מחזור 2 בליגת העל: תיקו מאופס בדרבי החיפאי ובמשחק החזרה של מכבי לבלומפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏30/8/19.

?

המנצחת במשחק המרכזי

1. מכבי

2 הצבעות
    66.7%
  2. תיקו

1 הצבעות
    33.3%
  3. בני יהודה

0 הצבעות
    0.0%
  1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

לא רק שחיפש את הנפילה, הוא התחיל אותה לפני שהיה כל מגע. בגלל זה, הכשלה או לא הכשלה לא רלוונטי בכלל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. abcd Member

אנחנו כבר בקרב אליפות עם ב״ש

3. yedidel Member

רק לי מרגיש שכל עונה יש סיסה אחר בליגה?

4. zivmay Member

לקונטה היה כבר צריך להיות לפחות עשרה אדומים מאז שהגיע, לפחות זה מתחיל להתקזז.

5. Telkiyski Member

שנה שעברה זה לא דוגמא לכלום כי לא היה אף משחק שבו הייתם צריכים שהושפט יבוא לעזרכתם.

במשחקים שבהם אתם לא עולים לדשא עם 29 הפרש מהמקום השני ויש קצת לחץ השופטים ידעו לעזור לכם יפה מאוד לא פעם לא פעמיים וגם לא 24.

17/18 זה דוגמא טובה. לא ממש זוכר אבל מניח שקיבלתם בעונה הזו המון פנדלים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. italiano Member

לאן פלומה משך את השוער בכלל?מעבר לקווים?האדיוט הזה לא יודע שלא מחדשים משחק כאשר השוער פצוע?

7. Telkiyski Member

אתם מקום ראשון ומחזור הבא יש לכם בני יהודה.
    תודה שאתה מפנטז, ותודה שאתה לא חותם עכשיו על מקום 3.

abcd אוהב/ת את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמית כהן עם שער פשוט פנטסטי. המסירה, התנועה לעומק, קבלת הכדור 20 מטר מהשער, בלי לזיין את הכדור מעביר אחד ימינה ופשוט מסובב באומנות. שער של הרמות הגבוהות ביותר.

חדרה שיתפה המון שחקנים צעירים בלי ניסיון עד ניסיון מועט בליגת העל. יש לזה תוצאות.

תנו לילדים הכשרונים צ׳אנס בבוגרים, בגיל 17 18 19, זה לא פשע. בברצלונה עולה ילד בן 16 ובמועדוני ישראל זה לא קורה.

hbs7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

קודם כל צריך לשים את הדברים בפרופורציות, חדרה נראית כמו קבוצת ליגה לאומית מחוזקת, רמה מאוד נמוכה.
    אורן ביטון נתן היום משחק ברמת הרוברטסון, גם בעונה הכי חלשה שלו אשתקד כתבתי כאן עשרות פעמים שיש לו איכויות התקפיות פשוט נדירות למגן ובוודאי שמגן ישראלי, יש לו דיוק וראיית משחק שאין אפילו להרבה שחקני התקפה בליגה, אם רק יעבדו איתו על מיקום (אם גולדנברג שם אותה זה בעיקר עליו) וסגירות אלכסוניות והוא חומר למגן שלא היה כאן שנים.
    בפעם המאה אלף בערך, נייג'ל האסלביינק לא שחקן אגף ומעניין עוד כמה פעמים אצטרך להזכיר את זה עד שמישהו יבין את זה, היה טוב היום והגול שנתן הוא גול של חלוץ גדול.
    בן שהר למשל הוא דוגמה לשחקן שמתופקד בתור חלוץ אבל חלוץ זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו. עד מתי נצטרך עוד לסבול את הדבר הזה?
    חוץ מזה כיף היה לראות את משחק הלחץ, איך על כל פוזשן של חדרה מתנפלים שלושה שחקנים, איך במקום להיכנע לאגרסיביות של חדרה הוצאנו שיניים ונשכנו אותם בחזרה, אלה דברים שאוהדים רוצים לראות לפני הכול.
    יש כאן תענוג של תלכיד שעם עוד טיפה איכות בחלק הקדמי בדמות זר או אולי שניים יכול לגמור עונה קרוב למכבי. שרק ימשך ככה.

10. oranfu Member

מחוזקת? מחוזקת איפה? יש שם שחקן כדורגל אחד שיש לו מקום בליגת העל וגם הוא ספק אם יישאר.

עמית כהן הראה דברים יפים גם עונה שעברה בחדרה (אם אני לא טועה גם רשמתי על זה בזמנו). שחקן נחמד מאוד.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. hbs7 Member

יופי של משחק בטרנר.
    כיף לראות חבורה מלוכדת שבאה לעבוד, גם אם היא לא הכי נוצצת בעולם.
    אחלה עמידה, אחלה משחק לחץ. בסוף די ויתרנו על הרביעי אך זה מובן. עברנו תקופה מפרכת. השחקנים האלה לא רגילים לשחק בלו"ז כזה. ועשינו את זה עם רוטציה מאוד מצומצמת.

למי שהעלה בחכה את נאור סבג מגיעות מחמאות. רכש לא פחות מנהדר, לבחור הזה יש ראש ומקצועית נטו הוא עולה מבחינתי לפני קלטינס וממן ביכולתם הנוכחית.
    ויטור בעוד תצוגה של אליל. לא רק שהוא בלם על, תיפקד היום גם כפלמייקר. אני לא אגיד מה אני חושב עליו, רק אאחל שיהיה בריא. מגדולי הזרים שנחתו פה.
    אורן ביטון סוף סוף דמה לאורן ביטון של העונה הראשונה. הוא צריך חיפוי של קישור עובד, ועם החבורה הנוכחית הוא גם יכול לקבל את זה.
    צריך לצבור ביטחון ולהשכיח את העונה הזוועתית שנתן בעונה שעברה. הוא מסוגל להרבה הרבה יותר מזה.
    הוא שווה את ה10 בישולים בעונה, וזה קלף חזק מול קבוצות מצופפות.

12. Telkiyski Member

למה בליגה כזאת פח בכלל צריך לפתוח עם שון גולדברג הנגר הזה?

13. italiano Member

1. לא נגר בכלל.
    2. הוא היה מצוין מתחילת העונה. היה איזשהו איזון טוב בין המגנים ובן ביטון הרשה לעצמו לתקוף בלי שיהיו חורים בהגנה.
    בשנה שעברה מצאנו את עצמנו לא פעם נאלצים להתמודד עם 3 או 4 שחקני התקפה של היריבה על צמד הבלמים שלנו כשבן ואורן ביטון מטיילים איפשהו.
    השנה לא ראינו את זה עם בן וגולדברג והיום עם אורן וקלטינס.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואה עכשיו את התקציר שלנו ולא מבין למה בוטל האדופ של פרץ.
    יש סטופקס קדימה על הרגל של עמית ביטון, זה שפרץ מפספס את הרגל של ביטון זה מזכה אותו רק בצהוב?
    אולי זה משהו שהתווסף לחוקים החדשים שאני לא מכיר?

zivmay, Maccabi Diamond ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  15. אבי סנדור Member

מגיע לפלומן פרס שהצליח להפעיל את ראיית הרנטגן שלו, לזהות את חומרת הפציעה ולגרור את צור על הדשא.
    יודע שזה לא מעניין אבל צור קיבל טיפול גם בתוך חדר ההלבשה לאחר המשחק.. אבל גם אם מדובר בהצגה מוחלטת, נראה לי שהדיון על החלק של השופטים בבזבוזי הזמן כבר נטחן כאן.

אני בכל אופן כבר 7 שנים רואה את הקבוצה שלי עם תקציב מינימום עושה את מה שהיא יכולה ומה שבגדר המותר אל מול קבוצות עם תקציבים של פי 2 4 ו6 .. כמה קל לאוהד חיפה או בית"ר לבקר קבוצה קטנה, כשהיא לא צריכה להתמודד בכל שבוע עם קבוצות עם תקציבים גדולים פי כמה משלה.

כשסטיגמת ה"אוטובוס" לא תופסת (קורצקי עבר לקו של 4 דווקא אחרי השוויון, והתאפק עם הכנסת בלם נוסף כמו מול חיפה) חוזרים ישר לבכות על בזבוזי הזמן..אבל היום לא ישכנעו אותי אחרת.. צור, עמית כהן ואור דסה היו הכי טובים על המגרש והנצחון הזה (השני אי פעם על בית"ר למי ששאל) הגיע לנו והראה שיש לנו מה למכור מול קבוצות שממש לא בסדר גודל שלנו.

ועם כל הכבוד לניצחון, אתמול פורסם סגל הצעירה כשלרעננה יש 5 נציגים, הכי הרבה בליגה..אנחנו נמצאים פה כדי להשאר כבר אמרנו?