מחזור 20 בליגת העל: 0:0 בין בית"ר למכבי חיפה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏28/1/11.

1. JackSparrow Member

אכן משחק נורא חלש לשנו, אבל אתה מגזים... המשחק יכל להגמר איזה 5-2 או 5-1 כי הגענו להרבה מצבים למרות שלא שיחקנו טוב וזה מצויין, למה את זה אתה לא אומר? :/

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/182548.Xxx ביתר ירושלים - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

ראשון, ה-30/01/11. 20:45 בערב. אצטדיון טדי.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/182039.Xxx
    ביתר ירושלים מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-11 ובמאזנה ישנן 22 נקודות. במחזור ניצחה הקבוצה 2-1 את הפועל באר שבע של ניר קלינגר.
    הקבוצה הירושלמית פתחה את השבוע עם חיוך, לאחר שהצליחו להפוך פיגור לנצחון במגרש קשה כמו וסרמיל, בעיקר בגלל העובדה שהיה מדובר במשחקו הראשון של רוני לוי כמאמן הקבוצה. כרגע, בקבוצה מצפים לייצר המשכיות, אלא שזו לא תהיה משימה פשוטה, מאחר והיריבה היא אחת מהטוענות לכתר. נצחון עשוי להקפיץ את ביתר ירושלים למרכז הטבלה והפסד עשוי לדרדר אותה למאבקי תחתית.
    הקלישאה אומרת שהרכב מנצח לא מחליפים ונראה שרוני לוי בוחר להשליך מהקלישאה לעבר לוח הזמנים של הקבוצה ביום המשחק - משמע הקבוצה תיפגש לפני המשחק באחד המלונאות הירושלמים, שם תאכל ארוחת צהריים ותעבור הדרכות טקטיות אחרות. אבירם ברוכיאן יהיה כשיר לשחק ויתכן שיעלה במהלך המשחק מהספסל. לא צפויים שינויים בהרכב.

הרכב משוער: אריאל הרוש; כריסטיאן גונזלס, תומר בן יוסף, אלי דסה, אבי ריקן; קובי מויאל, מושיקו מישאלוף, עידן טל, עמית בן שושן; סמואל יבואה, חן עזריאל.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/103/435.Xxx
    עידן טל קשר שמאלי? הברקה שלו. רוני לוי.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182037.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-1 ובמאזנה ישנן 44 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 1-0 את בני יהודה של דרור קשטן.
    אצל הירוקים העסקים הם כרגיל. אמנם מדי פעם הקבוצה מועדת ולא לוקחת את מלוא הנקודות, אך רוב הזמן הקבוצה מצליחה לנצח, גם אם מדובר במשחקים שבהם היא לא משכנעת לגמרי. הקבוצה של אלישע לוי תנסה לקחת את הנקודות גם מול הירושלמים כדי להמשיך ולהוליך את הטבלה, אך הם יודעים היטב שזה לא הולך להיות קל.
    אנדריי פילבסקי ימשיך לקבל את האשראי בהרכב הפותח לאחר שבמשחק החולף הצוות המקצועי היה מרוצה מיכולתו. בעמדת המגן הימיני יפתח אייל משומר והקשר הנוסף לצידו של ג'ון קולמה יהיה גוסטבו בוקולי. עידן ורד, שמבחינתו מדובר במשחק רגיש למדי, יפתח על הספסל, לאחר שאלישע לוי החליט שהוא מעדיף לפתוח עם חלוץ נוסף בדמותו של תומר חמד.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אריק בנאדו, אנדריי פילבסקי, טלב טוואטחה, אייל משומר; ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, אייל גולסה, יניב קטן; תומר חמד, ולדימיר דבלשווילי.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/269/436.Xxx
    יהיה לו קשה רגשית לשחק מול קבוצת נעוריו. עידן ורד.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/11
  3. yedidel Member

ערב שהתחיל עם הסעה שנתקעת 10 דקות לפני שמגיעים לסכנין בכניסה לכפר ערבי לא יכול להיגמר טוב, אז בקצרה:

אוהד כהן - יכול לקרות לכל שוער. תרדו ממנו כבר - זה מה שיש לנו עד סוף העונה הזאת.
    רביבו - מ-י-ו-ת-ר. רק שיצא התחלנו לשחק.
    עבדול ראזק - עונה על הציפיות, טכני, אפקטיבי, והכי חשוב עשה רושם של שחקן חכם שמבין את המשחק.
    ערן לוי ואסולין - שני פרובוקטורים שמתעסקים יותר בלצעוק על השופט/שחקנים אחרים במקום לשחק.
    סוארס - תותח.
    קלינגר - לא סוד שלא ממש הולך בזמן האחרון ויש כמה החלטות/החתמות במחלוקת, אבל כמו שנאמר עד שמאמן לא יישאר פה שתי עונות רצוף לא נוכל להתקדם לשום מקום.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

צודק, טעות שלי.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פעם משחק כזה היה מרתק, מרטיט מהמחשבה עליו.. היום אולי הוא באמת יהיה מרתק, אבל כל ה"לפני המשחק" די משעמם, אני מקווה שבעונה הבאה בית"ר ירושלים תחזור לצמרת, כי במצב הנוכחי פשוט ירדו לנו באופן מובהק מספק המשחקים שאתה באמת מצפה להם בליגה.

היום צפוי להיות מעניין, בעיקר בזכות שטדי יהיה עמוס, לפחות זה, בית"ר תחפש להפתיע, להראות שיש לה קבוצה שמסוגלת להציק לקבוצות הטובות יותר בליגה, רוני לוי בוודאי יגיע עם אובר מוטיבציה ומאוד ישמח לתקוע לחיפה מקל בגלגלים.
    הכל תלוי במכבי חיפה, היא קבוצה טובה יותר בכל יום נתון, אבל לבית"ר ירושלים עדיין יש שחקנים שיוכלו לנצל משחק לא טוב של חיפה, ויחד עם הדחיפה של הקהל גם לנצח. אם מכבי חיפה תהיה טובה, תחפש לשלוט, תניע בצורה חכמה את הכדור, לבית"ר אין סיכוי, אבל מעטים המשחקים שמכבי חיפה באמת מרשימה העונה, ואם היא תהיה ביום לא טוב בית"ר בהחלט יכולה לנצח את המשחק, אני מקווה שיהיה משחק מעניין, משמע שבית"ר תיתן פה פייט מכובד.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי שטדי יהיה עמוס...יהיו בסך הכל 11,000 צופים לפי הערכות, בעיקר בגלל המזג אוויר שמנע הגעה של עוד כמה אלפים.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

11000 זה בסדר גמור, אווירה טובה תהיה.

8. JackSparrow Member

כולכם מזלזלים או די מזלזלים בבית''ר, אבל היא קבוצה נחמדה, לא של מקום 11 זה בטוח. עובדה שהם כמעט ניצחו את הפועל בבלומפילד ויצאה תיקו 3-3 בקריית אליעזר... מצפה למשחק טוב ועוד יותר עם היכולת העידוד המצויינת של אוהדי בית''ר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי פה מישהו שזילזל, להיפך. אמרתי שאם חיפה תראה חולשה אז בית"ר בהחלט תנצל את זה, בניגוד לקבוצות רבות אחרות בליגה, שגם כאשר מכבי חיפה חלשה לא מסוגלות לעשות עם זה משהו.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לראות את בית"ר לוקחת יותר מנקודה היום, וגם נקודה זה יהיה אחרי הרבה מאוד מזל. בדרך כלל משחק ראשון אחרי שמאמן מוחלף נותן אדרנלין אבל כבר במשחק השני רואים שחלק מהשחקנים חוזרים לסורם, וייקח זמן לרוני לוי ליצור את קבוצת השחקנים שאיתה הוא יסכים לרוץ, בלי השינויים שיעשה בקיץ כמובן, ועדיין מדובר במשחק קשה מאוד עבור הבית"רים. מצד שני, אם בית"ר חולמת בהקיץ על הפלייאוף העליון, היא חייבת לקחת פה שלוש נקודות. נכון להיום הם מדורגים עם 22 נק', לעומת הפועל עכו שעם 30 נק' במקום השישי. קשה לי לראות בעקבות ההתפרקות ההמונית של עכו מנכסיה איך היא מסיימת במקום השישי בטבלה, כך שניצחון של הירושלמים יכול להקפיץ אותם למקום ה-10 ולתת להם תקוות אולי להתברג בחלק העליון של הטבלה, במיוחד נוכח העובדה שבשני המחזורים הקרובים יש להם בני יהודה בבית ובני סכנין בחוץ, צמד יריבות שבהחלט יכולות להשאיר את הנקודות אצמל החניכים של רוני לוי.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם מכבי פ"ת הייתה מגיעה היום לטדי הייתי מסמן בלב שלם 2, אבל דווקא בגלל שזו קבוצה גדולה, ובגלל שהאוהדים בטדי באמת מתרגשים לקראת המשחק הערב, בית"ר ירושלים יכולה לנצח את המשחק הזה, אין שום מצב שחיפה לא מראה עליונות ובית"ר לא תנצל את זה, האוהדים שלהם ידחפו ויכניסו אדרנלין יותר בשחקנים.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נחמד לשמוע את אוהדי בית"ר כל תחילת משחק שרים את השיר שהעתיקו מאיתנו עם הלחן של שרית חדד... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/11
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מאופסת בטדי.
    חוץ מההזדמנות המצויינת של חן עזריאל המשחק עדיין לא מתעלה לרמה טובה. בגלל הגשם החבר'ה זזים יותר מהר, אבל אני לא ממש מתרשם ממה שאני רואה.

אני לא כל כך מבין את אלישע לוי, אבל אי אפשר לצפות מחמד או מדבאלישווילי לשחק על הקו. ביותר מדי הזדמנויות אני ראיתי אחד אחד מהשניים בורח לקו והדבר פשוט לא תורם למשחקה של קבוצתי. הצד השמאלי עם טוואטחה וגולסה היה בסדר גמור, אבל פשוט נמאס לי ממשומר. אני מתקשה להבין למה אלישע לוי כל כך אוהב את משומר. מבחינה התקפית עותמאן פי כמה יותר מוכשר.

לדעתי המשחק פתוח לגמרי, בית"ר הראתה ברבע השעה האחרונה שהיא בהחלט מסוגלת לשחק כדורגל. אם למשל עידן ורד ייכנס אפילו במקום אחד החלוצים, הדבר יכול לסבך את בית"ר.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שעה וחצי של בזבוז זמן, משחק חלש, שחקנים שלא רצים. חיפה בסוף הייתה קרובה להבקיע, בית"ר נתנה התלהבות פה 3 דקות, שם 3 דקות, כנ"ל חיפה.

משחק משעמם בטירוף.

15. Igi Member

לא יאומן, היה יכול להיגמר ב-4:0 בבערך 10 הדקות האחרונות, איך פתאום הם נזכרו לשחק ככה? משחק גרוע של כדורגל ישראלי במיטבו.