מחזור 2 בסרייה A: אינטר חוגגת על מילאן עם רביעייה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏28/8/09.

1. milanezi22 Member

תחפש להקיא על ההתנהלות בשנים האחרונות, ועל הצהלות אחרי הזכיה בגביע הברלוסקוני כאילו לקחנו את הצ'מפיונס. הרי נצחון בדרבי היה הופך את מילאן לקבוצה הטובה בעולם, וסוגר את השוק גם לקיץ הבא עוד לפני שהחל.
    זה נחמד שאתה לוקח את החלוצות ששכירי החרב לובשים היום, ועושה אדפטציה למסורת והכבוד שהורגלת עליהם בדרבי. אבל מה לעשות, הזמנים השתנו , לא כל אחד שלובש חולצה ייצג בשבילי את מה שהדרבי מייצג.
    מבחינתי עלו היום 11 שחקנים מליגת העל שלא בטוח שהיו מנצחים את חיפה ביום טוב.
    רוצה לקרוא לזה דרבי, שיהיה לבריאות.

כבר הרבה זמן חיכיתי לתבוסה הזאת כדי להעיר עיוורים וסניליים שחיים באספמיה ועולם שכולו טוב, ניזונים מהמסורת ומרגעי עבר שנמוגו לפני אי אילו שנים.
    אוהדים ששותקים שם באיטליה, ונותנים יד לפשעים של הקברניטים אחראיים לא פחות למצב הקבוצה.

2. פרנקו בארזי Member

אצל גוארדיולה ראית שמדובר במאמן מאמן
    לאונרדו עם כל האהבה לא מאמן
    הוא התמנה למשרת האימון מחוסר ברירה אבל הוא רואה שהוא לא מאמן ושזה לא הולך, שיתפטר
    הסגל שערורייתי, השחרור של קאקא וגורקוף שערורייתי, זאת בכלל לא הקבוצה של לאונרדו הוא סתם עומד על הקווים בלי סמכות ובלי תכנון וגם מבחינת טקטיקה הוא לא עילוי.
    שיעשה טובה לעצמו ולמועדון ויתפטר

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמח שאתה בודק, סקרנות חשובה מאוד להתפתחות האינטלקטואלית. אלא, שאני לא רציתי לקחת שום דבר ממוריניו, ואם הניצול הגבוהה מאוד של המצבים הנייחים (לרוב, לפחות באיטליה זהו תפקידם של עוזרי המאמן), יכולת קבלת פנדלים במקרים שלא היו, והפיכתו של זלאטאן לשחקן שהוא, הוא תוצר של מוריניו אז אין לי שום כוונה לקחת זאת ממנו (למרות שכל זאת היה עוד לפניו בעידן של מנצ'יני). ברם, ביריבות הטקטית מול מאמני הליגה הוא עדיין, ברוב המקרים, הפסיד. ממש כפי שהפסיד באופן מובהק לאלכס פרגסון, אלא ששם לא היו לא הושפטים הנוחים בליגה, היתרון בניצול מצבים נייחים לא עובד מול קבוצות מהפרמייר ליג, ולצערו הרב, זלאטאן לא ממש מגיע למשחקי הנוק אאוט בליגת האלופות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/09
  4. פרנקו בארזי Member

אם חיכית לתבוסה של מילאן בדרבי הרבה זמן, גם אם היו משחקים בה 11 רובוטים יפניים חסרי נשמה, אני לא בטוח שאתה יכול לקרוא לעצמך אוהד
    ברלוסקוני הוא אידיוט ודביל ושמוק ולקבל בראש בדרבי לא ישנה שום דבר מהבחינה הזאת

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

את פרגוסון הוא ניצח, גם את ונגר, לא תמיד אבל אי אפשר לנצח תמיד. את זה אני יכול להעיד על הדוגמה הזו. שתי אליפויותהוא לקח באנגליה עם הרבה טקטיקה, הוא מאמן שיודע אותה. אני לא יכול לסתור או לאשש את הטענות שלך לכן לא אעשה זאת, אבל זה נשמע לי קצת מוגזם.

6. milanezi22 Member

עניין של גישה זה הכל.
    מבחינתי המשחקים האלה, והדרבי הוא בראשם , הם אלה שמזרימים את הסיבות והאדרנלין (חוץ מנערות הליווי) לסילביו.
    האיש בשנים האחרונות, עושה צחוק מהקבוצה בכל דרך אפשרית, אם זה בגחמות בדמוי שבצנקו וגאושו, או נתינת יד חופשית לגליאני לנהל את הסגל ולהחתים את הפדלאות על חוזים שמנים.

לכן אני לא מאבד תקווה שהאסימון יפול מתישהו, גם אם זה אחרי עשרות השפלות בדרבי וסוף סוף נראה מהפיכה אמיתית בקבוצה.
    בטח לא ציפית לסוג של שינוי אחרי תוצאה נחמדה בדרבי.
    מבחינה מוסרית אולי זה דבר מגעיל להגיד על קבוצה שאתה אוהד, אבל כשהבעלים של הקבוצה קורה לגאושו יוסיין בולט, ולפני תחילת העונה מציג את שחקני מילאן כאלופים וטובים משחקני אינטר, אז מה אוהד ממוצע צריך להגיד? אמן למעשים , אולי לחרוק שיניים ולנהוג באיפוק?
    אנחנו מדברים פה על פשעים שעוד החלו בקאלצ'פולי ורק הופכים לגרועים יותר ויותר , ואין כואב מהחוזים כדי לתאר את מצב המועדון.

אם קיים איזשהו סיכוי לשינוי בחשיבה המעוותת של ברלוסקוני לגבי "האלופים" , זה רק השפלות מול ריאל מדריד ובמשחקי הדרבי. אחרת אפשר להמשיך לחלום עד שהחוזה של גאושו,סיידורף,גאטוזו ושאר התותחים הכבדים יגמרו אי שם ב2013

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא טוען שמוריניו לא מאמן טוב. מוריניו מאמן נהדר, אלא שיכול טקטית זה הצד החלש שלו לדידי, לפחות אם לשפוט לפי יכולתו כמאמן אינטר. הוא משכמו ומעלה באספקטים האחרים של תפקיד המאמן, בעיקר בהיבט הפסיכולוגי-מנטלי, שלא פחות קריטי להצלחה. אלא ששוב, בכל הקשור ליריבות הטקטית שלו, קרבות המוחות מול מאמני הסריה A, ברוב המקרים הוא כשל. ממש כפי שבמשחק פתיחת העונה הוא כשל במשחק ביתי מול מאמן בארי, העולה החדשה. שם רק פנדל, שלדעת הרוב (בעיקר כל מי שלא אוהד אינטר) גם לא היה, הציל אותו מהפסד. אגב, זו רחוקה להיות רק דעה שלי. פרשנים רבים באיטליה כבר הספיקו לחתוך אותו שתי וערב על כך. כהונתו באינטר, בקרב אנשי המקצוע הרבים שנותנים את דעתם באיטליה, היתה רחוקה מהצלחה בשל האי יכולת שלו לגבור לא על הקבוצות היריבות, אלא על המאמנים. לא בכדי כתבתי, שאתה מייצג מישהו מבחוץ, כיוון שכל מי שכן רואה ליגה איטלקית שבוע אחרי שבוע בוודאי מזדהה עם דברי. בטח אלה שלא שמחים בנצחונות של אינטר, אשר מלאים צלקות בתסכולם על הדרך שבה אינטר ניצחה את רוב הגדול של משחקים בעונה שעברה. נצחונון של 3:2 משער מפנדל גבולי ביותר, גול גאוני של זלאטאן ושער מקרן בדקה ה-90 היו מחוזות שכיחים בליגה שלנו. רק כדי לסגור את הדיון, אני לא לוקח ממוריניו את ההישג, הוא בהחלט אחראי לרוח הקבוצתית, ליכולת של השחקנים להגיע דורכים לכל משחק, למוטיבציה, להכרת היריבה לאורכה ולרוחבה, אבל כשזה נוגע לגבור על היריב על הדשא בהיבט הטקטי של המשחק, הוא טרם הרשים. אולי, המשחק היום מסמל עידן חדש שיזכיר את העידן שאתה מדבר עליו בפרמייר ליג. לפחות בכל הקשור לליגת האלופות, אני מקווה שכן.

8. Igi Member

יש משהו שאני לא מבין בקשר למילאן. הסיבה שהם לא הצליחו לשכנע את גורקוף לא לחתום בבורדו היא כי כי הוא באמת כ"כ רצה נואשות להישאר בצרפת, או בגלל שמילאן העדיפו את רונאלדיניו בעמדה שלו?

9. Dimitar Berbatov Member

שמו את כל הביצים על רונאלדיניו וחכו חברים, מוקדם להספיד את הברזילאי. הוא כבר הראה בבישול לפאטו ובמסירה המצוינת שהובילה לשער השני שעדיין יש לו כדורגל, שאת חוכמת המשחק הוא לא איבד. אין ספק שהמהירות היא כבר לא אותה מהירות וישנה רגרסיה, אבל הוא עדיין יכול לתרום המון למילאן.

הבעיה של הרוסונרי היא התלות שלהם בו. הם חייבים שחקן יצירתי נוסף - רובן יכל היה להיות רכש אדיר (השאלה כמה זמן הוא היה מחזיק באיטליה עם רגלי החרסינה), דוד סילבה יכול להיות כזה. פאטו פשוט לא יכול לבד כשרונאלדיניו תופס כאלה ימים.

אגב, אם כבר רונאלדיניו ההצגה שלו בדקות הראשונות של המשחק היתה מגעילה. לא להאמין לאיזה מצב הגיעה התופעה הזאת..

10. milanezi22 Member

יש לזה כמה סיבות, שאת חלקן הוא שומר לעצמו ולא יכול להגיד לאף אחד מסיבות שקשורות לכבוד בין שחקנים. סתם לדוגמא, אי אפשר לצפות ממנו שיגיד שיש במילאן באנקרים, או אי אילו שחקנים שלא ראויים לשחקן במועדון הזה.

הסיבה העיקרית היא כמובן "כינור משני" לגאושו , או "אי יכולת להבטיח" שיבנו עליו.
    אבל מאוד יכול להיות שהיו עוד סיבות שגרמו לו לקבל את ההחלטה.
    הרי עוד עונה כזו בבורדו והתחנה הבאה שלו זה מועדון כמו צ'לסי,ריאל,יונייטד,ברצלונה.
    בסכומים של 40 ומעלה

11. Deki Member

כל הסופרלטיבים שחולקו כאן, מאפילים על נקודות התורפה של אינטר בדרבי הזה.
    ז'וליו סזאר שמט כ"כ הרבה כדורים, כאילו הכפפות שלו צופו במרגרינה לפני המשחק. ביחד עם המשחק נגד בארי,אני חושש שהוא פתח את העונה ברגל שמאל.
    ואיך אפשר שלא. סמואל אטו. שחקן כ"כ אובייריטד, שזה מדהים. במקום כל הדריבלים המפגרים שהוא מנסה לעשות (אנחנו לא בליגה הספרדית. הבלמים יודעים לעשות הגנה) שישאר באמצע וינסה להבקיע (וגם זה עם סיומת לוקה בחסר).
    אז נכון, יבואו לי החכמים הגדולים ויגידו "הבקיע עונה שעברה 50 גולים!" לא חוכמה גדולה שיש לך התקפה כזאת ושגם ה-50 שערים האלו הגיעו מ-500 הזדמנויות.
    יותר מכל, הכי גרוע, זאת בעיית האגו שלו... איך שאינטר הגיעה ל3-0, היה ברור לעין שכל כדור שמגיע אליו לרגל, ילך ישר לכיוון השער. וכך היה. מוריניו צריך ללמוד לרסן אותו, אם לא - פצצה מתקתקת שיכולה לעלות לנו ביוקר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx מאייקון הוכיח שוב, בפעם המי יודע כמה שהוא המגן הטוב בעולם.
    מיליטו מדהים בפשטות שלו. פשוט הנאה לראות כמה תועלת אפשר להפיק מכדורגל כ"כ פשוט.
    סניידר עוד לא הראה כאין וכאפס מה הוא שווה. מלבד כמה בעיטות אדירות לשער, ותנועה טובה בהתקפה, בכלל לא הראה מה הוא שווה. מצפה לנו עונה חלומית אם זה יהיה אותו סניידר שאני מכיר.
    לוסיו עשה שוב כמה טעויות בהגנה, מזל שהיה את סמואל שנתן משחק מצויין בעורף.

נקווה שהדרבי הזה ישים את אינטר יחזיר את אינטר למסלול, ולשם שינוי, נראה אינטר דורסנית העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אוהד מילאן זאת התבוסה הגדולה והמבישה ביותר שאני זוכר. משחק פשוט בזיוני, השחקנים פשוט לא נילחמו בשביל הסמל. אני לא מאמין שבגלל שתי טעויות מפגרות של גאטוסו- הקפטן נהרס לנו המשחק.לסטורארי היה משחק טוב עם שתי הצלות, לנסטה כבר אין את המהירות של פעם וטיאגו סילבה צעיר מדי, יאנקולובסקי לא יודע לעשות הגנה, זאמברוטה לא מועיל בכלל, פלאמיני היה בינוני אבל לפחות נלחם ללא הפסקה, לפירלו אין בכלל חשק לשחק פשוט לא הרגישו אותו, על גאטוסו אין כבר להוסיף, רונאלדיניו פשוט כמו בטטה מול הקטנות כמו סיינה עושה את הטריקים שלו ומחבר מסירות אבל במשחקים גדולים רואים מה הוא שווה ומה הרמה שלו, פאטו היה מעולה אבל לא היה מי שישחק איתו ובוריילו חוץ מלהחזיר כדורים אחורה לא עושה כלום.
    אני פשוט לא מבין את לאונרדו קיבל סקורר כמו הונטלאר שעלה 15 מיליון וממשיך לשחק עם בוריילו האפס, אם כבר אז שיכניס את אינזאגי שיעשה שער מכלום.
    יותר מכול להנהלה ובמיוחד לברלוסקוני יש חלק גדול בהשפלה הזאת. אני מקווה הוא ייתן כסף לחיזוק ובמיוחד לשני מגנים וקשר טכני שיוסיף מהירות לקבוצה כי אם כך נראנו מול אינטר אני לא יודע מה יהיה מול ריאל מדריד בצ'מפיונס.
    נקווה להמשך עונה מוצלחת יותר.

13. milanezi22 Member

שוב זה עניין של תפיסת עולם.
    אני מעדיף תבוסות שישאירו ולו סיכוי קלוש לשינוי בעתיד אצל אותו ברלוסקוני, מאשר להיות בדעה עם אוהדים שאוכלים את הגלולה המרה במשך שנים.
    להגיד שאחרי כמה תבוסות בדרבי ברלוסקוני לא יעשה שינויים זה השלמה עוד יותר גרועה עם המציאות.
    בטח שלשלול את זה על סף, אי אפשר, אחרי הכל עד שקאקא לא עזב מילאן לא ספגה תבוסות, ותראה איזה פלא , אותו האיש שמנהל לך את המועדון קיבל לגיטימציה מתוצאות בינוניות ונתן לגאושו השמן את הקבוצה.
    משהו קיצוני צריך לקרות כדי שסילביו יתחיל להזיז עניינים ואני לא מדבר על רכש, אלא על פירוק הבאנקרים שבגללם לא היה מקום לאחד כמו סניידר/גורקוף/רובן .
    תאמין לי שאם עוד שנה שנתיים השינוי המיוחל יבוא, אתה עוד תברך על הימים האלה שאינטר ויובנטוס השפילו את מילאן, כי לצערי אני לא רואה שום, אבל שום דרך אחרת לשינוי קו חשיבה וצעדים דרסטיים (ואני מדבר על להעיף באנקרים שיושבים על חוזה בשווי 20 מיליון אירו ברוטו עד 2011 ).
    אם יותר חשוב לך לשמור על פסון ולהוריד את הראש אחרי הדרבי ולהתפלל לבורא עולם שבאופן טבעי השינוי יגיע אז שיהיה לבריאות, עד אז לא אתה ולא אני יכולים להחליט מי אוהד יותר או פחות.

בוא לא נישכח מה הביא את מילאן למצב שלה היום, זה לא שאנחנו רעבים ללחם ויש לנו תקציב של פיאצ'נזה.
    יש פה שורה של פשעים מתמשכים בשנים האחרונות ונראה שזה לא הולך להיגמר
    זלזול בסיסי באינטלגנציה של האוהדים, עושים פה צחוק מכל אחד ואחד עם החוזים האלה. אשכרה פתחו סניפי מפעל הפיס, על כל עגלה שפעם ידעה לנסוע עם צמד גלגלים.

14. איגור .פ. Member

את המשחק הזה ראיתי במלואו פשוט משחק ענק של אינטר ,עשתה מה שבה לה.

מבחינת מילאן גאוטוסו הרס את המשחק ובכלל אם גטוסו לא היה עושה את הבשטויות שלו אני חושב שמילאן לא היו מתפרקים ככה.

עוד משהו קטן אני חושב שבסוף העונה אנחנו נגיד שברצלונה ואינטר עשו טעות ,אם כל הכבוד לרביעייה בדרבי ,אני חושב שאטו לא ממש מתאים לאיטליה כמו שזלאטן לא מתאים לספרד ובמיוחד להנאת הכדור של ברצלונה.

15. shabaaz Member

בחיים שלי לא הייתי ככ מדוכא ממילאן.
    על איזה בניה לאונרדו מדבר?
    סביב מי?פלאמיני?רונאלדיניו החלש והלא אפקטיבי?
    רק אני רואה שאין במילאן חלוץ?

מאיפה להתחיל?
    אין חלוץ.אין הגנה....אין משחק אגפים.
    אפשר לנתח כל חוליה לחוד על החולשה שלה אבל זה פשוט מדהים כמה הקבוצה הזאת עלובה באנמיות שלה.
    אני לא זוכר ב-10 שנים האחרונות מילאן שהיתה ככ לא מחוברת וחסרת צלם.
    אין תביעת יד של מאמן,אין שחקן אחד במערך שבמאת בא לקחת את הכדור.
    אישית-נגעלתי.
    הייתי מחליף אתמול 8 שחקני סגל ומצעיר סופית כבר את כל המוסד הגריאטרי הזה.מעמדת השוער,עד לשני קיצוניים שיהיו רלוונטיים באמת ואפילו מביא במהלך נואש חלוץ כמו ואן ניסטלרוי שיסחוב את ההתקפה עד סוף העונה במקום 3.
    כרגע המצב נורא.

תוך שי מחזורים אני רואה על הקוים את מאנצ'יני או פאולו מאלדיני