מחזור 2 בליגת העל :: בית"ר עם נוק אאוט להפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏24/8/07.

1. שוונקי Member

כתבה ע-נ-ק-י-ת :aaa8:

כולה כתבו נגדכם טור אחד בעיתון ,מי שישמע ,אצל בית"ר זה כבר ככה 30 שנה אז אתם פתאום פותחים את הפה ?

לכל הילדים שמביאים את השטויות האלה כדוגמא ,אתם לא מבינים דבר אחד :שהמשחקים של בית"ר מעניינים הרבה יותר מאשר כל משחק של חיפה או הפועל או מכבי ולמה ?כי הם מביאים הכי הרבה רייטינג ,הערוץ רוצה רייטינג אז טבעי שהוא ישדר את בית"ר (שלא נדבר על זה שעוד אחרי זה אוהדי מכבי טוענים שלהם יש הכי הרבה קהל בארץ ובלה בלה בלה בלה ...אז למה לא משדרים אותם כל יום ראשון ?) .

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/07
  2. Raulito Madridista

"ליאור אסולין חולם להבקיע נגד בית"ר"

"להבקיע נגד בית"ר זה החלום שלו. ליאור אוהב להבקיע, הוא משחק כדורגל כי זו האהבה שלו. הוא מטורף על כדורגל, אבל המשחק הזה נגד בית"ר הוא מבחינתו משחק של כבוד. הוא פשוט חייב להבקיע גול" - נאמר על ידי מקורבים של החלוץ.
    "אסולין ידע שכאשר שום מגיע לבית"ר הוא ייצטרך לחפש קבוצות אחרת. הוא יעשה הכל כדי לנקום בבית"ר ולהבקיע נגדם".
    לחלוץ שער אחד בודד בארבעה הופעות במדי הפועל ת"א והוא לא מזכיר את היכולת הנהדרת מאשתקד. למרות זאת, גיא לוזון לא מודאג בכלל מהכושר הבינוני של החלוץ, ששומר כרגע על שקט ומחכה בקוצר-רוח למשחק ביום ראשון.
    "שהוא יתחיל לכבוש, הוא לא יפסיק", זה הציטוט המרכזי שאמרו בהפועל ת"א בקשר אליו.
    "זו צריכה להיות העונה הכי גדולה שלו בקריירה, אומרים בהפועל ת"א. "גיא לוזון מאוד אוהב את השחקן הזה. הוא נתן לו בראש באימונים, הוא זורק לו הערות קטנות, אבל הכי חשוב, הוא מפרגן לו גם כאשר הוא לא מספיק טוב. גיא סומך עליו בעיניים עצומות והוא בטוח שכאשר ליאור יתחיל להבקיע, הכדורים לא יפסיקו להיכנס לרשת. אנחנו מקווים מאוד שהגולים שלו יתחילו במשחק הקרוב נגד בית"ר", סיכמו אנשים בקבוצה.
    אסולין לא רצה להגיב לדברים שפורסמו באתר ONE.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg767975.Xxx
    אסולין ושמעון גרשון לפני שהחליפו צבעים ביניהם.

אז מי שחקן המפתח שלי לקראת המשחק נגד בית"ר? - ליאור אסולין, כמה מפתיע. עד עכשיו אסולין בעיקר היה על הפנים. נגד בית"ר בגביע הטוטו הוא יכל להבקיע, גם נגד בני יהודה פיספס מצב טוב, כמו במשחק בקופסא שהיו לו שתי החמצות גדולות. הפועל בטח תגיע לפחות למצב אחד של גול ואסולין חייבים להבקיע. שער מהיר של בית"ר ייגמור להפועל את המשחק.
    אני מקווה שאסולין יחזור מפוקס ורגוע וייתן את הלב נגד בית"ר ושזה יישתלם. בית"ר קבוצה טובה יותר מהפועל, אבל בבלומפילד הפערים מצטמצמים לחלוטין, מקווה שהנאחס שלהם בבלומפילד לא יישבר.
    דגו ועובד בייחד הציגו מחצית שנייה מצויינת וסחפו את הקבוצה למספר הזדמנויות נגד מכבי נתניה, הבעייה שלעובד אין מספיק כושר.
    ג'וניור חייב לפתוח בהרכב. הוא יכל לגמור את המשחק נגד נתניה עם צמד אפילו, אבל הוא בינתיים לא רע, הוא עדיף על סבג שרץ רץ ורץ ולא נוגע בכדור. מקווה שאבדי יעשה פעולות תכליתיות ליד השער.
    מהפועל ת"א אני מצפה לנצח בבית כל קבוצה בליגה וגם בחוץ להיראות כמו שצריך. ניצחון ייתן לנו מוראל עצום אבל אני לא מאמין.
    על בית"ר אין הרבה מה לומר. היא קבוצה אדירה ומוכשרת, אבל השד לא נורא כל-כך.

3. שגיא Guest

בני סכנין - עירוני קריית שמונה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/17.Xxx - http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/3112.Xxx

שעה: 17:00
    שופט: משה בוחבוט

קרב העולות, או במקרה הזה קרב העולות המפתיעות. שני העולות הטריות מהליגה הלאומית פתחו את העונה שלהן בצורה פנטסטית, המארחת ניצחה את מכבי חיפה 1-0 בקריית אליעזר, והאורחת מקריית שמונה הביסה את הרצליה ללא רחם 3-0 במה שהיה מן סוג של הצהרת כוונות לקראת המאבק על ההישארות, מול אחת הקבוצות שאמורה להתמודד איתה. שתי הקבוצות במצב רוח מרומם ואצדיון דוחא יהיה כמובן מלא וגדוש.

הפיקנטריה הכי גדולה סביב המשחק הזה הוא כמובן עבאס סואן. פעם בסכנין, בהמשך במכבי חיפה, והיום במרכז הקישור של קריית שמונה. סואן חוזר לדוחא, רק מהעבר השני של המגרש. מלבד סואן גם סלאח חסארמה הספיק לשחק בעבר בסכנין. מהצד השני, חלוץ הרכש של סכנין, איליה יבוריאן ינסה לנצח את חבריו הישנים מקריית שמונה.

בסכנין משדרים אופטימיות וההרכב של הקבוצה יהיה זהה לאותו הרבה שפתח וניצח את מכבי חיפה 1-0 בקריית אליעזר, כולל מאור בוזגלו שחזר אחרי שהשתתף עם הנבחרת הצעירה בטורניר ע"ש לובאנובסקי באוקראינה, ולא סתם השתתף, השתתף וזכה בגביע. גם בקריית שמונה די בטוחים בעצמם, אולם עבדו בעיקר על להחזיר את השחקנים לקרקע אחרי הניצחון המוחץ על הרצליה.

הרכבים:
    בני סכנין: מאיר כהן, באסם גנאים, פטי יה יה, ליאוניד קרופניק, עבד רבאח, ג'ון קולמה, חיים בנון, חאלד חלאיילה, חאמד גנאים, מאור בוזגלו ואילייה יבוריאן.
    קריית שמונה: שביט אלימלך, ברק בכר, יניב לביא, סלאח חסארמה, עמיר נוסבאום, עמנואל אמנגואה, עבאס סואן, ג'ואל צ'רסאווה, גיא צרפתי, יירו בלו, יובל אבידור

4. Ofek7 Member

יותר מזה, זה בכלל לא התפקיד הטבעי שלו, באשדוד הוא שיחק קשר, מעין בוקסה באשדוד.
    פרדי לא סמך בשבוע שעבר על איתן או על בן לולו שהם מגינים טבעיים (לא שמאליים, אבל מגינים) והסב את עמדתו של קשר לעמדת מגן שמאלי...

אני מקווה שאחי יפתח בסופו של דבר כמו שמפורסם ונפתיע, רצוי ניצחון אבל גם תיקו יהיה בסדר לדעתי..

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/07
  5. Yellow Hell - מכבי נתניה Member

בני סכנין - עירוני ק"ש (17:00, שבת) - הימור: 2-1
    מכבי הרצליה - מכבי נתניה (17:30, שבת) 0-0 / 3-1
    הפועל כפ"ס - בני-יהודה (19:00, שבת) 1-1
    מ.ס. אשדוד - מכבי חיפה (19:30, שבת) / 2-1 / 2-0
    מכבי פ"ת - מכבי תל אביב (19:30, שבת) 0-1 / 0-2
    הפועל ת"א - בית"ר ירושלים (20:50, ראשון) 2-3

קשה אבל הגיוני ..
    המשחק של הפועל כפ"ס נגד בני יהודה הולך להיות הכי משעמם, אחריו נתניה או מכבי פתח תקווה.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא פורום הימורים, קצת פירוט על כל משחק לא יזיק.

7. Ofek7 Member

משחק אחד מאחורינו, שעמום בדוחא בין שתי העולות החדשות מסכנין ומקריית שמונה, 0:0.

8. REAL MADRID Member

יצא לי הפוך.. הימרתי שהמשחק בדוחא יהיה מעניין וקצבי, ולפי מה שאני מבין מכבי נתניה נגד הרצליה מעניין ואני חשבתי שזה יהיה שעמום.

9. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

נתניה מובילה בחוץ 1-2 על הרצליה וכמו שאמרתי בתחילת העונה שום דבר כבר לא יציל את הרצליה מירידה..
    במשחק נוסף בדרבי העולות סכנין וקריית שמונה נפרדו בתיקו 0-0 והתרחקו בעוד נקודה מהרצליה שמתחילה לשקוע..

10. Ofek7 Member

קודם כל עוד לא נגמר המשחק בהרצליה
    דבר שני, "התרחקו בעוד נקודה מהרצליה" כאילו אנחנו בסוף העונה, תיכנסו לפרופורציות חברים...

11. המפציץ בווינר Member

חברים אתם ממהרים להספיד כולה 2 מחזורים עברו וכבר הרצליה ירדה? ניראה דבלי קצת

12. Ofek7 Member

2:1 לנתניה בסיום.
    ראדי הבקיע את הראשון בדקה ה-19, 2 דקות לאחר מכן איתי שכטר הישווה ובדקה ה-51 דדי בן דיין מצא את הרשת כשהכדור שלו פוגע בחיים מלכה ונכנס.

דייהו דייויס הורחק בדקה ה-64 וגמר למעשה להרצליה את המשחק...

כמה מאכזב דייויס, גם מול עכו בגביע המדינה בעונה שעברה הוא איבד את הראש וקיבל אדום, וכמה מאכזב שלא הצלחנו לשמור על היתרון... אגב, בשבוע הבא אם אני לא טועה עוד מפגש בין הרצליה ונתניה בגביע הטוטו...

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/07
  13. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

למפציץ בווינר אחי איך שמכבי הרצליה נראת ומשחקת וגם סגל השחקנים לא צריך להיות מבין גדול בכדורגל כדי להגיד שהקבוצה הזאת תפרד בסוף העונה מליגת העל היושב ראש שלהם קמצן ולא רוצה להוציא כסף ואם הסגל הנוכחי אין להם מה למכור..

14. RiO_5 Member

גם אני לא הבנתי עדיין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx נראה לי שמצד אחד אולי בגלל שכושר תמיד אפשר לשפר ולעבוד עליו, למרות זאת נראה לי שאם מביאים שחקן בלי כושר לא יוכלו לראות את היכולת האמיתית שלו.. ?!
    בינתיים גם טוטו תמוז מוכיח את עצמו ומשתלב מצויין עם יצחקי :aaa031:

15. המפציץ בווינר Member

זה ניראה שמכבי הרצליה בדרך הנכונה לרדת ליגה אבל כולה תחילת עונה לא שאני אוהד שלהם אבל יש עוד 31 מחזורים