מחזור 20 בליגת העל: הדרבי צהוב, הפער בצמרת: 4

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏30/1/15.

1. עידן444 Member

עצוב שעל פי זהות השופט אני מעריך את הסיכויים שלנו לנצח, אבל זה המצב...
    מנשה משיח זה אומר שהסיכויים שלנו פוחתים באופן דרסטי. הן סטטיסטית והן בגלל שבכל שריקה שלו אני מבין עד כמה הוא שונא אותנו.

2. Raulito Madridista

עשיתם פה סריקה של הדרבים החשוכים של הפועל, וביום שני יצטרף עוד אחד לרשימה. בכל-מקרה, ה-4:0 היה הכי כואב מבחינתי, יצאתי מהמגרש בפעם הראשונה בחיי לפני השריקה והייתי כבר בחנייה בגול של מהראן ראדי. באותו משחק היה ריח של החמישייה ההיא מ-1970 אחרי השער השני של מכבי. ועדיין, ההרכב של הפועל היה טוב חוץ מהרביעייה האחורית. הלוואי שהיה לנו את אותם 11 במשחק ביום שני. רק גילי ורמוט וסארי פאלאח מאלה שישנם היום יכולים לקבל את חולצת ההרכב אז.
    את הדרבי ההוא של ה-2:0 לא ראיתי, הייתי בשמירות בצבא ואחרי זה הלכתי להתעדכן. שמעתי על הגול של זהבי האפס ועל חוסר הכבוד שלו כלפי הקהל, ראיתי דקות ספורות מהמשחק והפועל פחדה לעבור את החצי שלה, והשער השני נבע מאיבוד כדור מביך בהגנה.
    ה-4:2 היה מחזור אחד לסיום העונה כשאמנם רצינו מאוד להשוות את מאזן הדרבים באותה עונה, אבל זה לא היה משנה. הפערים בכושר הגופני של שתי הקבוצות היו כל-כך גדולים והפועל נפלה מהרגליים. ועדיין, זה לא היה כל-כך מביך למרות שאיבדנו יתרון. הובלנו עד הדקה ה-70 וראדי השווה בבעיטה חופשית, אחר-כך טעות מביכה בהגנה והגול האחרון חתום על אדל.

אהה, ושכחתם למה הפועל נתנה בראש למכבי באותו משחק - כי ערן זהבי פתח על הספסל, ובלעדיו, מה לעשות - היא לא שווה הרבה.

לגבי ההרכב - אם שי אבוטבול כשיר אז הוא ישחק. אפשר להאשים אותו בהכל אבל לא בחוסר מחויבות. אם היו לנו 11 שי אבוטבול בהרכב, גם אם מוגבלים כמוהו, מבחינת המלחמה וההבנה של המשמעות של הדרבי - הייתי הרבה יותר רגוע. אין לי עצבים לזגורי שהוא ילד חרא, אבל ספורי שחקן טיפש, שון מלכה בכלל לא בשל ואת שגיב יחזקאל מוקדם לזרוק למים העמוקים מה גם שהוא נעדר סיבוב שלם בשל פציעה שלא הייתה אמורה להיות כל-כך חמורה. גול מהיר של מכבי ואנחנו נחנקים, בקיצור. מה שכן, ליאור לוי צריך לשחק במקום אבו אל-היג'א, לפחות במשחק הזה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי קבע שזה לא? בטח שזה כן, ולכן הפועל מחזיקה ביתרון בדרבים...כמה כמה אגב?

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו ואוהדי הפועל פסימיים כרגיל... הרי גם לפני הדרבי שפוצץ הייתם באותו הלך רוח, אבל אתם אלו שעליתם על לוח התוצאות ראשונים.
    לא חושב שזה יהיה כל כך פשוט כמו שמציגים את זה פה, למרות המצב של הפועל כרגע. מכבי לא מרשימה במיוחד (בלשון המעטה), ואני לא רואה אותנו יוצאים ומפרקים להם את הצורה כשאנחנו בקושי מצליחים לעבור את אשקלון בגביע.
    מי ייתן ואני אוכל את הכובע בסיום המשחק, אני אעשה את זה בכיף.

5. Raulito Madridista

גם אני אוכל את הכובע בכיף, אבל זה לא יקרה. מכבי לא מרשימה, אבל הפועל משחקת חרא נגד קבוצה מהליגה הלאומית, יש לה ניצחון אחד בעשרת המשחקים האחרונים ומכבי לא תגיע בגישה של עוד משחק, זה דרבי, גם היא תבוא בטירוף, והקהל לא יתן לה להירדם. מה זה קשור שעלינו ליתרון ראשונים? היו בדרבי הזה אולי 15 דקות של כדורגל. הפועל רק רואה את מכבי והיא עושה במכנסיים.

http://www.haaretz.co.il/polopoly_fs/1.2305527.1398536995!/image/162169097.jpg_gen/derivatives/size_936xAuto/162169097.Xxx

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר בכיוון של כלב גישוש.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדרבי שפוצץ הגענו במצב הרבה יותר טוב וגם אז הבקענו גול מהפעם אחת שעברנו את החצי.

8. Civil Anti Madridista

העונה נגמרה, מה יש להתלבט בין אבוחצירא לתורג'מן? תנו לוייסמן לשחק במקום הפלופים האלה.

9. oranfu Member

האידיוט הזה פותח בלי עזרא ואחרי שכל הימים האחרונים זיינו את השכל שעטא יפתח כשבוקולי יקבל מנוחה, אז בקולי מקבל מנוחה אבל מיצ'ל פותח ולא עטא.
    המאמן הכי גרוע שדרך במכבי חיפה, שיעיפו אותו כבר קיבינימאט!

כמובן שיעשה בשכל אם ייתן לוויסמן לשחק ולא לפחי אשפה, אבל הוא מעדיף להשאיל אותו לסכנין בשביל בלם איטי בן 200.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל פ"ת מגיעה בהרכב כמעט ללא אפשרויות על הספסל, אבל זה כנראה יתקזז עם השיפוט של מנשה משיח. אני מקווה מאוד שנצליח לכל הפחות לא להפסיד במשחק הזה, כדי שלא התקרב בחזרה לאזור שבתחתית.

11. Turgi Guest

מקווה שפת ייקחו שלוש נקודות היום ויכניסו עניין

האוהדים של חיפה מתפללים לטעות שיפוט שיהיה על מה לדבר בסוף המשחק

12. Civil Anti Madridista

אין לכם כבוד תורידו תחולצות

13. yros1 Member

בלבול חייב להתפטר עוד הערב
    ואם לא, שחר צריך להיפרד ממנו.
    עם בלבול מכבי חיפה מצטרפת לתחתית לקראת מאבקי ירידה

14. wings Member

זה לא רק ההפסד, זה עוד משחק שלא שמנו גול. איפה שחר שיגיד שמי שלא עושה לא טועה.

15. Raulito Madridista

מיותר להביא אפילו את הסטט' של מרקו בלבול לעומת סטאנויביץ'.
    מכבי חיפה לא רק שלא מפסיקה להפסיד אלא גם פשוט מסיימת משחקים שלמים בלי לאיים על השער.
    היו פה ושם למכבי חיפה קבוצות בינוניות כבר(נניח עונת 2007-08) - אבל זו חיפה הכי עלובה שאני זוכר, כל-כך חלשה מנטאלית.
    היום המגרש בסמי עופר היה 'חצי ריק' ביחס לכמות המושבים ואני לחלוטין מבין את הקהל.
    אם היה איזשהו צ'אנס למומנטום אחרי הניצחון על הפועל באר-שבע שהיה בו כל מה שצריך - יכולת טובה יחסית, יריבה חזקה ממול וגם שער בדקה קריטי - חיפה בעטה אותו בפח כבר בפנדלים נגד ק"ש.
    כל מי שחושב שחן עזרא שחקן דמיקולו - לא חושב שחיפה הייתה טובה יותר בלעדיו. אין שחקן אפילו שינסה את הדריבלים ויקח סיכונים. כולם מוסרים אחורה.

מכבי חיפה אשכרה עם 11 הפסדים ב-20 משחקים!
    הקבוצה הגדולה ההיא של גרנט ושום בין השנים 2000 עד 2003 רשמה 12 הפסדים ב-104 משחקים.

עצוב לראות מועדון גדול נראה כל-כך רע. הכישלון של מכבי חיפה העונה הוא הצורם ביותר. כישלון מקצועי נטו, בניגוד להפועל ת"א ובית"ר ירושלים למשל.