מחזור 20 בליגת העל: הדרבי צהוב, הפער בצמרת: 4

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/1/15.

1. סמואל אטו Member

מה קרה עם עזרא? לא ראיתי בכלי התקשורת שרשום משהו.

2. Civil Anti Madridista

הפועל חיפה השנה יודעת דבר או שניים על הדקה 90, היא צריכה את לאלה על המגרש ברגעים האלה.

3. oFiRzZz Member

לא יודע איך היה המשחק אבל לפי העדכונים באינטרנט קאלה נתן הופעה .. יכול להיות שסתם הגזימו .
    נקודה חשובה נגד קבוצה שגם ככה נלחמת חזק נגד הירידה . הכי חשוב שלא הפסדנו שם .

4. סמואל אטו Member

3 משחקים ללא ספיגת שער שדה.
    3 משחקים ללא הפסד.

נתניה בונה מומנטום, הבעיה שיש לכם לוח משחקים לא קל בהמשך.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם איך שהפועל פ"ת ועכו צוברות נקודות, כשנשארו להם 6 משחקים, הם לא צריכים יותר מ-6 נקודות בשביל להבטיח הישארות בליגה, לא מדבר על פלייאוף עליון. את זה בוודאות הוא יצברו ב-6 המשחקים הקרובים, אולי אפילו קצת יותר.

6. oFiRzZz Member

אין ספק שיש שיפור אדיר במשחק ההגנה , וזה בלי השוער הראשון , המגן הפתוח והבלם המוביל .
    מקבוצה שמקבלת 4 בבית מחיפה העלובה ו3 מקבוצה בליגה הלאומית הפכנו למה שרשמת למעלה .
    רוני לוי מעמיד מצוין טקטית את השחקנים שלו ואי אפשר להתעלם מזה .
    באמת יש רצף משחקים לא קלים בכלל בהמשך אבל בניגוד לתקופת מזרחי אני טיפה יותר אופטימי.

7. עידן444 Member

הפועל פ״ת ובפרט קאלה קיבלו את העונש על זה שכל מה שהם רצו החל מהדקה ה 13 זה שהמשחק יגמר.

8. Civil Anti Madridista

מליקסון בזבוז של חולצה והגיע הזמן שאלישע ישלים עם זה. נאסר חייב להיות באנקר.

9. עידן444 Member

קאלה נהנה ממשחק גרוע של ערן לוי שגרם לו להרגיש באימון קל.
    הצלה גדולה במחצית הראשונה מנגיחה. מעבר לזה היה עסוק בעיקר בלבזבז זמן...
    כל הכבוד לקהל שלנו שנתן לשחקנים הרגשה של משחק בית!

10. abcd Member

תיקו שהוא כמו ניצחון.
    קאלה נתן הצלה אחת גדולה ולא היה אשם בשער. הוא כן עשה כמה פאדיחות שהשחקנים שלנו לא ידעו לנצל.
    הפועל פ"ת אכן חיפשו שהמשחק ייגמר מהדקה ה-14 אבל קשה לבוא אליהם בטענות, קבוצה במומנטום רע עם סגל חסר.
    אנחנו ניסינו אבל קשה לנו מאוד להיות בתפקיד היוזמים, הגיעה לנו נקודה במשחק הזה אבל אין ספק שהיה לנו המון מזל.
    חייבים לציין את משחק ההגנה שבאמת היה ללא טעויות ואם היו אומרים לי לפני חודש שהגנה שמורכבת מאורי שטרית, חסן, לוי ודורי תיראה ככה לא הייתי מאמין.

זה היה עוול אם כל הקהל שהגיע היום(4200 איש באצטדיון, לדעתי היינו רוב) היה חוזר בלי לצעוק "יש".

11. oranfu Member

בלבול יכול להוריד אותנו ליגה, אני לא צוחק.
    מדהים כמה הוא מטומטם.

אני לא יודע אם עזרא באמת אמר את מה שאמר (בזמן שהשדרית קווים אמרה שהוא לא מוכן לשחק במרכז, אני ראיתי אותו במרכז), אבל גם אם כן אז זה מבורך מבחינתי.
    הרכבים פח, חילופים הזויים, הקבוצה לא מאומנת בשיט. הדבר היחיד שהוא יודע זה לבלבל את השכל כמו גרנט.

עוד משהו אחד, אחרי המשחק בגביע הרבה צחקו על כמה שרף מקשקש על תורג'מן. אז היום לחמן (אני מנחש שאימן את אבוחצירא בהפועל פ"ת) לא הפסיק לזיין את השכל על איזה חלוץ הוא כאילו מדובר בלבנדובסקי ולא באיזה אוכל חינם.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הייתה יכולה להיות צניחה ברמה המנטלית אם היינו מפסידים משחק שכזה, עם כמות קהל שכזו, נגד קבוצה שמהרגע שכבשה פשוט התבטלה על המגרש ורק חיפשה איך להעביר את הזמן. שער שוויון בתוספת הזמן, ששווה יותר מהנקודה שהוא הוסיף למאזן שלנו. גם לא החזרנו לחיים יריבה לתחתית, גם אנחנו נשארים בלתי מנוצחים תחת רוני לוי וגם הראנו שאנחנו לא מוותרים עד הרגע האחרון.

קשה לנו להיות הקבוצה היוזמת וראו את זה היום. יש לנו צמד קשרים אחוריים שלא מסוגלים למסור קדימה (והמחליף שלהם בעמדה הוא לא אחר מעומר צלישר), שחקני קו שאין להם מהירות או אחד על אחד והכל מתרכז בערן לוי ולרי קיודה.

13. עידן444 Member

יש דברים שלעולם לא אבין. הכרוז במגרש נותן נתון רשמי של 4,200 צופים(בהחלט היינו הרוב) ובספורט 5 מעלימים 1,500 וכותבים 2,700... גם ככה אין כמעט קהל בליגה הזו. למה לצייר תמונה עוד יותר גרועה ממה שיש?

14. עידן444 Member

לפי דעתי עידן בראון אכל פיצות בפאב סטלמך מתחת ליציע בזמן המשחק לפי הדברים שהוא אמר. אם במונחים שלו האנטי כדורגל הזה של הקבוצה שלו ברוב דקות המשחק זה "כדורגל שוטף" ו"שליטה ועדיפות בשדה" אני לא מתפלא על התוצאות. לדעתי ימיו ספורים...

15. השולס עולה Member

הם מעבירים תנתונים הללו לפני השריקה ולא דק 70 כמו במגרש בלייב