מחזור 20 בליגת העל: 0:0 בין בית"ר למכבי חיפה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏28/1/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

את היכולת אני לא יכול לשפוט, אבל תוצאה אופיינית, וכנראה עוד משחק אפור, די כרגיל העונה.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מבאס לא לנצח אותם ... העידוד היחיד שיש זה שהשוונו, ועוד בדקה מאוחרת יחסית, זה מעצבן כי מצד אחד משחקים כאלה בעבר לא היינו משווים מצד שני בכל זאת סכנין מדקה 65 ב10 שחקנים והם ממילא לא קבוצת כדורגל כל כך טובה...

ניצחון אחד ב8 משחקים, קלינגר, המצב נראה רע בלי מאור, אין משחקים קלים בדרך. רק חסר שתפשל בעפולה בשלישי (אם יהיה) ואז הבלאגן יחגוג.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הלווו משחק ראשון בלי מאור, תיקו, המצב גם היה לא מזהיר עם מאור. זה לא שהוא עוזב אותנו במקום השני. מליקסון עזב שאנחנו במקום השביעי, לא היינו שווים יותר מזה, גם איתו.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בסדר, אני חושב שעם מאור היה בדוחא הוא היה מוסיף לנו לא מעט.

והכוונה כמובן הייתה לקראת העתיד, שהמצב נראה רע בלי מאור באופק. בלי קשר ישיר לתוצאה הערב.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עבדול ראזאק בישל ובסיט הבקיע, שום איזכור על כך מאוהדי באר שבע בפורום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כי בסיט לא הבקיע אלא סוארז ומה בדיוק יש לאזכר פה?

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

וואלה, זיו אברג'יל האדיוט הטעה אותי ובטח את כל שאר מאזיני רדיו ירושלים.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

זיו אברג'יל אומנם אידיוט, אבל זה לא היה הוא, וכן דיי חובבני להתבלבל ביניהם. הם גם לא כל כך דומים חיצונית וגם מה אם להסתכל על מספרי החולצות ...

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי התכוונתם לזיו אמויאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx שאגב, גילוי נאות, הוא חבר טוב שלי...

10. Number 8 Member

כמו שאמרתי, היה משחק טוב בבלומפילד, הרבה הזדמנויות בכל צד אבל בסופו של דבר הפועל ניצחה בעיקר בגלל הנאיביות של נתניה שהגיעה להרבה הזדמנויות אבל השחקנים לא השכילו לנצל, גם בגלל אניימה המצויין וגם בגלל רשלנות של השחקנים.
    וכמה שהתלוננו שמכבי ביזבזו זמן, אז הינה גם הפועל ביזבזו ברבע השעה האחרונה ועוד בבית אז אל תהיו תמימים, כשצריך לנצח ורוצים לנצח לא בוחלים בשום אמצעי, העיקר לנצח וגם האוהדים מבינים את זה אז גם אנחנו, אוהדי מכבי, צריכים להבין את הבזבוז של השחקנים שלנו. לא קרה כלום, אתם מייחסים לזה יותר מדי חשיבות, חלאס.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מרגיש עצבני או מאוכזב, למען האמת. ידעתי שנהיה טובים יותר ונחמיץ, ידעתי שנספוג שערים מצחיקים וידעתי שאיתן תבריזי יעשה הכל כדי לדפוק אותנו גם הפעם. המשחק מול הפועל תל אביב לא שונה מהרבה משחקים אחרים שלנו העונה.

אנחנו בודאות שווים יותר מהמקום שלנו כרגע בטבלה, אבל את הכסף סופרים במדרגות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/11
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שתבריזי דפק אתכם, חוסר ריכוז של שחקנים שלכם...אם אחמד סבע עומד 10 מטר מהשער ובמקום לבעוט שטוח ולשים גול שגם אניימה לא יכול להגיע אליו הוא בועט לגובה, לפינה הקרובה של אניימה, וכנ"ל טרטיאק במחצית השניה אחרי הגול, אז אין לך מה להאשים את השופט...היו לנתניה מלא הזדמנויות, אבל הם בטיפשות כל הזמן כיוונו לחיבורים וניסו לשים שערים וירטואוזים במקום להסתכל בפשטות על המיקום של אניימה ולבעוט לפינות קרובות ושטוח...

13. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-300/920439-18.Xxx

מחכים כבר למשחק הבא! ואם אפשר קצת עזרה מבית"ר מחר אז למה לא. טוב שידענו לעשות את שלנו גם אם בערב פחות מרשים. כשתי הקבוצות שיחקו כדורגל התקפי מצד אחד אך גם היו מאוד מסורבלות. הגיע לנו לנצח(המשקוף מנע מסלים ושי להתמודד על תואר שערי המחזור) אם כי נתניה היוותה יריב טוב(שיחקה בינמרצות!) ואחרי החמצת הפנדל נגמרו לנו כל האנרגיות ופשוט משכנו את הזמן. אני שמח על הגול של בן-סהר שממשיך את הכושר הטוב שלו בסיבוב הזה ומאזנו קפץ כבר לשבעה שערי ליגה. אני מבסוט אפילו יותר מבן-דיין שלטעמי היה המצטיין, וגם באדיר שיחק היטב. ורמוט, בונדר וזהבי מנגד היו מאוד חלשים. 'טבילת האש' של אבוקסיס כמאמן עברה בהצלחה וגם זה משהו. אבל לא שכחנו את המאמן הראסמי שלנו ומקווה שהוא יאמן אותנו עוד שנים רבות. החלמה מהירה לאלי גוטמן, אתה חלק מאיתנו.

יהיה דרבי פשוט אדיר בעוד שבוע, מכבי קבוצה טובה יותר מאשר בתחילת העונה ועל הפועל לא צריך לפרט, וקשה לי להאמין שאני עומד לפספס אותו בגלל הצבא! הייתי בכל עשרת הדרבים האחרונים בליגה ובנוסף הגעתי גם לשניים במסגרת גביע המדינה וגביע הטוטו.
    יאללה הפועל!!!

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק קשה וחשוב מאוד יש לנו מחר, מכבי חיפה של השנה היא לא הקבוצה של השנה שעברה ויש לה חסרונות אבל היא עדיין קבוצה טובה יותר מאיתנו והשנה נראה שגם ביום רע מאוד שלה היא מסוגלת להשיג 3 נקודות, אנחנו מנגד אמנם ניצחנו בשבוע שעבר אבל קשה לומר אם יצאנו לדרך חדשה ולתוצאה של המשחק מחר(בתוספת ליכולת) יש חשיבות גדולה להמשך העונה כי אנחנו עדיין קרובים לתחתית.

ברוכיאן מחר כשיר מקס' ל-30 דקות והוא אחד שהכל תקוע יכול לשנות משחק ולהוסיף תנופה והייתי רוצה לראות אותו פותח על חשבון יבואה שלא נתן גול מאז הסיבוב הקודם נגד חיפה וכבר איבדתי תקווה לגביו, הגיע כהבטחה והתגלה כפלופ, מחר יש לו משחק גדול והזדמנות לשנות את הרושם סביבו.
    חוץ מזה ההרכב נראה לא רע, מישאלוף ומויאל(עונה לא רעה עד עכשיו) נראים שילוב טוב, עידן טל מחר יהיה איש המפתח כשאבירם על הספסל ולדעתי הוא הולך לתת משחק טוב מחר, גם עזריאל צריך לחזור להבקיע ומול בנאדו האיטי יש לו הזדמנות.

יש הרגשה של תיקו, נקווה שעם הדחיפה של הקהל ננצח ושהמזג אוויר לא יהיה סוער מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/11
  15. mitozy Member

מסכים איתך לגמרי.
    צריך שיפור דחוף. לא יודע מה יביא את השינוי - כל העסק לא נראה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/11