מחזור 2 בליגת העל: ניצחון גדול למכבי חיפה על באר-שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏25/8/17.

1. oranfu Member

גם לא בעונה הבאה, זה ברור לי.

2. zivmay Member

אחרי הראיון עם עטר אני מבין 2 דברים:
    1. איך לעזאזל הוא שוב מאמן בליגת העל.
    2. שלום למפוטר השני העונה בליגה.

3. alexshw Member

סביר להניח שללא הקדנציה במכבי חיפה הוא כן היה ממשיך להיות מאמן ליגת על נחמד.
    לא זכור לי בארץ מאמן שקיבל כזו בומבה בקריירה שלו כפי שעטר קיבל בחיפה. זה קשור לנסיבות שהגיע, אהבה, ציפיות ועומק הכישלון.

4. עידן444 Member

מחלוצי ה 4:3:3 בארץ.
    ממאמן שידע להתאים את עצמו לכל סיטואציה.
    ממאמן שידע לשמור על חדר הלבשה בריא גם כשהכל בוער מסביב.
    ממאמן עם ביצים שמטפח צעירים.
    ממאמן שלאף קבוצה לא היה כיף מולנו.

לבדיחה שאנחנו רואים בשנים האחרונות.

באופן אישי עצוב לי מאוד לראות.
    מקווה שישרוד ויחזור לעצמו.
    דווקא עשה רושם שחוזר לעצמו קצת בעפולה...
    היה צריך להישאר שם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מדהים שריינשרייבר המשיך לשפוט בליגת העל אחרי פארסת הדרבי.
    מדהים שהוא ממשיך לטעות שוב ושוב מאז.
    מדהים שהוא רק מתקדם.

6. סיונרה Member

בסופו של דבר ההחלטה הייתה שגוייה, אבל השחקן שקיבל את האדום לא ידע ששכטר בנבדל, והאדום הגיע לו. הוא השתמש ביד כדי למנוע גול ולא היה פנדל שיקזז את זה. לשופט לא הייתה שום דרך לדעת שהוא היה בנבדל אם הקוון אישר את המהלך.
    צריך להסתכל על הדברים בצורה שקולה יותר וככה הביקורת תהיה הוגנת יותר כלפי שופטים.

שי אוהב/ת את זה.
  7. ייא Member

מוכן לקבל 8-0 שם העיקר שאלישע לא יקבל עוד קמפיין ויחרב אותנו עוד יותר.

8. Raulito Madridista

יכול להיות שהפעם האחרונה שבית"ר פתחה ככה את העונה עם 6 מ-6 ויחס שערים אדיר כזה - סוף שנות ה-90?
    בית"ר בינתיים הלהיט של הליגה אם מחברים גם את סיום העונה שעברה, אולי לא צריך מאמן(לא באמת).
    כשהיו דיבורים על כך שחן עזרא לא כשיר תהיתי מה יבחר לבנדה, האמת שהמערך הזה עם בניון וז'אורז'יניו באמצע הוא מרתק, זה משנה את פני הדברים, יש לבית"ר שני שחקנים שמסוגלים לתת כדור עומק מעולה או להבקיע בעצמם וזו גם אופצייה למערך אפילו במשחקים הגדולים.
    לא האמנתי שבית"ר תכבוש רביעייה כאשר שכטר ו-ורד לא הבקיעו אף אחד מהשערים והיא גם חזרה מפיגור. בינתיים זה נראה אש.

9. גלץ Member

כשמרחיקים שחקן באדום לא מוצדק בדקה ה23 ועוד במשחק חוץ זה מוריד את הביטחון של קבוצה לקרשים, לכן לא הפתיע אותי שביתר בסוף ניצחה ככה.
    המבחנים האמיתיים של ביתר יגיעו בהמשך נגד מכבי חיפה, באר שבע ובני יהודה. בטח לא בסיום המחזור השני. כרגע הטבלה לא משקפת כלום לדעתי.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו נגד מכבי שוב משחק חלש של בית"ר אבל שוב זה מספיק לניצחון בהפרש של 3 שערים.
    לא צריך להתלהב יותר מדי מהנצחונות ומהטבלה, אתמול נגד 11 שחקנים של אשדוד היינו בפיגור ואילולא האדום לא בטוח בכלל שאנחנו מנצחים. במחזור הבא נגד מכבי פ"ת כנראה כבר יגיע איבוד הנקודות הראשון, עדיין צריך כאן עוד מאמן ובלם כדי בכלל לחלום על אפשרות לרוץ בצמרת הגבוהה.

השחקן הטוב על הדשא היה כרגיל קונט, בלם או מגן זה לא משנה הוא מצוין בכל עמדה, אחד השחקנים הטובים בליגה אם לא הטוב מביניהם.
    בניון גם היה טוב אבל ככה שאתה השחקן שהכי אוהב ומכבד את המשחק והמקצוע מבין כל 22 השחקנים על הדשא, הייסטר לשם שינוי נתן משחק טוב, אולי כל הביקורות ניערו אותו.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

איך כבר מגיעות הכתבות על "התפקיד החדש של בניון בבית"ר", בעוד על המגרש הוא כבש מקרן ובמשחק השוטף לא ממש עשה כלום.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה לא נכון שהוא לא עשה כלום. האיכויות שלו כמוביל כדור ואינטליגנציית המשחק שלו זה משהו שמועיל גם אם לא בצורה לא כל כך בולטת, אני מאוד מופתע לטובה ממנו אבל הדעה שלי לגביי התפקוד שלו רק התחזקה אחריי אתמול, והיא שהוא צריך להיות סופר סאב. כל עוד כולם כשירים, סאבו או ז'אורז'יניו צריכים לפתוח כקשר הקדמי בשלישיית קישור.

טביב בשקל וחצי בנה התקפה פנטסטית שבינתיים מוכיחה את עצמה, השאלה מתי יגיע החיזוק להגנה ומי הוא יהיה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.