מחזור 20 בליגת העל: הפועל ת"א מעל הקו האדום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏4/2/05.

1. Don p1 Member

זה לא רק בבאר שבע, זה בכל הליגה.

אני לא אקח נתונים מהמחזור האחרון, בגלל שהתירוץ של המזג אוויר יעלה, למרות שאני זוכר משחקים שאפילו בגשם, בלי מטריות, עמדנו ביציע ושרנו ללא הפסקה.

המצב עגום, עגום מאוד, לנתח הכל בדיון אחד לא מעשי. אפילו 100 אלף דולר שהתאחדות השקיעה בוועדה לא ממש הביאה תוצאות שלא היה אפשר למצוא בדיון בטריבונה.

הגיע הזמן לטרפד את החוזה עם צ'רלטון, להגדיל את הליגה ל16-18 קבוצות בשנים הקרובות, כל המשחקים ביום שבת חוץ ממשחק אחד ביום שני, להוריד מחירים ולשנות מגמה בכל הכדורגל.
    אני בטוח שפעולות כאלה יחזירו את הקהל, בשלב הראשון לא ממש את הכדורגל, אבל לבטל את חוזה השידור יביא פחות כסף לקבוצות, משמע יותר שחקני בית והזדהות של הקהל עם הקבוצה שלו.

אין כדורגל בלי קהל, ושרק 1500 אוהדים מטריחים את עצמם לבוא לראות את אשדוד מול מכבי ת"א, לא פלא שלשחקנים אין סיבה לשחק.

כולנו מקווים לימים יפים יותר..

2. בית"רי מלידה Member

אני עוד לא שכחתי את הקור של יציע הבטון החשוף בימק"א ( עליה השלום...) , והתנאים שם היו בלתי ניסבלים ,לא רק ביציעים ( השני היה מעץ....) ,אלא גם המגרש, שבכל כפר ערבי היום יש יותר טוב ממנו, אבל היתה אז לבית"ר קבוצה מפוארת, לוחמת, רובה תוצרת בית, והיה שווה לבוא בידיעה ברורה שלמחרת צריך לעמוד בתור אצל הרופא ולקבל אנטיביוטיקה...

אין היום סיבה, גם לא לאוהדי מכבי חיפה, לבוא לראות בימים אלו כדורגל, הרמה היא על הפנים!

3. נדב מיכאלי Member

לבאר שבעים :
    לפני 30 שנה ,העיר באר שבע כללה בתוכה מחצית מכמות התושבים שיש בה היום,אבל אז מגרשי הכדורגל היו מלאים באוהדי באר שבע,מה השתנה פתאום?אין לי מושג.
    אני יודע שבאר שבע עשתה טעות כשהיא ויתרה על לופא קדוש,ואני באמת לא מבין למה ,כשהקבוצה שלכם עמוק בתחתית,אנשים בקושי באים למגרשים.
    והכי כיף להסתכל על העתיד ,גם כי אין כלום בהווה וגם כי העתיד לא משהו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרה מה שקרה. יאללה יהיה טוב. בהצלחה לנו. קדימה באר שבע

5. בית"רי מלידה Member

יש פתגם ידוע בפיזיקה:

" לכל תוצאה יש סיבה ".

עם חרא של ניהול, יש חרא של כדורגל!

תראה למשל את מכבי ת"א:

תקציב ענק, שחקנים שעלו מליונים, והם בשיפולי הטבלה, מציגים כדורגל מכוער, משעמם, לא מצליחים להבקיע, וכל יום ישנה שם התבטאות של מישהו אחר שמאשים את האחרים ( אבל רק לא את עצמו )...איחסה של קבוצה!

והדוגמא ההפוכה:

מכבי פ"ת - תקציב בינוני מינוס, בלי חובות עבר, ובלי גירעון שוטף, ניהול למופת, מאמן שעוסק באימון ולא בפרשנות, והתוצאה היא כדורגל לא רע בכלל, ומקום שני / שלישי.

כל ראשי הקבוצות ( למעט יעקב שחר ) צריכים ללכת לעשות קורס ניהול של קבוצת כדורגל אצל אבי ועמוס לוזון!

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה כולם?? 1 - 0 קטן של אוגבונה להפועל ת"א על הפועל ב"ש. שתי הקבוצות עם 19 נקודות, כשלהפועל ת"א הפרש שערים יותר טוב. הפועל חיפה עם 14 נקודות.

ניצחון שני לשייע, זה הכל שלום תקווה אני אומר לכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. נדב מיכאלי Member

באר שבע -למה לא נלחמתם על הכבוד?למה לא רציתם יותר ?
    הפועל מתחילים לצבור נק' (ולהתקרב ל"אימפריה" בית"ר ) וכל הקבוצות נותנות לזה יד?
    אני שונא את הפועל תל אביב .

8. ג'רמיין דפו Member

באר שבע ירדה ברגע שהחתימה את אברגיל. הוא מזרחי ובן דיין הם שילוב שמוביל לליגה השנייה תשאלו את אוהדי כפר סבא.

9. shmulikwe Member

לפי מה שראיתי (קצת במחצית השנייה) היה משחק מצויין אבל הפועל היו יותר טובים ולאלבז היו כמה הצלות גדולות.

10. בית"רי מלידה Member

APU במצב של שיכרות.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

הבועל היתה יותר טובה מבאר שבע, שפשוט ניראתה רע.

אני מציע לא לקפוץ למסקנות נימהרות - יש עוד מספיק נקודות בקופה, והפערים קטנים. לפחות יש עניין בתחתית.

11. ג'רי בית הלוי Member

הפועל נצרת עילית- בני יהודה (שני, 20:30, נצרת עילית)
    הפועל נצרת עילית ממשיכה במסע ההצלחות שלה, ובשבוע שעבר היא עברה משוכה קשה במיוחד- הפועל פ"ת של דרור קשטן. אחרי 5 משחקים רצופים שהסתיימו בניצחון של המאסטרו, פגש קשטן את החבורה של מוטי איווניר וספג הפסד ראשון מאז שחזר לאמן בליגת העל. הניצחון העלה את נצרת עילית למקום החמישי, על חשבונה של אותה פ"ת, עם 26 נקודות, רק שש נקודות מאשדוד, השניה ערב המחזור, עם 32. השבוע עלתה נצרת עילית עוד מדרגה בדרך להיות קבוצת ליגת על לגיטימת, כשהעבודות להתקנת עמודי תאורה באיצטדיונה סוף סוף הושלמו. לכבוד המאורע הבהחלט חגיגי הזה, שבעצם אומר שתמו ימי הרצליה, הזמינה הקבוצה ילדים מאקי"ם. במשחק ידריכו את נצרת עילית עוזר המאמן שאול דה-צ'ורקל ומכשיר הסלולרי שלו, דרכו ידבר מוטי איווניר שירצה את המשחק השני מתוך חמישה שבהם הוא מורחק. גם חיים בנון יעדר מהמגרש עקב הרחקה, ולמצבת החסרים יצטרפו ז'וז'ה דוארטה (מורחק) ויאלן פוקורן (בינ"ל). נראה שאת מקומו של דוארטה ימלא יואב זיו שהיה מורחק בעצמו, ולא איציק זוהר שהחסיר השבוע מספר אימונים.
    הרכב משוער: אושרי לוי, אבישי ז'אנו, גבריאל וואחין, עמי אזולאי, דודי פדלון, קובי נכטיילר (ישראל דרור), נדיב סימנטוב, שחר סימנטוב, גיז'רמו ישראלביץ', יואב זיו (איציק זוהר), ליז'ורנו סקריפנטי.

בני יהודה הייתה יכולה לנצח את הטוענת ל"כתר" המקום השני, מכבי פ"ת, בתוצאה גבוהה מאוד, אולם רק היכולת של אוהד כהן העפילה על יכולתם המצויינת של שחקניו של ניצן שירזי, מה שגרם לכך שהמשחק נגמר רק בתוצאה של 1-0 משער של משה ביטון. ההפסד הוציא את הזהובים ממשברון קטן אליו נקלעו, והציב אותם במקום השמיני (25 נק') ממנו הם יכולים לעלות עד החמישי, במידה וינצחו כמובן. גבריאל לימה, שביקש לצאת למבחנים ב-MLS (ממש הליגה האנגלית החדשה, שחקן שלישי מישראל ששמו נקשר בליגה הזאת) ולטענתו נענה בשלילה, יוכל לצאת אולם רק לאחר חצי גמר גביע הטוטו, ובכל מקרה יוכל לשחק שם רק בשנה הבאה. במשחק תחסר האורחת את אימורו לוקמן שספג כבר את הצהוב התשיעי שלו העונה, והוא יוחלף כנראה ע"י איבן מרוסלבץ'.
    הרכב משוער: יניב והבה, אלי אברבנל, גבע ברקאי, יאיר אזולאי, קובי דג'אני, איבן מרוסלבץ' (מוטי ששון), אסי בלדוט, גבריאל לימה (איבן מרוסלבץ'), בן לוז, מטה בטורינה, משה ביטון.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו שזה נראה היום הדבר היחידי שישאיר אותנו בליגה זה עוד התפרעות של אוהדי סכנין ואז יורידו להם נקודות. פשוט אנחנו לא מספיק טובים. אין מחץ בהתקפה, אין את השחקן שיוביל את הקבוצה, חסר מנהיג. דה אוליביירה הוא הכי קרוב לזה אבל הוא די לבד. פשוט אין לנו שחקנים טכניים.

אבל אנחנו נילחם עד הדקה ה-90. צל"ש ענק לכל הקהל שהגיע כל הדרך לתל אביב למשחק שמתחיל ב-21:00 במזג האויר המטורף הזה.

13. Apu Member

לגמרי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

אחלה ניצחון אחלה קהל קר בגוף חם בלב, רומן תותח! שבוע שני ברציפות אני עוקב אחריו והוא מרשים בטירוף! תגידו לאן נעלמו הקונגולזים מ"פיינורד"? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

לבית"רי, תגובה רצינית, בלי ציניות ובלי כלום- נה נה בננה!.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קצת באיחור אבל... וואו... הפועל הציגה אתמול משחק, חבל"ז. ככה קבוצה שנלחמת על הירידה צריכה לשחק, לא כמו הפועל חיפה של אתמול בדרבי. אם הפועל הייתה מדוייקת יותר, זה היה יכול להיות גם 4-0. ב"ש הייתה טובה בהתחלה, אבל אחרי הגול, היא הייתה פשוט קטסטרופה. אלבז היה לא רע, עם הצלות בהחלט חשובות, אבל עדיין חסר לו ניסיון וגם ביטחון.
    דודי, מפרגן להפועל ת"א.

15. נדב מיכאלי Member

בקשר לאלבז : הוא שוער צעיר מאד ,ומשלם את שכר הלימוד שלו דווקא כשבאר שבע בתחתית,כל גול שהוא סופג הוא קריטי בשבילו ומאד בשביל הקבוצה שלו.
    בגיל כזה להיות במאבקי תחתית זה מאד קשה ,ישר להביא אותו לגוב האריות זה ממש קשה,הוא שוער טוב .
    מילה טובה על הקהל של הפועל : כל השנה הם באים בהמוניהם ,למרות מצב הקבוצה וממשיכים לעודד (או לקלל),כל הכבוד.
    הפועל שיחקה אתמול טוב ,אבוקסיס ,דומב,פנסטיל חזרו לעצמם .
    אם אני מצפה מהפועל חיפה לנצח את הפועל תל אביב זה כמו לקוות שנבחרת ישראל תעפיל למונדיאל (לא בגלל שהפועל תל אביב ברמה כזאת גדולה,בגלל שהפועל חיפה כל כך חלשה..)