מחזור 2 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 0:1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/8/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה כזה השריקות הן מוצדקות...

אבל ההבדל הוא שמכבי חיפה תובילך את הטבלה ב-30 הפרש, ואז יהיה משחק אחד שיגמר בתיקו וכל הקהל ישרוק בוז. קהל פח.

2. yedidel Member

אז תסביר לי למה בחיפה שורקים בוז זה לגיטימי ושבב"ש (לא קרה היום, אבל נגיד עונה שעברה פה ושם) זה לא?

3. alexshw Member

כי במכבי חיפה נותנים למאמן לעבוד ולא יוצרים אווירה של טרור במגרש.
    גם כשיציע ג' נהגו באלימות כלפי רוני לוי(שערוריה גדולה לדעתי, כי אין הצדקה לאלימות שכזו - זה כדורגל), זה עדיין לא הגיע לאווירת טרור כמו בב"ש.
    חוץ מזה עם כל הכבוד מכבי חיפה מועדון טיפה יותר גדול מהפועל ב"ש.
    יש לי תחושה כאילו שבב"ש מצפים כל הזמן לפחות לסגנות, אם לא אליפות וחושבים שזו איזה קבוצה צמרת מסורתית.

4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אם כל הכבוד לב"ש מחיפה מצפים הרבה יותר...

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה מבין ידידאל. שבחיפה שורקים בוז אחרי ניצחון[!] זה בסדר, אבל שאצלנו שורקים בוז אחרי שאנחנו מובילים 1-2 במשחק וחוטפים צמד שערים בדקות 80,85 מהפועל חיפה אז פתאום "הקהל של באר שבע" ו"הקהל של באר שבע".

אצלנו היו קללות לעזורי, וזה לא ש"לא נתנו לו זמן" - הכל התחיל מסוף הסיבוב הראשון-תחילת השני שאנשים כבר קולטים את הבלוף. אווירת טרור? מה אנחנו קבוצת כדורגל של החמאס?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/10
  6. alexshw Member

א) יש פער בציפיות
    ב) הכל עניין שלי מידתיות ותזמון.

בב"ש יש אווירה בלתי אפשרית או קשה מאוד להתנהלות של מאמן בכל מצב. עם כל הקללות.
    אצלינו יש מדי פעם בוז, במשחקי נפל. אבל אין לכך השלכות וזה לא שזה יוצר לחץ מסוים.
    לדעתי זה די ברור.
    אתם פשוט חיים בבועה, שאתם קבוצה גדולה בישראל. אתם קבוצה בינונית.

7. wings Member

הקהל של מכבי חיפה רחוק מלהיות מושלם (קהל ישראלי בכל זאת, ועוד של הקבוצה הכי מצליחה בישראל
    כבר הרבה זמן), אבל הוא דווקא בסדר גמור כבר די הרבה זמן.
    אבל זה בהחלט מבדר לשמוע ביקורת מאוהד של מכבי ת"א (קהל שהפך בעשור האחרון לקהל
    דוחה וגיזעני שיש לו חלק לא קטן בכשלונות של הקבוצה שלו) וב"ש (שגם בעוד 20 שנה לא יצליחו לתקן את המוניטין הגרוע שלהם). 
    *אני כמובן לא מדבר על כולם אז אל תעלבו.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו, זה כמו לדבר עם קיר. מה אתה מדבר שטויות?! מתי לעזאזל היית בוסרמיל, שככה אתה מדבר?! אווירה "בלתי אפשרית". תפסיק לבלשט פה את כולם.

אתה מדבר כאילו אני עכשיו אגיד "בהפועל ת"א יש אווירה קשה, ואי אפשר לבנות שם קבוצה, והקהל כל הזמן מחפש את המאמן והשחקנים". זה קורה? לא! בדיוק כמו כל שטות שאתה מוציא מהמקלדת שלך.

אף אחד לא אומר שיש לנו הקהל הכי טוב בארץ (לא בפורום הזה בטוח, יש פורומים יש ילדים קטנים שדווקא כן טוענים ואני מתבייש בילדים האלה שמוציאים לנו כזה שם רע) ושאנחנו מועדון ענקי ומפואר ברמה אירופאית שצריך לרוץ כל שנה לאליפות. אנחנו יודעים את מיקומנו. זה בכלל לא קשור לעובדה שאני מגיב שלדעתי לשרוק בוז לאחר ניצחון זה לא לגטימי.

9. Number 8 Member

וברגע זה הויכוח החוזר והכל כך מיותר בין הקהלים מסתיים. כל הודעה נוספת הקשורה לנושא הזה, פשוט תימחק.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבר'ה אני לא מבין מה דחוף לכם לרוץ להתווכח עם אנשים שלא נמצאים במגרשים, לא רואים במו עיניהם וחיים מסטיגמות וממה שהתקשורת מזריקה להם.
    שאנשים יבלו יותר במגרשים, אז אולי יהיה על מה לדבר.

הלאה דלגו.

11. alexshw Member

אחרי שני מחזורים הפסגה בידי הכרמל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    היה מה זה מתאים דרבי חיפאי מחזור 3.

12. קרלס פויול5 Member

קבוצת צמרת צריכה לשחק יפה, לא לתת הופעות, לשחק יפה אנחנו נתנו 5 של כדורגל ו... יש למישהו שם למה שזה היה?

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה זה מה שקרה גם בעונה שעברה אחרי 2 מחזורים...

הפועל חיפה ניצחה את מכבי ואת נתניה בחוץ, מכבי חיפה ניצחה את עכו ואת מכבי פ"ת גם אני חושב.

טבלת הליגה במהירות אחרי משחקי הערב (העידכון המלא יובא בדיון הסטטיסטיקה)
    1. הפועל חיפה 6; 2. מכבי חיפה 6; 3. מכבי נתניה 4; 4. בני יהודה 4; 5. קרית שמונה 4; 6. אשדוד 4; 7. הפועל ת"א 3; 8. הפועל ב"ש 3; 9. הפועל אשקלון 3; 10. הפועל עכו 2; 11. הפועל פ"ת 1; בני סכנין 1; 13. מכבי ת"א 0*; 14. מכבי פ"ת 0; 15. בית"ר ירושלים 0*; 16. הפועל רמת גן 3-.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

^ זה פשוט מאוד - אנשים אומרים את הבולשיט האלה, ואם לא נגיב להם, אנשים יחשבו שזה באמת נכון! חובתנו היא להביא אותם על דיוקם, בטח שהם אומרים דברים כאלה מפגרים.

ולעניין עצמו - סיכום 7/8 מהמחזור השני בליגה שלנו:
    ניתן בבירור לראות ששני המשחקים שהתחילו בשעה 5 היו חלשים להחריד והניבו 2 שערים. חמשת המשחקים האחרים - 19 שערים וגם אם נתעלם מהשישייה בבלומפילד, 13 שערים שזה מספר לא רע בכלל. על פי הדיווחים, גם היו משחקים קיצביים ומעניינים. לוזון - לטיפולך (חח על מה אני עובד).
    ולסקירונת הקצרה:

המחזור נפתח בחום הלוהט בבאר שבע. 37 מעלות נמדדו בעיר בשעת המשחק, ובחום כזה השחקנים צריכים לשחק. איליה יבוריאן (74) כבש את השער היחיד במשחק, והעניק ניצחון ליגה ראשון לקשטן בעידן הזהוב.

מכבי חיפה ניצחה 0-1 את מכבי פתח תקווה. את השער כבש, שוב, גאדיר בדקה החמישית שמעלה את מזאנה של חיפה ל6 מ6.

הפועל חיפה היא מובילת הטבלה לאחר המחזור השני בליגה. דווקא המארחים הרמת גנים עלו ליתרון ראשונים, טלקייסקי (19) כבש וגרם לקאלה להוציא בפעם הראשונה העונה כדור מרשתו שלו. עדן בן בסט איזן בדקה ה33 וסאשה סטויאנוביץ' השלים את המהפך מכדור 11 מטרים בדקה ה66.

2-2 בין אשדוד לקריית שמונה. משה אוחיון כבש בצמד פנדלים (40,53) ומנגד גם וויאם עמאשה (9,79) עם צמד אישי. שני השחקנים האלה מחלקים את הנקודות באשדוד שמפספסת הזדמנות למאזן מושלם דווקא ביא' שנחשב למגרש ביתי יחסית.

זכינו לעוד 2-2 במחזור הזה, במפגש בין הפועל פ"ת להפועל עכו. על סף שריקת המחצית, מוחמד כליבאת כבש את שערו הראשון בליגה והוריד את האורחים ליתרון חוץ מפתיע. דודו ביטון השווה בדקה 54. השיוויון שלו החזיק מעמד 2 בלבד - בדקה ה56 ג'ונתן אסוס בשער עצמי מחזיר את היתרון לצפונים. דודו ביטון דאג להשוות בפעם השנייה מבעיטת 11 מטרים (74) והפעם השיוויון נשמר עד סוף המשחק. הפועל פתח תקווה ממשיכה לאכזב.

הפועל ת"א חוזרת לליגה ומראה לנו שהמעידה נגד חיפה הייתה ככל הנראה חד פעמית. בתוך 20 דקות בלבד - שלושה בישולים של עומרי קנדה - מעלים את הפועל ליתרון משולש ומהיר. ערן זהבי (5,20) ויוסי שבחון (16) עם השערים. גילי ורמוט הוסיף צמד אישי (23,76) ומנגד ערן לוי בכדור 11 מטרים (57) דאג לכבוש שער כבוד לזכות האשקלונים. בסיום, 1-5 גדול וקליל להפועל ת"א במשחק שנראה כמו משחק אימון - בעיקר בגלל העדר הקהל של הפועל.

בני סכנין ומכבי נתניה מסיימות ב1-1. בפתיחה היה נראה שהקסם של עטר ממשיך כאשר ימפולסקי כבש כבר בדקה העשירית, אבל לאט לאט המארחים החלו לשלוט במגרש ואבו רייה (57) דאג להביא נקודת ליגה ראשונה לזכות הקבוצה מהמגזר.

15. kfiros Member

עונה שנייה ברציפות עם "הגמונייה חיפאית". אמנם בסדר הפוך (בזמנו מכבי חיפה היתה ראשונה ממה שזכור לי) אבל עדיין שתי החיפאיות בראש.

לכל אוהד של הפועל חיפה הייתי אומר "גזור ושמור" כי המצב שבו הפועל חיפה מובילה את הטבלה יכול לקרות גג במחזור השני. בכל זאת לא כל שבוע מקבלים את הפועל רמת גן ומעבר לזה עם התקפה כמו של הפועל חיפה אפשר גג לסיים את הלאומית בצמרת ולא מעבר לזה.. התקפה פשוט עגלה! חבל ששחררו את מיקוצ'דזה, לפחות היה קצת עומק על הספסל. עכשיו יש בקושי את בן בסט שלא פוגע ואת גורביישיץ' שעד עעשיו לא זוכה לשחק יותר מדי.