מחזור 2 בליגת האלופות: נצחון למנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏30/9/08.

1. Mr.Eko Member

לא... תגיד לי שלא אמרת את זה...
    אבויייי...

עכשיו למשחק,ממתי יש לנו כזה מזל?!?!?!! מה קורה פה ויודעים מה לעזאזל עם זה,בארסה באה כמעט בכל משחק נגד קבוצה שמשחקת בונקר טואטלי נגדה והגיע הזמן שגם לנו יהיה מזל! למה מה קרה??? היונייטד עשו את זה בעונה הקודמת,העונה המגמה הזאת נמשכת,אז כמו שאומרים fuck it השגנו את 3 הנקודות ולעזאזל עם השאר.

vamos barca

2. cazzo Il Capocuoco

http://www.uefa.com/ml/images/players/ucl/400X600/105285.Xxx
    http://cache.daylife.com/imageserve/0eI12xU3lW0EQ/610x.Xxx

בטח אתם זוכרים את ההופעה הראשונה של חיים רביבו בליגת האלופות ואת השער הראשון בלברקוזן. אתמול גם הייתה היסטוריה קטנה-גדולה: השחקן הכורדי-עירקי הראשון בליגת האלופות, הוואר מולא מוחמד, הבקיע את השער הראשון שלו. השחקן ידוע כאחד הכשרונות הגדולים של דור הזהב בנבחרת העירקית שזכתה בגביע אסיה שהביאה עירקים מכל הדתות וכל העדות בכל התפוצות לחגוג גם אתמול בערב.

3. xavi6 Member

לפי מה שאני הבנתי שחטאר הרחיקה את הכדור מפעולה הגנתית, לא בגלל ששחקן שלהם שכב על הדשא. הם רצו את הכדור בחזרה כי הם כיביכול "הוציאו" אותו בכוונה, וזה בולשיט. איניסטה אמר את זה בצורה הכי טובה "אנחנו לא טיפשים, ואם זה מה שהם חשבו-הוכחנו להם אחרת. כל המשחק הם משחקים לרגליים שלנו, ועוד מנסים לרמות אותנו".

סה"כ לימדנו אותם לקח לא לבזבז בזמן ולהחזיק את הרגל שעה מכלום, ובאמת שברנדאו הזה התנהג כאילו דני אלבס אנס אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/08
  4. JR-Riquelme Member

בכל משחק בית וברוב המקרים בחוץ ברסה צריכה להתמודד נגד קבוצות שמשחקות במערכים של 7-2-1, וזה כולל את אלופת אירופה, הגיע הזמן שברסה תנצח בדקות הסיום, אין דבר יותר משמח מאשר לראות קבוצות שעושות בונקר יוצאות מהמשחק בתחושה של פספוס.

5. Sergio Ramos Member

אמנם זאת נקודת האור מבחינת בארסה, לנצח ברגעים האחרונים, דבר שכידוע לקה אצלה בחסר. זה עבד למהלך שלושת המשחקים האחרונים, אבל זה בטח לא אמור לעודד את בארסה. עבד פעמיים, עבד שלושה, כמה אפשר להסתמך על ניצחונות מזליקים? כך או כך, בארסה צריכה להיות מודאגת מהרבה בעיות מקצועיות ולגוארדיולה יש עוד הרבה הרבה עבודה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/08
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות שלרב הקבוצות באירופה אין את היכולת הכלכלית לקנות את השחקנים הכי טובים...מה אתה רוצה מהקבוצות האלו? אין להן אפשרות להכניע את ברצלונה שלל הכוכבים עם כדורגל מרהיב כי מה לעשות בשביל צריכים גם איכות.

7. JR-Riquelme Member

אין לי שום בעיה, שיעשו, אחרי הכל זה מה שטוב כי כולם יודעים שלברסה יש בעיה גדולה לפרוץ בונקרים. אבל זה מכער את הכדורגל לדעתי, ואני תמיד יתמוך בברסה בגלל זה.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אגירה ראה שהשחקנים שלו התעייפו ונהיו פערים ביניהם והכניס שני שחקנים טריים לאמצע. חוץ מזה לא היו אופציות אחרות על הספסל.
    אם ביזבוזי הזמן אכן היו מגעילים כ"כ, אני בצד של ברסה, כי גם זו התנהגות בלתי ספורטיבית.

9. מילאנזי בנשמה1 Member

בזמן שהייתי בקפריסין, הלכתי למשחק של אנורתוסיס-פנא', ואני חייב להגיד שזו הייתה חוייה מדהימה לראות את הקפריסאים הצנועים מנצחים את היוונים, לראות משהו בסביבות 20,000 אוהדים (מהווים כ-3% מאוכלוסיית קפריסין).
    ללא ספק אחת מחוויות הכדורגל היותר גדולות שחוויתי.