מחזור 20 בליגת העל: ב"ש גוברת על בית"ר ; מכבי ת"א על מכבי פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏22/1/16.

1. South Boy Member

אתם נשמעים כאילו הניצחון של מכבי פ"ת תלוי בפריצה אבל הוא מעדיף לשבת ביציע, ישחק לא ישחק את מי זה מעניין כאילו הוא זה שינצח את מכבי בבלומפילד. כל ההייפ סביבו הוא אך ורק בגלל הגמר וגם הוא דואג להזכיר את זה כל הזמן כדי שישאר רלוונטי בתודעה של אוהדי הכדורגל בישראל ושל המעריצים הצהובים שלו, שחקן עם חצי רגל בפנסיה.
    מה שבאמת מפחיד אותי זה ששכטר ישחק ביום ראשון, תתעסקו בעיקר ולא במה שלא אמור לעניין אתכם.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

המזג האויר הצפוי מחר במשחק שלנו מול קרית שמונה מזכיר מפגש אחר שהתקיים לפני מספר שנים גם כן מול אותה היריבה, רק הפעם במגרשה הביתי. לא ברור לי עד היום איך אישרו לקיים את המשחק בתנאים האלה:

חיפה בהפסד שני ברציפות - Flix פליקס

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הזלזול של אוהדי ב״ש בבית״ר פשוט מביך. איפה הייתם עד לפניי 3 שנים? (ואני לא מדבר על החבר׳ה שכאן).

4. South Boy Member

רגשי נחיתות? רגשי נחיתות מישהו?
    אל דאגה ידידי, אף אחד כאן לא מזלזל בכם ומבטיח לך שמי שכן כנראה נזכר שהוא אוהד באר שבע בשנתיים האחרונות, אם יש קבוצות חוץ ממכבי שקשה מאוד להכניע זה אתם ומכבי פ"ת.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חס וחלילה רגשי יותר נחיתות, יותר באסה לראות מה נהיה מקבוצה שהיא עמחה ושכונה בדיוק כמונו ובצעדי ענק להיות מכבי תל אביב. בחיים לא הייתם שחצנים.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Ajax Amsterdam Member

תאמין לי שאף אחד לא מזלזל וגם אין לנו עדיין את הפריבילגיה הזאת אנחנו צריכים ליצר מסורת של תארים ושל דומיננטיות כדי לזלזל

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא יודע, חבר שלי הראה את הפורום שלכם ורוב ההודעות שם הן בסגנון "מי אלה בית"ר? ניצחון קליל", "קלאודמיר? פחחח", "למה מי זה לידור כהן?!?". מה שהכי מצחיק זה שיש שם כמה בלבלני שכל שאומרים שהמשחק יהיה קל כי בית"ר משחקת פתוח (!!!) וכי צעירי לא מספיק פיזי להתמודד עם הקישור של ב"ש (נכון, אבל צעירי ממזמן לא שחקן הרכב).

האמת? תחושה טובה למחר, אבל לא מרשה לעצמי להיות אופטימי. ב"ש בטרנר היא מפלצת.

8. Fabio Junior Member

לפי ההרכב של גוטמן, נראה שנקבל שמינייה קלה מסכנין.
    ספורי יכול לשחק אך ורק באגף הימני, וגם שם, במצבו הנוכחי, לא בהצלחה גדולה.
    בכל עמדה אחרת הוא פשוט זוועה

Sent from my MX5 using Tapatalk

9. hbs7 Member

זה כי חבר שלך לא עוקב.
    יש שם כמה שאלו ההודעות הקבועות שלהם ללא קשר ליריבה.
    הומור פנימי.

מקווה שבאמת רוקאביצה וגבאי לא יהיו בסגל. בלעדיהם האפשרות לצאת מהר קדימה מקבלת מכה לא קטנה. לשכטר אין את המהירות להחליף אותם בסגנון כזה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רגשי נחיתות ידידי.

מי שמזלזל הוא טיפש. הפורום הזה הוא המייצג, אתה בדיוק כמו החבר'ה כאן שלנו שמתרגשים מפורום מכבי תל אביב שלא סופר אותנו. אותו דבר בדיוק.

לדעתי משחק ראשון שאנחנו לא מנצחים בטרנר מאז חיפה. ביתר יודעת לעקוץ משחקים שהיא באה לסגור.

11. DRORIKO Member

לפי התקשורת רוקביציה לא ישחק. מכה קשה לבית"ר במשחק מהסוג הזה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדעתי רק מחר נדע אם רוקאביצה באמת יהיה בסגל או לא. הוא חולה, לא פצוע, ואני מאמין שאם המצב שלו ישתפר דראפיץ' ירצה אותו על הספסל.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מעניין שאת אלה הוא לא הראה לך:
    "לבית"ר יש התקפה מהירה, אם האמצע שלנו יהיה פרוץ אפשר לשלם על זה מחיר יקר בהתקפות המעבר של בית"ר."
    "רוקאביצה יעלה כמו גדול.
    הלוואי ולא. פחות כאב ראש אחד בהגנה.
    שלישיה של אצילי - לידור כהן - רוקאביצה מסוכן מאוד."
    "ביתר קבוצה קשה,במיוחד במשחקי החוץ שלה,שם היא מביאה לידי ביטוי את היכולת ההגנתית הטובה שלה."

וכו' וכו'. ראיתי את ההודעה של ה'מי זה לידור כהן', סה"כ לגיטימי (שהגיעה כתגובה להודעה השנייה שפורסמה כאן) ומה הקשר בין זה לבין זלזול? סה"כ בן אדם שחושב שלידור כהן לא צריך לאיים על ההגנה שלו ברמה של לפחד ממנו. אז אם היה כותב "אני לא חושב שלידור כהן כזה מסוכן" - היה בסדר מבחינתך?
    לא זכור לי שראיתי את ההודעות של "קלאודימר? פחחח" אבל אני בטוח שההודעה של "מי אלה בית"ר? ניצחון קליל" נכתבה על ידי המשתמש Ns75 שמזלזל בצחוק בכל יריבה שיש לנו, ותמיד נגד קבוצות גדולות האוהדים שלהם שמים בפורומים שלהם את ההודעות שלו ואומרים "תראו תראו איך הם צוחקים עלינו". נו, שוין.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל פעם שאני רואה את מוגרבי אני לא מבין מאיפה נוצר כל הטרארם סביבו. יש לו יכולות, אבל הוא מאוד טיפש ומוגבל. מול משחק עומד אין בו שום תועלת.

15. HBS2208 Member

אף אחד לא מזלזל בביתר ומי שכן, ישלם על כך ביוקר. זו הקבוצה השלישית בטיבה בליגה.