מחזור 20 בליגת העל: ב"ש גוברת על בית"ר ; מכבי ת"א על מכבי פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏22/1/16.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מפתיע.

כמובן שקל כמו בסיבוב הראשון לא יהיה. המשחק בטדי היה המשחק הכי קל שלנו העונה. ביתר שיחקה לרגליים שלנו והמשחק נגמר עוד לפני שהתחיל. ביתר תבוא להסתגר וזה כרגיל יקשה עלינו את החיים. ההבדל בין ביתר לעכו וכו זה שלביתר יש כלים בהתקפה לעקוץ בכל שלב. משחק טריקי לגמרי, מוקש רציני, נצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להשאיר את הנקודות בבית.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם פריצה יהיה בסגל ברביעי בגביע זה בזיון..

3. $zinedine zidane$ Member

לחקור את ג'ורדי

yakov_y אוהב/ת את זה.
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ויפה שעה אחת קודם.

5. קשר שמאלי Member

ורמוט לא בסגל למשחק מחר
    שחקן ענק

6. Turgi Guest

בקרוב אצלכם אינשאללה.

7. קשר שמאלי Member

בקרוב בשעריים עם אבוטבול, בן דיין וטועמה

DRORIKO ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בקרוב בבית״ר (תקווה אישית).

9. עידן444 Member

מכבי נתניה לאחר ההרס שהותירו כאן בשנים האחרונות תעלה גם מחר בלי אף שחקן בית בהרכב. נתנייתי אחד שגם הוא לא שחקן בית וזהו. וזו לא הפעם הראשונה.
    בעונת 92/3 כמו לאורך כל השנים עד לשנים האחרונות שחקני הבית היו הבסיס ושחקני הרכש היו איכותיים ומביאים ערך מוסף.
    זר אחד מצויין בשם פיטר קרגיל, שני שחקני רכש ישראלים טובים- במבי וגבע מרכוס- וכל השאר נתנייתים. שניים מבית״ר נתניה- יהודה בוארון ומשה גלאם וכל השאר שחקני בית. רק בדרך הזו מכבי נתניה במתכונתה הנוכחית יכולה להצליח. אוסף כמו שיש השנה- אמנע מלהמשיך את המשפט...

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נראה אותך בונה קבוצה ראויה לליגת העל עם זר אחד, ארבעה שחקני רכש והשאר שחקני בית של מכבי נתניה.

11. עידן444 Member

אני אביא יותר זרים וגם לא אחתים אותם באופן שמחתימים אותם היום. ואני בטח לא ארוץ להביא שחקני רכש ישראלים שלא הצליחו באף מקום. אתה כל הזמן מנסה לקחת את זה לכיוונים של אנטי זרים כדי להמשיך לצייר לי תדמית של גזען כשאני מדבר על עקרון לגבי שחקני רכש בכללותו- לא לבזבז כסף על שחקני רכש שלא מביאים שום ערך מוסף בין אם הם זרים ובין אם הם ישראלים. ולא הגיוני בעיני שמבזבזים כסף יקר על שחקנים כאלה ומגיעים למצב שנאלצים למכור את ה׳דור פרץ׳ שלנו בגיל 17 בגרוש וחצי!
    עובדתית מכבי נתניה שתעלה היום היא סטטיסטית מכבי נתניה החלשה בכל הזמנים- ויש בה שחקן בית וחצי. היום אפילו לא שחקן בית אחד. לעומת זאת כשהקבוצה התבססה על שחקני בית- גם כשהם לא היו דור זהב ורובם מצאו עצמם בליגות נמוכות הם יצרו תלכיד שרץ נהדר ועובדתית בסופו של דבר ירד ליגה בעיקר בגלל מאמן חסר מושג שהגיע מחוץ לנתניה וברגע שהוא הביא איזה בלם אלמוני מהמגזר במקום פיטר קרגיל הבנתי שכנראה הוא נמוך ברמה כזו שהדשא קצת מסתיר לו...(לצעירים שביננו- מאמן הרכש היה מוח הכדורגל הנפלא מב״ש- ויקו חדד שאפילו היה שותף כמאמן ב״ש לקרב ענקים מול יוהאן קרויף) לפני הגעת המוח מב״ש שאסף זרים חייזרים וכל מיני פליטים מקבוצות אחרות נתניה היתה המועדון היציב ואולי המצליח ביותר בישראל למעלה משלושה עשורים- ולא תמיד עם דור זהב. אתה מבין, אחד כמו אילן בוארון היה אחד השחקנים הכי אפורים ומוגבלים שיצא לי לראות אבל האיש היה מחובר בלב ובנשמה למועדון וגם השאיר אותם על הדשא והוא שם בכיס הקטן אחד כמו שמעון הרוש שבא בפוזה של כוכב כשבפועל הוא בינוני בדיוק כמוהו- ובינוני שיושב על אחד החוזים הגבוהים בקבוצה- אז חצי מיליון ש״ח בשביל שמעון הרוש וסיסאיי יש- אבל בשביל מי שאמור לשדרג את עמדת המגן השמאלי עבור מכבי נתניה ולהימכר במחיר שבאמת יכול לשדרג את המועדון- פתאום חצי מיליון ש״ח זה להיות או לחדול...
    וכדי לכסות על הניהול הנפשע של אוסידון אומרים לי הקהל משפיע. אתה מבין? כמה עשרות בבונים צועקים מהיציע וגורמים לאוסידון להחליט לא טוב. המבוגרים יותר כאן שבילו בקופסא בשנות ה 90 יודעים שאין שחקן שמיררו לו את החיים במכבי נתניה יותר משי הולצמן- שמופיע כאן בחוד יחד עם משה גלאם. אבל מוטלה אולי אשכנזי אבל לא איזה ליימך שיתנהל לפי קהל(ואז זה באמת היו אלפים ולא עשרים בבונים) והתעקש עליו והולצמן הפך לאחד הכובשים המצטיינים בכל הזמנים ולמרות שלא היה במכבי חיפה מה שהיו אלון מזרחי וקולאוטי- לא חושב שיש למישהו במכבי חיפה דבר אחד רע להגיד עליו.
    הכל עניין של ניהול וכפי שאמרתי לאריאל- אני לגמרי איתו בדעה שהמועדון חייב בורד מקצועי שבראשו מנהל שיחזיר למועדון הזה את הדרך שלו- אבל במובן העמוק של המילה ולא באופן בו אנשים שולפים בכל עניין מנהל מקצועי ומנהל מקצועי- כי אני מסתכל במובן הזה יותר על המאקרו- על מועדון שאיבד את דרכו- מקצועית, כלכלית, והעונה גם קהילתית- והעובדה שהיום עולים עם 11 ״שכירי חרב״ בלי חרב- מאששת את פשיטת הרגל של המועדון.
    אולי קורצקי יהיה זה שיתן להם חרבות ונתחיל לראות משהו שדומה לקבוצת כדורגל ולא אוסף שחקנים שמגיע יפה עד 30 מטר מהשער ומתחיל להתבלבל(בגלל הקהל כמובן...)

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/16
  12. henry1 Member

שערוריה!! מי נתן לשמעון הרוש את אחד החוזים הגבוהים ביותר בקבוצה?

13. עידן444 Member

כפי שאמרתי- ניהול מחפיר בכמה שנים האחרונות של כולם. אוסידון לקח את הניהול המחפיר והביא אותו לשיאים חדשים.
    ואם אתה רוצה להמשיך את הדיון בוא נחזור לעמוד של נתניה לפני שמאשימים אותי ב״הריסת״ עוד דיון.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהלם.
    עכשיו רק נשאר לנחש באיזה דקה הוא יעלה כמחליף מול באר שבע ברביעי.

15. alexshw Member

גם לו יש קלקול קיבה?