מחזור 2 בליגת העל: דרמה בטדי-הפועל ת"א 2 - 1 בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏27/8/04.

1. בית"רי מלידה Member

כל מסע ארוך מתחיל בצעד קטן.......

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל עם זאת בית"רי, על סמך יכולת של משחק אחד לא קובעים כיוון, לטוב ולרע. למרות זאת, אחרי יכולת טובה בקריית אליעזר, רצף של עוד 3-4 משחקים טובים עם נקודות יכול בהחלט לכוון את בית"ר למעלה.

3. Ilan Member

זה משחק שכתוב עליו בגדול יהיה תיקו.
    זכרו מה אמרתי כי אני אצטט את עצמי אחרי המשחק.

4. ג'רי בית הלוי Member

זה גם מה שאמרת ב-30.5.03 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

5. Ljungberg 8 Member

וגם אז לא בטוח בכלל שהיא תסיים בצמרת עד אמצע הסיבוב השני אי אפשר לדעת כלום וגם אז לגבי חלק מהקבוצות כלום לא בטוח

6. MOO Member

יש להפועל משחק מאוד מאוד קשה היום... אני מקווה שננצח ונחזור לדרך המלך :\ :aaagath:

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משחק של תיקו,2 הקבוצות אפורות משהו וגם יריבות קשות אחת לשנייה

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/04
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צר לי לאכזב אתכם אוהדי ב"ש, שוקי נגר נשאר בבירת הנגב.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa7:
    איתות כפול מטדי: שמעון גרשון העלה את האדומים ליתרון בפנדל אחרי 14 דקות, וזאת לאחר טעות שופט כשאדוארדו מרקש הוכשל מחוץ לרחבה אך בכל זאת נשרק פנדל. עידן מליחי איזן בחלוף 6 דקות בבעיטה יפה מחוץ לרחבה.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו דרמה בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א!!! תגובה על המשחק אחרי זה, אבל בינתיים ארשום שהפועל ניצחה 2 - 1 לאחר שער של מרקש, כשהדרמה הגדולה הייתה בדקה ה- 92 כשאמסלם הבקיע שויון שנפסל על ידי באסם סולטן הקוון ואייל צור השופט בטענת נבדל גבולית ביותר. לגבי הפנדל- העבירה בטוח הייתה מחוץ לרחבה אבל לגבי הנבדל יש ספק אמיתי, כשהדיעה האישית שלי היא שהחזה של אמסלם (האיבר שקובע) נמצא כ- 20 ס"מ מעבר לחזה של המגן האחרון, אבל באמת קשה להאשים את הקוון שצריך לקבוע זאת בשניה, ולדעתי אין לבוא אליו בטענות גם אם יתברר שטעה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לכם לוותר עליו ? קחו אותו הוא בדיוק כמו רוברטו קרלוס,רק שהוא שוכח לרדת.

לגבי המשחק היום,סוף סוף ליגת העל במיטב,קצב טוב של משחק כדורגל,דרמה ומתח בסיום,וטעות שיפוט אי אפשר בלי זה.

לגבי שני המקרים קשה מאוד לשופט להכריע.
    בפנדל-שחקן שרץ לכיוון הרחבה המגן שולח רגל ארוכה ומכשיל. מרחוק זה כנראה נראה כפנדל,אייל צור לא עמד כמה סנטמיטרים מהאירוע הוא עמד במרחקשל 7מטר לפחות ומשם זה נראה כמו פנדל.
    בנבדל-רבע גוף של אמסלם נמצא בנבדל,קשה להחליט דבר כזה.

12. I M M O R T A L Member

מה שבטוח זה שבית"ר קופחה ומשום מה נראה לי שאייל צור לא ישפוט יותר בטדי.

13. אלי מתחן Member

לקחו מאיתנו את המשחק, פשוט ביזיון לכדורגל הישראלי.
    מעניין אם זה היה קורה הפוך מה היינו שומעים. משחק מכור, היה צריך להיגמר לפחות בתיקו אם לא בניצחון שלנו. אייל צור בן זונה מכור, הקוון מכור.
    במדינה מתוקנת דבר כזה היה גורר שערוריה, מה לעשות שאצלנו הכל מושחת מהעצם. וכרגיל בית"ר ירושלים על 13 אלף האוהדים שהיו בטדי נדפקת. פשוט נמאס.

ואחרי הכל, משחק פשוט מעולה של אבירם ברוכיאן, אסולין, מליקסון, סולומון וחודידה. באמת חבל שנותנים לשופט מכור לשפוט כזה משחק...

14. יוגב אסולין Guest

אוי נו באמת

יודע המ צודק לא היה מקום לפנדל כי זה היה מחוץ לרחבה ואולי פה ושמה כמה החלטות שמאוד השפיעו על המשחק. אבל לבוא ולהגיד שבגלל זה בית"ר הפסידה את המשחק אני לא חושב. בית"ר היום לא היתה שווה נקודה. ואת האמת גם שבוע שעבר היא לא היתה ממש שווה אותה.. כדי לנצח צריך לשחק מסודר צריך ליזום צריך להשקיע ואת זה לא ראינו מבית"ר לא ראינו שום מנהיג אמיתי על הדשא שום סגנון משחק שום התקפה יותר מידי מסודרת. לכן בית"ר לא שווה נקודות. אפשר להאשים את השופטים ואת מי שאתה רוצה. אבל בסופו של דבר קבוצה שלא מנצחת זה בדר"כ בגללה

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר היום לא הייתה שווה נקודה אלא 3! אבל מה- מליקסון הוכיח ששליטה יש לו אבל חכמת משחק ממש לא. כמה מצבים היו לו היום שבפס אחד פשוט היה מותיר שחקן לבד מול השוער, אבל העדיף ללכת לבד? לפחות 2 שעולים לי עכשיו בראש. וכשהוא מרים קרן והכדור חוזר אליו, במקום להשאיר אותו שיצא לקרן נוספת הוא נוגע בו ונשרק נבדל צודק (דוגמא זועקת של טפשות). ואסולין היה פשוט נרפה! 3 גולים בטוחים הוא החמיץ! ובכלל המון החמצות היו היום וגם הפועל ת"א היו צריכים לכבוש עוד 2 ואף אחד לא היה מתפלא. סולומון צריך להודות לאוגבונה שלא כבש מול שער ריק לאחר שהוא יצא לצוד פרפרים ושכח שהוא שוער.