-פלמאס - ולנסיה

בשריקת הפתיחה של העונה כאשר לאס-פלמאס לבשה את הצהוב-כחול ו'התחפשה' לנבחרת ברזיל וניצחה 4:2 במאסטייה - רבים ראו זאת כהפתעה. בהתחשב באיך שהעונה של שתיהן התפתחה, אף-אחד לא יופתע אם התוצאה תשוחזר גם הערב, במגרשה של לאס-פלמאס, שהיא הקבוצה היחידה שלא הפסידה העונה בביתה בצוותא עם ריאל מדריד. המארחת נראית כשווה יותר ממיקומה בטבלה, וגם ניצחון לא יקפיץ אותה מעל אייבר שמדורגת במקום ה-11. מצד שני, אותו ניצחון במאסטייה היה היחיד של לאס-פלמאס, שיאנית הנעת הכדור חוץ מברצלונה, חלשה מחוץ לביתה. עם ניצחון אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים, הגיע הזמן לחזור לנצח. אלן חלילוביץ' שחקן הרכש הטרי יכלל בסגל למשחק וצפוי לעלות מהספסל. ביגאס חוזר למרכז ההגנה וג'ונתן ויירה יהיה ב-11 גם כן. ליואחה שכיכב במשחק הקודם עם צמד שערים יפתח גם הפעם בחוד. בצד של ולנסיה מעודדים מאוד מצמד המשחקים האחרונים בהם ניצחה הקבוצה ובעיקר מה-2:1 המפתיע במדריגל. ולנסיה שואפת לנצח ולהעפיל לראשונה העונה מעל המקום ה-15(תעבור את מאלגה) ולפתוח פער של 6 נק' מהקו האדום כשיש לה עוד משחק השלמה נגד ריאל מדריד. מעז יצא מתוק ובולנסיה מרוצים מהשתלבותו של ילד הפלא קרלוס סולר. הוא יפתח במרכז השדה לצד פארחו ואנזו פרס. רודריגו וסיקיירה פצועים וגם מדראן בספק גדול. פדה בדרך החוצה מהקבוצה כך לפי המאמן. הרכבים משוערים::

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/01/30/primera/1485742237_562894_1485742610_sumario_normal.Xxx

13. Civil Anti Madridista

אני מת על הצביעות הזאת. ונמצא כאן מספיק זמן בשביל לדעת איזה מחול שדים היה מתחולל כאן אם בארסה הייתה מרוויחה מטעויות שיפוט כאלה.

20 עמודים קל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
    rivaldo אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

ריאל מדריד לא מדברת על שופטים מאז תקופת ז'וזה מוריניו. כבר כתבתי את דעתי כאן: השיפוט היה מזעזע אתמול, אין ספק. מבין את העצבים. קשה לכתוב שבארסה חילצה נקודה גם אם הייתה פחות טובה, כשברור שהשער שנפסל עושה לה עוול. אני אשאל שוב, בתקווה לפתח דיון על כדורגל כאן:

אתה לא חושב שברצלונה השנה לא מספיק רעבה אפילו ביחס לעצמה? לואיס אנריקה לא טועה בניהול הסגל ובטח בכל מה שקורה עם ראקיטיץ'? אנדרה גומס נראה כמו גראנרו לעניינים ו-'הפיראט' בניגוד אליו גם היה כובש שערים פה ושם. גומס מטפל יפה בכדור אבל הצחיק אותי לראות אותו בועט מקילומטר בסיום המשחק אתמול. ניימאר נראה די מנותק מהקבוצה והוא בעונה לא טובה. המחצית הכי טובה העונה מבחינת כדורגל הייתה כשבארסה ניצחה 2:1 בפיחואן אחרי מהפך גדול ובהרכב חסר. אף קבוצה באירופה לא מסוגלת להתמודד בכזו קלות עם אגרסיביות, טירוף וגם טכניקה כמו שיש לסביליה שהיא קבוצה עוצמתית. אבל פרט לכך קשה לזכור משחקים טובים. ריאל מדריד למשל נראית לי נחושה הרבה יותר גם במשחקים החלשים שלה העונה והיו הרבה כאלה.

החלק ההגנתי אתמול היה מזעזע למשל. הצעד הראשון של בארסה - להפסיק עם רוטציות מוגזמות ובטח בחוץ. אומטיטי ילד צעיר והוא יכול לשחק כמה משחקים בפרק זמן קצר. מעבר לכך, לתת את המפתחות לראקיטיץ' כי אחרת כל העומס נופל על אנדרס והוא לא ילד. מעבר לכך, אפילו לספסל את ניימאר משחק אחד כדי לסדר לו את הבורג. זו תהיה רעידת אדמה, אבל לא 10 בסולם ריכטר. הוא עדיין לא מסי או כריסטיאנו.

15. סיונרה Member

האוראקל אמר את שלו, תשתמש ביכולת הזאת לחזות אסונות טבע ועליות של מניות בבורסה, אל תבזבז על פורום כדורגל ספרדתי באייסוקר. אני לעומתך לא יודע מה היה המצב אחרת, אני יודע מה אני רואה. אני יודע שאני לא רואה ממכם שום התייחסות לכדורגל אלא רק לשופטים, ולא רק השבוע.
    כמובן שההתייחסויות לשופטים מתעלמות באופן מובהק מטעויות שיפוט לטובת ברצלונה, כמו שכבר מספר פעמים רשמתי בעבר כשהיו כאלו. וזה לא שבאמת מעניין אותי, אבל נחמד לראות איך הדו"חות השבועים תלויים בכמה אתם ממורמרים על הכשלונות של הקבוצה שלכם.