מחזור 20 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/2/04.

1. DadoN ReD Member

1-0 לאשדוד, מבקיע השער בפנדל ( שי הולצמן ) דקה : 46

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינתיים באשדוד שי הולצמן עושה 1-0 בפנדל על סף המחצית.

בית"ר 4 משחקים ללא הפסד והיא חייבת לחזור מאשדוד עם לפחות נקודה כדי לשמור על היציבות. הפסד יחזיר אותה אחורה למרות מרחק של 4 נקודות מנתניה, מרחק בהחלט סביר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/2/04
  3. שגיא Guest

מלבד הפנדל שנשרק היה פנדל נוסף שהיה צריך להיפסק ולא נפסק. שלומי ארבייטמן עצר כדור ברחבה (או על סף הרחבה), הבעיה היחידה הייתה שהוא בפירוש השתמש בידו על מנת להוריד את הכדור. אלון יפת היה די רחוק מהאירוע, אבל גם הקוון לא סימן לו ובית"ר יצאה בשלום, עד הפנדל של הולצמן. בסך הכל משחק די שווה, אשדוד מעט יותר מסוכנת....

4. DadoN ReD Member

2-0 לאשדוד, כובש השער : איציק זוהר ( דקה : 47 )

כנייראה שהמשחק כבר גמור.
    אשדוד רוצה יותר, בית"ר כנייראה עדיין בפסטיבל נמני .. וחבל.

עריכה : 2-1, מכניס אבי נמני, דקה 73.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/04
  5. AFC Member

אני לא מאמין שאשכרה האמנתי שסר אוחנה מסוגל להוציא ניצחון חוץ!

סר אוחנה כהרגלו מצליח איכשהו להרוס כל חלקה טובה בבית"ר. זה כבר לא מצחיק, בחיי - פדידה עולה בהרכב על חשבון עזו ומליקסון. אין לי מושג, ולמען האמת לאף אחד אין מושג, מה מצא סר אוחנה באשדודי האומלל. אז הוא שם כמה גולים ובישל קצת במחזורים האחרים, אז מה? זה אומר שהוא עדיף על עזו, שעולה עליו בכל פרמטר?! התנופה של פדידה באה רק בגלל יצחקי הנפלא, שמאז שנכנס להרכב (מה שכמובן יסומן כ"תגלית" נפלאה של סר אוחנה, למרות שייבש אותו איזה 12 מחזורים) סוחף את כל משחק ההתקפה של בית"ר להצגות. תוסיפו את מליקסון, עזו, ארביטמן ונמני ואנחנו פשוט מסוגלים לקרוע לגזרים כל קבוצה בארץ. טוב, נו, עדיף את הסופרסטאר שמכה את אשתו...

מילא. אפשר להבין איכשהו את זה (לסר אוחנה אין מושג בכדורגל). אבל מישהו מוכן להסביר לי, למה כשסר אוחנה הוציא את פדידה הוא הכניס את תורג'מן?!? מישהו מסוגל פשוט להסביר לאדיוט הזה שתורג'מן הוא לא שחקן כדורגל?!? מה הוא עושה על המגרש?? למה במקום עזו?! טוב, עוד פעם מאבקי הכבוד והגאווה של סר אוחנה שפוגעים בקבוצה. התרגלנו מאברמוביץ', דנין ויצחקי.

מיקי עטיה פותח כמגן ימני. עטיה, יימח שמו, עשה את כל שביכולתו, נתן את כל מאמציו על מנת להוכיח שהוא פשוט אפס עלוב שלא מתאים לבית"ר או לא.ס אליהו. מה הוא לא עשה - הרס לבית"ר את המסע בגביע בעונה שעברה, גרם ללא מעט פנדלים בגלל משיכות מיותרות בחולצה, אפילו היה בקרב סכינים באיזה מועדון (שלא לדבר על התפוקה על הדשא) - אבל את סר אוחנה זה לא מעניין. משחק ההגנה הוא לא הבעיה. עוד מעט עופר טלקר יחזור וינעל את האגף שלו, זה מה שחשוב. והכי עצוב כשאני שומע אוהדים שברוב טפשותם חושבים שסר אוחנה אשכרה ייצב את ההגנה - לא שמתם לב שהאגפים פרוצים לחלוטין??? למה שאוחנה אשכרה פעם אחת יקח סיכון (סיכון? הימור בטוח!) וינסה לשים את אברמוביץ' או סגיר באגף הימני המזורגג שממנו ספגנו כל כך הרבה גולים העונה? שאלה רטורית - הבנאדם לא היה ולא יהיה לעולם מאמן כדורגל.

אמסלם עולה בהרכב על חשבון דנין. אוי, הטמטום. מליקסון יושב על הספסל בגלל שאוחנה נכנס להיסטריה ומכריח את נמני לעלות פצוע. שוב היידמן בהרכב על חשבון ברוכיאן. אין שיטה. החילופים פוגעים בצורה אנושה בקבוצה.

או בקיצור - סר אלי אוחנה הוא לא מאמן. והכי עצוב שאנחנו תקועים עם האפס הזה לעוד כמה שנים טובות.

אוהדי בית"ר שונים אומרים לי שמדהים מה שעשה אוחנה בבית"ר, ואני מסכים איתם - גם הצליח לדרדר קבוצה מעולה כמו בית"ר למקום ה-10, גם פוגע בהתקדמות הצעירים, גם אין לו שיטה, גם משחרר אמירות תמוהות לתקשורת, גם רכש חרא של שחקנים, גם מציב את השחקנים הגרועים ביותר בהרכב הראשון, גם מתעלם מביצועי הקבוצה על הדשא וממשיך להציב את אותו ההרכב וגם לא השיג ניצחון חוץ אחד מסכן - ועדיין כולם בטוחים שהוא גאון ומצליח עם בית"ר. הלוואי שיתפטר, הלוואי.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה ה14 ברונו רייס מנסה להגביע כדור,הכדור בורח לו טיפה עושה קשת ונכנס לפינה הרחוקה של שביט אלימלך.
    1-0 צהוב.

7. DadoN ReD Member

1-0 למכבי תל אביב .. ברונו רייס, דקה 14.
    משחק שווה .. אבל כמובן הכדור שהיה אמור להיות הגבעה..נכנס.

אמן שזה ייגמר כך.

8. שגיא Guest

הגבהה, חמוד. לא הגבעה.

שער מדהים, אמנם ניסה באמת להרים את הכדור, אבל הוא פשוט הלך מושלם לחיבורים. תוסיפו לזה מיקום די לקוי של אלימלך ותקבלו 1-0, די מוצדק, למכבי ת"א.

פתיחה מצויינת מבחינת המכבים, אולי בדרך חזרה לצמרת.

9. burning soil Member

יש!
    פתאום אני רואה בוואן 1-0 למכבי,לא האמנתי,
    הלוואי שיגמר ככה,כל פעם שלא ראיתי את מכבי משחקת היא נצחה,אני
    מקווה שיהיה ככה גם היום.

10. Reyes Member

איזה תיסכול. הרסו לי את השבת. אתם יודעים מה? עזבו אתכם משטויות, בית"ר נשארה אותה בית"ר, פשוט כי השלילי (עטיה ואמסלם) משפיע על החיובי (קאפונה ואינדיו). מה שעוד יותר מרגיז זה שרק ב-20 הדקות האחרונות השחקנים השקיעו, לפני כן ראינו בית"ר חלשה, דוגמה פנטסטית לבית"ר של השנים האחרונות. ההפסד הזה הוא לא הפסד, צריך להתייחס אליו כמו אל תבוסה, שכן אנחנו נכנסים מחדש לבור התחתית. ואשדוד, אשדוד... קיבלו הזדמנות נפלאה להתאושש, וניצלו אותה, לדאבוני.

מיקי עטיה הוא חתיכת אפס שכל קשר בינו לבין כדורגל מקרי בהחלט. למה, למה לעשות עבירה בדקה האחרונה של המחצית הראשונה? ועוד איזו עבירה מטופשת. על זה צריכים להעיף אותו מבית"ר. רק על זה.

דוד אמסלם אמנם הציל גול במחצית הראשונה אבל היה חלש כהרגלו והראה את חוסר התיאום בינו לבין יתר השחקנים.

אבי נמני חוץ מהגול לא עשה כלום ונדמה שלא היה במגרש ברוב שלבי המשחק.

שלומי ארבייטמן גם הוא לא הורגש ובאמת שאני לא מבין את ההחלטה של אוחנה לשים אותו בצד, כנראה שזה באמת הדבר שפוגע בו, כי מאז החלטה זו, הוא משחק חושך.

עמיר תורג'מן, אחחח... מה לא נאמר על הסקורר הפנומנלי הזה. שחקן מבריק.
    איך אפשר להחטיא מ-4 מטר כשאף אחד לא שומר עלייך??? בקבוצת הילדים של בית"ר לא הייתי נותן לו לשחק.

ואוחנה, למה מליקסון לא פתח? עפ"י מה שראיתי הוא כשיר לשחק 90 דקות. ומה עם עזו? למה לא לשתף אותו? ומה פתאום אתה מעז לחמם את גולן חרמון כדי שייכנס במקום אינדיו שנפצע קלות? אינדיו, עם רגל אחת, טוב יותר מאשר גולן חרמון.

ולאלה שתוהים, כן, חטאתי והזמנתי את "שבת של אנטי כדורגל". אגב, היה שידור גרוע ביותר. הקטע במחצית עם המטריות היה מן ניסיון עלוב (שכשל) לחקות את ההומור באולפן ליגת האלופות.
    ובמחצית הראשונה חביב האדיוט טען "הגשם פסק", וכעבור שניות בודדות הראה הבמאי את גשם הזלעפות שהכה באשדוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/2/04
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניב אתה לא לבד,גם אני הזמנתי השבת את ה'חרא של כדורגל' אבל אצלי זה חד פעמי.

קור כלבים,אי אפשר לצאת החוצה,אין מה לעשות בבית,ועוד שיש את באר-שבע בשידור,אז עשיתי טעות קטנה,אבל חד פעמי,מבטיח.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"ר נעצרת במקום שהיא ממש לא הייתה צריכה להיעצר. בית"ר הייתה חייבת להוציא לפחות תיקו וחבל, עצר לה את המומנטום, שבוע הבא יש לה את מכבי פ"ת משחק לא קל בכלל.

ודווקא מכבי ת"א האומללה מצליחה לעצור (לבינתיים) את הדהירה של הפועל ת"א. לדרבי חוקים משלו.

13. burning soil Member

בדקה ה-38 כובש יגאל אנטבי שער עצמי ומעלה את מכבי ת"א ל2-0!
    איזו שמחה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

יש!!!!!!! כמה שאני לא האמנתי שזה יקרה זה קורה!!!!!! 2-0 למכבי!!!!!!!!
    כנראה שבאמת לדרבי יש חוקים משלו. יגאל אנטבי עם שער עצמי וברונו רייס כובשים לטובת מכבי.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מחצית גרועה של הפועל.
    מה זה ? הם בקושי הגיעו למצב אחד רציני לשער של מכבי.שלעומתה נראית קבוצה שמתמודת רצינית לאליפות , והיא בכלל לא תקופה רעה,ולא הולך לה כלום.

הפועל איכזבה אותי היום,כזאת חלשה , לא נלחמת,כלום.

מכבי ניצחה.