מחזור 20 בליגת העל: מכבי חיפה נוקמת בהפועל תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏25/1/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסקה בקרית אליעזר, 2-0 למכבי חיפה.
    ברצינות, אם לא ידעתי שמדובר בהפועל ת"א הייתי אומר שהקבוצה באדום קבוצת מרכז טבלה. וואו, לזה באמת לא ציפיתי. הירוקים משחקים טוב וגם נלחמים כמו שצריך, שני דברים שממש לא רואים בצד האדום.

ללא ספק שההפסקה באה להפועל ת"א בזמן הכי טוב. היא רק יכולה להרוויח מכוס תה חם. ברור שאבוקסיס נכשל הערב לחלוטין עם שלושת הבלמים שלו. אני מעולם לא מבין את העניין הזה. מכבי חיפה לא ברמה של ברצלונה...לא רק זה, מתי ששחקנים התרגלו לשיטה אז פתאום הרכב עם שלוש בלמים יכול רק להפריע להם. לדעתי זה גם קרה.

אני מקווה שבמחצית השנייה מכבי חיפה תמשיך לשחק כי בצהריים כבר ראיתי משחק שהתחיל בהפרש של 2-0 ונגמר בהפסד לקבוצה שלי...הנחמה היחידה היא כרגע שויטסה בפיגור של 2-0 שיחקה הרבה יותר טוב מהפועל ת"א, אבל זה לא אומר שהירוקים כבר ניצחו את המשחק!

אנחנו נראה מה יהיה, אבל ברור שאני כרגע מאד שמח וחושב רק על נקמה ירוקה על ההשפלות האחרונות שקיבלנו מרגלי האדומים.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, ראינו שני משחקים שונים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אני יודע שדרך המחשב האיכות של המשחק לא עד כדי כך טוב, אבל מה לא ראיתי שאתה כן ראית? בעיניי הפועל ת"א חלשה להחריד. בנס זה לא יותר גרוע בשבילם.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני ראיתי 3 פעמים ששחקן ממרכז השדה הגיע משהו כמו 30 מטר מהשער, ובשנייה האחרונה או בוקולי או קטן הצליחו לסגור אותו.
    מן הסתם לא יצא מזה כלום, אבל זה לא מבטל את העובדה שאם לאחד מהם היה נגמר האויר, וזה די הגיוני כי הם די מבוגרים, היה לנו בור באמצע.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, אני מודה שפספסתי את הקטע הזה. אני מניח שגולסה שוכח לעשות עבודת הגנה...בכל מקרה הגנת האדומים גם מאד חדירה ויכלו לכבוש עוד.

עריכה:
    3-0 :aaa021:
    אם משומר מתחיל לבשל אז מצבנו טוב...

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/13
  5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תודה לך השחקן ה-12, רועי ריינשרייבר, בלעדייך לא היינו מצליחים לנצח!

6. South Boy Member

שאנשים לא ישכחו כמה דפקו אותנו, חלים זטמה לקח לנו 2 פנדלים נגד אשדוד ולא דיברנו מילה.
    אני חושב שזה היה דיי גבולי ויש שופט שהיה שורק ואחר לא, סוארס לא הרים גבוהה מדי את הרגל וקיבל בעיטה, אכן גבולי אבל לא שערוריית שיפוט כמו שמציגים את זה, ועוד יותר מביש הפסטיבל שעשו מזה כאילו בחיים לא דפקו את הפועל באר שבע, והדבר שהכי הכעיס אותי זה קלינגר הסמרטוט חד העין הזה שזרק עקיצה לקהל ואמר "אני מכיר את הנפשות הפועלות כאן" מאמן עלוב ואדם עוד יותר עלוב, כל החיים שלך נכשלת עברת מכישלון לכישלון ואני מאחל לך שתדע עוד הרבה כאלה בכל מישור בחיים שלך, אפס מאופס!
    ולגבי המשחק, זה כבר לא יכול להמשך יותר, אם היה לנו חלוץ נורמלי המשחק היה נגמר בדקה 40, אני זוכר הרבה מחמיצנים בהיסטוריה של באר שבע מבנגורה ועד קדוסי, אבל דבר כמו עידו אקסברד אני מודה שבחיים שלי לא ראיתי ואני לא בטוח שאני גם אראה, שחקן כל כך מוגבל כל כך חלש לא ידעתי שאפשר להגיע לרמה כזאת, בטוטו החמצת פנדל ואחד על אחד היום 2 החמצות מסמרות שיער שהייתי מצפה אפילו מאלישע להכניס, שחקן פשוט מגעיל שלא תורם בכלום ואם לא הביאו חלוץ עד עכשיו שלפחות יחסכו מאיתנו את הביזיון הזה ויושיבו אותו עמוק בספסל.
    יש משחק חוץ קשה באשדוד, אין לי משם זכרונות טובים בשנים האחרונות, נקווה לטוב.
    דרך אגב מי זה היה היום בקישור בוסרמיל פירלו או אוסיאקו? משחק גדול משתפר משבוע לשבוע נתן כמה כדורי עומק גאוניים מינימום ועשה פעולות נכונות, רק שימשיך ככה.

7. alexshw Member

בנאדו נתן נוק אאוט טקטי לאבוקסיס.
    זה בדיוק המצבים בהם דרושה עבודה של מאמן. ראיתם איזה מאמץ קבוצתי היה, איך השחקנים חיפו אחד עלהשני.
    בוא נודה על האמת, בוקולי וקטן הפסידו כמעט בכל עימות עם שחקן של הפועל אבל קיבלו עזרה גדול גם מעזרא, בטח מגולסה.
    תורג'מן עבד טוב מאוד ועזר לטווטחה במאבקים וכרגיל גם עמאשה ירד לעזור.
    זה בדיוק עבודה שצריך לעשות מאמן. ככה בדיוק אתה מחביא את החסרונות שלך ומתגבר על חיסרונות של שחקנים חשובים.

מהפך של 180% מהסיבוב הראשון לא רק בתוצאה. אנחנו ממש יכולים לראות את זה על המגרש. הקבוצות החליפו תפקידים בצורה מושלמת. הפועל הפעם מבולבלת, חסרת תכלית, רכה ונאיבית. מכבי חיפה טורפת ומנצלת את המצבים, גם אם לא שוטפת את המגרש 90 דקות.

תצוגה טקטית אדירה של קבוצה. גאווה גדולה!

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר הרבה שנים שמכבי חיפה לא ניצחה את הפועל ת"א בכזו קלות. ללא ספק שהאדומים במשבר ושהפציעות הורגות אותן, אבל אין לקבוצה הזאת עומק. לדעתי לא צריך לזלזל באדומים ולהגיד שהם יוצאים מחוץ לתמונת האליפות, אבל כרגע זה ממש לא נראה משכנע.

מבחינתי מגיע לבנאדו הרבה קרדיט וללא ספק שלא האמנתי לפני חודשיים שעוד נוכל לזכות באליפות. הצמד צוצאליץ' את קינן הפך את ההגנה לחומה אמיתית. ללא ספק שצוצאליץ' הבלם הטוב בארץ. בסה"כ אלון חזן אומר נכון שמכבי חיפה עדיין לא מבריקה וטוב לי שדקל קינן נשאר צנוע בראיון שלו לטלוויזיה.

אנחנו בדרך הנכונה, אבל שום דבר מבטיח לנו שהקרב על האליפות הולך בין מכבי ת"א למכבי חיפה. אל תשכחו שיש עוד פלייאוף!

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו אין הרבה מילים.
    זה לא התחיל בצורה טובה במיוחד, אבל אחרי הגול הראשון כבר משהו השתחרר והתחלנו לראות את מכבי חיפה תוססת, משחקת מהר, ובעיקר לא מוותרת על אף כדור. איזו נחישות. גם קטן דקה 80 נלחם. בוקולי לא מספיק להתאמץ. טוואטחה ומשומר היו מצויינים. קינן צוצאליץ כרגיל בלמים אדירים. עמאשה לא מפסיק לרוץ. כיף לראות את הקבוצה הזאת.

כיף סוף סוף לזיין את האדומים ושישלמו על צורת המשחק הנסוגה שלהם.
    לא יודע אם בנאדו כן יצהיר או לא יצהיר שאנחנו רצים לאליפות, אבל מחובתו לאורך כל השבוע הזה להוריד את השחקנים לקרקע ולהכין אותם לבני יהודה, משחק לא קל עם מאמן טקטי מאוד שעושה חיים קשים לכל הגדולות בליגה.(גם למכבי בבלומפילד).

10. danielone Member

באמת. כל הכבוד לאריק בנאדו. שעושה עבודה מדהימה אבל נתון מדהים כל הקבוצות שכרגע נמצאות. בפלייאוף העליון זה מועדונים באמת גדולים למעט רמת השרון. ככה ש מה גם שארבעת הגדולות מדורגות ברביעייה הראשונה לפי הסדר. ככה שלדעתי הולך להיות פלייאוף מדהים בסוף העונה. (אם כמובן ישאר פחות או יותר. אותו דבר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני יהודה קבוצה כל כך יציבה שאי אפשר לדעת איזו גרסה אנחנו נקבל בשבוע הבא. היא מפסידה להפועל חיפה ורמה"ש, אבל מנצחת בטדי. אני מקווה שהחבר'ה יתכוננו לקבוצה שניצחה את בית"ר. בכל מקרה בוא לא נשכח דבר אחד חשוב, יש לפני הזהובים עוד את אזור בגביע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. תומס מולר Member

אלכס אתה עושה צחוק מעצמך
    בוקולי וקטן היו מהטובים במגרש
    גולסה לא הגיע למשחק, פעולה אחת חיובית הוא לא עשה.

13. alexshw Member

מה שכן כדאי שהפצועים יחזרו וישתלבו בסגל. אנחנו צריכים שחקנים למרכז השדה, לקישור ההתקפי וגם עוד חלוץ.
    מקווה שהפציעות יעזבו אותנו לקראת פליי אוף.

הרבה פעמים שחקנים עברו את בוקולי וקטן מה שכן הם קיבלו עזרה מצוינת.
    בוקולי עושה מלא פאולים טפשים ומאבד כדורים. הם לא עושים עבודה שאתה מצפה משחקני מרכז שדה, במיוחד בהגנה.

14. תומס מולר Member

אתה מביך. תמשיך

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאחרי 3-0 קל על האדומים אפשר באמת להגיד ששחקנים היו חלשים. אישית גם אני חושב שידין צריך להחליף את בוקולי בהרכב ושגולסה לא צריך לשחק כקשר הגנתי, אבל הערב אני לא אכנס לויכוחים. מכבי חיפה במקום השני ונמצאת רק 5 נק' אחרי המובילה. יש גם כוס מלא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx