מחזור 2 בליגת העל: תיקו בדרבי התל-אביבי הקטן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏26/8/11.

1. Ice Cream חסה

איפה היית כשעשו לי מסע הכפשה כי אמרתי שאני לא אוהב את עזריאל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

שחר הוא לא טהור, הוא החזיק הרבה שנים את ההתאחדות בביצים והוא מאחורי הקלעים הוציא את ארביטמן מבית"ר בדרך ספק חוקית- אבל אף קבוצה בקיץ 2010 לא הייתה מעוניינת בורד והוא שילם עליו את הכסף שהיינו צריכים על שחקן ספסל ובתנאים שלא מתאימים לשיטת העבודה שלו. הקיץ עם עזריאל זה היה דומה (קורנפיין רוצה לחיות, הוא לא ימכור שחקן בית להפועל), והפעם הוא באמת עשה הכל כמה שאפשר כדי שבית"ר איכשהו תקבל עזרה (ותאכל'ס עזריאל לא שווה מיליון דולר, את זה אתה אמרת), והוא נענה לתנאים ממש תובעניים של מנשק האדידס, שוב על שחקן ספסל.
    שחר היה הספונסר בעבר של בית"ר, אני מאמין שכן יש לו רצון לעזור לה. אני מאוד מעריך אותך ואת כל מה שאתה יודע, אבל פה דעתי שאתה טועה. איפה שאפשר, תאמר תודה.

2. Don Joan Roman Member

א. אז אני אגיד לך שהיו עליו הצעות ויותר טובות כלכלית לבית"ר מאשר ההצעה של דון קסקט.
    ב. שחר לא התגמש עם עזריאל על אגורה אחת, מי שהתגמשה בתנאים שלה זו בית"ר ירושלים, בגלל זה התעצם הכעס שלי על חן עזריאל.
    ג. אם חן עזריאל לא היה עובר לחיפה הוא היה עובר להפועל תל אביב, ההבדל הוא בדיוק 70 אלף דולר לטובת ההצעה של קסקט מה שהתקזז עם הסכום שאדון עזריאל הטמע לקח מבית"ר.
    ד. לשחר יש רצון לעזור לבית"ר כמו שלטביב יש רצון לעזור לבית"ר ולגולדהאר יש כזה, אין לי ספק בכך אבל הרצון הזה הוא למען תמורה הולמת וחזיוק טוב מאוד לקבוצה שלו ולא מתוך חסדים שלו כלפינו, תסתכל על הפועל פ"ת, גם לה הוא עזר במסווה של "האיש הטוב" והיום כשהיא במצב של פירוק איפה הוא? אני אגיד לך: הוא מפרק את בית"ר מהנכסים שלה בדיוק באותו מסווה של איש צדיק ותמים במטרה לגרום לה להיות כמו הפועל פ"ת, קבוצה שתייצא לו שחקנים איכותיים בכלום כסף עד שהיא תמות ותיחנק ולא יהיו לה כשרונות לספק לו ונקווה שאנחנו נצליח עם המיזם שלנו במטרה למנוע את זה כי לשם אנחנו הולכים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  3. alexshw Member

אין שום הצדקה מקצועית להביא את עזריאל. באמת אף אחד לא היה בוכה אם הוא לא היה מגיע לכרמל.

4. Don Joan Roman Member

אז אם אין הצדקה להחתמת חן עזריאל גם אין הצדקה להחתמת אלון תורג'מן ואם כך הדבר למה הדון ברון התעורר בדיוק לפניי שתורג'מן חתם בבית"ר? נקודה למחשבה לאנשים לא אטומים מתחת לתווית.

5. alexshw Member

לירן דיאמנט אכל את כל תקציב הרכש שלכם. תעשה לי טובה. גם רכישה של תורג'מן לא הכי מקצועית, אלא יותר כלכלית כנראה.
    תורג'מן עבר למכבי חיפה כי שוב חודש הקשר עם טוברוק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/11
  6. Don Joan Roman Member

כן כן כן.

גם על זה אני צריך לומר לדון קסקט תודה? http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.106101.html

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/11
  7. alexshw Member

מן הסתם. שוב, אין לבית"ר גרוש על התחת.

8. Don Joan Roman Member

אני חושב שהוא צריך להגיד לנו תודה שפתרנו לו בעיה

9. alexshw Member

ממילא שחר ימשיך לשלם כמעט את כל שכרו. מה כאן הבעיה? יותר נכון אנדריי צריך להגיד תודה, כי סביר להניח שהוא ישחק אחרי שיחזור מהפציעה וככה הוא היה יושב בחוץ עד ינואר.

10. Don Joan Roman Member

שחר ימשיך לשלם לו את השכר גם אם הוא יקפיא אותו, כך שמכבי חיפה מרוויחה פה בראש ובראשונה, אח"כ הפילאבסקי הזה ובסוף בית"ר ירושלים מרוויחה בקטן עם נזק שיכול להיות גדול פי כמה בעונה הבאה.

11. alexshw Member

איזה נזק? במצב הנוכחי בלי בעלים, רוב הרכש שלהם יהיה פירורים של קבוצות אחרות.

12. Don Joan Roman Member

נזק שנשאר עם שחקן הגנה אחד עם פז"ם בליגת העל.