מחזור 2 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת 0:1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/8/10.

1. Number 8 Member

משחק עלוב וביזיוני של שתי הקבוצות. ממכבי פ"ת אני לא מצפה לכלום אבל מחיפה דווקא כן אך היא איכזבה בגדול, פשוט יכולת עלובה ברמות של חיפה, זה רק עוד יותר מוכיח שהיא ניצחה בשבוע שעבר בגלל ששחקני מכבי נכנסו לשוק אחרי הפציעה של יצחקי. אמנם זו רק תחילת העונה אבל כרגע מכבי חיפה נראית כיום ככלום ושום דבר.

2. alexshw Member

עדיף יכולת כזו עכשיו, מאשר בעוד 4 -5 חודשים.
    אני משוכנע שנשתפר בעתיד.
    חיבור בעייתי ביותר בינתיים. היום גם לא היה רצון ומזג אוויר היה מתאים למשחק דומינו ולא כדורגל.
    הכי מטריד אותי כרגע, ההתקפה. לא השקיעו שם בקיץ.
    מכבי חיפה לא צריכה להיות בשיא היכול ורבים נבאו לה מצב יותר גרוע.
    שורה תחתונה - 6 נקודות.
    עם בגז' כזה יותר קל להשתפר אחרי פגרת הנבחרת הבאה עלינו לטובה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצורה הזאת בכלל חבל לי שמכבי ת"א לא ניצחה לפני שבוע...אלוהים ישמור, הרמה הזאת מזכירה יותר את ליגה א' מאשר משחק בליגת העל הישראלית. לי אין מושג מה ראיתי עכשיו, אבל לא סתם כבר אמרתי לפני שבוע שהתל אביביות מועמדות לזכייה באליפות. מכבי חיפה בסגל הזה תצטרך להסתפק במקום השלישי. אלכס, לדעתי אתה טועה, גיבוש? גולסה, רפאלוב, קטן, דבאלישווילי ואחרים צריכים גיבוש? הם צריכים בעיטה בתחת. מרכז ההגנה צריכה עוד להכיר אחד את השני, אבל חוץ מזה?

מצטער, אבל אפילו אם אין הרבה איכות התקפי, איפה הרצון לשחק? בכל שבוע אני יותר ויותר מתחיל להתעצבן על אייל גולסה. מה הוא עדיין עושה בקבוצה? יש לו בכלל חשק לשחק כדורגל? עזבו שחקן בינוני כמו קולמה שרק טוב מתי שאנחנו צריכים רק להגן. מה עם גולסה? לאן הוא נעלם? אוי והחמד הזה...איפה ארבייטמן? אההה, הוא יושב 180 דקות על הספסל בגנט וסופר את המשכורת החודשית שלו...

אחרי שני משחקים יש לנו בליגת לוזון 3 נק', החיים אולי לא כל כך נוראיים...

4. איגור .פ. Member

אני בניגוד לשריקות הבוז של אוהדי חיפה בסיום המשחק חושב ומעדיף ניצחון 1-0 בלי קשר לאיך היה המשחק ,ניצחון זה ניצחון ,משחק מגעיל או טוב מה שהכי חשוב בסופו של דבר זה ה3 נקודות ומה שיזכרו זה את הנצחונות ולא את הדרך שהובילה לנצחון.

5. alexshw Member

זה בקבוצה שלא קוראים לה מכבי חיפה.
    במכבי חיפה שואלים גם איך. זה המסורת של המועדון ואין מה לעשות עם זה.
    וטוב שכך.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

"אני מניח שיהיה משחק שקול ולא זורם בכלל. 0-0 או 0-1 לשני הצדדים" - אמרתי וידעתי. רק חבל שלצד הלא נכון.

משחק מרגיז. פתחנו בבליץ' אדיר, אבל ברחבה הכל התפקשש. השד ממש לא היה נורא ובני יהודה לא קבוצה אימתנית בכלל. ההחמצה הזאת של בסיט, כואב הלב, רק עליה הגיע לנו להפסיד.

אין לנו שיטת משחק עדיין. אין לנו התקפה, כמו שגם כתבתי בהודעה למעלה. כדורים ארוכים לחלוץ מטר וזהו - לא עובד. ואשקלונסס לא חלוץ. מעכשיו אני אומר - רוב המשחקים של הפועל באר שבע השנה יגמרו באנדר שערים. יש לנו יופי של הגנה (וואו כמה שגביש תותח) אבל חרא של התקפה. הקישור סביר ותלוי במצב רוח של מליקסון ופרננדז, היו שנייהם לא היו משהו.

שבוע הבא מכבי חיפה. לפי מה שאני קורא ושומע, הם שיחקו חרא בדיוק כמו בני יהודה וידעו לשים את הגול הזה. אבל להם יש שיטה, והם יודעים לשחק. תנו לצאת בתיקו ואני מבסוט כי קשה לי להאמין שמול ההגנה של חיפה ואשקלונסס ואסולין יצליחו לעשות משהו /:

ומילה רעה לקהל - הפסד אחד ... הנה התחלנו עם קלינגר בן זונה והכל. כמובן לא בכמויות, ייקח זמן עד שזה יגיע (אמן ולא) אבל עדיין, חבל להלחיץ! הפסד מרגיז, נכון, בבית, נכון. היינו בכיף יכולים לצאת לפגרה עם 6 נקודות, נכון - להגיע למשחק נגד מכבי חיפה עם מצב רוח מרומם..בעצצם..עדיף שתקללו /:

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזה משחק פח,ממש התביישתי היום להיות אוהד של מכבי חיפה,היו תבוסות שבהם נראנו יותר טוב מזה,ממש עצוב.

חוץ מעותמאן שהיה בינוני מינוס אני לא יכול לציין שחקן אחד לטובה וגם אם בינוני מינוס זה ציון לטובה זה מראה כמה פח היה המשחק וכמה השחקנים היו הזבל.

כל אחד ששיחק במשחק הזה או אימן או היה אחרי על אימונים וכו..חייב לעשות חושבים עם עצמו,פשוט חושך לכדורגל.

8. קרלס פויול5 Member

איכס. מזל שיש את גדיר אחרת אני לא רואה אותנו מבקיעים שער ביכולת הזו.

9. Raulito Madridista

הביקורת על מכבי חיפה מוגזמת. אי-אפשר בכל שבוע לתת הצגה או לייצר הרבה מצבים. יש גם ניצחונות כאלה. מזג-האוויר עדיין רחוק מלהיות אידיאלי והרבה קבוצות הושפעו ממנו, הקבוצה שממול רק באה להרוס משחק והחיבור של חיפה ישתפר בהמשך. שריקות בוז ממש לא היו במקום, זה עוד שלב ממש מוקדם של העונה. אני לא חושב שאוהדי חיפה חשבו שהקבוצה תשמור על רשת נקייה בשני המחזורים הראשונים, ההגנה הציגה יכולת לא רעה וגם בזה אפשר להתנחם, כמו גם בעובדה שגאדיר פתח את העונה בצורה טובה. במשך כל העונה שעברה הוא כבש בליגה שלושה שערים בלבד והעונה הוא יכול לשלש את הכמות ואף מעבר לכך.

בני-יהודה לא הייתה ראויה לנצח כפי שבאר-שבע לא הייתה ראויה לנצח(למרות שהכתומים שלחו יותר שחקנים קדימה ובמשחק בית אתה מצפה מבאר-שבע לתת יותר), אבל מה אכפת לכתומים שבשבוע שעבר קרה להם בידיוק ההפך - הם היו חייבים לנצח וזכו בתיקו. אולי השער יעיר קצת את יבוריאן שנראה מאוד כבד והססן ולא מספיק חד מול השער. לפי מה ששמעתי, גם באימונים הוא מחמיץ בלי הפסקה כך שהשחקנים לא מופתעים ממה שקורה. מזל טוב לקשטן על הניצחון.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו נשפוט את קלינגר לפי מה שהוא יעשה עם הקבוצה, תמיד יש טענות אבל בינתיים באמת שלהשוות אותו לעזורי האומלל זה נמהר מדי.

בני יהודה קבוצה חלשה, שבאה והצליחה מכלום לעקוץ ולקחת ניצחון שממש לא הגיע לה. הגענו ליותר מצבים וחצאי מצבים, בסיט מחטיא מול שער ריק, וברור שבסופו של דבר נפסיד משחק כזה, הדיפה מסכנה של אוהד כהן, שחקן ממול לא צריך יותר מזה.

אבל יש לנו הגנה, והגנה חזקה, וזה בניגוד מוחלט לעונה שעברה. סוארז מדהים, כל המשחק שיתק לחלוטין ודי בקלות את יבוריאן, אין לו אשמה בשער שספגנו. גם גביש נהדר, הבעיה שלנו במגינים, יחיאל זה לא מספיק טוב, גם דווידזאדה היה לא טוב היום.

פרננדס עושה רושם של אחלה שחקן, הוא יותר מדי משתמש במסירות ארוכות אבל אני מניח שזה הוראות מקלינגר, יש לו אחלה מסירות, יש לו ראיית משחק, טאצ' טוב, אני מאמין שנראה ממנו דברים טובים. מליקסון חושך, וזה דווקא צריך להיות להיפך, כי הגיע פרננדס, שמוריד ממנו משמעותית את העומס, רוב המשחק מנוהל על ידי הפורטוגלי ומליקסון צריך להרגיש חופשי יותר, אבל הוא לא מנצל את החופש שלו, ביצע פעולות לא מוצלחות, היה רע מאוד היום.
    אילוז כרגיל די חלש, צחי מכלוף שנכנס רק איבד כדורים, ברנארדו שנכנס נראה מנסה, לא היה לו יותר מדי זמן לעשות משהו, אסולין היה יכול לעשות יותר.
    שוב, פתחנו חזק וטוב, לא ניצלנו מצבים, ואכלנו אותה. יש מה לעבוד על משחק ההתקפה, בהגנה אנחנו מסודרים, לפחות לפי איך שנראה עד עכשיו.

בני יהודה קבוצה מאוד מוגבלת, לא יודע מה קשטן עשה בקיץ, אם ימשיכו ככה הם יסיימו נמוך. מבחינת קהל שוב בני יהודה נראית כמו קבוצת תחתית, אולי 30 אוהדים, החום אחלה תירוץ לפחות.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, בנוגע למכבי חיפה אתה תמיד כזה רגוע ושקול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    שמע, ברור שאי אפשר לנצח בכל המשחקים ובטח לא לתת הצגות, אבל אני כרגע נוטה לחשוב שהניצחון על מכבי ת"א היתה יותר תקרית מקרית. אותי היום בעיקר הרגיז 'חוסר הרצון' לפתח משחק יותר מהיר. חום או לא, הקבוצה שיחקה בהילוך ראשון ואת זה אני לא אוהב. אפשר לחשוב שאנחנו צריכים לשחק פעמיים בשבוע...

אני עדיין בדיעה שיש לנו בעיה בחוד. תומר חמד הוא בעיניי לא הפתרון בטח לא אם המאמן שלנו מוציא בכל משחק את החלוץ המוביל שלו. הקטע הזה של אלישע לוי גם כבר מרגיז אותי.

הדבר האחרון, מה קורה עם קטן? שוב יש לו בעיות גב? מבחינתי הפציעה הזאת שלו עלולה לגמור לנו כל סיכוי להתחרות על התואר כי גולסה נראה הרבה יותר עסוק עם עצמו מאשר לקחת פיקוד.

לסיכום, מקבל קצת את הביקורת שלי, אבל לא ממש משוכנע שאתה צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים איתך דור,אני יכול להבין את המצב שמזג האוויר קצת הרס לנו ולא ציפיתי לתצוגה,אבל המשחק היה ממש חושך,במיוחד גם שבמחצית השנייה זה היה נראה כאילו מכבי פתח תקווה היא הקבוצה הבכירה במשחק(והם נראו בעצמם כמו חבורה של גלמים),כל התירוצים האלה הם בסופו של דבר תירוצים למשחק ממש ממש גרוע.

בנוגע לחמד,אני דווקא חושב שהוא בסדר גמור,הוא כמעט כבש 2 שערים ואם שאר הקבוצה הייתה משחקת טוב אולי הוא כן היה יכול לעשות משהו.

13. yedidel Member

כמו שהיה צפוי בלתי אפשרי לשחק בחום הזה. חוסר דיוק משווע ליד השער.
    קלינגר צריך להסביר לשחקנים שלו איך מתרגמים מומנטום בשביל לשבור את היריב שרק יעיפו כדורים. רבע שעה ראשונה הם לא זזו וחבל היה להחזיר אותם למשחק.

יש יתרון משמעותי שרביבו לא משחק וקלינגר צריך להורות על זה גם שהוא משחק - פרננדש לוקח את כל הקרנות והמצבים הנייחים. פשוט שחקן נדיר שרואים שיש לו יכולות שלא רגיל לראות בליגה הזאת.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

פחח שואלים איך. יש לכם קהל מפונק ועלוב. חושבים שצריכים לקרוע כל קבוצה.

לשרוק בוז אחרי ניצחון. בושה וחרפה. 7000 איש .. גם כן כמות דיי עלובה אחרי משחק שבו ניצחתם את מכבי תל אביב בבלומפילד. ולא - החום הוא לא תירוץ.

כנ"ל לגביך ידידאל. ההחמצה של בסיט לא קשורה לחום, הדברים התמוהים שאסולין עשה לא קשור לחום, קבלת ההחלטות לא קשורה לחום.

15. yedidel Member

אסולין? הלוואי והיה לנו עוד 5 כמוהו. לוחץ את היריב וחי את המשחק כמו שאף שחקן לא עושה. יש לשחקנים ימים פחות מדוייקים לפעמים וזה לגיטימי.

אני לפעמים משתגע מהקהל בארץ. מצפים לבוא בשבת ולראות את אותה רמה שהם רואים ביום שלישי בצ'מפיונס. הלו, זה מה שיש לנו פה, ועד שבעלי הקבוצות לא יהפכו את הכדורגל למקצועני (ותודה לך ג'קי שאתה מתחיל עם התהליך) צריך לדעת מה באים לראות.