מחזור 20 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏12/2/04.

1. DaMaGe Member

צודק אחי...
    אני דיי בטוח שאוחנה הזהיר את השחקנים מלעשות עבירה ברדיוס בעיטה לשער (איציק זוהר)...
    יש לנו שני בלמים מצויינים, אינדיו וקאפונה. שניהם צמד מצוין, שניהם שיתפו פעולה בעבר, לא צריך יותר מזה!

יאללה בית"ר!!!
    בהצלחה לבית"ר ירושלים מול מ.ס אשדוד היום באיצטדיון הי"א באשדוד.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הסכנה זה לא רק איציק זוהר. שי הולצמן הוא סקורר טוב שיכול לאיים על בית"ר וקאקו אוהב לשחק נגד בית"ר.
    בגדול אני חושב שבית"ר פשוט יותר טובים אז היא תחזור הביתה עם 3 נק' אבל היא תעשה את זה עם הרבה זיעה. זה משחק על 6 נק' ללא ספק. נתניה שוקעת לאט לאט ומי שתנצח פה תצליח לברוח לפחות לבינתיים
    מהאיזור הבאמת מסוכן. מי שתפסיד תמשיך להסתבך.

הצלע השלישית בתחתית היא כמובן נתניה שתארח את סכנין. נתניה חייבת בכל מחיר 3 נק' גם אם המחיר הוא 2 אדומים כמו לפני שבועיים נגד מכבי פ"ת. סכנין קבוצה שאתה לא יודע מה לצפות ממנה. מצד אחד היא כבר הראתה מה היא שווה ובהחלט צריך לפחד ממשחק ההתקפה שלה אבל מצד שני ההתקפה הטובה שלה כבר לא באה לידי ביטוי יותר מדי בזמן האחרון. על הנייר בני סכנין קבוצה יותר טובה אבל בגלל הביתיות לנתניה לא יהיו תירוצים, היא חייבת לנצח.

הדרבי התל אביבי... 2 הקבוצות מגיעות בצורה שונה לחלוטין מאשר הם הגיעו לדרבי הראשון. עכשיו מכבי ת"א היא המסכנה לעומת הפועל שהייתה אז. לאף אחד אין היום ספק מי קבוצה טובה יותר אבל לדרבי חוקים משלו ואני לא יופתע עם מכבי תנצח היום. מכבי עשתה צעד מגעיל מאוד שהעבירה את המשחק לאיצטדיון ר"ג, הרי ברור שזה לא אותו הדבר והאוירה המושלמת שיש לפני כל דרבי בבלומפילד לא תחזור בר"ג, זה לא אותו הדבר. הפועל באים בתנופת שיא והיא כבר 3 נק' מחיפה ולדעתי היא תיצא היום מנצחת למרות שמכבי נוטה לבוא לדרבי במצב רוח טוב כדי להוכיח שהיא עדיין לא אמרה את המילה האחרונה.

יום ראשון בפ"ת יש משחק מאוד מעניין. מכבי פ"ת היא הנאחס של חיפה בשנים האחרונות. חיפה גם ככה לא בשיאה ומכבי פ"ת בתקופה לא רעה ואני מהמר פה על ניצחון ביתי או תיקו. אבל שוב, הכל תלוי בג'ובאני רוסו אם הוא בא למשחק הזה במצב רוח טוב חיפה תנצח. מכבי פ"ת הוכיחה כבר שיש לה מה למכור ואומנם זה הליגה אבל בגביע הטוטו להכניס 3 חתיכות לרשת של דוידוביץ' זה לא כזה פשוט ואם פ"ת עשתה זאת פעם אחת היא מסוגלת שוב, אפילו 1-0 קטן.

3. AFC Member

רובן עובד? אחד הקשרים הטובים בארץ? זה כמו להגיד שכריסטיאנו רונאלדו הוא אחד הקשרים הטובים בעולם - סתם זאטוט שלא מפסיק לכדרר ולאבד כדורים. מדהים איך כל שחקן עם קצת טכניקה שלא מפסיק לכדרר ומדי פעם נותן איזו בומבה לחיבורים זוכה לתואר "אחד השחקנים הטובים בארץ" (מיקי עטיה, אלי ביטון). אין לו מקום בהרכב של בית"ר ירושלים. יש לנו שחקנים טובים ממנו מקדימה ועכשיו במקום להביא עוד "בול קיפר" (יש לנו כבר מספיק כאלה וזה פוגע בקבוצה) צריך להתחיל לחפש מגן ימני חדש, ואם אפשר, גם מאמן.

הפעם, אני מאמין שחניכיו של סר אלי אוחנה ינצחו את בית האבות של מ.ס אשדוד. קבוצה עם כל כך הרבה זקנים גרועים לא נראתה בליגה מאז... בית"ר ירושלים של העונה שעברה. יצחקי, מליקסון, ארביטמן ועזו (נמני לא ישחק) - הם בהחלט מסוגלים ליצור שתי הברקות ולסיים את המשחק מהר. רק שסר אוחנה לא יעלה עם פדידה או תורג'מן בהרכב, בבקשה.

ולנוכח הביצועים של מיקי עטיה ועופר טלקר, אני חושב שכדאי לתת איזה צ'אנס לאלון סגיר או לנסות לשלב בעמדה הזו את אברמוביץ'. טוב, נו, שכחתי מי מאמן את הקבוצה.

4. DaMaGe Member

מה שבטוח...לא אתה...ולפי החשיבה שלך...גם לא תיהיה.
    אופיר עזו לא כשיר במאה אחוז למשחק, הוא יעלה כמחליף ככל הנראה...

וכן, ראובן עובד הוא אחד הקשרים הטובים בארץ, הוא קשר יצירתי ומהיר, שכל קבוצה הייתה רוצה.

ורק שתדע שאשדוד נמצאת עכשיו במומנטום אחרי תיקו עם חיפה וניצחון על סכנין...נקווה שאנחנו נעצור להם ת'מומנטום...ושהם יפסידו....

שבוע טוב ויאללה בית"ר!!!!!!!!

נ.ב:
    הפועל ירושלים - את על הזין!

5. AFC Member

רובן עובד הוא לא קשר יצירתי. היכולת לכדרר ולבעוט מרחוק לא מעידה על יצירתיות או גאונות, ומלבד זה אין לו שום דבר להציע. לא צריך להסתנוור מכל דריבל של שחקן צעיר.

אשדוד במומנטום, נכון, אבל היא פשוט קבוצה גרועה. אפילו יוסי מזרחי לא מצליח להוציא מהקבוצה הזאת כלום, ויש לזה סיבה - אלישע לוי ובן-זקן פשוט לא יכולים לבנות קבוצה כמו שצריך.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה ה12 חור ענק בהגנה בני יהודה,אופיר חיים נשאר לבדו מול ווהבה ושולח את הכדור לרשת אחרי 8 משחקים ללא שער.

קר וגשום בשכונה,ודשא רטוב ושחקנים מחליקים,צפוי להיות הרבה טעויות.

7. ירוק בלב Member

אנשים, שמעתי שצפוי שלג.
    לא יודע ולא נראה לי שהוא יגיע גם לת"א, אני לא הכי מבין בענייני אקלים.
    אני מקווה שלא יהיה בעיות עם המשחק.
    בקשר ליום ראשון,
    אוהדי חיפה, אני מבין שיהיה קר.
    אבל שרואים את חיפה, תמיד מתחמם הלב.
    בואו למגרש, תשתוללו, תוציאו ת'גרון, תעשו אפילו חימום לפני.
    העיקר להוציא את שלושת הנקודות.

כי בלעדייך אין לי אור..
    הולך איתך כמו שיכור..
    לעולם לא תצעדי לבד..
    נשבע, אוהב אותך לעד!!

יאללה חיפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית השנייה בני יהודה פגשה פעמיים את המשקוף וזהו.
    באר שבע ירדה לבונקר כמובן איך אפשר בלי זה בתקופת גוטמן,בני יהודה לא הסתדרה והפסידה בבית 1-0 ולאט לאט מתרחקת מהצמרת.

עכשיו נתניה מארחת את הלוחמים של לחמן.

9. DadoN ReD Member

כל הכבוד לבאר שבע על הניצחון, זה היה ניצחון כל כך חשוב.
    גוטמן רצה כל כך את הניצחון הזה.. שאפילו מדקה 12 הוא היה משחק בונקר.

כל הכבוד, שבוע הבא מכבי ת"א.

10. DadoN ReD Member

1-0 לבני סכנין, א'צי ( דקה : 56 )

11. DaMaGe Member

ב"ש, מה זה נגעלתי לראות אותכם משחקים היום...מילא אנחנו ....
    אבל אתם?! אתם קבוצת צמרת...אתם לא צריכים לעשות בונקר!!!!!!
    אנחנו קבוצת תחתית, וכל נקודה ונקודה חשובים לנו כדי לשרוד את הליגה!!!

מגעיל.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן... מגעיל מגעיל מבחינתי עשו לי את הדרך הביתה מאושרת עם 3 נקודות ביד.

מחצית ראשונה היינו טובים, לא יותר מזה אבל טובים יותר מבני יהודה ומחצית שנייה גוטמן הלך לבונקר מגעיל כמו שכבר אמרתם, באמת דבר מאוד מעצבן אותי גם אותי עיצבן מאוד שלא עברנו את החצי חוץ מהחמצה של רמי אליהו באחד על אחד אבל אני אוהד את הפועל באר שבע וכאשר השופט שרק לסיום לא עניין אותי כל הדיבורים על בונקר ופשוט התפרקתי מרוב שמחה. היינו חייבים את הניצחון הזה אחרי 2 הפסדים רצופים ואני שמח שעשינו את זה מול יריבה לא קלה ועוד אצלה בבית. איזה כיף לנצח את הקופים האלו בשכונה... פשוט תענוג אני מתעב אותם.

היה היום מזג אויר ממש מגעיל אני שונא את המזג האויר הזה פשוט קפאתי... העיקר ניצחנו זה מה שחשוב.

וצריך גם לציין לטובה את דני קורן ששפט בצורה מושלמת.

13. DadoN ReD Member

נגמר המשחק בין סכנין לנתניה.
    אצ'י כבש לסכנין דקה 56.

משחק חלש מאוד .. אבל בכל זאת סכנין ניצחה, וסיבכה את נתניה קשה מאוד בתחתית.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בני סכנין מנצחת בנתניה 1-0.

נתניה שוקעת ולא עוצרת. אני לא רואה את הקבוצה הזאת נשארת בליגה במיוחד שאשדוד ובית"ר פשוט טובות יותר ממנה. מי שתנצח היום באשדוד תברח ויהיה לה הרבה אויר לנשימה. סכנין עקפה את מכבי ת"א כבר ומכבי כבר מקום 7...

היום אני אוהד מכבי... כמה שזה עצוב אבל העיקר שהפועל ת"א לא ינצחו היום, תיקו יהיה אחלה....

ומחר אני לוזון בנשמה.

יש לי כזאת תכונה שאני גם אם אני רוצה וגם אם לא פשוט תמיד בוכה על משחקים שעברו....

אוי אוי אוי מישהו זוכר שהובלנו בנצרת 2-0 בדקה ה-85 וסיימנו בתיקו?? משהו זוכר ששבוע שעבר היה 1-1 בדקה ה-93??? היינו צריכים להיות במקום הראשון סעמק ערס.........

15. DadoN ReD Member

לירן, זה באמת מעציב .. אם היינו מנצחים את נצרת שבת שעברה הייו מזה בורחים למקומות 4-7.. וזה היה ממש טוב.
    אבל לא עשינו את זה..וכאילו מול מי שיחקנו? מכבי אחי נצרת, אפילו מכבי ת"א ניצחו אותם ..

אבל לא יודע איכשהוא תמיד שלא מצפים מבאר שבע לנצח, הם מנצחים.