מחזור 20 בליגת העל: עירוני ק"ש ואשדוד ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/1/12.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxxמכבי חיפה - בני סכניןhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

שני, 20:50, איצטדיון 'קריית אליעזר' בחיפה.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/4.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק כאשר היא ממוקמת עשירית בליגה, ובמאזנה ישנן 26 נק'. במחזור שעבר הובסו הירוקים 4-2 ע"י הכתומים מראשון לציון. במסגרת המפגשים הביתיים מול סכנין, חיפה ניצחה 7 מתוך 8 המשחקים האחרונים. מול קבוצתו הקודמת יש לאלישע לוי מאזן ביתי מושלם, עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים.
    המאמן יעשה כמה שינויים בהרכב לעומת זה שפתח מול ראשל"צ: ניר דוידוביץ' יחזור לעמוד בין הקורות, אוראל דגני יעלה כמגן ימני, גוסטבו בוקולי בקישור האחורי ומוחמד גדיר בחוד לצד ולדימיר דבאלישווילי, שזהו משחקו האחרון במדי הקבוצה. ויאם עמאשה, אייל משומר, איציק כהן וחן עזריאל פצועים ולא ייכללו בסגל. כעת, לאור עזיבתם של מרלון דה חסוס ושל ולדימיר דבאלשווילי ופציעתם של עזריאל ועמאשה, לחיפה נותרו למעשה רק שני חלוצים בסגל. מוחמד גדיר, שכבר היה מחוץ לתוכניות ובדרך לסכנין, ואלון תורג'מן.

http://mscwne.wcdn.co.il/w/w-248/1146565-41.Xxx
    מקבל הזדמנות מחודשת, מוחמד גדיר

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אוראל דגני, יוריצה בולייאט, סארי פלאח, טאלב טוואטחה, יאיא סיידו, גוסטבו בוקולי, אייל גולסה, יניב קטן, ולדימיר דבאלשווילי, מוחמד גדיר.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/17.Xxx
    סכנין מגיעה למשחק כהיא ממוקמת רביעית, עם 31 נק'. במחזור שעבר הפסידו חניכיו של שלומי דורה 3-1 למכבי ת"א, ובמועדון רואים במשחק מול חיפה סוג של הצהרת כוונות, שיוכל לקבוע אם סכנין תתמודד על כרטיס לאירופה, או תסיים כקבוצת מרכז טבלה. הניצחון האחרון של סכנין על מכבי חיפה היה אי שם ב-2007, המאמן היה, מי אם לא, אלישע לוי.
    דורה יחסר מחר את אורי שטרית המוצהב ובמקומו יעלה בעמדת המגן השמאלי באסם גנאים. מעבר לשינוי זה, המאמן לא מתכנן שינויים נוספים בהרכב או במערך, כשאוהד קדוסי וקוסטדין אזורוב ימשיכו בהתקפה. רן רול, שמחלים מפציעה, לא יעמוד מחר לרשות המאמן ובסכנין מקווים שיחזור בהרכב.

http://mscwne.wcdn.co.il/w/w-248/1194971-41.Xxx
    לא מתכנן יותר מדי שינויים בהרכב, שלומי דורה

הרכב משוער: מוחמד קנדיל, עודד אלקיים, עידן ויצמן, עלא אבו סלאח, באסם גנאים, ג'ואל דמאו, חאלד חלאיילה, מהראן ראדי, אחמד קאסום, אוהד קדוסי, קוסטדין אזורוב.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מאמין על מכבי, פעם שניה העונה שמנצחים את סכנין ולאחר מכן מפסידים לרמה"ש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx רק מול סכנין האפסים האלה יודעים לכבוש

3. Fanatic Member

לא יודע מי החכם שאומר דברים כאלה, אבל רוב האוהדים ממש לא דיברו על דרך חדשה. שלא נדבר על אליפות שזו בכלל מילה גסה. מספיק לראות את אווירת סוף העונה שיש במשחקים של מכבי, בייחוד בבלומפילד כדי להבין את זה.
    מי שאוהב להשתמש בביטויים האלה זה אך ורק התקשורת שאוהבת ליצור עניין כשאין כותרות.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כולם זוכרים את המשחק האחרון של דבאלשווילי בקרית אליעזר. איך הקהל אמור להתייחס אליו היום במשחק הפרידה שלו?

5. Number 8 Member

כשלא מבקיעים - סופגים. פשוט וקל.
    שני קורות, החמצת פנדל של יצחקי(למה לעזאזל עטר לא בעט) והחמצת העונה של אלירן עטר.
    ניר לוין פתח עם 4 שחקנים עם יכולות התקפיות מצויינות אבל בסוף תומר סוויסה הראה להם מאיפה משתין הדג.

שתיגמר כבר העונה הזו, הכדורגל של מכבי מגעיל אותי.

6. שער 7 Member

כל כך מתבקש להוציא מהמקלדת את המשפט "אלירן עטר הוא הדוגמה הבולטת לשחקן שמבקיע מחצי מגרש אבל מחמיץ מחצי מטר"
    איפה אלירן עטר עם המספרת ששיגעה את אופ"א ואיפה אלירן עטר היום.

זה ככה ב- DNA שלנו כבר שנים רבות. נלחמים מול גדולות (במיוחד כשיש סקאוטרים ביציע), אדישים ואפאטים מול קטנות.
    ואני לא מדבר על העובדה שאנחנו נרדפים "כרוניים" (ולא רק בכדורגל)

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/12
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הניצחון שלכם על חיפה 3:0 אמרתי לעצמי "איזה יופי הפועל סוף סוף פותחת את העונה בצורה טובה ואשכרה מתחילת העונה לא צריכה לרדוף" גם אם לא תיקח אליפות הייתי מופתע מזה ושהפועל לא צריכים לפתוח עונה לא טוב ואז לרדוף אחרי היריבות והפער שנהיה... אבל כמו בשנה שעברה אחרי ניצחון גדול על חיפה הפועל היתה על הפנים וככה גם השנה אותו דבר.

נראה כאילו לשחקני הפועל ת"א אחרי ניצחון גדול על חיפה יותר מדי שאננים ובטוחים שאת שלהם כבר עשו והשאר יהיה קל

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה מילים על המשחק היום

תופסים את חיפה במצב הכי גרוע מבחינת סכנין ואחרי 20 אלף הפסדים ומשחקים בלי ניצחון ככה שדי ברור לכולם שחיפה עומדת להוציא הכל על סכנין היום וגם אם לא תבריק תשיג 1:0 כמו בשנה שעברה ותנצח..

ממשחקים מול מכבי/חיפה/הפועל אין לי ציפיות מסכנין ומולם הקבוצה גם כשעומדת טוב והגנתי בדרך כלל תפסיד לא משנה באיזה כושר היריבה ואיך היא משחקת באותו משחק

אני רק מקווה שסכנין יבואו לשחק כדורגל ויתנו קצת הנאה לקהל שלהם, תיקו יהיה מצוין מבחינתי אבל לא ממש ריאלי

9. ראיין אדלי Member

"לא ריאלי"? הכל פתוח בליגה הזאת... כולם אותו רמה
    מי ישמע מול מי אתם משחקים, אני חושב הפוך ממך...

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/12
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז מה, עוד מחצית ש "עמדנו בה טוב על המגרש" תוצרת אלישע לוי.
    בעיטה אחת לשער, בעיטה אחת למסגרת. מרשים אין ספק.
    ורד? בחוץ. ימפולסקי? בחוץ. תוג'מן? בחוץ.
    העיקר שגאדיר וקטן בפנים.

אני רואה את מכבי תל אביב אתמול מול רמת השרון, ומתפלל שנגיע לשלב שנשחק כמוהם.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות מכבי חיפה שומרת על רשת נקייה.....0-0 במחצית, בעשר הדקות האחרונות כבר עברתי למחשב כשגבי מופנית לטלוויזיה...הורסקי ונוימן פשוט צודקים, מכבי חיפה משחקת בלי חשק והיא נראית כבויה ולא מאיימת. אחרי הערב הזה נשמח לדעת שהחלוץ הכי טוב שלנו עוזב ושנשאר עם ליצנים בחוד.

יהיה טוב.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מה הקטע הזה שגאדיר משחק היום נגד סכנין אם כבר השבוע הוא עובר אליה?

בטח הוא עולה היום עם רצון עז לכבוש שלושער...

13. Don Joan Roman Member

אל תנסה להבין את אלישע לוי כי גם הוא לא מבין כבר את עצמו.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לראשונה מזה הרבה זמן, לא אכפת לי אם חיפה תפסיד. מצבה העגום של הקבוצה גורם לי ולעוד רבים מהאוהדים להיות אדישים.
    דבאלישווילי וגאדיר חסרי תועלת, קטן דומה לצל של עצמו ואין אף שחקן שראוי לציון לשבח... עצוב.

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

רק אני שם לב שדני נוימן כל הזמן קורא לאמבמה מסכנין מיבמבה?