מחזור 20 בליגת העל: עירוני ק"ש ואשדוד ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏5/1/12.

1. אלי מתחן Member

פעם שנייה שהקוונים דופקים את ההתקפה של בית"ר, עד שאנחנו מוסרים כדור עומק סביר גם את זה לוקחים מאיתנו?

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ק"ש ממשיכה לנצח והפעם היא מנצחת את ראשל"צ שמבינה שלא כל יום פורים (או כל יום שהיא נפגשת את הגנת מכבי חיפה...). אני ממשיך להתפעל מהגנת ק"ש ששוב פעם לא סופגת. רן בן שמעון יכול אולי בצדק קצת לכעוס על זה שאין הרבה קהל במשחקיה הביתיים של הקבוצה, אבל התוצאות מראות על קבוצה עם הגנת ברזל. אולי מסר נחמד לאלישע לוי...

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/12
  3. Don Joan Roman Member

חזון אחרית הימים

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר מנצחת, כובשת שני שערים, סטיבן כהן מבקיע אותם - באמת מדהים מה שקרה היום.

ניצחון יקר שלנו, לא האמנתי שננצח ועוד עם כזה אופי, 3 נקודות חשובות שנותנות לנו קצת אוויר.
    פאסוס היום עם בישול וכמה פעולות סבירות, צריך לתת לו עוד כמה משחקים להראות מה הוא יודע.
    שבוע הבא מלחמת עולם בחיקוי של טדי בפתח-תקווה, למרות שאנחנו הקבוצה המושלמת שנגדה הפועל פ"ת יכולה לשכוח את התבוסה היום חייבים לחזור עם נקודות.

שבוע טוב.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ברכות לבית"ר שמצליחה לנצח סוף סוף אחרי שמונה משחקים. מפתיע אותי שהניצחון הזה מגיע דווקא על חשבון נתניה ולא קבוצה חלשה יותר.

6. Raulito Madridista

מכבי פ"ת כבר הובילה 1:0 על אשדוד אבל הקבוצה של יוסי מזרחי ביצעה מהפך והיא תמשיך לשמור על המקום השני גם היום, בהנחה לא גסה במיוחד שכך המשחק ייגמר. לחמן לא מצליח להוציא את העגלה מהבוץ ומי זוכר כבר שלקבוצה יש חוד קטלני על הנייר - בן-חיים וגולן. לטעמי בהתחשב בכושר הלא-רע של שאר קבוצות התחתית - הקבוצה של לוזוניה מועמדת לירידה. הסגל לא גרוע עד כדי כך אך משהו לא דופק.
    שאלה קלילה: מי היחידה שהפסידה לקבוצת הפח מפ"ת בזמן האחרון? - ניחשתם נכון, הפועל ת"א. בעע

אני חושב שסטיבן כהן מעולם לא הציג משחק כזה עבור בית"ר. צמד, הרבה מוערבות. היום הוא לא קם על צד שמאל, מחזה נדיר. בית"ר מקבלת הרבה ביטחון מהמשחק הזה שכבר כמעט ברח לה מהידיים אחרי השיוויון. נתניה משחקת רע כבר כמה מחזורים והחיסרון של סבע היה בעוכריה. אבוי לה שלא ניצלה את הלחץ האדיר בבית"ר לפני המשחק.

מאכזב לשמוע שהפועל פ"ת מתפרקת בבלומפילד. בני-יהודה בתקופה טובה והיא בדרך לצמרת - אבל הפועל פ"ת חיברה שני נצחונות חשובים לאחרונה והיה רושם שהיא מתחילה לתת גז. נגד קבוצות האמצע פ"ת לא מספיק טובה. היא תיראה טוב נגד שמות גדולים כמו מכבי חיפה, מכבי ת"א או ק"ש וגם מול קבוצות התחתית יש לה מה לתת - אבל הצעירים צריכים להראות התלהבות גם במשחקים כאלה.

פעם אחת שק"ש תרשים ולא תנצח בדרדלה, מה יש. הפעם 2:0, וואו! ובכל-זאת מברוק לקבוצה של בן-שמעון שאוגרת נקודות בקצב מסחרר.
    כמובן שזה מצביע גם על חולשת הליגה. ק"ש עם הרבה לחימה ולב אבל בלי שמות גדולים בהגנה. אפשר להשוות את זה להגנות של פעם כמו הפועל עם גרשון, דומב, בכר ואנטבי כששביט מאחורה? או מכבי חיפה עם חרזי, בנאדו, קייסי ושות'? ק"ש ספגה רק 8 שערים וזה ממוצע אדיר.

הפועל חייבת לנצח בוסרמיל אחרת נלך לים.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

'קבוצה חלשה יותר', יש דבר כזה? אנחנו אחת הקבוצות החלשות בליגה ואם יש צדק אנחנו נאבק על הירידה העונה. לא מגיע לנו יותר מזה. מגיע לנו קדחת, צרעת וגזזת.

היום נשברו כל השיאים. אני עד עכשיו לא מאמין שהצלחנו להפסיד לבתי שימוש האלה. בכל פעם שעשינו התקפה סבירה, הגענו בקלות בלתי נסבלת למצב הבקעה. בושה שעשינו התקפות סבירות (עזבו טובות, סבירות) אולי 3-4 פעמים בכל המשחק.
    מילא, ביתר ירושלים הייתה באה רעבה, במטרה לטרוף אותנו, אבל הם שיחקו בכזו אדישות, שליד המשחק שאנחנו הצגנו היה נראה כמו שיא התסיסה.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הפסד כזה הזוי לא ראיתי הרבה זמן
    בני יהודה בעטו לשער 5 פעמים וכבשו 5 פעמים

מחצית ראשונה לא רעה בכלל שלנו כשאנחנו מחמיצים 2 שערים בטוחים ויורדים בפיגור שער
    מחצית שנייה שאני לא זוכר מהפועל פ"ת כבר הרבה שנים, קומדיה ( טרגדיה.. ) של טעויות שבתוך בערך 10 דקות קיבלנו 3 עם שער עצמי, החזרה של אדו הליצן במסירה לשוער חלשה שאילצה את אג'ידה לצאת מול 2 שחקנים בלי יכולת למנוע גול ועוד הרמה סתמית לרחבה שאג'ידה יורד לכדור ומפספס אותו ומקבל גול מזוית 0 של גלאבן.

חבל שאנחנו מתפרקים ככה אבל זה קורה והראש שלנו כבר בשבוע הבא כי אין לנו פריבילגיה לבכות על משחקים.

מילה טובה ל1000 הכחולים שהגיעו לבלומפילד, הקהל הזה מוכיח שאם רק נותנים לו סיבה לבוא הוא בא בהמוניו.
    חבל שזה מה שהוא ראה

9. LIVERPOOL87 Member

טוב חזרתי עכשיו מעכו, ואני פשוט לא תופס משהו.
    איך לעזאזל הקבוצה הזאת בליגה הראשונה ואיך יש לה אצטדיון חדיש ויפה?
    קבוצה אנטי כדורגל, מהלך אחד נורמלי של כדורגל לא ראיתי מהם, יש להם מהירות בחלק הקדמי ומזה הם משיגים שערים.
    הקהל של עכו פשוט אומלל, הם באו למשחק כדורגל או להצגה בתאטרון?
    קהל עלוב, הכח רמת גן עושים יותר רעש ולהם באמת יש קהל מעפן..

משהו מטריד עם האצטדיון, אנשים עוד נכנסו בדקה ה-15 בגלל עומס בקופות,
    פתחו 2 קופות ולזקנים מעכו פתחו 5.

סה"כ ערב מאכזב בגלל התוצאה, אבל מאוד מרענן עם האצטדיון בעכו, אין לי ספק שאם קבוצה נורמלית עם קהל של ליגה ראשונה היה מארח, הייתה אחלה מדהימה באצטדיון.

10. alexshw Member

הפועל כאלה לוזרים. איך הם לא מצליחים בעונה כזו להוליך?

11. ראיין אדלי Member

איזה אושר.. עזבו את התוצאה, הקבוצה באמת נלחמה! [דבר שלא קורה כל שבוע]
    אז השגנו נקודת בונוס במאבקי התחתית, נקודה חשובה מאוד שתיתן ביטחון להמשך,
    שבוע הבא נהיה בבלומפילד, כמובן שאני ייסע לשם ויקווה שנשחק כמו הערב עם הרבה לחימה ולתוצאה טובה

היה לי עצוב לראות את התוצאה של הפועל פתח תקווה, לקהל המדהים הזה מגיע הרבה יותר, כנ"ל הפועל חיפה...
    בכלל, עצוב לראות את התחתית שחוץ מראשל"צ כול שאר הקבוצות עם קהל מדהים ועם מסורת, איפה רמת השרון, איפה עכו? לפחות מכבי פ"ת מתקרבת..

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להסתמך על המילים שקראתי בימים האחרונים מבלומפילד אז הפועל ת"א וותרה היום על האליפות? לדעתי המצב לא טוב, אבל אני עדיין נותן תקווה לאדומים. בסה"כ ק"ש ואשדוד אינם נחשבים במעמד שהם נמצאים לקבוצות עם המון ניסיון.

לא ראיתי את המשחק, אבל לדעתי יש גם בהפועל ת"א כרגע בעיה מנטלית. אם למשל במכבי חיפה הבעיה היא גם איכות (בעיקר ההגנה) אז הבעיה אצל האדומים כרגע נראה גם מנטלית. שוב הבקבוצה מובילה 1-0 ושוב היא לא מצליחה לנצח.

אני מחכה לתגובה של דור שאולי כבר יכתב לנו מחוף הים...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאמן הפועל ת"א, הם פשוט לא מסוגלים להוליך את הטבלה לא משנה באיזה מצב הם לא יכולים להוביל מההתחלה ולשמור את זה עד הסוף... הם חייבים לרדוף אחרי קבוצה ולהיות במצב קשה, כנראה שהם אוהבים את זה כשזה קשה וחייבים רק לרדוף ולרדוף

14. GRANDE LAZIO Member

עוד משחק אדיר שלנו, עוד 3 נק' ואנחנו רק 6 נק' מק"ש, ופתחנו פער של 3 נק' על הפועל ת"א. יופי!

חוץ מה-20 דקות הראשונות, זה היה המשחק הכי טוב שלנו. לא דומיננטים עאלק.. אני מכבד דעות של אחרים ובניגוד ליוזרים פה, אני משתדל לא לעקוץ ולהעליב, אבל זה פשוט לא נכון לומר שאשדוד לא קבוצה דומיננטית..

בכל מקרה, היה כיף להיות ב'מושבה' עם עוד אלף אשדודים. תענוג. העיר הזאת, החמישית הכי גדולה בישראל, סוף סוף מתעוררת. ממוצע הקהל שלנו גודל מדי משחק.

שהחלום לא ייגמר!

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לפי וואן היו 1111 אוהדים במשחק
    אתם הבאתם 1000 על פי דברייך

מכבי פ"ת הביאו 111? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx