מחזור 2 בליגת העל: מכבי שוב מנצחת, 0-0 בין הפועל ת"א לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏26/8/16.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התייחסות מיותרת לקבוצה שכל המדינה יודעת שהיא חלשה.

מה עם הקבוצה שלך שלא מצליחה לייצר שום בעיטה למסגרת?

הרוש שוער בין החלשים בליגה. אם רק היינו בועטים למסגרת היינו מנצחים. היינו רכים, לא מדוייקים, לר מסוכנים ולכן לא ניצחנו.
    גם בהרכב הזה אנחנו צריכים לנצח קבוצה כזו ובטח לאיים הרבה יותר. הטענות צריכות להיות אלינו ולא להוציא תיסכולים ולהתנחם בכמה היריבה מסכנה, שזה ידוע לכל.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

amn, gilad16, yakar ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, לשחק בלי מליקסון, טוני, אוגו וברדה זה פריבילגיה גדולה מידי, בטח כשסהר מוגבל למחצית אחת.
    ובאמת כשטוני שיחק היינו מסוכנים יותר, אבל עם ההרכב הזה קשה לנצח, אפילו קבוצת תחתית כמו הפועל תל אביב.
    ולא אמרתי מילה על העייפות שהורגשה מתחילת המשחק. בכל תקופת בכר לא שיחקנו לאט ועייף כל כך.

3. zivmay Member

די כבר עם העייפות הזאת אחי.
    גישה גרועה של השחקנים, משחקים לאט ולאף אחד אין כוח לתת 4 ספרינטים ברצף. לא משנה כמה טוב ברק בכר, שיש מאמן ישראלי כולם מרשים לעצמם לזרוק יותר.
    במכבי מי שלא ירוץ, ימצא את עצמו מהר מהר ביציע. אם רוצים לזכות באליפות שנייה, חייבים לשנות גישה גם בצוות המקצועי, לאף אחד לא מגיע הנחות.

amn אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שחקנים כמו בוזגלו, הובאן, סהר, לוסיו, שבתאי ואחר כך ראדי וואקמה חייבים לייצר בעיטות למסגרת. ברגע שהיינו בועטים זה גם היה נכנס כי הרוש הוא שוער אומלל.

תתרגל לשחק בלי 4 שחקני הרכב בחודשים הקרובים. אין מה לבכות על זה. זה המחיר. יש לנו סגל שחלקו פציע וחלקו מבוגר. כך יראה ההרכב שלך בליגה, ההרכב חייב לייצר יותר.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

amn ו-Civil אוהבים את זה.
  5. ייא Member

אנחנו חלשים ותיקו זה מצוין. בלי חלוץ נאבק על הירידה ועם אחד טוב נגרד מקום 8... כל פעם שבוזכלו נכע בכדור נרגעתי. שחקן דלוח ביותר

6. Melikson24 Member

כמה אנקדוטות:

קישור של בראון, שבתאי והובאן זה קישור מפוזר מדי. ראדי או אוגו תמיד מאזנים אותו.
    אם לא הולכים להביא קשר עושה משחק, לתת לדן ביטון לשחק. יש לו את זה בענק.

7. South Boy Member

תתפלאו אבל היה היום משהו יותר ביזיוני מהמשחק הזה, משרד הכרטיסים לאן.
    בחיים שלי לא סבלתי ככה כדי להכנס למגרש כדורגל, אני נשבע שגם אם יחכה לי בקופות שלהם כרטיס לגמר ליגת האלופות ואני אצטרך לשלם 10 אגורות עמלה אני לא אקח את הכרטיס, אני לעולם לא אכניס יותר שקל לקופה של החלאות האלה אלא אם כן זה בשביל לשלם להם על התרופות.
    אבטחה מתנכלת ורק מוסיפה לבלאגן, תורים מהקופות עד לתחנת הרכבת, שני עובדי דלפק על אלף איש שלוקח להם שעה להביא לבנאדם את הכרטיס שלו, ביזיון כזה לא חוויתי מעולם. תנחומיי לאוהדי הפועל שנאלצים לסבול אותם על בסיס קבוע ואני מקווה שהחברה הזאת תתפרק ובעליה יפשטו רגל ויאלצו לקבץ נדבות ברחוב כל חייהם.
    בהיבט המקצועי משחק חלש מאוד, לא צריך להרחיב על כולם כי חוץ מהובאן שהיה בסדר וטוני שעשה כמה פעולות טובות כולם היו חושך, רק שמישהו יגיד לי שמאור בוזגלו שווה דקות בבאר שבע. החמצה של צ'וקר מעבר לכלום ושום דבר שעשה על הדשא, בלתי נסבל לראות אותו.

amn, oFiRzZz ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוני וסהר שיחקו היום מחצית אחת, אוגו שהוא המנוע שלנו היה איתי ביציע (פיזית עמד כסא מתחתי בגוש המעודד כל המשחק), מליקסון פצוע, גם ברדה, גם גאדיר, דוידזאדה עזב וכרגע תורג׳מן פותח בהרכב, זה יותר מידי חסרונות, בטל כשאנחנו מדברים על חסרונות גם של שחקני ההרכב ההתקפים וגם של המחליפים שלהם.

9. נפש יהודי Member

לא היא לא

10. DRORIKO Member

מחקתי לפני התגובה שלך

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בכר היה פותח עם ראדי וטוני כותש את הפועל ת"א עושה את ה1-0 ובמחצית או דקה 60 עושה את החילופים של טוני וראדי היה עדיף.

היה הרגשה שעוד 10 דק של כדורגל והיינו מביאים את הגול בסוף, חבל.
    יהיו לנו עוד הרבה משחקים שנסריח וצריך לקחת בהם 3 נק'

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה אני שמח שהייתי ביום הולדת. נו, יכולנו לפחות להנות במשך שבוע אחד. לחשוב שאולי לא נהיה אלופים, אבל שניצחנו במחזור הפתיחה. אז הנה אנחנו בשבוע השני של הליגה וההפסד הראשון כבר נרשם. לראות את השער של סכנין זו פשוט בדיחה. אף אחד מהליצנים בהגנה לא חשבו לעשות עבירה? כמה פעמים עוד אגיד שדקל קינן צריך לפרוש?

אז פסלו לנו שער חוקי, אם היו לנו בעלים רציניים היינו לפחות מוציאים היום תיקו אפס, אבל זה מה יש כששחר עדיין באזור.

כמה אני שמח שלא הייתי הערב בבית */aaa021

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מוגך להפיל עליו את התיק,כשכול הקבוצה לא שיחקה. דווקא במצבים נייחים הוא סידק כמה הזדמנויות.

לגבי המשחק שלנו מול סכנין,מקווה שהזימון של מוגרבי לנבחרת לא עלה לו לראש,היום הוא פשוט היה חושך מוחלט.
    חסר לנו ברק בחלק הקדימי,ושוב קאגלמאכר לא קשר אחורי,בפעם המי יודע כמה.
    אנחנו כרגע רק יכולים לבנות על חזרה של עטר,שיקרה מתי שהוא בסביבות אוטובר-נובמבר.

14. Raulito Madridista

עדיין מאופסים בטור שערי החובה אבל לפחות יש לנו נקודה. מצד אחד קצת מאוכזב כי במחצית הראשונה הפועל הייתה סבירה והייתה חסרה עוד קצת כדי לייצר מצבי הבקעה אמיתיים ומצד שני - באר-שבע השתלטה על המשחק אחרי הכניסה של נאווקמה(המצ'אפ שלו מול ורטה הפחיד אותי מאוד) והפועל לא באמת הופיעה החל מהדקה ה-70. חיי בשלום עם הנקודה הזו ונזהר לדבר על סיבות לאופטימיות. הפועל עבדה יותר טוב כקבוצה ואני חושב שבאר-שבע גם עם הראש במקום אחר ולא בהרכב הראשון שלה היא משימה לא פשוטה, וכנראה שאין לנו במה להיאחד. שובושיץ' מכדרר יפה ואולי כשיבינו איך להשתמש בו נכון ובעיקר בחן עזרא שצריך לבודד אותו מול המגנים ושישחק בכנף ולא באמצע, שהוא יהיה זה שיקבל כדורים של אחד על אחד ולא שייימן - יהיה יותר טוב. יכול לומר שהקהל גילה חוסר סבלנות ועצבנות כלפי שגיב ואפשר להבין.
    צל"ש - אביחי ידין הוא הגרזן שלנו באמצע, כל הכבוד לו. שיימן הצטרף נהדר להתקפה אבל לא מספיק טוב בפעולה האחרונה, הוא שחקן לא יציב, אבל הראה שיפור עצום מהמשחק הראשון. עוד דבר שאהבתי אלה הבעיטות מרחוק - להמשיך ככה.
    טר"ש - בסופו של דבר לא יצרנו מצבי הבקעה. בנוסף, גורוסוב היה צריך במחצית הראשונה, חייב יותר נכון - לעצור מתפרצת מסוכנת של באר-שבע. לא אגרסיבי מספיק. תרוץ, תילחם, תכסח, תשבור, תעשה פאול. לא קרה.

לא ראיתי את שאר משחקי המחזור, ובכל-מקרה:
    - פתאום המאמן של מכבי חיפה אומר 'לא אמרתי שנתמודד על אליפות', מעניין כי אני שמעתי משהו אחר. חגגו קצת יותר מדי את המשחק נגד הפועל.
    - מילה טובה ליוסי אבוקסיס כי מעבר לשאלת ה-'איך ז'אורז'יניו עדיין כאן?(בסכנין) - אבוקסיס התמודד עם עזיבת שחקני מפתח וקיץ בעייתי ו-4 נק' מתוך 6 זה טוב מאוד.
    - איך פלטוצ'נקו מהפועל חיפה פותח על הספסל? מי יש להם בסגל, את חאמס רודריגס ואיסקו? נו באמת.
    - פתיחת עונה די רעה לבני-יהודה שהיה לה לוח משחקים נוח, כמאמר הקלישאה של בנאדו - הרבה חומר למחשבה.
    - הפועל רעננה בכלל לא בכיוון עד עכשיו. אשתקד חשבתי שתגיע ירידה דרסטית אחרי שנאווקמה עזב אך זה לא קרה. אולי זה השנה יקרה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא היה משחק שהיה כל כך צפוי שיגמר בתיקו מאופס. כמעט כל מי שיצא לי לשמוע אותו מדבר על המשחק, אמר משהו כמו "הפועל תל אביב הרי לא תתחיל עם 0 מ-6 ולהפועל באר שבע יהיה קשה מאוד אחרי סלטיק". התיקו משרת את שתי הקבוצות. הפועל ת"א הוכיחה, בעיקר לעצמה, שהיא מסוגלת להוציא נקודות מול קבוצות צמרת.

חבל לי על פתיחת העונה של בני יהודה. לדעתי, יש שם סגל עם הרבה כשרון בחלק הקדמי ואני מקווה שתהיה שם סבלנות כלפי אריק בנאדו. את המשחק נגד הפועל חיפה הם כבר הפסידו נגד בני סכנין, כשהורחקו להם הבלם והמגן (קפטן) הפותחים.