מחזור 2 בליגת העל - רק 0-0 בין בית"ר למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏12/9/08.

1. a.m Member

אין טעם לכדורגל כשמשחק מסקרן מאוד ומשחק שהוא אטרקציה גדולה לקהל בין הפועל ת"א למכבי חיפה משוחק ללא קהל, אז שוב לוזון, רצית למשוך קהל ומנעת ממנו לבוא, אמרת לו להישאר בבית, איפה הרצון ואיפה המעשים...

2. מקסים לנגו Member

מה הקשר לאבי לוזון?! מי שנתן את העונש זה בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, שם שורש הבעיה - בתפיסת העולם של השופטים.

וכן, גם אני הייתי אמור היום להתלבש בירוק ולנסוע לבלומפילד אבל אצטרך להסתפק במאיר אינשטיין או יורם ארבל על מסך הטלויזיה בשידור שעולה לי כמעט במחיר של כרטיס אחד באצטדיון. מעצבן, מבייש, מתסכל אבל זה מה יש. המאה ה-21.

3. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/9.Xxx מ.ס אשדוד - עירוני קריית שמונה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3112.Xxx

יום ותאריך: שבת, 13.9.08.
    שעה: 19:30.
    שופט: לירן ליאני.
    אצטדיון: הי"א באשדוד.

אשדוד שעדיין לא השיגה נקודה העונה מול קריית שמונה שעדיין לא הבקיעה שער העונה. שתי הקבוצות טרן ניצחו העונה ולכן החליטו לחזק את הקבוצה בשני שחקנים מוכשרים - עדן בן בסט הגיע לצפון, בעוד שברוך דגו חזר לביתו באשדוד. כל אחד מסוגל לעשות את השינוי עבור הקבוצה שלו.

אשדוד נחשבת עבור רבים כקבוצה שיכולה לתפוס את מקומה של קריית שמונה בעונה שעברה, או לפחות להתברג בחלק העליון של טבלת ליגת העל. יוסי מזרחי בנה סגל מצוין הכולל טריו התקפי גדול רביבו-מקרייב-שריקי שיכול להזכיר את הרטיו המפורסם עזרן-הולצמן-שריקי ולהפיק כמות בלתי רגילה של שערים. במשחק הראשון זה לא קרה, והקבוצה הפסידה למכבי חיפה. כדי שהטריו יקיים את חובתו והקבוצה תשתפר, מזרחי החליט להזחיר את הבן האובד, ברוך דגו. כמו כן, בקבוצה החליטו לחזק גם את עמדת השוער והביאו את הפולני גז'גוז' טומולסקי.
    מבין שני הרכשים החדשים, דווקא השוער הוא זה שצפוי לפתוח. הבעיה היא שהוא הגיע לארץ רק לפני יומיים ולא התאמן עם הקבוצה, אך עדיין עושה רושם שיוסי מזרחי יעדיף אותו על גבי יוסי שקל. בנוגע לברוך דגו, המצב שונה - למרות שחוזהו עבר בבקרה, הוא עדיין אל התאמן מספיק עם הקבוצה והתפקיד שלו דורש הרבה יותר התאמה עם השחקנים מאשר השוער, ולכן הוא יחכה להזדמנות שלו על הספסל.

הרכב משוער: שמוטולסקי, ליאור ראובן, דוס סנטוס, גונזאלס, אדיר טובול, יוסי אופיר, קובי דג'אני, דוד רביבו, עידן שריקי, דמיטר מקרייב, שי הולצמן.
    http://images.one.co.il/images/d/gg783225.Xxx
    ברוך דגו. חזר הביתה.

כאמור עירוני קריית שמונה פתחה את העונה החדשה בתיקו מאכזב, והקבוצה מהצפון מאמינה שאפשר לחזור מאשדוד עם שלוש הנקודות. למרות שזה יהיה קשה, מישל דיין מאמין בבחורים שלו ונותן להם את כל הביטחון שבעולם. קריית שמונה יודעת שהיא לא נראתה טוב נגד הפועל פ"ת, ולכן איזי שירצקי החליט לפתוח את הכיס ולהביא את מלך השערים של הליגה הלאומית בעונה שעברה, עדן בן בסט, כדי שיהיה העוגן של הקבוצה בהתקפה.
    מישל דיין יהנה מסגל מלא. חלוץ הרכש החדש, עדן בן בסט, לא יפתח וישב על הספסל מכיוון שהוא עדיין לא מצוי בכושר משחק מלא.

הרכב משוער: דני עמוס, עמיר נוסבאום, יניב לביא , סאלח חסארמה, ברק בכר, עבאס סואן, רן קוז'וק, גיא צרפתי, חיי סספאדס, עומר פרץ (קאובינה אגודה), יובל אבידור.
    http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1550134/ks-16.07.08-012_wa.Xxx
    מישל דיין. מאמין בשחקנים שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/08
  4. a.m Member

וללוזון אין השפעה על החוקים?

5. אלי מתחן Member

אם יוסי מזרחי מתכנן לשחק ככה בליגה באמת שכל הכבוד לו, 5 שחקנים התקפיים ורק אחד הגנתי בקישור ובהתקפה זה משהו שכבר לא רואים בימינו.

6. מקסים לנגו Member

אם הוא יחליט לבצע "רפורמה" במערכת בתי הדין של ההתאחדות ולשנות את מדיניות השיפוט בהם, אז כן. אחרת, לגבי כל מקרה בנפרד, אין לו כל השפעה בדבר העונש שיקבלו האשמים/מעורבים.

7. Number 8 Member

גם אני לא הבנתי מה יוסי מזרחי מנסה לעשות כאן... לא מספיק שההגנה שלהם בינונית, עכשיו גם קישור אחורי לא יהיה להם. חוץ מזה, אני לא מבין מה הולצמן ומקרייב עושים ביחד, שניהם סקוררים שמחכים לכדורים ולא יכולים ליצור מצבים לעצמם. לא יקרה כלום עם הולצמן ישב על הספסל.

8. קובי ברייאנט Member

ממש חבל שמשחק כמו חיפה-הפועל תל אביב יהיה ללא קהל מספיק עם העונש ללא קהל זה מעצבן.אני מהמר שחיפה תנצח בגלל שהיא בכושר יותר טוב עד עכשיו והפועל עשתה תקו עלוב נגד הכח אז לכן אני מאמן שחיפה תנצח בהפרש של שער אחד.מקווה למחזור מעניין עם הרבה שערים!

9. מקסים לנגו Member

איפה הכוח של הכוח?! לקבל פנדל פחות מדקה במשחק שבסופו של דבר יגרום לספיגת השער הראשון מעיד על קבוצה חסרת עמוד שידרה - ושיסלחו לי הרמת-גנים.

10. הפועל קטמון Member

מה עם שירים ושערים? יש אולי איזה תוכנית רדיו אחרת העונה?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דווקא בעונה שעברה ראינו את מקרייב כן מצליח לייצר לעצמו מצבים, הוא לא מהיר אבל יש לו חוכמת משחק והוא מנצל אותה לייצור מצבים. בקשר למערך של אשדוד, מה רע? הרי זה מה שאנחנו רוצים לראות בתור צופים לא? אז יש לו הגנה חלשה והוא רוצה לאזן את זה בכל שלפחות ההתקפה שלו תהיה חזקה ובולטת.

12. מקסים לנגו Member

תפתח את אתר ONE ותתעדכן... גם תוכנית "סיכום המחזור" (שנה שעברה בערוץ 1) לא משודרת השנה.

13. Number 8 Member

הצמד מקרייב ושריקי יותר טוב ויותר יעיל ממקרייב והולצמן.

ואתה צודק בדברייך על מקרייב, אבל בוא נגיד ששריקי יותר טוב ממנו בעניין הזה. זו עוד סיבה למה החיבור של שניהם יחדיו יותר טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/08
  14. AVISEY Member

הפועל ת"א V מכבי חיפה , עד שיש משחק סופר מעניין שמושך קהל , יש משחק רדיוס , חבל כי כל משחק כזה זה חגיגה , עד שיש משחק מעניין עושים אותו פי 5 פחות מעניין (לפחות מבחינתי) איזה אטומים.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

15. שגיא Guest

בינתיים עבר לנו משחק אחד והסתיים בשיוויון. אמנם היו ארבעה שערים במשחק, אבל שלושה מתוכם היו בפנדל, ואני מאמין שלפחות שניים מתוכן לא היו. לגבי הפנדל בתוספת הזמן, אין ספק שמדובר בשריקה איומה של השופט, וכנראה שגם הפנדל הראשון של הכח מוטל בספק די גדול. אבל לא נורא, אם אפשר לשמוח לאידו של גיא לוזון אז אני מוכן לקבל את זה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx