מחזור 2 בליגת העל - רק 0-0 בין בית"ר למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏12/9/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי ת"א סוחטת תיקו, ההתקפה של מכבי ת"א לא הייתה קיימת היום, בוזגלו נראה כמו מסודי בימים הרעים, יבוריאן לא היה פקטור, היחיד שאפשר להגיד עליו חצי מילה טובה הוא ישראלביץ'. מחצית שנייה עם שליטה מוחלטת של בית"ר, אבל גם בית"ר לא הצליחה לייצר יותר מדי מצבים.
    משחק פושר, לפחות היה קצת אקשן.

בקשר לשיפוט- נפסל למכבי גול חוקי, והיה פנדל.

2. Giallorossi Member

לא יאומן שבכל פעם שמכבי מגיעה לטדי השופטים והקוונים הורסים את המשחק עם טעות קריטית אח, לפחות לחובת מכבי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/08
  3. gustavo_broccoli Member

אין ספק,עטר החזיר את החיוך, ליצחק שום.

תלתלים,טקטיקה,התקפי, העיקר פיטרו את הדובר.

ומה בשבוע הבא? עידן טל שוב יפתח.

120 מליון שקל,עוד השקעה מצויינת של האוליגרך המתרושש.

ובכל זאת מילה אחת טובה,בעצם שתיים: דריו פרננדז, איזה מזל שעטר הביא אותו, או שיצחק שום הגרוע בעצם?

4. שגיא Guest

4 ה"גדולות" - 0 שערים.

שימו לב שכבר אחרי שני מחזורים אין אף קבוצה עם 100 אחוזי הצלחה. מהצד השני יש רק קבוצה אחת עם 0 נקודות, אבל גם זה רק בגלל הפתחה

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר שיחקה טוב, ההתקפה באמת ברמה גבוהה מאד, כשזנדברג מפתיעה עם יכולת מצוינת (המסירות שלו היום מדויקות כמו סרגל), ברוכיאן, יצחקי, בואטנג ופרננדז גם נראים מצוין. חבל שיש לנו דחליל בחוד שחיבל לנו בהתקפה (תמוז), וכמובן את הבלם הכי אוברייטד בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי (בנאדו), בנוסף לקאלה שמאזנים את האיכות היחסית של הסגל בשאר העמדות, והופכים את בית"ר לקבוצה טובה ולא יותר מזה.

התיקול על בוזגלו היה מפחיד ונקווה שהוא בסדר.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מצחיק ש4 הקבוצות הגדולות סיימו בתיקו 0 ביניהן המחזור, ואילו קבוצות כמו בני יהודה והכח ר"ג סיימו ב2:2, הזוי :aaarofl:

7. JR-Riquelme Member

בואטנג דווקא שוב איכזב, אני רגיל לראות אותו שולט במרכז השדה בקלות אבל הוא מאבד הרבה כדורים ופשוט לא מצליח להשתלט על המרכז.
    ברוכיאן... מה כבר יש להגיד... כרגע הוא השחקן הכי טוב בארץ, תענוג לראות אותו משחק

8. Jack Wilshere Member

קינן אפס. גם פסל לנו שער חוקי וגם נתן לבית"ר ספק פנדל בדקה מכרעת (הכדור נגע ביד של שיטרית, אין ספק, אבל לא במתכוון. ברוכיאן היה רחוק מהכדור, כך שגם לולא נגיעת היד הוא לא היה מגיע לכדור. פרשנות איומה של השופט). למזלנו שמעון גרשון - יימח שמו - החטיא את הפנדל. הייתה עבירה ברורה של בואטנג על בוזגלו בשלהי המשחק, אך קינן כמובן לא שרק. היה צריך להוסיף הרבה יותר מדקה למחצית הראשונה ושלוש למחצית השנייה, נוכח ריבוי השריקות, אבל קינן, כמו שופט ישראלי טיפוסי, מנסה לצמצם כמה שיותר את דקות המשחק, כדי שהוא יעמוד כמה שפחות בפני אירועים שבמחלוקת, אם בכלל. הוא השתמש במשרוקית יותר מדי פעמים. ריבונו של עולם, תן למשחק לזרום. אלו היו כמה שורות על שופט ממוצע בישראל.

בסך-הכל, לא יצרנו כמעט הזדמנויות, משום חולשה יחסית של שחקני החלק הקדמי (בין היתר, בוזגלו, יבוריאן וחדד), ומשום שבן-שמעון לא לקח יותר מדי סיכונים כדי לנצח את המשחק. עם זאת, הקבוצה עמדה טוב מאוד על המגרש. כל שחקן ידע בדיוק את התפקיד שלו, איפה הוא צריך לעמוד, החזרה להגנה הייתה מהירה להפליא, שחקנים נתנו מעצמם מעל ומעבר.

טומאסיץ' ומישאלוף היה טובים מאוד במרכז ההגנה, אם כי מישאלוף יותר מדי פעמים שלח כדורים סתמיים קדימה; ז'אן אומנם עשה את העבודה ההגנתית, אך הוא לא הצטרף מספיק להתקפה, יותר מדי הגבהות סתמיות, אני לא מסוגל לראות אותו; שיטרית היה בסדר גמור, אם כי כשברוכיאן בעט לעמוד השער הוא הסתובב ברחבה כמו צלם חתונות, ולא כמו מגן שמאלי; אסוס וג'ונסון סך-הכל עשו את העבודה הדפנסיבית, אם כי הייתי מצפה שלפחות אחד מהם יצור משהו בחלק הקדמי; בוזגלו נראה כמו כלום ושום-דבר. לא מעורב מספיק במשחק, מנסה לכדרר שלא לצורך במקום לתת מסירה פשוטה. אני הייתי מכניס את שבחון במקומו ומשאיר את רודי חדד; גם רודי חדד לא היה מספיק מעורב במשחק; ישראלביץ' היה הטוב בשורותינו. לא הפסיק לרוץ לרגע, חילץ המון כדורים, חילק כמה מסירות יפות. אני אוהב את השחקן הזה. חבל שהוא שושנה בין החוחים; יבוריאן מבין את המשחק, קר-רוח מול השער, יודע לשמור על הכדור, ובכלל יש לו הרבה מעלות במשחק שלו, אך הוא כבד כמו נגמ"ש ברדלי ובמשחק הערב זה הורגש ביתר שאת.

צהוב עולה! :aaa021:

9. FC_Bayern Member

משחק מאוד מעניין ואמוציונלי, אך ללא שערים. טוב לחיפה, טוב לי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    כששמעון לא לובש אדום, הוא לא יודע להבקיע פנדלים...

10. FelaKaT Member

אני לא מאמין שיש עוד מישהו שמסכים איתי לגבי בנאדו. נמאס מהבעיטות שלו.

11. Igi Member

בפעם המיליון - תודה לך שמעון גרשון. אחלה תוצאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מכבי ת"א, למעט השער היפהפה של ישראלביץ', הייתה די עלובה בחלק ההתקפי. אורי שטרית פשוט הורג אותי כל פעם מחדש עם הטיפשות שלו... איזה מגן גולש ככה לכדור? אתה לא שוער, בנאדם. יש לו מזל שגרשון עדיין בועט פנדלים בבית"ר.

ד"א, מה חדש לכם עם אסף קינן? בעונה שעברה היו לו כל כך הרבה שריקות דומות... השער שהוא פסל לאשדוד מול מכבי ת"א, עוד משהו שהיה במשחק של בני יהודה, שופט פחדן ברמות, דווקא בטדי זה ייעלם?

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/08
  12. FelaKaT Member

ומה אסף קינן עשה היום? לא הוא פסל (בצדק) את השער ולא הוא נתן את הפנדל. הוא רק שרק לאיזה 19395959 עבירות שלא היו ולא שרק ל183581 עבירות שכן היו. לא קריטי.

13. Landon Donovan Member

בצדק? אתה בטוח שראית את אותו משחק כמו כולנו?

14. FelaKaT Member

כן.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא התכוון שאסף קינן לא פסל את השער, בצדק, כי לא הייתה סיבה לפסול אותו ושמי שפסל אותו הוא בעצם היה הקוון.