מחזור 2 בליגת העל: מכבי חיפה מובכת בבית מול האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏31/8/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, מכבי חיפה שיחקה נגד שתי קבוצות שמועמדות לתואר. לא הפסדנו נגד הפועל רמת גן ועכו. העניין הוא שבשבוע הבא אנחנו בבאר שבע. אני כבר עכשיו שם בטוטו ניצחון לבאר שבע...

סארי פלאח פרחח, אבל אולי שחקן לא רע. בוליאט, פיליאבסקי (גם לא היה משהו בבית"ר...), דגני, איציק כהן וצ'וצ'אליץ (אולי יותר טוב כקשר הגנתי) פשוט לא ברמה שמכבי חיפה צריכה. העניין הוא שגם המגינים על הפנים. ברגע ששחקן כמו משומר לא מוזמן לנבחרת אז איך זה שהוא משחק כבר שנים בקבוצה? טוואטחה היה מצויין היום במחצית הראשונה, אבל הוא תרם להתקפה. בהגנה הוא חור מהלך. שגיא, זה שהיה לנו היום שופט אוהד הפועל חיפה לא אומר שטוואטחה צריך להוציא את הרגל...שחקן התקפה חכם נופל ובמקרה הזה השופט קנה את הצלילה. המגן השמאלי היה צריך להמשיך ללוות את התוקף, אבל כמו שאני אומר, טוואטחה שחקן הגנה מאד בינוני.

על השוער אני בכלל לא מדבר. אדרי שוער בינוני ואת זה ראינו כבר לפני שנתיים כשדווידוביץ' היה מספר שבועות בחוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/12
  2. alexshw Member

השיטה של עטר לא מתאימה לקבוצה. כישלון גדול בכל תקופת ההכנה. הקבוצה פשוט לא מוכנה לשחק בישטה כזו ולא מתאימה.
    הלחץ שלנו מפיק מקסימום גול אחד כי אנחנו קבוצה חסרת תכלית בטירוף ואז כשאין לחץ היריבה מנצלת בקלות את האין הגנה שלנו.

שחר, תשחרר כסף לשחקנים בעלי שיעור קומה שבאמת יחזקו את נקודות תורפה. אם אתה לא רוצה, כנראה הגיע זמן כבר לעזוב את התפקיד.

עטר אל תשכח מה קרה לגספריני באינטר. אחרי נקודה אחת בחמישה משחקים גם ממך יבקשו לעזוב. השיטה שלך התאבדותית.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גילי לנדאו ענק עם המשפטים...מת עליו, זו עונת מבחן עבורו, עונה טובה ואולי המשכיות בשנה הבאה, עשויים לתת לגילי הזדמנות בקבוצות הגדולות, שזה אומר מכבי/חיפה/הפועל בשנים הקרובות, אני שמח בשבילו.

שי שבוע הבא התא לא בב"ש, אתה עוקב אחריי סניידר במוקדמות המונדיאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אלכס, גאספריני הלך אחרי 1 מ-9, לא 1 מ-15, וגם זה רק בגלל השיטה שלו 3-5-2...ליצן (אבל אני מאשים גם את מוראטי שהביא אותו בתקופה שגם לא שיחרר כסף לחיזוק אמיתי)

4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם, אין כל צורך לחרוץ את גורל העונה כבר אחרי שני מחזורים (גם אם הפסדנו בכל אחד מהם), אבל עושה רושם שהמערך של עטר פשוט לא מותאם לחומר השחקנים בקבוצה. עם כל הכבוד להבטחות של המתולתל על "כדורגל התקפי", אף אדם שפוי לא היה מעמיד קו הגנה כה גבוה כאשר באמתחתו מצויים שני בלמים כבדים כפילאבסקי וכצוצאליץ', על אחת כמה וכמה כאשר מי שנאלץ לגבות אותם הוא תמיר כהן הרכרוכי (אם כי לזכותו יאמר שהוא ביצע כמה פעולות חיוביות בצד השני של המגרש). כעת, לא נותר אלא לקוות שהתצוגה העלובה במחצית השניה הבהירה לרובן את הצורך בשינוי מיקום הבלמים ובהורדת קו ההגנה לאחור - אחרת, פנטזיית האליפות תתפוגג לה בשלב מוקדם מאוד.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גילי לנדאון חייב הרבה הסברים לאיזי
    איך רן בן שמעון ניצח 3-0 בעונה שעברה והוא רק 3-1

מאמן מצויין, אדם משכמו ומעלה
    תמשיכו לזלזל רק שזה לא ייגמר בעוד אליפות.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

7. איגור .פ. Member

עומר הלוואי אני יגיד את זה, אבל קטן תמיר כהן לא צריכים להיות בחיפה קטן תרם מלא לחיפה אבל מיצה את עצמו לא בכושר של להנהיג מזכיר לי את מה שנימני היה בשנים האחרונות במכבי ת"א.

טווטחה מגן על הפנים מאז שאני ראיתי אותו.

תמיר כהן לא התאושש מהאבל של משפחתו.

וראובן עטר מאמן שלא יודע להתאים את עצמו לחיפה. מאמן בינוני בלבד.

8. Civil Anti Madridista

כולנו רוצים לראות מכבי חיפה איכותית עם כדורגל התקפי, אבל צורת המשחק עם הגנה כזאת זה בפירוש התאבדות
    דיברנו במחצית שעם קצת יותר ריכוז מול השער לאנצ?ה היה יורד במחצית עם שלושער, במחצית השנייה זה התממש

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

dmms, זה שטויות. מכבי חיפה פשוט היתה יותר טובה. הגיעה למספיק הזדמנויות והיתה צריכה להכריע את המשחק. לא רק זה, היא קיבלה חופש, אבל פשוט לא ניצלה את זה. ברגע אחד כשההגנה מופקרת ואדרי תקוע באדמה ק"ש משווה. השאר היסטוריה.

רק דבר אחד אני רוצה להגיד. אם מכבי חיפה היתה מנצלת היום את המצבים שהיו לה לפני השיוויון ק"ש היתה יוצאת מקרית אליעזר עם הזנב בין הרגליים. שחקניה היו אומרים: "עוד לא עיכלנו את ההפסד לבוריסוב..."

השיטה של עטר לאו דווקא כל כך רעה, אבל אם שחקני הקישור לא רוצים לרדת להגנה אז בכלל יש בעיה. מבחינתי עכשיו הזמן ששחר יזיז את התחת שלו. אם אין לו יותר חשק אז שיפרוש. קטן, דווידוביץ', משומר, ואדרי לא צריכים להיות בקבוצה. אני כבר חודשים התעקשתי נון סטופ בקשר יצירתי .
    חן עזרא אחלה שחקן, אבל אסור להגיע למצב שהוא לבד צריך להציל אותנו. אגב, גולסה פשוט צריך לשחק כקשר קדמי. מצטער בשביל קטן, אבל מכבי חיפה יותר חשובה מיניב קטן.

הבעיה בקבוצה הזאת היא גם מנטלית כי השיוויון הלא מוצדק שבר אותנו. בקבוצה כמו מכבי חיפה אסור שזה יקרה. בסה"כ הפסדנו נגד מכבי ת"א וק"ש, שתי קבוצות מועמדות לאליפות, אבל אמרתי כבר שבשבוע הבא נצא לבאר שבע. גם שם נוכל להפסיד...

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

חבורה של טפשים.
    עוד משחק שהקבוצה הזאת מפסידה על כלום. עוד משחק שאנחנו סופגים בדיוק באותה הדקה שספגנו מול מכבי. הקבוצה יוצאת במחצית השנייה עם כולם קדימה, סופגת שער ומאבדת כיוון. מדהים לראות שבעטנו 19 בעיטות לשער ו 8 פעמים למסגרת וכבשנו שער אחד וקרית שמונה בעטה 4 פעמים למסגרת וכבשה 3.
    עטר משלם על הפחדנות שלו של להביא קשר אחורי, שחר משלם על הקמצנות. פתאום לא תהיה בעיה גם לשלם מיליון וחצי דולר על קשר אחורי זר.
    5 שערים בשני משחקים, מאוד יכול להיות ש 6 הפרש משתי התלאביביות. מקווה מאוד שבמהלך השבועיים האלה הצות המקצועי יבין שאם הוא לא רוצה להתחיל לקחת סיכונים שזה אומר גם להחתים זרים אז אנחנו בדרך לעוד עונת רוני לוי עם 3 הפסדים רצוף. משהו אמר לחזור לתלבושת השחורה?

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, אם? אם היינו יודעים להתאושש ממשבר ההפסד הראשון למכבי חיפה היו היום בקושי 6 אליפויות למכבי ת"א 18, אין אם...יש את מה שיש וזהו.

12. Raulito Madridista

לגיטימי להפסיד בבלומפילד במשחק פתיחה מול מכבי בטירוף, אבל בעיטה בדלי בצורה כל-כך בוטה במשחק בית מול ק"ש מנומנמת זו כבר בעייה. חיפה הייתה חייבת לכבוש יותר משער אחד אבל לא עשתה זאת ושילמה על כך בריבית. ההגנה האיטית שלה לא מסוגל לשמור על רשת נקייה בשום משחק. פילאבסקי דווקא הפגין יכולת טובה בבית"ר ולא חשבתי שצוצ'ליץ' הזה הוא צב. רוב שחקני החלק הקדמי של חיפה עשו פעולות טובות והיא הגיעה המון פעמים לרחבה - אבל שם היה משהו חסר. לא ציפיתי שק"ש תפתח עם 6 מ-6, שאפו.

כמה ריקושטים על המחזור:
    * בני-יהודה בדרך לניצחון על הפועל רמת-גן משער של גלבאן בכדור חופשי, איך לא. כמה שהיא אפורה...
    * אשדוד עושה מה שהיא רוצה בדוחא מול סכנין חלשה מאוד שתתמודד חד-משמעית על הירידה.

אין יותר מאכזב מלהפסיד משחק ראשון בבלומפילד של הקבוצה שלך ועוד בגלל חרא של הצבא. מקווה שהפועל לא שכחה שבין כל הפסטיבל בין החתמה אפשרית של ורמוט ובין הציפייה לאתלטיקו מדריד ופלקאו - אנחנו משחקים איום ונורא. הפועל חיפה תבוא מחר להתבנקר ולהציק אבל במשחק בית אין שום תירוצים ויהיו עוד הרבה קבוצות שישחקו עם כולם מאחורה. שחקנים כמו בן-חיים ודמארי צריכים לתת את הטון על שטח קטן - מספיק עם הסכסוכים המפגרים האלה. ולא יקרה כלום אם שחקנים בהפועל בחלק הקידמי ייקבלו החלטה נכונה פעם אחת. מבחינתי טועמה צריך לשחק כדי להכתיב את הקצב מההתחלה והוא השחקן עם הרגל הכי 'נקייה' בקישור שלנו. נשמור את ממן שוב כאס מהספסל. יאללה הפועל!

13. Lupo Member

זה מה שקורה שהקבוצה בנויה על גימיקים. משקרים לנו.

צ'וצ'אליץ' נראה היה כשחקן טוב שבא לגארבג' טיים בעונה שעברה, פיליאבסקי מדבר את אותה השפה(בניגוד לבוליאט) אז זה בכלל נראה צמד קטלני.

הייתה יופי של הזדמנות להחזיר את טישיירה וקינן. בלמים שגם בימים רעים של הקבוצה היה אפשר לסמוך עליהם.

מי זה אזולאי? תורג'מן? אנדלובו? זאת הרמה שאנחנו שואפים אליה?

עטר צריך לפתוח את העיניים שלו מהר ולצאת מהאופוריה שהביאה לקבוצה 2 הפסדים כבר בפתיחה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משהו שלא מובן לי. ב-ONE דיברו על חזרה של שראנוב. לא רק שאני בעד לנוכח הבינוניות של אדרי, אבל מה הסטטוס שלו עכשיו בקבוצה? במקום שזר משחק הוא יושב ביציע וסופר את הכסף? מצד אחד שחר לא מתקמצן, בצד השני הוא משאיר זר שעולה כסף ביציע?

מה הקטע פה?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור אני מרגיש שאני כבר 8-9 שנים כותב פה ואתה עדיין בצבא, הכל בסדר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שאראנוב על תקן כלום תמורת כסף, כנ"ל בוליאט.

אזולאי, אני יגיד פעם חמישית, טעות שהחליט לחזור לחיפה במקום לשחק בקרית שמונה, במיוחד כשבדש עזב.