מחזור 2 בליגת האלופות: נצחון למנצ'סטר יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏30/9/08.

1. forza forza Member

פיורנטינה... קבוצה שאני מזה מסמפט. הייתה חייבת להתחזק אחרי לכתו של טוני, אבל הביאה רק את וויירי שהיה לקראת סוף הקריירה שלו במקום ללכת על שם גדול.

חסר לי שם כוכבים גדולים, כמו שהיה בה אז בשנות ה-90 עם באטיגול, רוי קוסטה ואחרים. מוטו וג'ילא זה רק התקפה, איפה קישור חזק? הגנה? אה ויש גם את פריי התותח...

ראיתי את התקציר שלהם היום, היו טובים אבל יהיה קשה להם לעלות מהבית, הלוואי וזה יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/08
  2. פירנצה Member

זה שמילאן קבוצה גדולה מפיורנטינה לא פוסל את זה שפיורנטינה קבוצה גדולה.
    איציק זוהר הוא חתיכת אימבציל מדרגה ראשונה, מלבד העובדה שהוא עובר מסך מבחינת מראה
    אין לו מה להציע,אני כבר מעדיף לשמוע את הקישקושים של יעל בן דב.

3. cazzo Il Capocuoco

בסדר, אני מבין, פיורנטינה היא קבוצה חסרת נסיון ומתקשה באירופה, בינונית לטעמכם, אבל איך שחקן כדורגל ישראלי לשעבר לא מתבייש להגיד שפיורנטינה היא קבוצה קטנה? קבוצה ישראלית זכתה בפעם גביע המחזיקות? הגיעה פעם לגמר ליגת האלופות? הויולה כרגע הם קבוצה בבניה, הם לא מזמן היו בליגה השלישית באיטליה עקב בעיות כלכליות, ולהגיע מיד לבמה הכי גדולה באירופה שכולם רואים אותך זה כבר הישג ענק, אבל קבוצה קטנה?!

ואני לא אוהד פיורנטינה.

4. פירנצה Member

כנראה שאתה לא מעודכן בליגה האיטלקית,ההגעה למקום רביעי ולאלופות התבצעה ללא טוני
    הקישור מורכב משחקנים צעירים מהשורה הראשונה,וגם בהגנה שנחשבת לעכב אכילס של הקבוצה
    משחקים גאמבריני וורגאס שרצויים בכל קבוצה.אם אתה מסמפט את הקבוצה כדאי שתתעדכן
    לפני שאתה מגיב.

5. פירנצה Member

בליגה רביעית

6. forza forza Member

לא התכוונתי להגעה לליגת האלופות בכלל, אלא באופן כללי, שאחרי שאתה מוכר שחקן כ"כ חשוב אתה לא מביא לו מחליף, ופיורנטינה לא עשתה זאת, לכן היא לא נאבקת בצמרת הליגה ואין לה ציפיות להגיע ליותר משמינית גמר האלופות. גם בגלל שחקני ההגנה שאף קבוצה גדולה באיטליה לא רוצה, כי אם כן לא היית רואה אותם בקבוצה ש'ך.

אני מעודכן בליגה האיטלקית יום יום, שעה שעה, יותר מדי אפילו.

7. Mehmet Member

ארסנל-פורטו היה משחק די טוב (לצערי לא שידרו את ביירן מינכן-ליון אצלנו), והתוצאה המאוד חד צדדית לא הכי משקפת לדעתי. פורטו הגיעו לכמה מצבים מאוד טובים ורק במזל לא כבשו.

צפיתי גם במשחק המוקדם של זניט-ריאל מדריד, ואין לי מה לומר חוץ מזה שזניט יצאו פראיירים. הם לא היו צריכים להפסיד את המשחק הזה עם כמות המצבים שהיו להם. ההצלה של קסיאס מארשבין בסיום היתה פשוט מדהימה.

בנוגע לביירן מינכן, בבית כזה קשה פשוט אסור לאבד נקודות בבית. אני מקווה שהמשבר הזה יסתיים וכמה שיותר מהר. המזל שלנו הוא שגם פיורנטינה מאבדת בבית נקודות שהיא לא אמורה לאבד.

8. Karel Poborsky Member

שריקת הפתיחה של המחזור השני אומנם עדיין לא נשרקה אבל כבר נרשמת אכזבה גדולה מהמחזור והיא באה מכיוון הטלוויזיה וערוץ הספורט שבהחלטה מרגיזה מאוד החליט לשדר הערב את המשחק בין קלוז' לצ'לסי משחק שלטעמי אין בו טיפה של אטרקטיביות ועניין ויחסי הכוחות בו ברורים ונוטים בוודאות לטובת צ'לסי שכל תוצאה אחרת למעט ניצחון שלה תיחשב להפתעה ענקית, המשחק בין אינטר לורדר ברמן הוא לדעתי הרבה יותר אטרקטיבי והרבה יותר מעניין מאחר ומדובר פה בשתי קבוצות מצויינות המצויות בכושר מעולה וחבל מאוד שאפילו בספורט 5 גולד לא טורחים לשדר אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

9. forza forza Member

איזה עצבים שאין שידור של אינטר מול ברמן... האהבה העיוורת של ערוץ הספורט לאנגליות ידועה מזמן, אבל עד כדי כך לשדר משחק כל כך חד צדדי כמו צ'לסי-קלוז' ולא משחק חזק כמו אינטר מול הגרמנים החזקים? הם מעדיפים לשדר רק את סגנית אלופת אנגליה וספרד ולא את אלופת איטליה. תבינו מזה אומר.

מ-5+ LIVE מזמן התנתקתי, השלב הבא יהיה 5+.
    הלוואי וליגת האלופות יהיה בערוץ אחר.

למישהו יש לינק לאינטר?

10. JR-Riquelme Member

חבל שאתה מסתכל על זה ככה, כי אני לא יודע איך זה קשור למה שהוא התכוון.
    הוא לא בא להרצות על פיורנטינה, הוא בא לומר למה ג'ילארדינו קורע רשתות בפארמה ופיורה ולא במילאן. הכל בקבוצות האלה שונה, מההתרכזות של הקבוצה בך ועד ללחץ שאתה נמצא בו.

פירנצה, פיורנטינה לא קבוצה גדולה, לא כל קבוצה שבליגת האלופות היא גדולה, גם לא סביליה, ויאריאל, אתלטיקו לא קבוצות גדולות. יש לפיורנטינה עוד הרבה להגיע לשם.
    ואיציק זוהר הוא אולי קשקשן שקשה לשמוע אותו אבל כדורגל הוא יכול ללמד את כולנו. אל תזלזלו באחד שהיה שחקן עבר ומאוד מוצלח בארץ.

11. Raulito Madridista

בושה גדולה שהמשחק בין אינטר לברמן לא משודר, אין מילים אחרות לתאר את הנעשה שם.
    אני צופה משחק מאוד מרתק בין השתיים. אינטר תגיע במלוא המוטיבציה כדי למחוק את חרפת הדרבי ואולי להתחיל לשחק סוף סוף כדורגל בעונה הזאת(בינתיים היא אוספת נקודות מהברקות וזהו, היא לא מציגה משחק שוטף של איומים על השער), אך מצד שני ברמן נמצאת בכושר פנטסטי והיא כבשה עשירייה בשני המשחקים האחרונים שלה, זה לא יאומן. מה שכן, מול אינטר זה יהיה סיפור אחר. אינטר שלו תעמוד טקטית בצורה נכונה ולא תציג ביזיון כמו של באיירן למשל. מוריניו מבצע שני שינויים בהרכב של אינטר - מונטארי יחליף את ויירה ואדריאנו את קווארסמה, מה שמשנה את המערך של אינטר ל4-4-2 משום שלאדריאנו אין מה לחפש באגף כאשר הוא עדיין כבד ואיטי. אני חושב שהחילוף הראשון הוא דיי נכון כי ווירה כמעט ולא יוצא קדימה, הוא מאוד לא הרשים אותי בינתיים, ומונטארי לעומת זאת רץ הרבה יותר ממנו ונראה חד. בקשר לחילוף השני, אז באלוטלי היה צריך לשחק ולא אדריאנו. במידה ואוזיל ייקבל חופש פעולה אז ההגנה של אינטר תסבול, אסור לאינטר להציג קישור אחורי רך כמו בדרבי. כמובן שגם דייגו מסוכן והכי חשוב - פיזארו שפתח את העונה בצורה נהדרת. אבל עם כל הכבוד לעשירייה, לברמן יש בעיות בהגנה ומשום שהיא תשחק היום לדעתי סופר-התקפי עקב התיקו במחזור שעבר, הבעייה שלה מאחורה תבלוט. כל כדור עומק שיגיע בתיזמון לזלאטן זה חצי גול.

אחרי איך שהיא נראתה בביתה מול אתלטיקו, אני חושב שלאיינדהובן אין מה למכור באנפילד. פרננדו טורס פתח רשמית את העונה ביום שבת עם צמד נהדר לרשת של אברטון ולא אתפלא אם הוא יבקיע גם היום נגד ההגנה החלשה של איינדהובן, שלא משנה כמה היא מצליחה בהולנד, בצ'מפיונס-ליג זה סיפור אחר. לדעתי איינדהובן מציגה השנה את אחת הקבוצות הכי חלשות שלה בשנים האחרונות. למרות שליברפול אוהבת לפשל אחרי ניצחונות גדולים, לראייה התיקו הביתי נגד סטוק סיטי לאחר הניצחון על יונייטד, אני מאמין שהפעם נראה משהו אחר. ריירה עדיין לא השתלב בקבוצה מספיק טוב ואני חקווה לראות ממנו משהו חיובי היום. בטח בניטס ימשיך עם קאוט במקום באבל וחבל. מול הגנה בינונית כמו שליברפול תפגוש היום יש הזדמנות מצויינת לרובי קין סוף-סוף להבקיע את שער הבכורה בליברפול.

אתלטיקו מדריד באמת שלא צריכה להסתבך היום נגד מארסיי בבית למרות שהיא משחקת בהרכב חסר. לפי מה שקראתי במארקה היום, אגירה עושה שני שינויים מעניינים מאוד - אסוסנאו יישחק במרכז לצידו של ראול גארסיה, מה שאמור לייצב לאתלטיקו את האמצע שלא יהיה פתוח לרווחה כמו במשחק נגד סביליה, והשינוי השני - מיגל דה קובאס יישחק בצד ימין במקומו של לואיס גארסיה שאיכזב מאוד נגד סביליה. מיגל דה קובאס היה נקודת האור הבודדה במשחק של אתלטיקו ויהיה מעניין לראות אם הוא יביא את הכישרון שלו לידי ביטוי במשחק גדול כזה. העובדה שסייטיארידיס לא משחק אפילו טובה לאתלטיקו, הוא לא יעשה חורים בצד שלו. בקשר לאנטוניו לופז אני לא יכול להבטיח דבר כזה. אתלטיקו קבוצה הרבה יותר איכותית והיא צריכה לנצח היום. אגירה וחניכיו צריכים לעשות את ההפרדה בין הליגה לליגת האלופות.

בביקור האחרון שלה בצרפת רומא הצליחה להדהים את אירופה כאשר ניצחה 2-0 את ליון. רק שהיום זה לא אותו סיפור. רומא היא קבוצה פחות טובה באופן בולט מאשר לפני שנתיים כאשר הקישור נחלש בצורה משמעותית(החלוצים בכלל לא מקבלים כדורים ואז אתם לא יכולים לראות שבפטיסטה הוא לא התשובה לחוד שהיה בעייתי גם ככה אשתקד פרט לטוטי), היא מגיעה למשחק לחוצה מאוד אחרי ההפסד שלה בבית לקלוז בשבוע שעבר וגם בליגה היא לא משכנעת. אני מקווה שהיא תצליח לנצח בכל-זאת כי אני נגד האנדרדוג ועדיף שקבוצה כמו רומא תיהיה בשמינית הגמר ולא אחת בינונית כמו בורדו שפשוט לא עשה כלום במשחק נגד צ'לסי באנגליה. הם לא ברמה המתאימה לצ'מפיונס.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערב יכלו אוהדי ליברפול להנות מתשעים דקות קלות של הצגה מול קבוצה עלובה. PSV לא תוכל לאיים הערב ב'אנדפילד' על ליברפול. האלופה ההולנדית לדעתי כרגע גם לא החזקה בהולנד כך שבכלל אין לאנגלים מה לחשוש. הכוכב של ההולנדים, איברהים אפלאיי פצוע, אבל כנראה ישחק עם זריקה. גם איתו אלופת הולנד בארבעת השנים האחרונות לא תוכל לעשות משהו הערב. לקבוצה הזאת יכולת דלה בהתקפה ואם איכשו תרצו לראות שערים אז כדאי שתעקבו אחרי אייאקס ו-AZ בליגה ההולנדית...

ניחוש שלי? 4-0 לליברפול. אני אהנה מהתוצאה, אבל הנקודות חשובות להולנד...בקיצור, אני אסתכל הערב משחק אחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. cazzo Il Capocuoco

http://www.elpais.com/articulo/deportes/Ze...elpepidep_1/Tes

משהו פה מסריח. כנראה זניט נעזרה במאפיה הרוסית כדי לקרוע את באיירן מינכן 4-0 וגם לנצח את מאנצ'סטר יונייטד בסופרקופה. עכשיו היא משלמת על כך?

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחקים החמים היום לדעתי יהיו אינטר-ברמן,אתלטיקו-מארסיי ורומא בורדו,נראה לי שדווקא ליברפול-אינדהובן יאכזב,נקווה שאני טועה.בכל מקרה משחק סופר חשוב לרומא היום,אם ספאלטי מפסיד היום חוץ מזה שזה יכניס את רומא למשבר עוד יותר עמוק ומחליש מאוד מאוד את הסיכויים שלה לעלות ,כבר ידברו על כסאות מוזיקלים בבירה,לא יודע אם יעלו שמות אבל השם של לוצ'יאנו בטוח יעלה בעיתונים של מחר,רומא צריכה את זה כמו אויר ואני חושב שנראה לא מעט שערים..

לגבי אתלטיקו מארסיי,פשוט יש לי הרגשה שיפלו פה הרבה שערים,פשוט ככה,אתלטיקו קבוצה עם אופי מאוד התקפי ומארסיי לא בדיוק קבוצת הגנה מובהקת,בכל מקרה אני פה עם אגוארו,שחקן אדיר.

אינטר ברמן? המשחק שיכול הכי לאכזב אם יגמר באיזה 1-0 אינטריסטי כזה אופייני לאינטר,מצד שני 1-0 זה לא אופייני לברמן,לא בכושר הנוכחי,ולא בכלל.המשחקים היום יותר מעניינים מאלו של אתמול... ונקווה להרבה שערים..

15. Sergio Ramos Member

אני מאמין שאתלטי תתליח לעשות את הסוויץ' מההפסד במשחק החשוב מול סביליה בקלדרון, אף על פי שמאנישה וסימאו החשובים יארחו חברה לפורלאן בקאדר הפצועים. כל משחק בבית המוות הזה הוא קשה. את מארסיי שעל הנייר היא החלשה והקטנה בבית היא בטח ובטח תתחייב לנצח. החזרה של ג'וני הייטנחה למרכז ההגנה בהחלט משמחת עבורה. מה עוד, זה הירידה של סייטרידיס החלש לספסל בעקבות החזרה שלו. בנוסף לכך, יהיה מעניין לראות את מיגל תוצר מחלקת הנוער שמקבל את הזדמנות פז לקנות את עולמו הערב. ללא ספק מדובר בכישרון ששוה לעקוב אחריו.