מחזור 20:: ריאל מדריד מארחת את סוסיאדד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏27/1/17.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי השחקן שהתרשל שם עם הכדור לאחר החילוץ האדיר של מאנדי ממסי? איבד לבטיס נקודה בטיפשות.
    בטיס הייתה טובה יותר, הבקיעה בדקות הטובות שלה לאחר המשקוף והקורה ואין לי מושג מה מנע מרובן קאסטרו להבקיע את השני, המשחק כבר היה אצלה בידיים. סבאיוס מצוין גם דונק למרות שאין לו הרבה כדורגל עשה את שלו על המגרש.
    המהלך המדובר באמת ביזיוני מבחינת השופטים, לא זוכר מהלך כזה שגם פנדל+אדום לשחקן המכשיל לא נשרק וגם שער ברור לא מאושר.

2. Ever Banega Member

הייתי רוצה לראות סטטיסטיקה של כמה קילומטר מסי עשה במחצית השנייה, לא אופתע אם הוא שבר פה שיא. מה שכן שהכדור כן הגיע אליו הוא עשה דברים גדולים.

3. Civil Anti Madridista

http://u.goal.com/4397000/4397042.Xxx
    מה שהיה היום זה כבר מכוון, ואף אחד לא ישכנע אותי שלא הקוון ולא השופט ראו את הכדור מטר בתוך השער.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/17
    oFiRzZz ו-zivmay אוהבים את זה.
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם זה בכוונה, זאת רמת השיפוט בספרד, שערוריתית כבר 5-6 שנים

5. Civil Anti Madridista

לא ככה. האירוע הזה אפילו לא גבולי. שחקן ההגנה והכדור נמצאים מטר אחרי הקו ואין סיכוי שמישהו לא ראה.

6. AS R Member

באמת אתה חושב ששופט החליט בכוונה לפסול שער ברור כי מדובר בברצלונה ? נראה לי מאוד לא סביר. אם כבר איכשהו שופט בליגה הראשונה מחליט 'למכור' משחק, הוא לא יעז לעשות את זה במהלך כל כך ברור כי מן הסתם שזה יגרום לאמבוש עליו. אם כבר הוא יעשה את זה באירועים גבוליים שלא ימשכו אש גבוהה נגדו.

7. Civil Anti Madridista

http://estaticos.sport.es/resources/Xxx/9/5/handball-messi-bruno-1483912042659.Xxx
    מלאגה נחשב אירוע גבולי? כששער חוקי של פיקה נפסל ועוד שני פנדלים לא נשרקו? או שהאירוע הגבולי התרחש בכלל במדריגל? כששחקן הגנה של ויאריאל הושיט את היד ומנע במכוון בעיטה של מסי בתוך הרחבה? מספיק עם הסיפורים - אין שום הסבר הגיוני שיכול "לבוא לקראת השופטים" אחרי מה שהיה היום וזה אפילו לא גבולי.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. AS R Member

אוקי, אז השופטים בספרד נפגשו והחליטו לשפוט נגד ברצלונה. הגיוני.

9. Civil Anti Madridista

חוזר עוד הפעם - מה שהיה היום בעיניי זו פגיעה מכוונת. אתה טוען שלא? לגיטימי, תשכנע אותי איך שופט לא מאשר שער במהלך שבו שחקן ההגנה והכדור נמצאים מטר מאחורי קו השער.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

לשכנע אותך זה בלתי אפשרי, אולי זה ישמע לך מדע בדיוני ואולי לא, אבל כנראה שהוא חשב שהוא לפני הקו.
    הרבה יותר סביר זה שנפגשו כל השופטים לפני העונה ודיברו על איך דופקים את ברצלונה, אבל לא חס וחלילה עם שריקות קטנות שאף אחד לא ישים לב, אלא כל פעם בהחלטה גדולה כדי שיהיה כמה שיותר רעש.

EO11, Doritoz ו-idans10 אוהבים את זה.
  11. Doritoz FCBJ - RMCF

גם לפני עשור הרמה הייתה ירודה !

לא יודע מה היה ב-50 דק' שלא ראיתי , אבל אני רואה בערך כבר 10 דק' את בילבאו נגד חיחון, תענוג, איזה קצב, אחלה משחק מקדים להעביר את הזמן עד שריאל נגד סוסידאד יתחיל.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2012/02/Muntari-goal_Milan-vs-Juventus.Xxx

ועכשיו אני מבין למה הקוון טעה כאן... התבלבל בין מילאן לברצלונה

13. Civil Anti Madridista

הקוון והשופט היו רחוקים מהאירוע שנדרש מהם "לחשוב ש..."? מה השטויות האלה. מילא זה היה גבולי כמו דקות בודדות אח"כ ששוב הכדור הורחק שם מהקו - כאן זה היה מתקבל. אבל בשער החוקי? בחייאת ראבק השחקן והכדור מטר אחרי הקו.

14. סיונרה Member

אף אחד שפוי לא יטען שזה לא שער חוקי. אבל זה פשוט מעיק לראות כל משחק אתכם מתלוננים.
    לעולם לא נדע מה השופט חשב או ראה, אבל זה פתטי לחשוב שיש איזו קונספירציה נגד הקבוצה הגדולה בספרד. ולא מספיק שיש כזאת, היא התחילה דווקא העונה.

15. Doritoz FCBJ - RMCF

רגע אז מה הטענה שלך, מי עומד מאוחרי המזימה הזדונית הזאת ? פלורנטינו פרז ? השופטים ? ההתאחדות ?
    המוסד ? CIA ? ק.ג.ב ? דארת ווידר ?